آخرین: کشتی های کروز شروع ترانزیت کانال پاناما

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش stay-at-home دستورالعمل برای 30 روز.

— ایالت نیویورک پیشی 1,000 coronavirus مرگ و میر

—انگلیس در اورژانس جای پا برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم.

___

پاناما سیتی — پاناما کانال اقتدار می گوید دو کشتی کروز حمل بیش از 1800 مسافر و خدمه از جمله برخی از شما با COVID-19 را آغاز کرده بود ترانزیت کانال.

اعلام کرد: مسافران در زاندم و خواهر خود کشتی روتردام دریافت سیگنال های مختلط در مورد سرنوشت خود است. در حالی که مقامات پاناما اعلام کردند که اجازه کشتی از طریق کانال امریکا هلند خطوط گفت: آن را به حال داده نشده است مجوز رسمی و شهردار فورت لادردیل فلوریدا گفت که او نمی خواست آن را به حوض نزدیک شهر خود را به عنوان برنامه ریزی شده حداقل بدون گسترده اقدامات احتیاطی.

روز چهارشنبه کانال اقتدار انتشار بیانیه ای گفت: این کشتی آغاز شده بود ترانزیت کانال.

هلند امریکا خطوط در روز جمعه گفت که چهار نفر سرنشین زاندم مرده بود — هر چند باعث شد گزارش نشده است و حداقل دو تا به حال آزمایش مثبت برای COVD-19. از آن شده است در دریا پس از ترک آرژانتین در مارس 7.

___

سیدنی — امدادگران تخلیه سه نفر از اعضای خدمه از کشتی کروز است که تبدیل به استرالیا بزرگترین منبع جدید کروناویروس.

ولز جنوبی جدید دولت رئیس بهداشت افسر کری شعار روز دوشنبه گفت: این سه نفر نیست و شهروندان استرالیا و گرفته شده از یاقوت شاهزاده خانم به سیدنی بیمارستان با کمک پلیس آب.

مقامات انتقاد شده است و اجازه می دهد 2,700 مسافران و خدمه به پیاده هنگامی که کشتی لنگر انداخت در سیدنی در 19 مارس با وجود COVID-19 نتایج آزمون باقی مانده ناشناخته است.

بسیاری از مسافران سفر بین ایالتی و خارج از کشور قبل از خطر برای سلامتی شناخته شده بود.

بیش از 300 نفر قرارداد بسته اند این ویروس از کشتی از جمله دو زن در سن 77 و 75 که درگذشت.

بیش از 1100 خدمه در هیئت مدیره باقی می ماند در قرنطینه.

روبی شاهزاده’ صاحب کارناوال شرکت در بیانیه ای گفت سه نفر از اعضای خدمه آنها دچار علائم حاد تنفسی.

____

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش شده 78 مورد جدید از coronavirus و شش بیشتر مرگ و میر آوردن آن در مجموع به 9,661 عفونت و 158 مرگ و میر.

کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: حداقل 476 عفونت تا کنون شده مربوط به مهاجران اخیر از خارج از کشور با بسیاری از آنها شناسایی بیش از دو هفته گذشته.

کره جنوبی از روز شنبه اجرا دو هفته قرنطينه برای همه مسافران به ورود از خارج از کشور به عنوان مقامات تقلا برای جلوگیری از این ویروس از re-entering میان گسترش شیوع بیماری در اروپا و آمریکای شمالی و فراتر از آن.

این کشور در حال حاضر اجرا دو هفته قرنطينه در کره جنوبی اتباع و خارجی با اقامت طولانی مدت ویزای ورود از اروپا و ایالات متحده است.

___

نمک دریاچه سابق یوتا مجلس و خودکار اجرایی رابرت Garff درگذشت یکشنبه از عوارض COVID-19 او گفت:.

تشکر. ملیسا Garff بالارد R-North Salt Lake, posted on Facebook: “من پدر عشق مسالمت آمیز گذشت امروز از COVID-19. او زندگی می کردند یک زندگی طولانی و شاد و پر از قدرت و عشق برای دولت ما و خانواده های ما.”

Garff, 77, سوم, یوتا, اقامت به مرگ از ویروس.

Garff برجسته بود یوتا تاجر و رئیس هیئت کن Garff خودرو ، او به عنوان رئیس خانه یوتا از سال 1985 تا 1987 و ریاست نمک دریاچه المپیک کمیته سازماندهی برای سال 2002 بازی های زمستانی.

___

نیویورک — ایالت نیویورک پیشی گرفته و تیره و تار نقطه عطف یکشنبه به عنوان آن مرگ و میر از شیوع کروناویروس صعود بالاتر از 1000 کمتر از یک ماه پس از اولین مورد شناسایی شد در دولت است.

شهر نیویورک در گزارش شب که از عوارض آن افزایش یافته است به 776. تعداد کل ایالت مرگ و میر نمی رود منتشر خواهد شد و تا روز دوشنبه اما با حداقل 250 اضافی مرگ و میر ثبت شده در خارج از شهرستان از صبح روز یکشنبه دولت در مجموع مرگ و میر حداقل 1,026.

این ویروس به پاره از طریق نیویورک با سرعت ترسناک.

اولین و شناخته شده عفونت در کشور کشف شد و در تاریخ 1 مارس. دوم مورد تائید شد و دو روز بعد.

اول مرگ و میر در کشور بود 10 مارس.

دو روز بعد دولت ممنوع تمام تجمعات بیش از 500 نفر تیره برادوی تئاتر و عرصه ورزش. نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio بسته نیویورک شهرستان, مدارس 15 مارس.

محدودیتهای شدید تر آمد, مارس 20 زمانی که رژیم صهیونیستی. اندرو کومو دستور داد تمام غیر ضروری کارگران را به ماندن در خانه منع تجمعات هر اندازه و دستور داد هر کسی را در ملاء عام به اقامت حداقل 6 فوت از سایر افراد است. در آن زمان تنها 35 نیویورک کشته شده اند توسط ویروس.

که تنها نه روز پیش.

___

چارلستون W. Va. — غرب ویرجینیا گزارش دولت اول مرگ مرتبط با بیماری همه گیر کوروناویروس جدید.

مرگ درگیر 88 سال از Marion County, وزارت بهداشت و منابع انسانی گفت: در انتشار اخبار. در این بیانیه گفت: هیچ جزئیات بیشتری منتشر خواهد شد.

“ما گسترش صمیمانه تسلیت به این خانواده” DHHR وزیر لایحه J. دولا شدن در بیانیه ای گفت:.

غرب ویرجینیا گذشته دولت ایالات متحده به گزارش یک مورد تایید شده در مارس 17.

هاوایی و وایومینگ هستند, تنها راه باقی مانده متحده با هیچ گزارش coronavirus مرگ و میر.

___

NEW ORLEANS — سفارشات بسته شدن بسیاری از لوئیزیانا کسب و کار و نگه داشتن مردم در خانه به سرعت گسترش COVID-19 “ممکن است” باید تمدید آوریل گذشته 13 Gov. جان ادم ادواردز می گوید.

ادواردز و نیواورلئان شهردار LaToya Cantrell صحبت می کرد به خبرنگاران در یک جلسه بود که livestreamed از خارج این شهر مرکز کنوانسیون که در حال تبدیل به یک 1,000-تخت بیمارستان.

که بیمارستان برای دوره نقاهت بیماران که دیگر نیاز به هواکش و یا مراقبت های ویژه را باز آوریل 5 به عنوان نزدیک به 250 تخت مرکز برای برخی از مردم در انتظار نتایج آزمون ادواردز گفت.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید کنگره باید دوباره تشکیل اگر برخی از آمریکایی ها خود را دریافت نمی coronavirus پول محرک به دلیل کهنه دولتی سیستم های کامپیوتری هستند که مجهز به سرعت رسیدگی به این حجم از پول فدرال در حال ارسال به کارگران است.

او می گوید: او می خواست پول توزیع شده توسط دولت فدرال است اما مخالفان او می خواست آن را از طریق دولت موجود بیکاری سیستم.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در روز یکشنبه کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی در ویروس است که اگر آمریکایی ها نمی توانید پول خود را به سرعت او را به رفتن به فراخوان کنگره به reconvene و یا پیدا کردن راه های دیگر برای توزیع پول است.

او می گوید دولت فدرال است که مجهز به سرعت توزیع پول از ماموت 2.2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی برای تقویت اقتصاد ایالات متحده.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گسترش دستورالعمل های فدرال توصیه مردم به ماندن در خانه و به دور از یک دیگر برای یکی دیگر از 30 روز به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر کشور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن از اعلام در یک باغ گل رز جلسه. دستورالعمل در اصل برچسب زده شده با عنوان “15 روز به سرعت گسترش” تعیین شده بود به پایان رسید دوشنبه ،

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال در هفته گذشته گفت: او امیدوار بود که این کشور “re-opened” عید پاک. اما کارشناسان بهداشت عمومی صدا زنگ و گفت عقبگرد خواهد سرعت انتقال وضعیت بدتر است.

فدرال دستورالعمل توصیه می کنند که افراد مسن و کسانی که با شرایط موجود در خانه بمانند و به دور از افراد دیگر و همچنین توصیه می کنند که همه آمریکایی ها جلوگیری از گردهمایی های اجتماعی از خانه کار می کنند و هدایت و روشنی از کافه ها و رستوران ها.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید دو بیمه سلامت هستند waiving بیمار پرداخت برای coronavirus درمان است.

هر دو Cigna و هومانا نمی خواهد نیاز به بسیاری از مشتریان خود را برای copayments و یا اشکال دیگر از هزینه های برای COVID-19 مراقبت. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خواهد بود پرداخت در بیمه ” در شبکه, نرخ و یا مدیکر نرخ.

Cigna گفت: لغو پرداخت خواهد begin دوشنبه و در ادامه از طریق مه 31.

این حرکت می تواند صرفه جویی در آن بيماران هزار دلار بسته به نوع پوشش خود را و چه مقدار مراقبت از سلامت آنها استفاده کرده ایم تا کنون این سال, برای درمان coronavirus. آنها پس از ایتنا در هفته گذشته اعلام کرد پرداخت پوشی برای بیماران برای بستری در بیمارستان های وابسته به کوروناویروس.

بسیاری از شرکت های بیمه که قبلا بخشیده بیمار هزینه برای تست و یا بازدیدکننده داشته است دکتر و پزشکی از راه دور برای تشویق مردم با علائم کروناویروس برای دریافت کمک.

___

ویلمینگتون دلم. — دلاور فرماندار صادر کرده است منظور از گفتن خارج از کشور بازدید کنندگان را به خود قرنطینه به مدت دو هفته.

سفارش توسط رژیم صهیونیستی. جان کارنی اثر طول می کشد صبح روز دوشنبه و هر کسی که نیاز به ورود دولت از جاهای دیگر به خود قرنطینه برای 14 روز. آن را نمی شود به افرادی که تنها عبور از طریق دولت است.

“در حال حاضر زمان برای بازدید دلاور. ما در مواجهه با یک وضعیت جدی است که در اینجا بدتر” کارنی در بیانیه ای گفت.

کسانی که عصیان کرده است که برخی استثنائات برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و دیگر کارهای ضروری می تواند پس از بازداشت ،

ایالت مقامات بهداشتی می گویند وجود دارد بیش از 200 coronavirus موارد و 31 بستری شدن در بیمارستان که از صبح روز یکشنبه.

___

واشنگتن — معاون رئیس جمهور مایک پنس با ارسال نامه ای به مدیران بیمارستان در سراسر ایالات متحده درخواست آنها را به طور مستقیم گزارش خود coronavirus تست داده ها به وزارت بهداشت و خدمات انسانی و همچنین مقامات وزارت امور خارجه ،

او می گوید: داده های مورد نیاز در سطح فدرال اجازه می دهد تا سازمان مدیریت اضطراری فدرال و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری به آدرس ویروس.

در این نامه می گوید که رئیس جمهور جهت تمام بیمارستان ها باید گزارش خود را داده در COVID-19 تست انجام شده در خارج خاصی تجاری آزمایشگاه. کسانی تجاری آزمایشگاه هستند LabCorp, BioReference آزمایشگاه Quest Diagnostics, کلینیک مایو آزمایشگاه و ARUP آزمایشگاه. این نامه می پرسد بیمارستان گزارش داده ها در هر روز در 5 p. m.

___

کانبرا استرالیا — استرالیا اعلام کرده است تدابیر جدید سرمایه گذاری خارجی قوانین برای جلوگیری از شرکت شکارچیان از مصرف بیش از شرکت ها میان غوطه وری قیمت سهم در طول جدید کروناویروس بحران است.

خزانه دار جاش Frydenberg اعلام کرد که مقررات جدید در روز دوشنبه پس از استرالیا روزنامه گزارش داد شرکت های چینی جامعی بود تا استرالیا لوازم پزشکی در هفته های اخیر برای حمل و نقل به چین است.

Frydenberg گفت نه شبکه های تلویزیونی که مقررات جدید بودند و نه هدف در هر کشور خاص طراحی شده بودند اما به “توقف شکارچیان که اقدام علیه منافع ملی است.”

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید دولت او تا به شناسایی مواردی از “احتکار” از لوازم پزشکی و تجهیزات بیمارستان ها و پزشکی حرفه ای.

به عنوان دولت او به نظر می رسد برای دیدار فوری کمبود تجهیزات حفاظت شخصی و هواکش مورد نیاز برای coronavirus پاسخ تهمت است را به انتشار آن به ضربه سخت تر مناطق.

می گوید: تهمت: “ما برخی از مراقبت های بهداشتی کارگران برخی از بیمارستان ها رک و پوست کنده فردی در بیمارستان ها و بیمارستان های زنجیره ای ما آنها را احتکار تجهیزات از جمله هواکش.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است نام نامگذاری نیست اما می گوید در برخی موارد آنها در مناطق که در آن آنها انتظار نداریم که این ویروس به تأثیر عمده ای داشته باشد.

او می گوید: “این مناطق است که در برخی از موارد که احتمالا نمی خواهد به آنها نیاز دارید و در برخی از موارد حتی اگر آنها بیش از حد بسیاری از.”

تهمت می افزاید: “به طوری که آنها را مجبور به انتشار هواکش در صورتی که آنها را مجبور به انتشار برخی لوازم پزشکی و تجهیزات.”

___

شیکاگو — فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر اعلام دولت به زودی به بیش از دو برابر این تعداد در روز COVID-19 تست آن می توانید مدیریت به عنوان تعدادی از موارد رسید.

مقامات بهداشت عمومی گزارش 1,105 موارد جدید جمعه از جمله 18 مرگ و میر. به طور کلی ایلینوی بیش از 4500 موارد با 65 مرگ و میر.

پریتزکر گفت: ایلینوی خود را افزایش می دهد روزانه تست ظرفیت از حدود 4000 تا 10000 ظرف مدت 10 روز. او گفت: بیشتر کارگران در حال اضافه در آزمایشگاه همراه با فن آوری های جدید.

او اضافه کرد که او با صحبت ایلینوی بر اساس Abbott Laboratories ساخته شده است که قابل حمل سریع تست بپرسید که در دولت اول بازی نرد. پزشکی دستگاه ساز آن می گوید: کارتریج بر اساس آزمون تایید جمعه ارائه نتایج در عرض چند دقیقه.

اول-اصطلاح دموکرات است که انتقاد از دولت فدرال پاسخ به همه گیر گفت که او تا به حال هیچ انتخاب است. موارد انتظار می رود به اوج ماه آینده.

“من نمی خواهید به صبر کنید در وعده از دولت فدرال است که نمی خواهد انجام,” او گفت:.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و یا مرگ.

مقامات بهداشت عمومی گفت: آنها هنوز در حال تحقیق در مورد مرگ یک نوزاد است که تا به حال COVID-19.

___

ریو دو ژانیرو — برزیل جمهور Jair Bolsonaro همچنان به سرپیچی از تماس از مقامات بهداشت به دنبال جلوگیری از تجمعات که ممکن است گسترش این کروناویروس جدید, ارسال ویدئوها از خود را جمع آوری کوچک جمعیت در چندین محله در پایتخت از برازیلیا.

از آغاز شیوع Bolsonaro به عنوان خطرات ناشی از COVID-19 خواستار آن را “کمی فلو” که تا حد زیادی تهدید افراد مسن و آسیب پذیر. او خواست آنها را به خود منزوی اما در غیر این صورت تاکید شده نیاز به نگه داشتن در برزیل اقتصاد در حال اجرا است. او با برخورد با چند دولت و استانداران که معرفی قرنطینه اقدامات از جمله در سائو پائولو و یا ریو دو ژانیرو.

“ویروس است که در اینجا ما قصد داریم برای مقابله با آن است. مقابله با آن را مانند یک مرد, یک دختر و پسر!” Bolsonaro گفت: حامیان در خارج از اقامتگاه رسمی در روز یکشنبه. “همه ما در حال رفتن برای مردن یک روز.”

یکشنبه, برزیل وزارت بهداشت گزارش شده بود 3,904 مورد تأیید و 114 مرگ و میر مرتبط با COVID-19.

___

بیروت — هزاران نفر از مردم در سراسر لبنان ایستاده بود و کف در بالکن خود را در حمایت از از اعضای این کشور در بخش پزشکی که منجر به نبرد در برابر coronavirus.

در این رفیق حریری بیمارستان دانشگاه نیروی انتظامی ادای احترام کردند پزشکان و پرستاران و همچنین بیمارانی که تحت درمان است. این بیمارستان در حال حاضر مرکز اصلی در لبنان برای مقابله با کروناویروس بیماران.

لبنان را به وزارت بهداشت گزارش شده 26 کروناویروس جدید, موارد بالا بردن مجموع به 438. وزارت اضافه شده در بیانیه های انجام شده توسط خبرگزاری دولت که دو نفر هر دو در 70s خود کشته شدند COVID-19 بالا بردن مجموع مرگ و میر در کوچک کشور به 10.

___

لندن — بریتانیا قرار داده شده است به تمام نقاط کشور در اورژانس فوت — اولین بار چنین چیزی انجام شده است پس از جنگ جهانی دوم است.

جوامع وزیر رابرت Jenrick خبرنگاران گفت: در یک جلسه توجیهی روزانه که این حرکت به معنی استراتژیک هماهنگی مراکز ایجاد خواهد شد در سراسر کشور است.

او می گوید: “این یک گام بی سابقه ای در زمان صلح — ما انجام نداده اند هر چیزی شبیه به این پس از جنگ جهانی دوم است.’

اعضای ارشد خدمات اورژانس و نظامی خواهد بود بخشی از این گروه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im