آخرین: کلرادو stay-at-home منظور پایان هفته آینده

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— کلرادو فرماندار: Stay-at-home منظور پایان دادن به هفته آینده.

— غرب ویرجینیا فرماندار است آخرین به فشار برای کاهش محدودیت.

— مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد فرمانداران ایم که تحت فشار قرار دادند برای گسترش تست.

— کسب و کار شروع به بازگشایی در, تنسی, اما نه در شهرستانها بزرگ است.

___

دنور — کلرادو فرماندار می گوید این ایالت اقامت در خانه سفارش هفته آینده به پایان برسد.

لیبریا Jared پلیس همچنین گفت که او اجازه می دهد تدریجی بازگشایی غیر ضروری کسب و کار و اجازه اعمال جراحی و سایر فعالیت های معلق توسط coronavirus مبارزه به عنوان طولانی به عنوان سخت اجتماعی فاصله و فرد دیگر اقدامات حفاظتی ادامه خواهد داد.

پلیس و اعتبار گسترده در انطباق با ایالت های اجتماعی فاصله و پناهگاه در محل سفارشات به صورت ظاهری درست کردن COVID-19 بستری شدن در بیمارستان اجازه می دهد شدید ترین محدودیت های اعمال شده در ماه گذشته به پایان می رسد در 27 آوریل.

فرماندار خواست ساکنان که می توانید در خانه به نگه داشتن انجام این کار به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است جلوگیری از اجتماعات بزرگ و پوشیدن ماسک و دیگر دنده محافظ.

جزئیات اقدامات خاص منتشر خواهد شد در این هفته فرماندار گفت: در اخبار جلسه. دولت و مقامات محلی قدرت reimpose محدودیت در پاسخ به بهداشت بحران, او گفت:.

___

چارلستون W. Va. — غرب ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت تحت فشار قرار دادند به سهولت coronavirus محدودیت در بیمارستان حتی به عنوان مقامات دولتی ارسال پیام های مخلوط مورد غرب ویرجینیا آزمایش ظرفیت.

خواه فرماندار گفت که او اجازه خواهد داد که بیمارستان شروع به انجام روش انتخابی اگر امکانات ملاقات نامشخص مجموعه ای از ضوابط و گفت این امر می تواند اولین گام برای راه اندازی مجدد اقتصاد است.

خاک رس مارش یک دانشگاه وست ویرجینیا سلامت رسمی شنود گذاشته باشند به عنوان دولت coronavirus تزار و لایحه دولا شدن, وزیر امور خارجه, وزارت بهداشت و درمان گفت: امکانات جدید در حال شروع به آزمون و این که دولت با همکاری LabCorp عمده آزمایشگاه تست شرکت.

مارش که در روز جمعه گفت: دولت می تواند انجام دهد تا 3000 تست یک هفته ارائه شده به طور چشمگیری متفاوت چهره های دوشنبه, برخی در تضاد با شماره او گفته بود دقیقه قبل. او گفت: دولت می تواند انجام دهد بین 4000 تا 6,500 آزمون در یک روز. لحظاتی بعد او گفت: “بنابراین در حال حاضر ما حدود 2500 تست در روز 17,000 یک هفته بالقوه ما در دولت است 4,566 یک روز و 31,900 یک هفته است که نه با LabCorp.”

وجود دارد که باید 22,357 آزمایشات انجام شده تا کنون در سطح ایالت پس از وقوع آغاز شد, به گفته مقامات بهداشتی. مرگ و میر شروع به پریدن کرد از 16 نفر روز جمعه 26 نفر در روز دوشنبه. حداقل 908 نفر تست مثبت برای ویروس.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد از فرمانداران که گفته ام آنها لازم نیست به اندازه کافی تست های جدید کروناویروس به سهولت محدودیت در فعالیت های اقتصادی است.

بسیاری از ملت فرمانداران ابراز نگرانی در مورد بازگشت به دوره عادی از کسب و کار بدون تا حد زیادی گسترش تست.

کالیفرنیا ، لری هوگان مریلند روز دوشنبه اعلام کرد که او امن 500,000 آزمون از کره جنوبی پس از گذشت بیش از 20 روز از مذاکرات است. او گفت: متحده شده بود مجبور به دفع کردن برای خود و رقابت در برابر یکدیگر برای تست.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روزانه خود را در جلسه روز دوشنبه که هوگان را درک نمی کنند “بیش از حد در مورد آنچه که قرار بود.” مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین می گوید لیبریا J. B. پریتزکر of Illinois “را درک نمی کنند ظرفیت خود را.”

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید دولت ارائه فرمانداران در روز دوشنبه با یک لیست از آزمایشگاه که در آن آنها می توانند پیدا کردن اضافی تست ظرفیت. رئیس جمهور می گوید: “ما در شکل بسیار خوبی در تست.”

تهمت نیز می گوید: “این یک موضوع پیچیده” و اشاره کرد که ایالات متحده باید منجر شود.

___

NASHVILLE, Tenn. — تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی روز دوشنبه اعلام کرد که کسب و کار در سراسر بسیاری از دولت آغاز خواهد شد, بازگشایی در اوایل هفته آینده.

خواه فرماندار می گوید اجباری خود را امن تر-در-خانه سفارش منقضی خواهد شد در تاریخ 30 آوریل که هموار کردن راه برای 89 از دولت 95 شهرستانهای شروع به باز کردن کسب و کار.

لی اعلام نمی شود به دولت بزرگترین شهرستانها از جمله نشویل و ممفیس. این مناطق باید خود را در بهداشت منطقه و نظارت تنسی وزارت بهداشت.

“در حالی که من نه گسترش امن تر در خانه سفارش گذشته پایان مارس ما در حال کار به طور مستقیم با ما در مناطق عمده شهری به اطمینان حاصل شود آنها در یک موقعیت برای بازگشایی به زودی و با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است” لی گفت.

برخی از کسب و کار خواهد شد مجاز به بازگشایی در اوایل مارس 27 اما معلوم نیست دقیقا کدام داده خواهد شد از جمله ترخیص کالا از گمرک. لی به خبرنگاران گفت که چنین جزئیات خواهد بود نهایی خود را بهبود اقتصاد تیم بعد از این هفته.

___

واشنگتن — امنیت اجتماعی گیرندگان که نمی معمولا فایل مالیات بر درآمد و مراقبت از فرزندان را فقط چند روز باقی مانده به ارائه اطلاعات به طوری که آنها می توانید اضافی $500 در هر کودک از اخیرا به تصویب coronavirus لایحه.

اجتماعی و امنیتی در روز دوشنبه خواست ذینفع که کودکان زیر سن 17 سالگی برای رفتن به IRS سایت به صورت غیر filers و وارد جزئیات خود را توسط چهار شنبه.

رسمی مشاوره در امر برای افرادی که بازنشستگی بازماندگان و یا مزایای از کار افتادگی که فرزندان و چه کسی نیست فایل 2018 یا 2019 مالیات است. 500 دلار پرداخت هر کودک واجد شرایط در بالای اتوماتیک $1,200 فردی پرداخت این قانون را فراهم می کند.

افرادی که دست آوریل 22 مهلت را هنوز دریافت $1,200 فردی پرداخت.

___

واشنگتن — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گوید وزارت دفاع در حال نهایی در مذاکرات هسته ای دفاع تولید عمل با یک شرکت برای افزایش بینی گرد و خاک تولید می باشد.

چند فرمانداران باید گفت که آنها نیاز به بیشتر سواب به سطح شیب دار تا تست برای رمان coronavirus. آنها می گویند بیشتر تست لازم است برای بازگشت به دوره عادی از کسب و کار.

پیتر ناوارو که مسئول نظارت بر تلاش به عنوان سمبل دفاع از تولید عمل در مبارزه با گسترش ویروس می گوید که این قرارداد در حال مذاکره با پیوریتن محصولات پزشکی Guilford مین.

او به جزئیات در مورد مقدار, اما او می گوید این قرارداد اجازه می دهد پیوریتن به افزایش ماشین آلات شکل دهی و نیروی انسانی با “گسترده تر هدف افزایش سواب بینی تولید از 3 میلیون در ماه به بیش از 20 میلیون ظرف 30 روز از قرارداد جایزه.”

___

AUSTIN تگزاس — بلند کردن اجسام از coroanvirus محدودیت در تگزاس در جریان است با شروع دولت پارک بازگشایی.

کوهنورد وارد اوایل دوشنبه در یکی از تگزاس’ محبوب ترین, هوای آزاد, لکه های غول گرانیت گنبد به نام مسحور سنگ برای اولین بار از کالیفرنیا ، گرگ ابوت توقیف پارک دولت در اوایل این ماه برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. علائم دستور بازدید کنندگان برای پوشیدن ماسک و اقامت حداقل 6 فوت دور از کوهنورد دیگر.

این پارک در فاز اول چه ابوت می گوید تدریجی خواهد بود بازگشایی تگزاس. پزشکان این هفته نیز اجازه داده می شود برای از سرگیری اعمال جراحی غیر ضروری و فروشگاه های خرده فروشی خواهد شد مجاز به فروش اقلام منظقه.

ابوت می گوید آرام تر محدودیت هایی هستند که در هفته آینده. تگزاس بیش از 19,000 موارد coronavirus و نزدیک به 500 مرگ و میر.

___

لینکلن Neb. — نبراسکا را اولین گام به سوی آرامش بخش آن ایالت coronavirus محدودیت در مارس 4 اجازه می دهد بیمارستان به سر اعمال جراحی الکتیو در صورتی که شرایط خاصی Gov. آیووا روز دوشنبه اعلام کرد.

خواه فرماندار گفت: او را بلند دولت را مبنی بر اعمال جراحی الکتیو بیمارستان است که باید حداقل 30 درصد از تخت خود را فشرده-واحد مراقبت فضایی و هواکش در دسترس است. بیمارستان ها نیز باید حداقل دو هفته ارزش تجهیزات حفاظت شخصی در سهام برای کارکنان می توانید قبل از از سرگیری عمل جراحی. سفارش نیز به دامپزشکی و دندانپزشکی خدمات Ricketts گفت.

___

آتلانتا گرجستان — رژیم صهیونیستی. برایان کمپ نورد است تهاجمی برنامه ای برای بازگشایی اقتصاد کشور گفت: بسیاری از کسب و کار توقیف به کاهش گسترش coronavirus ممکن است بازگشایی درهای خود را به عنوان اوایل به عنوان جمعه.

خواه فرماندار اعلام کرد که ورزشگاه, سالن مو بازی بولینگ کوچه و تو سرو در میان کسب و کارهای مجاز به بازگشایی جمعه — به عنوان طولانی به عنوان صاحبان دنبال سخت اجتماعی فاصله و بهداشت مورد نیاز است. توسط دوشنبه, سینما ممکن است رزومه فروش بلیط و رستوران ها محدود به takeout سفارشات می توانید به محدود ناهار خوردن در خدمات.

“در راه همان است که ما با دقت بسته کسب و کار و خواست عملیات برای پایان دادن به کاهش ویروس را گسترش امروز به ما اعلام کرد قصد دارد به منظور و با خیال راحت بازگشایی بخش از اقتصاد ما” کمپ گفت.

علاوه بر تماس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپ شنیده های پراکنده فراخوان عمومی در گرجستان به لغو محدودیت.

حداقل 733 مرگ و میر در سطح ایالت شده است مربوط به ویروس های گرجستان وزارت بهداشت گفت. عفونت های تایید شده اند تقریبا در 19,000 مردم است.

___

FREETOWN, Sierra Leone — سیرالئون رئیس جمهور ژولیوس Maada زیستی خواهد بود کار از خانه برای دو هفته آینده پس از یک عضو از کارکنان امنیتی آزمایش مثبت برای coronavirus یک سخنگوی دولت تایید کرد اواخر روز دوشنبه.

رئيس جمهور هم نه به طور مستقیم آدرس برنامه های خود را در یک سخنرانی پخش در تلویزیون دولتی اما گفته سیرا Leoneans که روند شناسایی انسان اولیه و ثانویه مخاطبین در حال حاضر آغاز شده بود.

“اجازه دهید من اطمینان می دهم که اعضای خانواده و کارکنان سالم هستند و نشان داده اند هیچ نشانه های سازگار با COVID-19 او گفت:” در سخنرانی تلویزیونی. “به عنوان رئیس جمهور من ادامه خواهد داد به ارائه رهبری برای مبارزه با COVID-19.”

هوارد توماس سخنگوی وزارت سلامت و بهداشت, بعد, تایید کرد که رئیس جمهور خواهد بود کار از خانه.

سیرا لئون که از دست داده و نزدیک به 4000 نفر در طول 2014-2016 بیماری همه گیر ابولا در میان آخرین کشورها در آفریقا به گزارش coronavirus مورد. در حالی که این کشور در میان فقیرترین در جهان را به دست آورد قابل توجهی را تجربه ردیابی و جداسازی اطلاعات تماس در طول شیوع بیماری ابولا.

___

و لانسینگ, میشیگان. — میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer در روز دوشنبه در مقایسه با مبارزه با cornonavirus به قربانی مورد نیاز در طول جنگ جهانی دوم انتقاد معترضان که رفتند به میشیگان در کنگره در هفته گذشته برای محکوم کردن او weekslong محدودیت در برابر کار و تجمعات.

“رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به نام این یک جنگ است و آن را دقیقا همان است که. بنابراین اجازه دهید عمل مانند آن” Whitmer یک دموکرات گفت.

“در جنگ جهانی دوم وجود ندارد مردم پوشش در کنگره آمریکا در اعتراض به این واقعیت است که آنها تا به حال به رها کردن همه چیز آنها انجام شد و ساخت هواپیما یا تانک یا جیره غذایی” فرماندار گفت.

این دومین بار است که فرماندار عموم رفت و پس از هزاران نفر از معترضان که سوار و honked گذشته کنگره در روز شنبه ، حدود 150 بود در این کنگره زمینه با نشانه هایی که به تصویر کشیده Whitmer به عنوان یک دیکتاتور بود که آنها را محروم از یک زندگی با اقامت در خانه سفارشات و کسب و کار خاموش شدن ناگهانی.

در ضمن دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش روزانه افزایش جدید کروناویروس موارد و COVID-19 مرگ, اما هر دو کوچکتر از شماره های جدید فاش یکشنبه. موارد افزایش 576 به 32,000 در حالی که مرگ و میر افزایش 77 به 2,468.

آنها شامل 5 ساله دیترویت دختر بچه Skylar هربرت جوانترین فرد به مرگ در میشیگان.

___

WEST POINT, Ga. — خودروساز کیا قصد دارد به بازگشایی آن کارخانه در غرب گرجستان هفته آینده پس از نزدیک به monthlong shutdown که این شرکت نسبت به زنجیره تامین کمبود و نگرانی از گسترش coronavirus.

همه 2,800 کارگران در کیا این گیاه در وست پوینت را به بازگشت به کار هنگامی که تولید از سر گرفته گفت: ریک داگلاس سخنگوی کیا موتورز تولید گرجستان است. داگلاس نمی دهد خاصی بازگشایی تاریخ. کیا کارخانه تنها تولید کننده خودرو در گرجستان واقع شده است و حدود 110 مایلی جنوب غربی آتلانتا. از آن شده است تعطیل از مارس 30.

حتی قبل از تولید خودرو رزومه در گرجستان گیاه حدود 40 نفر از کارکنان دوشنبه شروع به ساخت سپر چهره در تسهیلات برای کمک به جبران کمبود دنده محافظ برای کارکنان پزشکی و اولین پاسخ دهندگان.

این شرکت گفت: کارکنان ساخت چهره سپر داشتن درجه حرارت اسکن شده و در حال ارائه با ماسک و دستکش. کار خود را از ایستگاه های در حال مبهوت به اجرا اجتماعی فاصله.

داگلاس گفت: مشابه پادمان خواهد شد استفاده می شود که بقیه Kia گرجستان کارکنان بازگشت به کار هفته آینده.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de