آخرین: چین گزارش 1 مرگ و 48 مورد جدید

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

—چین 1 مرگ و 48 مورد جدید همه از خارج از کشور.

—واشنگتن اعلام 94 جدید COVID-19 عفونت در مجموع 495.

— کشتی بیمارستانی نیروی دریایی می رسد و در شهر نیویورک است.

—ژاپن خواستار سر که برای کمک به سرعت واکسن.

___

پکن — چین روز سه شنبه گزارش داد فقط یک مرگ از coronavirus و 48 جدید موارد آورده شده از خارج از کشور.

کانون ووهان و اطراف آن در استان هوبئی دوباره گزارش جدید داخلی موارد آوردن شهر و نزدیک بودن دوباره باز به بقیه استان و در نهایت کشور است.

چین ثبت کرده است 81,518 موارد پس از این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در ووهان در ماه دسامبر و 3,305 مرگ و میر. در مجموع 76,052 ویروس بیماران منتشر شده است و 2,161 باقی می ماند در مراقبت.

___

واشنگتن — منطقه کلمبیا اعلام کرده است 94 جدید COVID-19 عفونت بالا بردن مجموع به 495 با نه مرگ.

شهردار موریل Bowser دولت در هماهنگی با همسایه فرمانداران لری هوگان مریلند و رالف نرتهم ویرجینیا صادر اقامت در خانه سفارش دوشنبه به واشنگتن حدود 700 ، 000 ساکنان. Bowser خود را اعلام وضعیت اضطراری توقیف تمام مدارس و دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار ،

کاخ سفید و کنگره تورهای لغو شده اند و باغ وحش ملی اسمیتسونیان موزه شبکه و مرکز کندی را بسته اند.

___

واشنگتن — وزیر دفاع علامت Esper می گوید نیوجرسی ارتش ملی نگهبان است که ایالات متحده برای اولین بار سرویس های عضو به تصویب دور به دلیل جدید کروناویروس.

این نگهبان درگذشت در روز شنبه با توجه به پنتاگون. کسی تا به حال تست مثبت برای COVID-19 و در بیمارستان بستری شده بود پس از 21 مارس است.

“این سوزش از دست دادن نظامی ما برای جامعه” Esper می گوید در یک نسخه “و تسلیت ما بیرون رفتن خود را به خانواده و دوستان و غیر نظامی همکاران و کل گارد ملی جامعه است. اخبار از این دست را تقویت می کند ما حل و فصل به کار تا کنون بیشتر از نزدیک با ما بین همکاران برای جلوگیری از گسترش COVID-19.”

___

واشنگتن — سازمان حفاظت محیط زیست پیام برای آمریکایی ها — سازمان دیده بان آنچه شما خیط و پیت کردن.

“امروز ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست تشویق همه آمریکایی ها تنها به توالت خیط و پیت کردن کاغذ” آژانس می گوید در یک بیانیه است.

آمریکایی ها با استفاده از مراتب بیشتر مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب در coronavirus شیوع سازمان حفاظت محیط زیست اشاره کرد اما خلاصی از آنها نادرست را تهدید می کند لوله کشی فاضلاب و سپتیک سیستم.

سازمان حفاظت محیط زیست, اخبار, اظهارات در جنبه های همه گیر خاموش کردن اقتصاد و جوامع در سراسر جهان محدود شده است و شامل پرداختن به اثر ضد عفونی کننده.

سازمان حفاظت محیط زیست می گوید: این مهم است که ملت را “به طور کامل عملیاتی فاضلاب خدمات” شامل ویروس ها و محافظت در برابر خطرات بهداشتی.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید امریکا خواهد بود ارسال تجهیزات مازاد به کشورهای اروپایی برای کمک به آنها در مبارزه با کروناویروس جدید.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که شرکت های ایالات متحده تا سطح شیب دار تولید هواکش ایالات متحده قادر خواهد بود به ارسال بیش از حد هواکش به ایتالیا و فرانسه و اسپانیا و دیگر سخت ضربه کشورها زمانی که ممکن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در سخنرانی خود در یک coronavirus مطبوعاتی در کاخ سفید به باغ گل رز می گوید: “برای صحبت با نخست وزیر ایتالیا روز دوشنبه که ایالات متحده ارسال خواهد شد حدود 100 میلیون دلار در پزشکی و بیمارستانی موارد به ایتالیا.

___

واشنگتن — بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر می گوید: ایالات متحده را آزمایش کرده است بیش از 1 میلیون نمونه برای coronavirus — تعدادی او می گوید بیش از هر کشور دیگر.

آن روشن نیست در صورتی که در شکل نشان داده شده واقعی بیماران و یا نمونه های فرآوری شده. با جمعیت بیش از 330 میلیون 1 میلیون بیمار مورد آزمایش قرار خواهد نشان دهنده حدود یک سوم از یک درصد از همه آمریکایی ها.

مقایسه کره جنوبی آزمایش قرار گرفته است و تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از مردم به عنوان یک درصد از جمعیت آن است.

بهداشت عمومی کارشناسان برآورد کرده اند که ایالات متحده باید تست بين 100000 تا 150000 نفر از بیماران روزانه برای پیگیری و حاوی ویروس است.

آذر گفت: ایالات متحده در حال آزمایش “نزدیک به 100,000 نمونه ها در هر روز است.”

___

جدید کروناویروس است و حتی داشتن یک تاثیر در کلمبیا درگیری های مسلحانه.

یکی از این کشور آخرین چریکی گروه — ملی ارتش آزادی بخش — اعلام کرده است یک آتش بس یک طرفه از آغاز آوریل 1.

این گروه شورشی می گوید در بیانیه ای آن را متوقف خواهد کرد خصومت “به عنوان یک ژست بشردوستانه با کلمبیا مردم که رنج می برند از ویرانی coronavirus.”

سازمان ملل متحد تا به حال خواست آتش بس و از این خبر استقبال.

___

BATON ROUGE, La. — رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز می گوید او را گسترش لوئیزیانا اقامت در خانه سفارش از طریق پایان مارس به عنوان تعدادی از لوئیزیانا مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری شروع به پریدن کرد به طور قابل توجهی یک شبه.

لوئیزیانا در بخش بهداشت و درمان گزارش 185 ساکنان فوت کرده اند از این بیماری ناشی از این ویروس افزایش 34 از یک روز پیش از آن. ادواردز گفت: لوئیزیانا دوم-بالاترین COVID-19 مرگ و میر سرانه میان کشورها و او هشدار داده نیواورلئان منطقه در حال اجرا است کم هواکش سخت ترین-آمار بیماران نیاز است.

___

واشنگتن — سخنران نانسی پلوسی می گوید او می خواهد به خانه آماده می شود به عنوان به زودی به عنوان آن را برمی گرداند به تصویب یک چهارم لایحه تقویت اقتصاد و تقویت پاسخ به این ویروس.

پلوسی D-کالیفرنیا و دو خانه کمیته رئیس به خبرنگاران گفت: آنها می خواهند این بسته برای بهبود پهنای باند و آب و زیرساخت تقویت بیمارستان ها و دولت های ایالتی و محلی و گسترش پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها است. آنها گفت: همچنین باید با تقویت الزامات ایمنی برای پاسخ اول و پزشکی کارگران و گسترش کارگران ترک برای مراقبت از بستگان.

خانه سمت چپ واشنگتن روز جمعه پس از تصویب 2.2 تریلیون دلار اقتصادی امداد لایحه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا کرده است و قصد دارد به محض بازگشت مارس 20.

___

تورنتو — کانادا خانه سالمندان دیده می شود هفت COVID-19 کشته و حداقل 24 کارکنان آلوده.

این Haliburton, Kawartha کاج ریج منطقه واحد بهداشت می گوید شیوع بیماری در پینکرست خانه سالمندان در Bobcaygeon Ontario اعتقاد بر این است که بزرگترین در استان است.

این واحد بهداشت می گوید: 10 سایر کارکنان در انتظار نتایج آزمایش فرد دیگری در جامعه مرده است در یک مورد مربوط به خانه سالمندان.

___

مقامات بهداشت عمومی و محققان می گویند اجتماعی فاصله به نظر می رسد به کمک به سرعت گسترش COVID-19 در منطقه سیاتل که در آن بسیاری از ایالات متحده برای اولین بار مرگ و میر رخ داده است.

دکتر جف Duchin بهداشت عمومی افسر سیاتل و پادشاه شهرستان می گوید: یک تجزیه و تحلیل جدید توسط Bellevue-موسسه بر اساس بیماری مدلسازی فراهم می کند و قدرتمند نشان می دهد که این منطقه نیاز به دو را در سیاست های خود را در حال حاضر به تصویب رسید.

در دو مقاله منتشر شد دوشنبه, موسسه برای مدل سازی بیماری اذعان کرد که بسیاری ناشناخته باقی مانده در مورد نرخ عفونت اما بر اساس اطلاعات موجود و انواع فرضیات آن از مدل های کامپیوتری نشان می دهد که اندازه گیری انتقال — برآورد که چگونه بسیاری از مردم آلوده توسط هر کسی که در حال حاضر آلوده — کاهش یافته است.

___

تورنتو — هوایی کانادا به طور موقت اخراج بیش از 15000 اتحادیه کارگران آغاز این هفته به عنوان شرکت هواپیمایی مبارزات با خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

اخراج خواهد شد از طریق ادامه آوریل و مه در میان به شدت کاهش می یابد ظرفیت پرواز از مونترال مبتنی بر خطوط هوایی است. کانادا بزرگترین شرکت هواپیمایی می گوید: دو ماه furloughs تاثیر می گذارد حدود یک سوم از مدیریت اداری و پشتیبانی کارکنان از جمله رئیس دفتر کارکنان در علاوه بر این به کارگران خط مقدم.

حامل نیز برش بین 85% تا 90 درصد از پروازهای لغو بسیاری از آن های بین المللی و ایالات متحده راه در پاسخ به جهانی shutdown. در اوایل این ماه ایر کانادا پرواز اتحادیه گفت: 5,149 کابین خدمه خواهد بود به طور موقت گذاشته است.

___

سیاتل — حداقل 12 کارگران و چهار نفر در ایالت واشنگتن بزرگترین بیمارستان روانی باید آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس و یک بیمار مرده است از این بیماری گفته است.

85 ساله غربی بیمارستان دولتی بیمار آزمایش مثبت در مارس 21 و درگذشت پنج شنبه گذشته در واشنگتن وزارت بهداشت و خدمات انسانی آسوشیتدپرس گفت. دیگر بیمار که تست مثبت است پس به طور کامل بهبود آژانس گفت. دولت کارگران شده است انتقادی از دولت را از دست داده و از شیوع کروناویروس.

___

تمپا, فلوریدا. — فلوریدا مقامات بازداشت کشیش یک megachurch پس از کارآگاهان می گویند او برگزار شد دو خدمات روز یکشنبه با صدها نفر از مردم و نقض امن در خانه سفارش در محل به منظور محدود کردن گسترش coronavirus.

با توجه به زندان سوابق پاستور رادنی Howard-براون تبدیل خود را به مقامات در هرناندو شهرستان که در آن او زندگی می کند. او به اتهام غیر قانونی مجمع و نقض اضطراری برای بهداشت عمومی در سفارش. وثیقه تعیین شد در $500 با توجه به این زندان در وب سایت او منتشر شد پس از ارسال پیوند.

___

سازمان ملل متحد — U. N. انسانی رئیس هشدار داده است که 10 مورد از COVID-19 و مرگ را تایید کرد در سوریه تنها “نوک کوه یخ” و قضاوت از کشورهای دیگر “تاثیر مخربی” می توان انتظار داشت در آسیب پذیر جوامع است.

علامت Lowcock گفت: شورای امنیت سازمان ملل که “همه تلاش ها برای جلوگیری از شناسایی و پاسخ به COVID-19 مانع توسط سوریه شکننده نظام سلامت” اشاره کرد تنها حدود نیمی از این کشور در بیمارستان ها و مراقبت های بهداشتی اولیه امکانات کاملا کاربردی در پایان 2019.

او گفت: تلاش برای جلوگیری و مبارزه با این ویروس نیز در حال مانع با سطح بالایی از جمعیت جنبش چالش برای به دست آوردن بحرانی تجهیزات از جمله تجهیزات حفاظتی و هواکش و مشکلات جداسازی در شلوغ اردوگاه برای آوارگان با “پایین بودن سطح بهداشت و خدمات.”

___

واشنگتن — پنتاگون دستور داده است تا اضافی 8,000 هواکش با تحویل اولین 1,400 در اوایل ممکن است. دلار 84.4 میلیون سفارش قرار داده شده بود با تامین کنندگان مختلف زیر موجود Defense Logistics Agency قرارداد.

یک سخنگوی پنتاگون نیروی هوایی سرهنگ سرهنگ مایکل اندروز شناسایی چهار تامین کنندگان به عنوان Zoll, Combat, پزشکی, Hamilton, پزشکی و VyAire. اندروز گفت: مکان تحویل خواهد شد به ترتیب اولویت توسط FEMA و وزارت بهداشت و خدمات انسانی. اینها علاوه بر 2,000 هواکش که پنتاگون قبلا گفت: آن را در دسترس به FEMA از وزارت دفاع ذخایر.

___

سان فرانسیسکو — رهبران شش منطقه خلیج سان فرانسیسکو شهرستانهای استان در حال گسترش پناهگاه خود را در صفحه اصلی سفارشات تا زمانی که ممکن است 1.

این منطقه از هفت میلیون نفر بود که برای اولین بار در ایالات متحده به صدور چنین دستوری و آن اعتبار شده است برای کمک به نشانی هجوم coronavirus بیماران در بیمارستان های محلی.

سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد تشکر ساکنان به صورت زیر منظور در طول تعطیلات آخر هفته گفت: رعایت شد خیلی بهتر از قبلی آخر هفته هنگامی که برخی از مردم flocked به پارک ها و سواحل است.

حداقل 130 نفر کشته شده اند در کالیفرنیا از COVID-19.

___

واشنگتن — نیویورک تشکر. Nydia ولاسکز یک دموکرات که با حضور رییس مجلس در جلسه به تصویب 2 تریلیون دلار بسته نجات می گوید: روز شنبه در بیانیه ای اعلام کرد که او یک فرض coronavirus عفونت است.

ولاسکز که نشان دهنده بخش هایی از بروکلین و منهتن بود در پا از مجلس نانسی پلوسی و دیگر دموکرات و رهبران جمهوری خواه در مراسم امضای بعد از این لایحه تصویب شد.

ولاسکز, 67 می گوید: در بیانیه ای که او شروع به احساس بیمار صبح روز یکشنبه صحبت کرد و به کنگره را حضور پزشک توسط تلفن. او می گوید: او تشخیص داده شد با فرض عفونت است اما علائم خفیف است و منزوی در خانه به عنوان پزشک توصیه می شود.

___

مسکو — شهردار سنت پترزبورگ دومین شهر دستور داده است تا گسترده مستند.

اندازه گیری مجموعه شرایط مشابه به عنوان در مسکو. ساکنان دستور به ماندن در خانه به جز برای موارد اضطراری پزشکی خرید مواد غذایی و دارو دفع زباله و راه رفتن حیوانات خانگی در 100 متر (320 فوت) از خانه. آن را نیز اجازه می دهد تا مردم برای رفتن به محل کار خود را در صورت لزوم.

سنت پترزبورگ با جمعیت حدود 5.5 میلیون دلار گزارش شده 50 مورد از coronavirus و یک مرگ.

___

شهر واتیکان — پاپ فرانسیس’ قائم مقام برای رم دارای آزمایش مثبت برای coronavirus در مورد اول از یک کاردینال نزدیک به پاپ شناخته شده است به توان و حذف.

کاردینال آنجلو د Donatis شده بود در تماس با فرانسیس در هفته های اخیر — ظاهرا نه در فرد وجود بیش از کاردینال های اولیه تصمیم به بستن تمام رم کلیساها در خط با خاموش کردن دولت فرمان.

د Donatis معکوس خود را پس از فرانسیس مداخله و مجاز وابسته به قلمرو اسقف کلیساهای را باز باقی می ماند برای افراد به دعا.

پاپ است که از لحاظ فنی اسقف رم اما او نمایندگان روز به روز در حال اجرا از اسقف نشین به قائم مقام او د Donatis, 66. رم کلیسا گفت: د Donatis بود که در شرایط خوبی در رم Gemelli بیمارستان و دریافت درمان ضد ویروسی.

مقدس گفت: شش نفر تست مثبت برای این ویروس در واتیکان هیچ یک از آنها را پاپ و یا نزدیک ترین مشاوران.

___

رم — ایتالیایی وزیر بهداشت روبرتو Speranza می گوید ایتالیا به دنبال خواهد داشت, توصیه دانشمندان و گسترش در سراسر کشور مستند حداقل تا مارس 12.

این مستند حکم در حال حاضر اجرا می شود و تا آوریل 3 و پزشکان و دیگر کارشناسان بهداشت و درمان شده اند هشدار می داد که ایتالیا را مورد COVID-19 نیست اوج خود رسیده و در عین حال با وجود برخی از تشویق اعداد.

Speranza می گوید ملی علمی کمیته فنی توصیه می شود “گسترش مهار اقدامات حداقل تا عید پاک” مارس 12. وی افزود: “دولت به حرکت در این مسیر است.”

ایتالیا بیش از 100,000 تایید موارد عفونت کروناویروس و تقریبا 11,600 مرگ و میر افراد آلوده.

___

ژنو — سازمان بهداشت جهانی است و با استناد به “شواهدی” که با پوشیدن ماسک صورت — در صورت استفاده نادرست — در واقع می تواند انجام بیش از آسیب خوب در مبارزه با گسترش coronavirus.

که در شرایط اضطراری رئیس دکتر مایکل رایان گفت: او غافل بود از یک حرکت توسط مقامات در اتریش به نیاز مردم به پوشیدن ماسک صورت زمانی که آنها رفتن به سوپر مارکت.

با برخی از کشورهای مواجه با کمبود ماسک, رایان تصریح کرد که معتقد است به طور کلی باید آنها را فرسوده توسط افرادی که بیمار به آنها را جلوگیری از گسترش این ویروس توسط کارکنان مراقبت های بهداشتی که واقعا به آنها نیاز دارید.

“اما وجود دارد هیچ خاص و شواهد نشان می دهد که پوشیدن ماسک توسط جمعیت جمعی است هر یک مزایای خاص — در واقع وجود دارد برخی از شواهد نشان می دهد مخالف,” او گفت:.

رایان نمی استادانه درست شده فراتر از استناد به “خطرات” مربوط به اتصالات ماسک نادرست هر چند او به نظر می رسد اشاره به نحوه دست می تواند ویروس را تا نزدیکی یا چهره به عنوان ماسک قرار دارد.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de