آخرین: چین گزارش 30 ویروس جدید موارد مرگ و میر

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— چین گزارش 30 جدید کروناویروس موارد مرگ و میر.

— کشورها و ایالات متحده در حال حرکت به بازگشایی به تدریج در میان هشدارهای.

— رئیس جمهور تهمت به درخواست دانشگاه هاروارد به بازپرداخت چند دلار کمک مالی.

___

پکن — چین روز چهارشنبه دوباره گزارش جدید مرگ و میر ناشی از کوروناویروس اما ثبت نام 30 بیشتر موارد — 23 از آنها آورده شده از خارج از کشور.

داخلی موارد هفت گزارش شده در استان هیلونگجیانگ در نزدیکی مرز روسیه که در آن یک بیمارستان صحرایی راه اندازی شده است برای مقابله با عود مربوط به مردم آمدن به خانه از خارج از کشور. فقط بیش از 1000 نفر در بیمارستان بستری هستند و برای درمان در حالی که در مورد همان شماره در حال انزوا و نظارت به صورت موارد مشکوک و یا بعد از تست مثبت اما نشان دادن هیچ نشانه ای ندارند.

چین گزارش کرده است در مجموع 4,632 مرگ و میر در میان 82,788 موارد عمده ای از آنها در ووهان که در آن مقامات به تازگی مطرح شده مرگ و میر 50 درصد پس از یک بررسی از سوابق.

___

توکیو — ژاپن گفته مقامات 33 بیشتر خدمه در یک عمل کروز کشتی لنگر انداخت در جنوب ژاپن را آزمایش مثبت برای coronavirus یک روز پس از اولین مورد از این کشتی شد.

کاستاریکا Atlantica شده است لنگر انداخت در ناگازاکی از اواخر ماه ژانویه برای تعمیرات و نگهداری توسط صنایع سنگین میتسوبیشی. پتانسیل برای شیوع ظاهر سهشنبه هنگامی که یک عضو خدمه شناسایی تنها به عنوان یک خارجی, آزمایش مثبت برای ویروس.

کشتی حامل 623 خدمه از جمله یک مترجم ژاپنی و مسافران است. تا کنون 34 خدمه را آزمایش مثبت در حالی که 25 نفر دیگر منفی بودند. یک نتیجه در حال بررسی است.

هیچ یک از اعضای خدمه جدی به حال علائم و آنها که خود را قرنطینه در یک اتاق در کشتی, مقامات گفت.

میتسوبیشی مقامات گفت: تنها خدمه بدون یک رکورد از سفر به در معرض خطر کشورهایی مانند چین و ایتالیا در دو هفته گذشته نشان داد که دمای طبیعی بدن شده اند مجاز به رفتن و خاموش کردن کشتی. این شرکت روز سه شنبه گفت: هیچ خدمه ترک کرده بود کشتی از اواسط ماه مارس.

ناگازاکی مقامات گفتند که در حال بررسی چگونه و از کجا خدمه قرارداد ویروس.

به عنوان عفونت در ژاپن همچنان به گسترش در سراسر کشور شیوع در کشتی کروز می افزاید: به نگرانی در مورد تست و بیمارستان ظرفیت در ناگازاکی که در آن تنها 102 تخت در دسترس هستند. همه از ژاپن است که در حال حاضر تحت یک coronavirus وضعیت اضطراری.

در اوایل این سال در ایالات متحده عمل کروز کشتی حامل بیش از 3,700 مردم قرنطینه در یوکوهاما در نزدیکی توکیو تا به حال 712 موارد در یک گسترده در هیئت مدیره شیوع. به طور جداگانه ژاپن حدود 11500 موارد با 280 مرگ و میر.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش 11 مورد جدید از coronavirus و یک مرگ آوردن آن ملی در مجموع به 10,694 موارد و 238 مرگ و میر.

روز شنبه مشخص شده 21 روز در یک ردیف که روزانه پرش در عفونت شد و به زیر 100. آنها همچنان به افول در سخت ترین ضربه در شهر Daegu که گزارش فقط یک مورد جدید.

کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: حداقل 1,017 نفر مربوط به مسافران به ورود از خارج از کشور با بسیاری از موارد شناسایی شده در هفته های اخیر در پرجمعیت Seoul metropolitan area.

با آن caseload کاهش, کره جنوبی آغاز شده است به استراحت اجتماعی فاصله دستورالعمل نگرانی بیش از همه گیر اقتصادی شوک.

___

المپیا بشویید. — واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee می گوید دولت نمی خواهد بود قادر به بلند کردن بسیاری از اقامت در خانه محدودیت اجرا به مبارزه با کروناویروس توسط مارس 4, هنگامی که زمان بخشنامه تنظیم شده است به پایان می رسد.

اما او امیدوار بهداشت مدلسازی در روزهای آینده اجازه خواهد داد که از سرگیری برخی از فعالیت ها مانند اعمال جراحی الکتیو و تفریح در فضای باز.

در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس شنبه شب Inslee همچنین اعلام کرد یک طرح به حدود 1500 نفر از کارگران متمرکز تنها در تماس با ردیابی در محل دومین هفته ممکن است. تلاش خواهد شامل کارکنان دولت از وزارت بهداشت, بهداشت محلی حوزه های قضایی اعضای واشنگتن گارد ملی و داوطلب ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

منطقه سیاتل دیدم ملت بزرگ COVID-19 شیوع و تا کنون واشنگتن بیش از 12,280 مورد تأیید و حداقل 682 مرگ و میر.

___

پکن — رسانه های دولتی گزارش می دهد که در پایتخت چین در شمال شرقی استان هیلونگجیانگ مرز روسیه است و سفت کردن قوانین در coronavirus پیشگیری و کنترل در شهرستان پس از افزایش موارد است.

مسکونی شهری ترکیبات در هاربین و روستاها در حومه دستور داده شده است برای محدود کردن دسترسی و نظارت بر نصب تجهیزات بر روی درب از افرادی که مجبور شده اند به خود قرنطینه در خانه تا 21 روز. پاداش های پولی ارائه می شوند به هر کسی گزارش متخلفان.

با موارد داخلی انداختن به نزدیک صفر در دیگر نقاط کشور هیلونگجیانگ تبدیل شده است آخرین نقطه داغ عمدتا به دلیل شهروندان چینی در پرواز از روسیه است. زمین مرز بسته شده و یک بیمارستان صحرایی ساخته شده بود برای رسیدگی به بیمار اضافه بار.

چین گزارش 30 مورد جدید در روز چهارشنبه از جمله 23 از خارج از کشور. از باقی مانده هفت داخلی موارد تمام شد در هیلونگجیانگ بخشی از آنچه بود که قبلا به عنوان شناخته شده منچوری.

___

کانبرا استرالیا — ارشد وزیر استرالیا را رد کرده است چینی انتقادات که استرالیا تکرار طوطی وار ایالات متحده خواستار شفافیت در ریشه های کروناویروس.

خزانه دار جاش Frydenberg در چهار شنبه توصیف چینی خارجی وزارت انتقادات به عنوان “بی جا و غیر قابل توجیه.”

چینی وزارت انتقاد کرده است صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون تماس در هفته گذشته برای چین به طور شفاف در مورد ریشه های این ویروس است.

Frydenberg گفت: Australian Broadcasting Corp. “Dutton نقش نخست وزیر, نقش, نقش من و تمام همکاران ما’ نقش است که برای دفاع از استرالیا منافع ملی و این چیزی است که ما همچنان به انجام و ما صحبت کردن در مورد آن را به عنوان مورد نیاز است.”

Dutton تماس ها برای شفافیت آمد و پس از مقامات ایالات متحده نشان داد سازمان های اطلاعاتی ارزیابی شد که آیا تنفسی ویروس فرار از آزمایشگاه بیولوژیکی در چین در شهر ووهان که در آن همه گیر آغاز شد.

چینی وزارت گفت Dutton بدیهی است که “دریافت برخی از دستورالعمل ها را از واشنگتن است.”

“این روزها برخی از سیاستمداران استرالیا مشتاق به طوطی چه کسانی که آمریکایی ها اظهار کرده اند و به دنبال آنها در صحنه سیاسی حملات در چین” یک سخنگوی وزارت گفت: در متن نوشته شده در سفارت چین در استرالیا سایت.

این وزارت نیز حمله استرالیا وزیر خارجه Marise Payne بیش از او این هفته برای بررسی مستقل به ریشه های این ویروس از جمله چین را از دست داده و اولیه شیوع.

وزارت گفت: “اظهارات نه بر اساس حقایق است.”

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است قرار دادن 60 روز توقف در صدور مهاجرت خاص کارت سبز در تلاش برای محدود کردن رقابت برای شغل در اقتصاد آمریکا غرق توسط coronavirus.

این حرکت تلاشی است برای محدود کردن رقابت برای شغل در اقتصاد آمریکا غرق توسط coronavirus. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آن را نمی خواهد تحت تاثیر کسانی که در این کشور به صورت موقت و به درخواست تنها برای کسانی که به دنبال کارت سبز امید ماندن.

یک دولت رسمی آشنا با این طرح گفت: این امر شامل تعلیق اشتغال مبتنی بر کارت سبز و کارت سبز برای بستگان از دارندگان کارت سبز هستند که شهروندان. رسمی صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود قبل از این طرح اعلام شد.

اما آمریکایی ها که مایل به آوردن خانواده به کشور هنوز هم قادر خواهد بود به انجام این کار. این معلوم نیست چه مدت محدودیت های گذشته خواهد بود.

حدود یک میلیون نفر اعطا شد کارت سبز سال گذشته است.

___

NEW ORLEANS — اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از لوئیزیانا خواست نیواورلئان اداره پلیس به کنار گذاشتن برنامه ای برای راه اندازی ایستگاه های بازرسی که در آن پلیس می تواند تعیین کند که آیا رانندگان با پوشیدن کمربند ایمنی و “شفاهی ارائه اطلاعات” در مورد شهر stay-at-home سفارشات.

“به جای متوقف کردن گسترش COVID-19 این پست های بازرسی را تشدید آن دلیلی افزایش تعامل بین پلیس و مردم” Alanah Odoms هبرت آیتالله سیستانی از لوئیزیانا, مدیر اجرایی, در انتشار اخبار گفت: سوال اساسی از پست های بازرسی.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را از دانشگاه هاروارد به بازپرداخت پول آن را دریافت کرده به عنوان بخشی از یک coronavirus امداد بسته است.

و خزانه داری وزیر استیون Mnuchin می گوید که در حالی که برخی از کسب و کارهای بزرگ به دست آمده دسترسی به وام های دولتی به قصد امداد تلاش بود برای شرکت های عمومی برای دریافت وام از طریق چک حفاظت از برنامه.

کاخ سفید به نظر می آیند در بحبوحه گزارش های رسانه ها که برخی از پول در نظر گرفته شده برای وام کسب و کار کوچک رفت و به سازمان های بزرگتر.

“دانشگاه هاروارد در حال رفتن به پرداخت پول. آنها نباید مصرف آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

او گفت: این دانشگاه دارای وقف زیادی به در تکیه می کنند.

اما دانشگاه هاروارد گفت: در بیانیه ای پس از روز سه شنبه جلسه توجیهی که آن را دریافت کرده است و نه خواسته برای هر گونه پول تعیین شده برای کسب و کارهای کوچک.

“مانند بسیاری از کالج ها و دانشگاه هاروارد بوده است و بودجه اختصاص داده شده به عنوان بخشی از مراقبت در عمل آموزش عالی امداد اورژانس صندوق” دانشگاه گفت:, و اضافه کرد که 100% از این پول استفاده خواهد شد به ارائه کمک های مستقیم به دانش آموزان در مواجهه با نیاز مالی فوری به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

این مدرسه همچنین تاکید کرد که کمک های مالی ارائه شده توسط دولت در حمایت از این دانشگاه در حال حاضر ارائه شده به دانش آموزان است.

Mnuchin گفت که او می خواهد به مطمئن شوید که پول می رود به کسب و کارهای کوچک و که بیش از یک میلیون شرکت با کمتر از 10 کارگران دریافت وام.

کنگره در حال تلاش برای دیدار با تقاضا های بزرگ برای وام کسب و کار کوچک برنامه با قانونی که به تصویب مجلس سنا در روز سه شنبه است و انتظار می رود به تصویب مجلس اواخر این هفته.

___

مینیاپولیس — مسلمانان در جنوب مینیاپولیس خواهد بود قادر به حفظ امن فاصله فیزیکی در طول دعوت به نماز در طول ماه رمضان.

دعوت به نماز خواهد شد و پخش توسط بلندگو پنج بار در هر روز اجازه می دهد تا ساکنان محله برای هم دعا کنیم.

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری تسهیل سر و صدا اجازه بعد از جامعه درخواست خدمات. شورای آمریکایی-روابط اسلامی پرداخت شده برای تجهیزات صوتی برای پخش از مسجد است.

پخش برنامه انتظار می رود برای رسیدن به هزاران نفر از ساکنان در حالی که اجازه دادن به آنها برای حفظ امن فاصله فیزیکی برای نماز در طول coronavirus بیماری همه گیر.

ماه رمضان شروع می شود و روز شنبه به پایان می رسد و ممکن است 23.

___

KITTY HAWK, N. C. — مقامات در یک شهرستان در کارولینای شمالی در بانک های خارجی برنامه ریزی برای باز کردن یک شهر به غیر مقیم صاحبان اموال در این هفته در حالی که دوم شهرستان گفت: آن را باز خواهد شد تا به صاحبان وجود دارد در ماه آینده.

جرات شهرستان اعلام کرد این امر اجازه غیر مقیم صاحبان اموال به بازگشت به آغاز در مارس 4. بیانیه ای از مقامات وجود دارد گفت: آن را به آدرس دسترسی برای بازدید کنندگان در تاریخ بعد.

Currituck شهرستان اعلام کرد روز دوشنبه که آن را بازگشایی شهر کرولا به غیر مقیم صاحبان اموال در روز پنج شنبه و به بازدید کنندگان در مارس 15, The Virginian-خلبان گزارش شده است.

در میان COVID-19 شیوع هر دو شهرستان تاسیس پست های بازرسی در ایالات متحده بزرگراه 158 در رایت یادبود پل برای کنترل گسترش ویروس. مخالفان به پاسگاه رهبری Currituck شهرستان هیئت کمیسیون به اعلام آن حرکت موثر بر کرولا.

___

سازمان ملل متحد و چین گفت: این زمان برای همبستگی و همکاری و نه “انگشت اشاره” و “سیاسی” را به عنوان آن بالا دیپلمات در نیویورک رسما تحویل اهدای تجهیزات پزشکی به آمار شهر نیویورک برای کمک به مقابله با بیماری همه گیر کوروناویروس.

سرکنسول هوانگ پینگ به یاد می آورد در روز سه شنبه آنلاین مراسم که رئیس جمهور چین شی جینپینگ و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “به نام ضد اپیدمی همکاری میان دو ملت و جهان” در آخرین تماس تلفنی در 17 مارس است.

پس از هفته های استادانه درست شده ستایش از رئیس جمهور یازدهم عملکرد در گیر مغلوب ساختن پیشی جستن است تبدیل به سرزنش چین و توقف کمک های ایالات متحده به سازمان بهداشت جهانی آن را متهم به تکرار طوطی وار اطلاعات غلط از پکن است.

هوانگ گفت: مردم آمریکا کمک کرد تا چین “بدون تردید” بود که آن را در مشکل بزرگ و کنسولگری خود را و U. N. ماموریت را اهدا 25,000 N95 ماسک 2,000 لباس محافظ و 75,000 جفت دستکش های پزشکی که رسیده نیویورک هفته گذشته.

با توجه به ناقص برآورد هوانگ گفت: چین نیز اهدا 1,000 پنکه 6,550,000 ماسک 310,000 جفت از جراحی دستکش, 150,000 عینک و 32,000 محافظ برای ایالات متحده بسیار از آن به نیویورک است.

“به عنوان دو تا از بزرگترین اقتصادهای جهان, چین و ایالات متحده باید منجر به تلاش برای مبارزه با coronavirus” هوانگ گفت.

___

SALEM, سنگ. — کاخ سفید گفت: فرمانداران خود رهبری بسیار مهم است در تست برای coronavirus ارائه یک نقشه نشان می دهد که اورگن است و در میان چهار کشور با کمترین تست ظرفیت در ایالات متحده است.

اورگان, مونتانا, اوکلاهما و مین هستند قادر به تست کمتر از 30 در 1000 نفر در ماه با توجه به یک ایمیل ارسال دوشنبه توسط کاخ سفید coronavirus نیروی کار.

کشورهای با بالاترین ماهانه تست ظرفیت بیش از 90 در 1000 نفر — در حال وایومینگ یوتا و ورمونت ایمیل گفت.

سریع و کارآمد تست مورد نیاز است برای شناسایی که در آن ویروس در حال ظهور است و به مقامات اجازه می دهد برای پیگیری افرادی که ممکن است در معرض, با توجه به, ایمیل, است که رژیم صهیونیستی. کیت براون دفتر منتشر شد و پس از یک ثبت درخواست توسط gray industries/OregonLive. تست نیز می دهد متحده یک ابزار به آنها تصمیم می گیرید که چه زمانی و چگونه شروع به بلند کردن stay-at-home سفارشات.

مونتانا رژیم صهیونیستی است. استیو بولاک گفت: تعداد دستگاه های تست است تنها بخشی از این معادله به ظرفیت کامل.

“همه دستگاه ها در این دنیا نمی توانید تفاوت را اگر ما نمی توانیم تست کیت ها و دیگر لوازم مورد نیاز به اجرای آزمون ها” بولاک گفت.

Washington state Gov. جی Inslee گفت که کاخ سفید ایمیل “هیچ کاری نمی کند برای پاسخ به تماس های مکرر از فرمانداران” برای مقابله با کمبود تجهیزات و پرسنل مورد نیاز برای بهره برداری از آزمایشگاه ظرفیت.

کاخ سفید اذعان کرد کسانی که کمبود در ایمیل و گفت: این کار به آدرس این مسائل.

___

SAN JUAN, Puerto Rico — پورتو ریکو وزیر بهداشت به تجدید نظر تعداد تایید COVID-19 موارد پس از تصدیق دو شمارش هفته گذشته است.

لورنزو گنزالز گفت: تعداد موارد کاهش به 915 از 1,298 به عنوان تجدید نظر همچنان ادامه دارد. این به این معنی خاک ایالات متحده را coronavirus نرخ مرگ و میر افزایش یافته است و با حداقل 64 مرگ و میر گزارش شده است. مسئولان توجه داشته باشید که بیش از 1700 نتایج آزمون در حال بررسی است.

پورتوریکو دارای بالاترین سرانه تست میزان در مقایسه با هر دولت ایالات متحده با برخی از 11,800 مردم آزمایش در جزیره 3.2 میلیون نفر است.

گنزالز همچنین گفت که او انتظار دارد که نزدیک به دو ماه مستند که منقضی می شود ممکن است 3 تمدید خواهد شد ژوئن 1, اگر چه با برخی تغییرات در میان فشار از صاحبان کسب و کار. فرماندار در انتظار یک اعلام رسمی در روز آینده.

___

لندن — بریتانیا دولت در ارائه بودجه برای مطالعات بالقوه واکسن در برابر جدید کروناویروس که یکی از آنها شروع خواهد شد پنج شنبه.

وزیر بهداشت مت Hancock گفت: در دولت روزانه در نشست خبری که در انگلستان است که در “خط مقدم از تلاش جهانی” برای پیدا کردن واکسن و ارائه کمک های مالی برای تحقیقات انجام شده در دانشگاه آکسفورد و امپریال کالج لندن است.

این پروژه در امپریال دریافت خواهد کرد 22.5 میلیون پوند ($28 میلیون نفر) در حالی که آکسفورد داده خواهد شد 20 میلیون پوند ($24.5 میلیون). آکسفورد مطالعه میله میله برای شروع با داوطلبان سالم در روز پنج شنبه.

هنکاک همچنین گفت که دولت به سرمایه گذاری در ظرفیت تولید در این مراسم هر یک از واکسن نامزدها کار می کنند.

با این حال او هشدار داد در مورد چشم انداز موفقیت و گفت: روند توسعه واکسن یکی از “آزمون و خطا و آزمایش دوباره.”

مطالعات دیگر واکسن نامزدها در حال حاضر در حال انجام در ایالات متحده و چین است.

___

رالی, N. C. — صدها نفر از مردم نا امید با رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر stay-at-home منظور طراحی شده برای بلانت COVID-19 راهپیمایی روز سه شنبه در اطراف خانه اش خواستار آن است که او آن را لغو و در حال حاضر به رها کردن اقتصاد دولتی است.

حمل پلاکارد و بنر و شعار معترضان جمع آوری شده در یک پارکینگ قبل از اینکه همراهی با رالی موتور سیکلت پلیس به پیاده روی را از طریق خیابان های مرکز شهر از جمله کسانی که در اطراف اجرایی عمارت. نهایی شرکت کنندگان در ReopenNC جمعیت در حالی که بردگان در آن زمان در نهایت پراکنده صلح و دوستی در حدود سه ساعت بعد.

کوپر نظم کنونی منقضی مارس 29, اما فرماندار گفت: گسترش گسترده تست و منابع گسترده تماس با ردیابی و آهسته صورت و بیمارستان میزان مورد نیاز قبل از جنبش و تجارت محدودیت راحتی می توانید. کوپر به خبرنگاران گفت: بعد از شنبه که دولت انجام نشده است که نشده است. او گفت که انتشار جزئیات بیشتر در این هفته در مورد اهداف است که باید رعایت شود برای نرم کردن کنترل.

“من می دانم که بسیاری از مردم نا امید و مضطرب و مشتاق به بازگشت به کار و مدرسه. من هم می دانم که بسیاری از مردم می خواهید مطمئن شوید که خانواده خود را به عنوان امن که ممکن است از این ویروس” کوپر گفت.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de