آخرین: DC پیشی 900 coronavirus موارد

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— ترودو می گوید کانادا نمی خواهد مجازات آمریکا برای امتناع از صادرات N95 ماسک.

— پنج اتوبوس لندن کارگران می میرند از coronavirus.

— بلغارستان ارتدوکس مسیحی اکثریت خواست به دور ماندن از خدمات کلیسا در طول عید پاک.

___

واشنگتن — منطقه کلمبیا اعلام کرده 145 جدید مثبت عفونت از COVID-19 coronavirus آوردن مجموع تا 902 با شش های جدید و میر آوردن مجموع به 15. شهردار موریل Bowser خود صادر کرده است اقامت-صفحه اصلی سفارش برای واشنگتن حدود 700 ، 000 ساکنان. همسایه مریلند و ویرجینیا مشابه انجام داده اند. Bowser خود را اعلام وضعیت اضطراری توقیف تمام مدارس و دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار ، کاخ سفید و کنگره تورهای لغو شده اند و باغ وحش ملی اسمیتسونیان موزه شبکه و مرکز کندی را بسته اند.

____

رم — ایتالیا دیدن بیشتر رهایی از شیوع کروناویروس در آن ماجرا مراقبت ويژه با 74 کمتری تخت در استفاده بیش از روز گذشته در سراسر کشور.

مدنی رئیس حفاظت آنجلو Borrelli گفت: شیب در ICU اشباع شد “اخبار مهم به دلیل آن اجازه می دهد تا ما بیمارستان به نفس.” در بخشهای ويژه در لومباردی کانون اروپایی, شیوع, شده اند کامل برای هفته اما در روز شنبه وجود دارد 56 کمتری تخت در استفاده از روز قبل.

به طور کلی عفونت های جدید ادامه داد و به سرعت خود را در یک بار-نمایی با 4,805 موارد جدید ثبت شده در شنبه آورده است که ایتالیا رسمی تعداد به 124,632. مرگ و میر همچنان کوه با 681 جدید قربانیان آوردن جهان بالاترین تلفات به 15,362.

ایتالیایی مقامات خواسته اند که ایتالیایی ها به ادامه دقت رعایت غرب اولین و جامع ترین ملی پس از خاموش کردن برخی از ایتالیایی ها دیده می شد از راه رفتن و خرید در اعداد بزرگ در شهرهای مختلف. مقامات می گویند اضطراری است که هنوز هم بسیار در راه است و عفونت منحنی باقی مانده در فلات هنوز آغاز آن امیدوار-برای کاهش.

تورنتو — نخست وزیر جاستین ترودو می گوید کانادا را نمی خواهد تلافی جویانه و یا اقدامات تنبیهی علیه ایالات متحده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد این امر جلوگیری از صادرات N95 ماسک محافظ.

ترودو می گوید او را به صحبت می کنند به رئیس جمهور تهمت در روزهای آینده. او می گوید مقامات او را در حال داشتن سازنده گفتگو با مقامات آمریکایی.

ترودو می گوید او بگویید مغلوب ساختن پیشی جستن هر دو کشور پیوسته در راه است که این امر آسیب هر دو اگر زنجیره تامین در حال کاهش است. نخست وزیر کانادا می گوید کشتی های دستکش و تست کیت به U. S و یادداشت های مواد از N95 ماسک سرچشمه در کانادا.

کانادا پرستاران نیز عبور از پل در ویندسور به کار در دیترویت سیستم پزشکی روزمره است.

تولید لوله 3M می گوید معناداری وجود دارد و انسان دوستانه پیامدهای توقف N95 ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در کانادا و آمریکای لاتین که در آن 3M مهم تامین کننده ماسک.

___

صوفیه — بلغارستان ارتدوکس مسیحی اکثریت خواست شده برای دور ماندن از خدمات کلیسا در آینده تعطیلات عید پاک.

بالکان کشور از 7 میلیون افزایش یافته در سراسر کشور وضعیت اضطراری توسط یک ماه تا مارس 13 برای جلوگیری از گسترش شیوع کروناویروس. آن را در حال حاضر بسته شده است مدارس و رستوران ها و پارک ها و امکانات ورزشی و ممنوع بین شهری سفر و تعطیلات سفر.

اما کلیسای ارتدوکس بلغاری است که مقاومت در برابر تماس های نزدیک به خانه عبادت آن تنها فرقه در کشور به انجام این کار. مقامات بهداشتی باید ابراز ترس است که بسیاری از نمازگزاران ممکن است چشم پوشی از قرنطینه و حضور در کلیسا.

نخست وزیر Boyko Borissov می گوید: این مسئله برای کلیسا و دولت نمی خواهد مداخله کند.

بلغارستان تایید کرده است 17 مرگ و میر ناشی از کروناویروس و تعداد موارد تایید شده افزایش یافته و به 503.

___

آتن — یونان ثبت شده و نه جدید از مرگ و میر ناشی از کروناویروس که باعث افزایش تعداد مرگ و میر 68.

مقامات گفت: 49 مردان فوت کرده اند و متوسط سن کسانی که در حال مرگ است 74. تعداد موارد تایید شده افزایش 60 به 1,673. مقامات 92 گفت: مردم در بخش های مراقبت ويژه و 10 پدید آمده از بخش مراقبت های سالم است.

مقامات اعلام کرد که مستند اقدامات تمدید شده است تا مارس 27. آنها همچنین chided این “بزرگ” تعداد کسانی که اقدام به بزرگراه خارج آتن با وجود بی قراری آب و هوا.

___

لندن — یک اتحادیه می گوید پنج اتوبوس لندن کارگران فوت کرده اند پس از اینکه تشخیص داده COVID-19. سه نفر از رانندگان و دو کنترل.

پیتر Kavanagh منطقه ای است دبیر متحد و اتحادیه به نام مرگ یک تراژدی وحشتناک. لندن مترو و اتوبوس همچنان به اجرای کاهش خدمات پس از انگلستان رفت و به مستند در یک پیشنهاد به سرعت گسترش جدید کروناویروس.

اتوبوس ridership کرد بیش از 75% اما رانندگان که فوت شده اند ممکن است آلوده قبل از این مستند.

Kavanagh می گوید: این اتحادیه در حال همکاری با اپراتور حمل و نقل حمل و نقل برای لندن برای اطمینان از رانندگان اتوبوس های امن هستند. اقدامات جدید شامل عمیق تمیز کردن اتوبوس قرار دادن مهر و موم شده در صفحه نمایش در اطراف راننده و پیشگیری از مسافران از نشستن نزدیک به راننده.

اتحادیه نام دولت برای امدن کارگران حمل و نقل داده شد تجهیزات حفاظتی.

___

مادرید — نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز می گوید که ملت خود را ویران شده توسط coronavirus همه گیر است “شروع به دیدن نور در انتهای تونل.”

سانچز گفت که اگر زمان رکود از شیوع این بیماری همچنان ادامه دارد و سپس اسپانیا است که برای کاهش آن موارد از COVID-19. ارقام فعلی نشان می دهد اسپانیا 124,000 موارد coronavirus و بیش از 11,000 مرگ و میر.

سانچز داد تلویزیونی آدرس به ملت شنبه و گفت: اسپانیا به کاهش گسترش ویروس. او التماس شهروندان “را بیشتر فداکاری” در طول بحران.

سانچز با استفاده از آدرس اعلام کرد که دولت قصد دارد به گسترش مستند کشور شده است در زیر به مدت سه هفته تا مارس 26.

محدودیت های سفت و سخت است که نگه داشتن مردم در خانه به جز برای خرید مواد غذایی و دارو به عنوان به خوبی به عنوان غیر ضروری کسب و کار کمک اسپانیا کاهش نرخ آن از سرایت بود که بیش از 20 درصد در هفته گذشته به 6 درصد در روز شنبه.

سانچز هشدار داد که زمانی که محدودیت های سست آنها خواهد شد نورد به تدریج. او می گوید: معلوم نیست که تمام فعالیت های عادی از سر گرفته خواهد شد.

___

نایروبی, کنیا — کنیا دولت دستور داده است تا قرنطینه دوره تمدید برای دو هفته در امکانات که در آن برخی از مردم رفت و در “مهمانی sprees” و ممکن است به گسترش این کروناویروس جدید.

مقامات روز شنبه گزارش داد تعداد زیادی از موارد در میان کسانی که در قرنطینه امکانات و متهم کردن برخی از افراد و نه مصرف اجتماعی فاصله جدی است.

اما برخی از کاربران شکایت کرده اند به رسانه های محلی در مورد شرایط قرنطینه که شامل حمام مشترک و بهداشت ضعیف. کنیا 126 تایید coronavirus موارد است.

___

مادرید — نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز می گوید او را بپرسید اسپانیا در مجلس شورای اسلامی به تمدید وضعیت اضطراری کشور دو هفته دیگر به نبرد جدید شیوع کروناویروس.

اسپانیا شده است تحت مستند پس از 14 مارس ، وضعیت اضطراری است که با توجه به پایان می رسد در آوریل 11.

این فرمت از دو هفته بیشتر خواهد شد و گسترش آن تا آوریل 26 و مستند به شش کامل هفته.

رهبر اصلی ترین حزب مخالف گفت: در حال حاضر آن را پشتیبانی دولت که آن را می پرسد جلسه پارلمان برای تمدید این هفته است. این خواهد بود که دوم فرمت سانچز درخواست کرده است.

اسپانیا 11,744 مرگ و میر و 124,736 عفونت و از این بیماری همه گیر. آن است که در سرعت با ایتالیا به عنوان کشورهای با بیشترین عفونت پس از ایالات متحده است.

اما گسترش شیوع بیماری رو به کاهش است و در اسپانیا به بیمارستان کمک کرده اند بیش از 34000 بازیابی از COVID-19 ویروس.

سانچز یادداشت اسپانیا کاهش منحنی اما نیاز به زمان بیشتری برای ادامه پیشرفت آن.

ملی مستند است و بسته کردن تمام غیر ضروری صنایع و تنها اجازه می دهد تا مردم را به ترک خانه های خود را برای مواد غذایی و دارو را خرید.

___

پاریس — فرانسه وزیر بهداشت می گوید: دولت در بحث و گفتگو با کارشناسان بیش از اینکه همه شهروندان باید با پوشیدن ماسک محافظ برای مبارزه با گسترش این کروناویروس جدید.

اولیویه Veran نشان داده شده و توصیه شده توسط مقامات فرانسوی را برای همه به پوشیدن ماسک. اما او می گوید ایده این است که مورد بحث با شورای علمی ویروس شناسی کارشناسان و سازمان بهداشت و درمان.

Veran همچنین می گوید دولت فرانسه متعهد است برای به دست آوردن یک منبع فراوان از ماسک است. وی افزود: “ما باید قادر به تولید ماسک برای افرادی که مراقبان که چه نامیده می شود به افرادی که در خط دوم افرادی که در تماس با مردم است.”

___

گلاسکو — اسکاتلند خانه سالمندان می گوید: 13 ساکنان که در هفته گذشته بر این باور هستند که تا به حال جدید کروناویروس.

چهار فصل مراقبت های بهداشتی اجرا می شود برلینگتون دادگاه مراقبت از خانه در گلاسکو و می گوید: دو تن از کارکنان آن نیز در حال درمان در بیمارستان ها برای ویروس.

ساکنان که فوت شده تست شده برای این ویروس به دلیل آنها نمی رفتن به بیمارستان. خانواده های خود شده اند گفت: از این اتصال ممکن است.

خبر آمد به عنوان دولت گفت 4,313 مردم با COVID-19 کشته در بیمارستان. که افزایش 708 در یک روز قبل از. جوانترین قربانی شد 5 سال.

که روزانه به رقم شامل نمی پرستاری-صفحه اصلی مرگ و میر هستند که جداگانه ثبت و منتشر شده در هفته.

___

لندن — بریتانیا است به طور موقت آزاد حدود 4000 زندانیان برای کاهش ازدحام و سعی کنید به سرعت گسترش جدید کروناویروس در زندان است.

وزارت دادگستری می گوید: “کم خطر” مجرم خواهد بود آزاد با برچسب های الکترونیکی. مردم به جرم خشونت آمیز و یا جرائم جنسی یا تروریسم نخواهد بود واجد شرایط برای انتشار است.

حامله زندانیان و یا کسانی که با نوزادان نیز تایید شده برای انتشار است.

بریتانیا یکی از بزرگترین زندان جمعیت در اروپای غربی با بیش از 80,000 نفر پشت میله های زندان. بسیاری از زندانها نگه مراتب بیشتر زندانیان از آنها ساخته شده است.

با توجه به آمار رسمی 88 زندانیان و 15 کارکنان زندان باید آزمایش مثبت برای COVID-19. سه زندانی اند.

___

رم — ایتالیا کمیسر جدید کروناویروس بحران در دفاع از دولت را پاسخ میان انتقاد از کند و ناکافی توزیع هواکش و تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

دومنیکو Arcuri اصرار مدنی آژانس حفاظت از حال آن شتاب توزیع ماسک محافظ در روزهای اخیر و تحویل رسیده بود مناطق به مقدار کافی.

Arcuri روز شنبه با دفاع از این تصمیم به اولویت بندی hard-آمار شمالی برای اولین بار به دلیل بیماری همه گیر است که محور وجود دارد. وی افزود مرکزی و جنوب ایتالیا در حال دریافت تجهیزات لازم در زمان به مقابله با خود را به آرامی در حال افزایش caseload.

مقامات منطقه ای و انجمن های پزشکان و کارکنان مراقبت های بهداشتی را محکوم کرد کمبود PPE در اوایل بحران است. آن متهم شده است به عنوان یک کمک کننده به بیش از 11,000 کارکنان مراقبت های بهداشتی آلوده شدن و بیش از 70 پزشکان در حال مرگ است.

Arcuri همچنین اشاره کرد که ایتالیا تا به حال ساخته شده “تلاش عظیم” برای افزایش آن در بخش مراقبت ظرفیت. تعداد تخت ICU در سراسر کشور در آغاز اضطراری شد 5,179 و در حال حاضر در بیش از 9000.

ایتالیا تا به حال تنها 8.6 تعداد تخت در هر 100000 نفر قبل از همه گیر. که پایینتر از متوسط OECD از 15.9 و کسری از آلمان 33.9 تعداد تخت در هر 100 ، 000 نفر است.

___

بلگراد, صربستان — صربستان خیابان های خالی به عنوان یک سخت تر مقررات منع رفت و آمد در زمان اجرا در روز شنبه به عنوان بخشی از اقدامات طراحی شده برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

دولت تمدید ممنوعیت از 1 بعد از ظهر شنبه تا 5 صبح روز دوشنبه برای جلوگیری از مردم را از ترک خانه های خود. قبلا حکومت نظامی تحمیل شد از 5 بعد از ظهر تا 5.m روزانه.

زمین های بازی کودکان و ورودی به بلگراد پارک های مسدود شده با نوار پلاستیکی و پلیس در حال گشت زنی در خیابان های اصلی برای اطمینان از ماندن مردم در داخل. پلیس با استفاده از بلندگو برای متفرق کردن شهروندان از مناطق تفریحی در این شهر است.

صربی شهروندان نه اطاعت اقدامات سختگیرانه با وجود هشدارهای دولت به ماندن در خانه برای جلوگیری از آلوده شدن با کروناویروس جدید.

صربستان گزارش شده حدود 1500 مورد تأیید و 39 مرگ و میر.

پزشکان هشدار داده اند آنها در انتظار یک افزایش در تعداد موارد در بالکان کشور حدود 7 میلیون نفر است. مقامات ممنوع همه افراد بیش از 65 سال از ترک خانه های خود.

___

مسکو — سفارت آمریکا در روسیه می گوید که در تلاش است به ترتیب یک پرواز چارتر به بازگرداندن آمریکایی ها اما هشدار می تواند آخرین پرواز برای برخی از زمان.

برنامه ریزی Aeroflot پرواز به نیویورک لغو شد در حالی که در فرودگاه در روز جمعه. روسیه را ممنوع کرده است تمام پروازهای خطوط هوایی بین المللی از جمله کسانی که روس ها را به بازگشت به میهن خود را در تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus.

سخنگوی سفارت ربکا راس توصیه آمریکایی ها که اگر پرواز چارتر اتفاق می افتد “این به احتمال زیاد خواهد نهایی منشور فرصت به ترک روسیه است.”

همانطور که از شنبه روسیه گزارش کرده است 4,731 coronavirus عفونت و 44 مرگ و میر.

_

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im