توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت: ,

— چین گزارش 30 جدید کروناویروس موارد بیشتر از تازه واردان

— رئیس جمهور تهمت هشدار “سخت ترین” هفته پیش

— فرانسه غرق 7,500 از coronavirus.

— ایتالیا, این منطقه لمباردی, نیاز مردم به پوشیدن ماسک در خارج.

___

پکن — چین مقامات بهداشتی گزارش 30 جدید کروناویروس موارد جمعه از جمله 25 نفر که تا به حال وارد شده از خارج از کشور. دیگر پنج نفر در جنوب چین گوانگدونگ استان که هم مرز هنگ کنگ.

چین را پایین نگه داشته و بین المللی ورود ممنوع اکثر خارجی ها از ورود و محدود کردن خطوط هوایی خارجی به یک پرواز در هر هفته است. داشتن تا حد زیادی متوقف گسترش این بیماری ترس از این است که افراد آلوده که از خارج از کشور می تواند جرقه شیوع بیماری های جدید.

ملی کمیسیون بهداشت گفت که سه نفر مردهاند آوردن این کشور تلفات به 3,329 تا پایان روز شنبه. مرگ بودند در ووهان که در آن همه گیر آغاز شد و تا کنون سخت ترین-آمار شهرستان در چین است. تعداد موارد تایید شده بود در 81,669.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تایید آریزونا دولتی mlb درخواست برای یک فاجعه بزرگ اعلام شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب این فاجعه اعلام درب باز می شود برای دولت به دریافت اضافی فدرال کمک Ducey در بیانیه ای گفت که ابراز تشکر به رئیس جمهور.

“این ادامه همکاری بسیار مهم خواهد بود که ما با استفاده از همه ابزار برای مبارزه با این ویروس” Ducey گفت.

فدرال اعلام خواهد ارائه کمک به تحت برنامه های متعدد از جمله کمک های بیکاری, حقوقی, خدمات, خطر, کاهش, تغذیه کمک و بحران مشاوره Ducey درخواست گفت.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است دوباره شعار مواد مخدر مورد استفاده در درمان برخی بیماری های دیگر و می گوید که او ممکن است آن را در امیدواریم که که آن را کمک به دفع کردن جدید کروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “وجود یک شایعه وجود دارد” که هیدروکسی کلروکین موثر است اعلام کرد “من ممکن است آن را.”

او اغلب با اشاره به هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان ممکن است و از مردم خواست تا آن را با وجود بیشتر هوشیار ارزیابی اثربخشی آن توسط متخصصان پزشکی.

این دارو به مدت طولانی استفاده شده است برای درمان مالاریا آرتریت روماتوئید و لوپوس. بسیار کوچک و مطالعات اولیه نشان می دهد ممکن است کمک به جلوگیری از coronavirus از ورود به سلول و احتمالا کمک به بیماران مبتلا به حذف این ویروس هر چه زودتر.

اما این دارو دارای عمده عوارض جانبی بالقوه به خصوص برای قلب و مطالعات در حال انجام برای دیدن اگر آن را بی خطر و موثر برای درمان COVID-19.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داده است که ایالات متحده با آن مواجه است را “سخت ترین” هفته پیش رو به افزایش coronavirus موارد شتاب. او می گوید:”وجود خواهد داشت بسیاری از مرگ است.”

اما پس از یادآوری شروع به روزانه خود را در جلسه روز شنبه او به بازگشت دوباره و دوباره به تمایل خود را به این کشور باز برای کسب و کار.

او گفت: “ما باید برای باز کردن در کشور ما دوباره. ما نمی خواهید به انجام این کار برای سال و ماه و سال. این کشور نبود که برای این.”

مغلوب ساختن پیشی جستن که ملاقات در اوایل روز شنبه با سران اصلی ورزش لیگ گفت: او می خواهد برای به دست آوردن طرفداران در عرصه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. او همچنین در مورد افرادی که مایل به قادر به رفتن به رستوران دوباره. (ویرایش شده)

___

گواتمالا سیتی – گواتمالا ممنوع ترین سفر داخلی و ممنوع صرف زمان در ساحل در طول هفته مقدس سنتی بهار تعطیلات.

رئیس جمهور Alejandro Giammattei گفت: در ملی پخش شنبه که سفر تنها اجازه داده می شود برای کار دلایل. فروش الکل به عمومی ممنوع خواهد بود.

همه تفریحی سفر خواهد بود ممنوع و حمل و نقل حمل و نقل خواهد بود محدود به کالاهای اساسی بعد از آن در هفته دفاع مقدس.

این اقدامات خواهد شد و در اثر از آوریل 5 تا 12.

___

NEW ORLEANS — دولت مقامات پزشکی در حال آماده سازی برای روز دوشنبه افتتاح Morial مرکز کنوانسیون که در حال تبدیل به یک پزشکی حمایت تسهیلات برای کمک به بیمارستان های محلی برای مراقبت از بیماران مبتلا به کروناویروس جدید.

این طرح برای بحرانی ترین بیماران باقی می ماند در بیمارستان ها و به کسانی که با کمتر علائم شدید اما نیاز به مراقبت های پزشکی جایی برای رفتن.

جو کانتر, معاون بهداشت استان افسر با لوئیزیانا وزارت بهداشت و در میان کسانی که در این تور از مرکز همایش گفت: رسانه ها بعد از سه هفته در حال “فوق العاده مهم است.”

بخشی از این تاسیسات را هدف نیز حفظ COVID مثبت بيماران به دور از جمعیت عمومی است.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است اطمینان لیگ کوچک بیس بال بازیکنان است که آنها باید بازی دوباره به زودی.

“به همه جوانان ما که گم شده از آغاز خود را @LittleLeague فصول قطع در آن وجود دارد! ما شما را در این زمینه و می دانم که شما خواهد شد بازی بیس بال به زودی” او توییتی شنبه. “ما را از این طریق دریافت کنید با هم و خفاش ها خواهد بود نوسانی قبل از اینکه شما آن را می دانم. در ضمن مراقبت از پدر و مادر می دانم که این را نمی خواهد برای همیشه لطفا برای!”

لیگ کوچک رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Stephen حادثه اطمینان که بازیکنان خواهد بود به زودی. کمی لیگ مانند لیگ های عمده ای است به حالت تعلیق در فعالیت ها تا اواسط ماه مه زمانی که این وضعیت مورد بررسی قرار خواهد گرفت با توجه به لیگ کوچک سایت.

کمی سایت لیگ گفت: مسئولان “ادامه خواهد داد و به مشورت با پزشکی مناسب مشاوران دولت, مقامات بهداشت و داوطلب ما رهبران در سراسر جهان و ما متعهد به انجام بهترین ما می توانیم برای ایمنی و رفاه حال بازیکنان ما و خانواده ها و داوطلبان و طرفداران.”

___

ژوهانسبورگ — آفریقای جنوبی می گوید بخشی از یک بیمارستان در شهر دوربان شده است تعطیل پس از 11 coronavirus موارد تایید شد در میان بیماران و کارکنان. کسانی که شامل سه نفر در سنت آگوستین در بیمارستان درگذشت. وزارت بهداشت می گوید هیچ جدید بیماران بستری در حالی که هر “کنترل عفونت ساقط” در حال بررسی و آزمایش همچنان به “تعیین درست میزان” از عفونت وجود دارد. آن را می پرسد که هر کسی که شده است یک بیمار در بیمارستان از مارس 1 تماس با وزارت. آفریقای جنوبی در حال حاضر دارای بیش از 1500 موارد بسیاری در آفریقا است.

___

پاریس —فرانسه سلامت مدیر گفت که 7,560 که مردم از coronavirus مسائل مربوط به در فرانسه از زمان شروع این بیماری همه گیر در کشور از جمله حداقل 2,028 در خانه های سالمندان.

جروم Salomon صحبت کرد شنبه شب در یک نشست خبری روزانه. با توجه به این آمار و ارقام فرانسه را تجربه کرده است 441 بیشتر مرگ و میر در بیمارستان ها در 24 ساعت گذشته. اطلاعات مربوط به خانه های سالمندان باقی مانده است ناقص نیست چرا که همه آنها گزارش داده اند که تعداد افراد آلوده و یا مرده به دلیل COVID-19.

او همچنین گفت که 28,143 مردم بودند در حال حاضر در بیمارستان بستری — که 6838 در بخش مراقبت های حسابداری برای افزایش 176 نفر در 24 ساعت در بخش مراقبت های ویژه.

در میان بحرانی بیماران 35 درصد زیر 60 سال است.

“تعداد زیادی از مردم در حال درمان است و همچنین افزایش بسیار سریع” Salomon گفت.

___

واشنگتن — کاخ سفید می گوید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت با کمیسیون از کشور های ورزشی لیگ در روز شنبه و به آنها گفت که او به رسمیت می شناسد “کار خوب انجام می شود توسط بسیاری از تیم ها و بازیکنان” برای مراقبت از جوامع خود و پایگاه های فن برخورد با کروناویروس جدید.

این ویروس نابود ورزش جهان با انجمن ملی بسکتبال و لیگ ملی هاکی تعلیق فصل خود را به طور نامحدود و لیگ اصلی بیس بال و WNBA تعویق انداختن شروع فصل خود را.

NCAA بسکتبال مسابقات نیز لغو شدند کالج بهار ورزش هایی مانند بیس بال و سافتبال بانوان چوگان سرپهن و دو و میدانی.

کاخ سفید می گوید که این کمیسیون تشکر تهمت خود را برای “رهبری ملی و برای منافع خود را در صنعت ورزش.” او نام آنها را به ادامه تلاش برای حمایت از همکار خود آمریکایی ها در طول زمان به چالش بکشد.

طیف گسترده ای از ورزش لیگ مقامات شرکت کننده در فراخوان از جمله راجر Goodell کمیسر لیگ ملی فوتبال و آدم نقره کمیسر NBA.

___

لندن — کری Symonds, نامزد, از, انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون می گوید “در گفتوگوی” پس از یک هفته رنج می برند از علائم COVID-19.

Symonds, 32, توئیتر خود نوشت: “من هفته گذشته با علائم اصلی Coronavirus” هر چند او تا به حال نشده تست شده است.

Symonds که حامله است و در حال حاضر ماندن با جانسون در نخست وزیری در خیابان داونینگ اقامت.

او گفت: در یک صدای جیر جیر که “باردار شدن با Covid-19 بدیهی است نگرانی” اما او اطمینان با آخرین راهنمایی های پزشکی.

کالج سلطنتی متخصصان زنان و زایمان می گوید: نوزادان در حال بعید به معرض COVID-19 در طول بارداری نیز وجود دارد که هیچ داده ها در حال حاضر نشان می دهد افزایش خطر سقط جنین برای زنان باردار است.

جانسون آزمایش مثبت برای این ویروس در 26 مارس باقی می ماند و قرنطینه در داونینگ سنت او روز جمعه گفت او احساس بهتر است اما هنوز تب دارد.

___

استانبول — ترکیه, وزیر بهداشت گزارش 76 جدید COVID-19 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته با افزایش مرگ و میر در کشور به 501.

Fahrettin Koca همچنین افزایش تعداد COVID-19 عفونت به 23,934 گزارش 3,013 بیشتر موارد تایید شده در روز شنبه. وجود دارد 1,311 بیماران در بخش های مراقبت ويژه در سراسر کشور با 909 از آنها را انتوبه.

تعداد 786 نفر بهبود یافته اند از رمان coronavirus عفونت با توجه به آمار و ارقام به وزیر بهداشت ارسال شده در توییتر.

___

SAN JUAN, Puerto Rico — مشکوک سوء مدیریت از لوازم ضروری در طول طوفان ماریا تبدیل به یک مزیت برای پورتوریکو به عنوان آن دعوا افزایش coronavirus موارد است. وزیر بهداشت لورنزو گنزالز روز شنبه گفت که مقامات کشف یک کش ضروری و مورد نیاز تجهیزات حفاظت شخصی در یک بیمارستان در نزدیکی جزیره ویقوس که باقی می ماند بسته از دسته 4 طوفان در ماه سپتامبر 2017. او گفت: این تجهیزات شامل ماسک و دستکش و روپوش و سپر چهره که در شرایط خوبی بودند. پورتوریکو گزارش شده 18, مرگ و میر, از جمله این که یک پرستار و بیش از 450 تایید موارد از جمله افسران پلیس که خواستار بیشتر تجهیزات حفاظت شخصی.

___

رم — ایتالیا ویروس زده لمباردی منطقه است که در حال حاضر نیاز ساکنان به پوشیدن ماسک محافظ زمانی که آنها در خارج در تلاش برای بیشتر اصلاح عفونت.

فرمان از لومباردی رژیم صهیونیستی است. Attilio فونتانا می رود به اثر یکشنبه و طول می کشد از طریق مارس 13. آن آینه مشابه احکام در روزهای اخیر از دیگر مناطق شمالی سخت ضربه ونتو و آلتو Adige که نیاز به ماسک محافظ برای ساکنان به خصوص اگر خرید در فروشگاه ها و بازار.

در حالی که همه از ایتالیا تحت سراسر کشور مستند, لمباردی گذشته بویژه تنگ محدودیت در حرکت و عملیات کسب و کار در تلاش برای جلوگیری از عفونت در مرکز اروپا شیوع. جدید فرمان گسترش آن تنگ و محدودیت به اواسط ماه آوریل است اما باعث می شود یک استثنا جدید برای خاموش کردن برای فروشگاه های ثابت برای بازگشایی به اجازه دهید دانش آموزان خرید لوازم مدرسه.

___

SKOPJE شمال مقدونیه — وجود پنج مرگ ناشی از COVID-19 ویروس در شمال مقدونیه در 24 ساعت گذشته بيشترين تک روز تلفات تا کنون آوردن مجموع به 17. وجود 53 جدید تایید موارد بالا بردن مجموع به 483. 20 نفر بهبود یافته اند. کارکنان پزشکی نیز در حال آلوده شدن است. این کشور در قفل کردن با مرزهای بسته و زمینهای بازی مدارس و تمام ورزش ها و دیگر رویدادهای عمومی ممنوع است. یک حکومت نظامی از ساعت 4 تا 5 صبح است و در اثر طول تعطیلات آخر هفته.

___

واشنگتن — منطقه کلمبیا اعلام کرده 145 جدید مثبت عفونت از COVID-19 coronavirus آوردن مجموع تا 902 با شش های جدید و میر آوردن مجموع به 15. شهردار موریل Bowser خود صادر کرده است اقامت-صفحه اصلی سفارش برای واشنگتن حدود 700 ، 000 ساکنان. همسایه مریلند و ویرجینیا مشابه انجام داده اند. Bowser خود را اعلام وضعیت اضطراری توقیف تمام مدارس و دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار ، کاخ سفید و کنگره تورهای لغو شده اند و باغ وحش ملی اسمیتسونیان موزه شبکه و مرکز کندی را بسته اند.

____

رم — ایتالیا دیدن بیشتر رهایی از شیوع کروناویروس در آن ماجرا مراقبت ويژه با 74 کمتری تخت در استفاده بیش از روز گذشته در سراسر کشور.

مدنی رئیس حفاظت آنجلو Borrelli گفت: شیب در ICU اشباع شد “اخبار مهم به دلیل آن اجازه می دهد تا ما بیمارستان به نفس.” در بخشهای ويژه در لومباردی کانون اروپایی, شیوع, شده اند کامل برای هفته اما در روز شنبه وجود دارد 56 کمتری تخت در استفاده از روز قبل.

به طور کلی عفونت های جدید ادامه داد و به سرعت خود را در یک بار-نمایی با 4,805 موارد جدید ثبت شده در شنبه آورده است که ایتالیا رسمی تعداد به 124,632. مرگ و میر همچنان کوه با 681 جدید قربانیان آوردن جهان بالاترین تلفات به 15,362.

ایتالیایی مقامات خواسته اند که ایتالیایی ها به ادامه دقت رعایت غرب اولین و جامع ترین ملی پس از خاموش کردن برخی از ایتالیایی ها دیده می شد از راه رفتن و خرید در اعداد بزرگ در شهرهای مختلف. مقامات می گویند اضطراری است که هنوز هم بسیار در راه است و عفونت منحنی باقی مانده در فلات هنوز آغاز آن امیدوار-برای کاهش.

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im