آخرین: بریتانیا با انتشار 4,000 زندانیان برای جلوگیری از گسترش

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— انگلیس به طور موقت آزاد 4,000 زندانیان برای کاهش ازدحام در طول بیماری همه گیر.

— ایتالیا در دفاع از پاسخ دولت از توزیع هواکش و PPE برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

— صربی خیابان های خالی به عنوان آخر هفته مقررات منع رفت و آمد آغاز می شود.

___

لندن — بریتانیا است به طور موقت آزاد حدود 4000 زندانیان برای کاهش ازدحام و سعی کنید به سرعت گسترش جدید کروناویروس در زندان است.

وزارت دادگستری می گوید: “کم خطر” مجرم خواهد بود آزاد با برچسب های الکترونیکی. مردم به جرم خشونت آمیز و یا جرائم جنسی یا تروریسم نخواهد بود واجد شرایط برای انتشار است.

حامله زندانیان و یا کسانی که با نوزادان نیز تایید شده برای انتشار است.

بریتانیا یکی از بزرگترین زندان جمعیت در اروپای غربی با بیش از 80,000 نفر پشت میله های زندان. بسیاری از زندانها نگه مراتب بیشتر زندانیان از آنها ساخته شده است.

با توجه به آمار رسمی 88 زندانیان و 15 کارکنان زندان باید آزمایش مثبت برای COVID-19. سه زندانی اند.

___

رم — ایتالیا کمیسر جدید کروناویروس بحران در دفاع از دولت را پاسخ میان انتقاد از کند و ناکافی توزیع هواکش و تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

دومنیکو Arcuri اصرار مدنی آژانس حفاظت از حال آن شتاب توزیع ماسک محافظ در روزهای اخیر و تحویل رسیده بود مناطق به مقدار کافی.

Arcuri روز شنبه با دفاع از این تصمیم به اولویت بندی hard-آمار شمالی برای اولین بار به دلیل بیماری همه گیر است که محور وجود دارد. وی افزود مرکزی و جنوب ایتالیا در حال دریافت تجهیزات لازم در زمان به مقابله با خود را به آرامی در حال افزایش caseload.

مقامات منطقه ای و انجمن های پزشکان و کارکنان مراقبت های بهداشتی را محکوم کرد کمبود PPE در اوایل بحران است. آن متهم شده است به عنوان یک کمک کننده به بیش از 11,000 کارکنان مراقبت های بهداشتی آلوده شدن و بیش از 70 پزشکان در حال مرگ است.

Arcuri همچنین اشاره کرد که ایتالیا تا به حال ساخته شده “تلاش عظیم” برای افزایش آن در بخش مراقبت ظرفیت. تعداد تخت ICU در سراسر کشور در آغاز اضطراری شد 5,179 و در حال حاضر در بیش از 9000.

ایتالیا تا به حال تنها 8.6 تعداد تخت در هر 100000 نفر قبل از همه گیر. که پایینتر از متوسط OECD از 15.9 و کسری از آلمان 33.9 تعداد تخت در هر 100 ، 000 نفر است.

___

بلگراد, صربستان — صربستان خیابان های خالی به عنوان یک سخت تر مقررات منع رفت و آمد در زمان اجرا در روز شنبه به عنوان بخشی از اقدامات طراحی شده برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

دولت تمدید ممنوعیت از 1 بعد از ظهر شنبه تا 5 صبح روز دوشنبه برای جلوگیری از مردم را از ترک خانه های خود. قبلا حکومت نظامی تحمیل شد از 5 بعد از ظهر تا 5.m روزانه.

زمین های بازی کودکان و ورودی به بلگراد پارک های مسدود شده با نوار پلاستیکی و پلیس در حال گشت زنی در خیابان های اصلی برای اطمینان از ماندن مردم در داخل. پلیس با استفاده از بلندگو برای متفرق کردن شهروندان از مناطق تفریحی در این شهر است.

صربی شهروندان نه اطاعت اقدامات سختگیرانه با وجود هشدارهای دولت به ماندن در خانه برای جلوگیری از آلوده شدن با کروناویروس جدید.

صربستان گزارش شده حدود 1500 مورد تأیید و 39 مرگ و میر.

پزشکان هشدار داده اند آنها در انتظار یک افزایش در تعداد موارد در بالکان کشور حدود 7 میلیون نفر است. مقامات ممنوع همه افراد بیش از 65 سال از ترک خانه های خود.

___

مسکو — سفارت آمریکا در روسیه می گوید که در تلاش است به ترتیب یک پرواز چارتر به بازگرداندن آمریکایی ها اما هشدار می تواند آخرین پرواز برای برخی از زمان.

برنامه ریزی Aeroflot پرواز به نیویورک لغو شد در حالی که در فرودگاه در روز جمعه. روسیه را ممنوع کرده است تمام پروازهای خطوط هوایی بین المللی از جمله کسانی که روس ها را به بازگشت به میهن خود را در تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus.

سخنگوی سفارت ربکا راس توصیه آمریکایی ها که اگر پرواز چارتر اتفاق می افتد “این به احتمال زیاد خواهد نهایی منشور فرصت به ترک روسیه است.”

همانطور که از شنبه روسیه گزارش کرده است 4,731 coronavirus عفونت و 44 مرگ و میر.

___

بانکوک — مقامات حمل و نقل هوایی در تایلند ممنوع پرواز مسافر از فرود به مدت سه روز پس از هرج و مرج آغاز شد که بیش از 100 بازگشت تایلندی شهروندان گزارش حاضر به رعایت قوانین و مقررات نیاز به آنها را به رفتن به طور مستقیم به دولت-اجرای قرنطینه مراکز.

این ممنوعیت توسط سازمان هواپیمایی کشوری از تایلند معاف دیگر پرواز دسته. به نظر می رسد ویژه پرواز را به گردشگران خارجی به کشور خود است که هنوز هم مجاز است.

ناآرامی در بانکوک Suvarnabhumi Airport جمعه شب رخ داده است. یک مقام امنیتی اجازه مسافران به ادامه خانه است. تایلندی, گزارش های رسانه ای گفت: مقام امنیتی برداشته شد از وظیفه شنبه و سیار مسافران بودند دستور داد به گزارش به مقامات.

بوروکراتیک و برهم به نظر می رسد برای کمک به این مشکل است. مقررات برای بازگشت اتباع تایلندی است که تا به حال به آنها اجازه داد تا به خود منزوی شد تغییر پنجشنبه به نیاز آنها را برای رفتن به حالت قرنطینه مرکز.

اکثر اگر نه همه حال تکمیل مقدمات سفر قبل از تغییر که شامل تاییدیه های مربوطه سفارت تایلند.

___

رم — دولت خواستار ایتالیایی ها در خانه بمانند و نه, درست کردن جدید کروناویروس عفونت به عنوان نشانه ای اضطراری است.

تقاضا به شرح زیر شواهدی وجود دارد که بیشتر و بیشتر ایتالیایی ها در حال استراحت محدودیت.

دولت و مقامات منطقه ای در زمان به تلویزیون ملی روز شنبه پس از عکس های منتشر شده در پیشرو روزانه Corriere della Sera و La Stampa نشان دادن جمعیت عظیمی از مردم از خرید در ناپل و رم و جنوا و حتی ونتو شهر پادوا.

لومباردی معاون فرماندار Fabrizio سالا ادعا تلفن همراه تاریخ نشان داد که 38 درصد از این منطقه را مردم در خارج و در مورد. که بالاترین رقم از مارس 20.

وزیر بهداشت روبرتو Speranza گفت RAI تلویزیون دولتی است که فداکاری ایتالیایی ها ساخته شده اند از آنجا که در سراسر کشور مستند به اثر رفت مارس 10 در معرض خطر بودن معکوس اگر آنها نمی پایبند به مستند.

او هشدار داد که رفتار اشتباه در حال حاضر ریسک به خطر انداختن همه خوب ایتالیایی ها تا کنون به دست آورد.

ایتالیا برای نزدیک به یک هفته است که دیده می شود یک سیما در آن جدید کروناویروس عفونت. اما ایتالیا نشده است دیده می شود هر dropoff پس از سه هفته از مستند و هر روز تعداد هنوز هم صدها نفر مرده.

___

مادرید — اسپانیا وزارت بهداشت می گوید این 18,324 آلوده مراقبت های بهداشتی کارگران از روز شنبه. که نشان دهنده 15 درصد از کل تعداد عفونت در کشور است.

اسپانیا در دولت استخدام 356 خارجی سلامت کارگران در اسپانیا زندگی می کنند برای کمک به تقویت صفوف خود را. آن را نیز استخدام پزشکی و پرستاری به دانش آموزان کمک کند.

___

ژوهانسبورگ — سازمان بهداشت جهانی مدیر کل هشدار داد رهبران آفریقایی از “قریب الوقوع خروش” در coronavirus موارد در این قاره.

Tedros Adhanom Ghebreyesus در یک تلفنی با چند تن از سران دولت نیز خواست کشورهای آفریقایی برای باز کردن دالان بشردوستانه اجازه می دهد تا تحویل به شدت مورد نیاز تجهیزات پزشکی.

بیش از نیمی از آفریقا 54 کشور بسته اند و هوا و زمین و دریا مرزها برای جلوگیری از این ویروس گسترش یافته است. اما این اندازه گیری است و تاخیر در برخی از کمک های حمل و نقل.

ویروس موارد در آفریقا در حال حاضر بیش از 7,700. سر از آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است گفت: برخی از کشورها را بیش از 10000 نفر تا پایان ماه آوریل است.

___

مانیل فیلیپین — فیلیپین یک سناتور و رئیس محلی صلیب سرخ شد به اشک نقل مکان کرد در یک کنفرانس خبری در حالی که بحث در مورد عظمت coronavirus بحران در یکی از جهان ترین فاجعه مستعد کشور.

سناتور. ریچارد گوردون است برخورد با فجایع بزرگ از جمله Mount Pinatubo فوران و بسته شدن بزرگترین آمریکایی پایگاه دریایی در اوایل 1990s. به عنوان یک صلیب قرمز رهبر او در مورد عظیم الجثه کار کمک به مبارزه با COVID-19 بیماری در یک ویدئو کنفرانس روز شنبه.

گوردون اشک ریختن در حالی که تلاش برای اطمینان فیلیپینی آنها می توانند از میان برداشتن این بیماری همه گیر. او نام این بیماری همه گیر کوروناویروس “به یاد ماندنی در سطح جهانی فاجعه است.”

او می گوید: ساکنان گرسنه هستند, درخواست برای, شیر و پوشک و شکایت از تاخیر در دریافت منابع. گوردون همچنین هشدار داد که مقامات محلی دستگیر خواهد شد اگر آنها سرقت از عظیم دولت برای کمک به خانواده های فقیر.

یک monthlong مستند از شمال فیلیپین منطقه برخورد کرده است میلیون ها نفر از خانواده های فقیر ، حداقل 3,094 عفونت از جمله 144 مرگ و میر گزارش شده در فیلیپین و مقامات انتظار می رود تلفات به سنبله با برنامه ریزی گسترده شد.

___

بوداپست مجارستان دولت مجارستان می گوید آن را تحمیل مالیات های جدید بر چند ملیتی زنجیره های خرده فروشی و بانک ها برای افزایش درآمد دولت بودجه مورد نیاز برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

خرده فروشان خواهد پرداخت حدود 106 میلیون و بانک ها حدود 162 میلیون دلار در حالی که یک خودرو مالیاتی بالغ بر 100 میلیون دلار به طور معمول پرداخت می شود توسط صاحبان خودرو به شهرداری ها منتقل خواهد شد از بودجه مرکزی.

Gergely Gulyas نخست وزیر ویکتور اوربان را رئیس ستاد نیز گفت: احزاب سیاسی را از دست دادن 50% از بودجه دولت صرفه جویی در بودجه حدود 3.5 میلیون.

Gulyas گفت: سلامت کارکنان بخش جایزه دریافت خواهد شد از حدود 1500 دلار در شروع از تابستان است.

اقدامات در مجموع 18-20 ٪ از تولید ناخالص داخلی برای مقابله با اثرات اقتصادی از این بیماری همه گیر اعلام خواهد شد در اوایل هفته آینده.

مجارستان گزارش شده است و در مجموع 678 تایید ویروس موارد و 32 مرگ و میر.

___

مادرید — اسپانیا گزارش کرده است 809 بیشتر مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته, برای, جدید, چوب خط حساب کردن از 11,744 مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر.

اسپانیا در وزارت بهداشت می گوید: پنج شنبه که مجموع آن تعداد عفونت های رسیده 124,736. این افزایش از 7,026 عفونت از روز جمعه که کمی از قبلی دوره 24 ساعته به عنوان نرخ شیوع این بیماری کاهش می یابد در این کشور است.

روزانه افزایش می دهد اسپانیا جلوتر از ایتالیا به عنوان کشور دوم بیشتر عفونت در پشت, ایالات متحده است. ایتالیا را به روز رسانی آمار و ارقام بعد از آن در روز شنبه.

اسپانیا در حال تکمیل آن در هفته سوم از یک وضعیت اضطراری که دولت مورد استفاده قرار گیرد به درخواست اقامت در خانه قوانین و خاموش شدن غیر ضروری صنایع.

___

بلگراد, صربستان — نظامی روسیه پرواز 11 planeloads از تجهیزات پزشکی و کارشناسان به صربستان برای کمک به آن در مبارزه با کروناویروس گسترش یافته است.

صربی وزارت دفاع می گوید آخرین باری هواپیما فرود آمد اوایل روز شنبه در یک فرودگاه نظامی در نزدیکی بلگراد ارائه ضد عفونی کارشناسان و دنده خود را.

صربستان که به طور رسمی به دنبال عضویت در اتحادیه اروپا است نگهداری می شود نزدیک سیاسی و اقتصادی با روسیه و مسکو فراهم کرده و آن را با سلاح.

صربستان وزیر دفاع Aleksandar Vulin است تشکر مسکو برای ارسال کمک و گفت: این نشان می دهد “که ما به تنهایی نیست که فدراسیون روسیه و مردم روسیه همیشه با ما خواهد بود هر زمان که به آن نیاز است.”

حمل و نقل به شرح زیر ماه گذشته استقرار مشابه روسی coronavirus نیروی کار به ایتالیا و تحویل تجهیزات پزشکی به ایالات متحده است.

مقامات روسی با عصبانیت رد ادعا می کند که کرملین به دنبال منافع سیاسی با ارائه کمک های پزشکی به کشورهای دیگر است.

___

لندن — اولین مورد از COVID-19 تایید شده است در پوند جزایر از راه دور قلمرو بریتانیا در اقیانوس اطلس جنوبی.

جزایر’ دولت می گوید بیمار شد و بستری در بیمارستان در روز سه شنبه از ماونت پلزنت پیچیده a Royal Air Force base. بیمار که دارای نه نام است که در شرایط با ثبات است و بر دستگاه تنفس مصنوعی.

فالکلند’ افسر ارشد پزشکی دکتر ربکا ادواردز گفت: مقامات مشغول به کار بودند را با نظامی بریتانیا در ردیابی افرادی که ممکن است در تماس با بیمار است.

انگلستان که حفظ دائمی حضور نظامی در جزایر فرستاده است در ارتش پزشکان برای کمک به مبارزه با کروناویروس جدید.

جزایر جمعیت حدود 3000 و دروغ در سواحل آمریکای جنوبی است. بریتانیا و آرژانتین مبارزه 1982 جنگ بیش از جزایر شناخته شده به آرژانتین به عنوان ملوینس.

___

لندن — یک دانشمند مشاوره دولت بریتانیا در coronavirus همه گیر می گوید ممکن است آن را ممکن است برای نرم کردن برخی از مستند اقدامات تا پایان مارس.

انگلستان شده است در موثر مستند از مارس 23 با مدارس میله بسیاری از مغازه ها و مکان های تجمع تعطیل و مردم گفت: برای بیرون رفتن تنها برای ملزومات و یا ورزش.

امپریال کالج لندن اپیدمیولوژی نیل فرگوسن که نشسته در دولت علمی کمیته مشورتی می گوید: “ما می خواهیم به حرکت به یک وضعیت که در آن حداقل تا پایان ممکن است که ما قادر به جایگزین برخی کمتر فشرده اقدامات بیشتر مبتنی بر فن آوری و تست کامل مستند ما در حال حاضر.”

او به بی بی سی گفت که اگر تعداد موارد شروع به سقوط به زودی پس از آن “ما قادر خواهد بود به حرکت به یک رژیم است که نمی خواهد زندگی عادی اجازه دهید من تاکید می کند که اما را تا حدودی آرام تر از لحاظ اجتماعی فاصله و اقتصاد اما با تکیه بیشتر بر روی تست.”

مقامات درخواست انگلیسی ها نه برای دست انداختن این مستند قوانین در مورد آنچه می رود به یک گرم و آفتابی آخر هفته.

___

کاتماندو, نپال — صدها نفر از رشته گردشگران شده اند پرواز از نپال روز پس از کامل مستند تحمیل شد در کشور است.

با توجه به Tribhuvan بین المللی, فرودگاه, هواپیما اجاره توسط آلمان و فرانسه و مالزی دولت باید حمل و نقل شهروندان خود را در بازگشت به خانه.

دو قطر ایرویز پرواز جت 305 آلمانی ها و 303 دولت فرانسه از کاتماندو. یک خطوط هوایی مالزی هواپیما حمل و نقل 66 مسافران بودند که مالزی سنگاپور بریتانیا و هند اتباع.

نپال دولت متوقف تمام پروازها و حمل و نقل زمینی, بستن دفاتر و بستن کسب و کار پس از ماه گذشته برای کنترل گسترش coronavirus.

نپال شش تایید موارد از جمله یک نفر که تا به بهبود است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im