آخرین: ECHL مدیره تصویب لغو نجومی

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus شیوع اثر ورزش در سراسر جهان (همه زمان محلی):

9:05 بعد از ظهر

این ECHL حکام تصویب لغو مانده از این فصل است.

حرفه ای هاکی لیگ 26 تیم در ایالات متحده و کانادا است.

___

8:15 بعد از ظهر

لس آنجلس لیکرز کلیپرز و پادشاهان همراه با استیپلز سنتر هم پیوسته اند تا به راه اندازی یک صندوق برای ارائه کمک مالی به همه ساعتی عرصه کارگران نهفته توقف بازی ها.

صندوق کمک خواهد کرد که برای جبران حقوق از دست رفته از طریق پایان NBA و NHL فصول منظم است. پرداخت خواهد شد به بیش از 2800 کارگران از جمله ushers, بلیط فروشندگان و مصرف کنندگان امنیت خدمه پارکینگ, کالا, کارکنان, مواد غذایی و نوشیدنی, کارکنان, خانه داری, کارکنان عملیات و کردند.

___

8:10 بعد از ظهر

Churchill Downs با تاخیر در بازگشایی آن اصطبل و مرکز آموزش تا 31 ماه مارس پس از مشورت با محلی مقامات بهداشت عمومی در میان نگرانی ها در مورد coronovirus.

خانه کنتاکی دربی است که انتظار می رود به ارائه به روز رسانی در مورد مسابقه اسب را خیمه رویداد برنامه ریزی شده برای ماه مه 2 و آن بهار آینده دیدار هفته آینده.

چرچیل اصطبل بسته شده اند به صورت سالانه در زمستان بازسازی پس Dec. 31 برنامه ریزی شده بود به باز روز سه شنبه. مسیر اظهار داشت: در انتشار شنبه شب که ایمنی و سلامت مهمانان و کارکنان و شرکت کنندگان باقی می ماند یک نگرانی اصلی است و مصرف آن در هر احتیاط برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

___

5:30 p. m.

بیس بال برشمرد و گفت: آن را به عموم مردم آغاز یکشنبه در 5 p. m. به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این Cooperstown, New York, حرم را با ارائه اطلاعات به روز در مورد این بسته در هر بعدی یکشنبه.

___

3:25 بعد از ظهر

مکزیکی, لیگ فوتبال اعلام کرد که بقیه از آن مسابقات این هفته برگزار خواهد شد با طرفداران یک روز پس از شروع آخر هفته با دو بازی که در آن طرفداران بودند در آن حضور داشتند.

در حالی که لیگ های دیگر در سراسر جهان به حالت تعلیق بازی, Liga MX, اصرار بر رفتن به جلو با آن منطبق است. تا به حال تنها تغییر شد ممنوعیت قبل از مسابقه دست دادن با توجه به جدید کروناویروس.

اما مکزیک اولین بخش معکوس دوره و تصمیم به بازی در خالی استادیوم پس از مشاوره با دولت است.

Headliner مسابقه آخر هفته است مکزیکو سیتی دربی در Estadio Azteca بین لیگ رهبر کروز آزول و مقام سوم باشگاه امریکا است. حضور و غیاب خواهد شد در حدود 60,000.

مکزیک همچنین برخی از مسابقات در خالی استادیوم در طول سال 2009 شیوع آنفلوآنزای H1N1.

___

4:15 بعد از ظهر

ایالات مرکز مالکیت و شیکاگو بولز و Blackhawks می گویند که آنها خواهد پرداخت بعد-از-بازی کارکنان از طریق پایان برنامه ریزی شده خود را فصل به فصل.

NBA و NHL فصل شده اند به حالت تعلیق به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. هر تیم دارای هفت صفحه اصلی بازی باقی مانده است.

در بیانیه ای نسبت به Blackhawks صاحب Rocky Wirtz و گاو صاحب جری رینسدرف تیم می گویند کارمندان خود “هستند و ما حرکت در این وضعیت بی سابقه ای با هم.”

___

4:51 بعد از ظهر

Pro Football Hall of Fame بسته است به طور موقت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این موزه در کانتون اوهایو می گوید: از آن خواهد شد به روی عموم بسته از روز دوشنبه تا روز 27 مارس ، هال می گوید آن را “ادامه خواهد داد تا از نزدیک نظارت بر وضعیت و حفظ ارتباط مداوم با دولت های محلی و مقامات بهداشتی.”

___

2:35 بعد از ظهر

یوتا جاز به جلو رودی Gobert اهدا کرده است بیش از 500 ، 000 دلار برای حمایت از خدمات بهداشت و درمان در آمریکا و فرانسه و کارکنان این تیم نهفته coronavirus.

Gobert شد اولین بازیکن NBA به زده با این ویروس که منجر به لیگ تعلیق بازی برای حداقل 30 روز.

او را کمک مالی اعلام شد, جاز که گفت: برخی از این پول را به COVID 19-مربوط به خدمات اجتماعی کمک در یوتا شهر اوکلاهما و در فرانسه سیستم مراقبت های بهداشتی.

این تعهد شامل $200,000 در کمک به کارکنان در یوتا زندگی خانه هوشمند آرنا. آنها نمی توانند کار کنند در حالی که بازی و رویدادهای دیگر در انتظار هستند.

Gobert گفت: او فروتن با “تلاش های خستگی ناپذیر و مراقبت از مردم در سراسر جهان برای کسانی که تحت تاثیر COVID-19 به خصوص خود من جوامع یوتا و فرانسه است.”

او به کمک یک “نشانه کوچک است که منعکس کننده قدردانی و پشتیبانی از تمام کسانی که نهفته و برای اولین بار از بسیاری از مراحل من را امتحان کنید و ایجاد یک تفاوت مثبت است.

Gobert که مبتلا به این ویروس در حالی که این تیم بود که در اوکلاهما بود آلوده همراه با هم تیمی داناون میچل.

___

3:30 بعد از ظهر

از XFL می گوید: یک ناشناس بازیکن با سیاتل اژدها دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

نوپای لیگ فوتبال می گوید این بازیکن گزارش علائم خود را به تیم پزشکی کارکنان در روز سه شنبه شده است و در قرنطینه بوده است. او آزمایش COVID-19 و دریافت نتیجه جمعه.

لیگ می گوید بازیکن شرکت کننده در Dragons’ مارس 7 بازی در برابر Roughnecks در هوستون و فوریه. 29 بازی در برابر BattleHawks در سنت لوئیس. او بدون علامت در زمان است.

لیگ می گوید آن را هشدار به بازیکنان و کارکنان فروشندگان و همکاران در ارتباط با اژدها Roughnecks و BattleHawks و وضعیت را از نزدیک.

در اواخر روز پنجشنبه از XFL لغو مانده از فصل آن است که تا به حال پنج هفته باقی مانده است.

___

12:15 بعد از ظهر

Pac-12 کنفرانس را لغو کرده است تمام بهار ورزش قهرمانی و پس از جلسه کنفرانس مدیران و مدیران ورزشی.

در این کنفرانس همچنین اعلام کرد که تمام سازمان فعالیت های تیم مجاز نیست حداقل تا مارس 29 وقتی که این تصمیم را بازبینی شود.

کوچکتر Southland کنفرانس همچنین اعلام کرد که مشابه حرکت می کند.

این حرکت را دنبال دوشنبه تصمیم توسط NCAA به لغو بخش مردان و زنان مسابقات بسکتبال و همچنین تمام باقی مانده زمستان و بهار شد.

___

6:05 بعد از ظهر

مردان پیچش یا حلقه زنی قهرمانی جهان در اسکاتلند لغو شده است همراه با مخلوط ارشد و حوادث در کانادا به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

جهان پیچش یا حلقه زنی گفت که فدراسیون با صدها نفر از ورزشکاران و کارکنان نیاز به سفر به هر یک از مسابقات “آن است که دیگر ممکن است برای اجرای این رویدادهای بین المللی.”

از WCF می گوید آن عمل به توصیه دولت اسکاتلند در لغو مسابقات مردان که برنامه ریزی شده بود گلاسکو از 28 مارس تا 5 آوریل.

“ما باور داریم که در زمان بی سابقه ای وضعیت این تنها مسئول اقدامات را گفت:” گرت بیلی مدیر کل ورزش و حوادث در گلاسکو زندگی است.

مخلوط دو برابر و سالمندان حوادث را در کلونا بریتیش کلمبیا از مارس 18-25.

زنان قهرمانی جهان در پرنس جورج, بریتیش کلمبیا لغو شد در روز پنج شنبه.

___

5:45 p. m.

سامپدوریا هافبک فابیو Depaoli اعلام کرده او را آزمایش مثبت برای COVID-19.

او 10 سری بازیکن تایید مثبت و ششم در سامپدوریا.

در حالی که زنیت در بیانیه ای گفت در اوایل روز شنبه که آن را نمی خواهد اعلام هر گونه به روز رسانی بیشتر در مورد بازیکنان خود را “برای جلوگیری از اخبار نشت و بی فایده alarmism” پس از “همه بیابان هستند و” Depaoli خود نشان داد مثبت آزمون در رسانه های اجتماعی.

Depaoli می نویسد: در ایتالیایی در Instagram, “متاسفانه من تست کردم مثبت برای COVID-19. اما من می خواهم به شما اطمینان بدهم که من OK! این هیولا نامرئی است که به ما ضربه بی هدف اما با اتخاذ اقدامات صحیح و به دنبال توصیه های پزشکی, ما می توانیم برنده ما بزرگترین مسابقه و بازگشت قوی تر از قبل.”

پنج دیگر بازیکنان سامپدوریا که تست مثبت عبارتند از: مانولو Gabbiadini عمر Colley, Albin Ekdal, Antonino لا Gumina و Morten Thorsby.

دیگر سری بازیکنان که تست مثبت هستند Daniele Rugani در یوونتوس و فیورنتینا تیمی Dušan Vlahović , Germán Pezzella پاتریک Cutrone.

___

5:35 بعد از ظهر

اسپانیایی, باشگاه فوتبال Alavés می گوید دو نفر از اعضای آن کارکنان مربیگری باید آزمایش مثبت برای coronavirus.

باشگاه می گوید هر دو unnamed مربیان بدون علائم و در سلامت خوب است.

این باشگاه اضافه شده و آن را تست بقیه اعضای تیم خود را در روز دوشنبه.

اسپانیا را متوقف کرده است و همه مسابقات ورزشی برای دو هفته آینده.

___

5:10 بعد از ظهر

لیونل مسی اتحاد پیوست یک تماس در اسپانیا توسط چهره های ورزشی که در حال حمایت از یک آگاهی عمومی توسط مقامات دولتی و کارکنان بهداشت و درمان درخواست ملت جمعیت باقی می ماند در داخل خانه به مبارزه با گسترش coronavirus.

“این لحظه ای به عمل مسئولانه و به ماندن صفحه اصلی” مسی نوشت: در Instagram در روز شنبه.

بارسلونا ستاره اضافه شده: “ما نگران آنچه که اتفاق می افتد و ما می خواهیم برای کمک به با قرار دادن خودمان در محل از کسانی که با داشتن بیشترین مشکلات یا به این دلیل آنها و یا خانواده خود و یا دوستان به طور مستقیم تحت تاثیر قرار و یا از آنجا که آنها در حال کار در خط مقدم در بیمارستان است.”

اسپانیا در حال محکم کردن کنترل در جنبش و بسته شدن مغازه ها آن را به عنوان تلاش برای جلوگیری از یک قله در عفونت ویروس است که پیشی گرفتن از 5000 نفر است.

___

5 p. m.

بین المللی مسابقات سه گانه اتحادیه به حالت تعلیق در همه مسابقات و فعالیت های از دوشنبه تا پایان ماه آوریل است.

رویدادهای مهم به تعویق افتاد عبارتند از: جهانی دوم سری رویداد در برمودا در مارس 18-19 و چهار جام جهانی در ایالات متحده, New Zealand, برزیل و مکزیک.

“جهان در مسابقات سه گانه را در ادامه کار در این زمان سعی کنید به reallocate حوادث پس از 30th مارس زمانی که ممکن است و کار با همه ذینفعان برای انجام اقدامات بیشتر در صورت نیاز در مورد المپیک و پارالمپیک مدرک رتبه بندی” در ایطو گفت.

___

3:50 pm.

ایتالیایی بازیکنان فوتبال’ انجمن می گوید که “غمگین و خشمگین” است که باشگاه هنوز با دعوت از بازیکنان خود را برای حضور در جلسات آموزشی.

در یک بیانیه بازیکنان ارتباط اشاره می کند که “برخی از باشگاه ها” در حال در آوردن بازیکنان به آموزش در گروه های کوچک “و یا حتی بدتر, برای چک های روزانه خود را متوسط.”

ایتالیا کشور اروپایی آمار بدترین توسط ویروس که در آن تعدادی از ویروس موارد صعود به بیش از نزدیک به 20 ، 000 با بیش از 1 ، 000 مرگ و میر. دولت در رم دستور داده است تا یک اقدام بی سابقه مستند, سفارش, کسب و کار برای بستن و محدود کردن جنبش مردم.

این مستند به حالت تعلیق در تمام ورزشی در کشور از طریق حداقل آوریل 3.

بازیکنان ارتباط می گوید که اجبار بازیکنان به ترک خانه های خود “است که کشید غیر مسئولانه عمل می کنند” و اضافه کرد که اگر آن را انجام می شود فقط برای دریافت امتناع توسط بازیکنان به منظور کاهش پرداخت حقوق و دستمزد “به این معنی است که ما در حال تراشیدن پایین بشکه از کرامت است.”

بازیکنان در ارتباط بوده و در تقابل با باشگاه بیش از این ویروس برای هفته اول استدلال برای بازی متوقف شود قبل از دولت صادر تعلیق در روز دوشنبه.

___

3 p. m.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد می گوید کشور او هنوز هم در نظر دارد برای میزبانی بازی های المپیک در توکیو به عنوان برنامه ریزی شده.

آبه می گوید وجود دارد بحث در مورد به تعویق انداختن یا لغو این بازی ها در طول مذاکرات با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که پیشنهاد این هفته که ژاپن باید در نظر تعویق انداختن بازی های المپیک به دلیل گسترش coronavirus.

آبه می گوید ژاپن است که در ادامه به “هماهنگ” با کمیته بین المللی المپیک افزود: “ما باید برای غلبه بر گسترش عفونت و می خواهید به نگه داشتن بازی های المپیک و پارالمپیک به عنوان برنامه ریزی شده.”

بازی های المپیک برنامه ریزی شده را از جولای 24-Aug. 9 و پارالمپیک Aug. 25-سپتامبر. 6.

آبه می گوید: شیوع ویروس رسیده است یک نقطه در ژاپن است که او را ملزم به اعلام اورژانس ملی مانند ایالات متحده و بخش هایی از اروپا است.

___

1:40 بعد از ظهر

سوپر راگبی دهندگان تصمیم گرفته اند به حالت تعلیق در رقابت به طور نامحدود پس از تعطیلات آخر هفته را در بازی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

SANZAAR این نیمکره جنوبی راگبی بدن اجرا می شود که فوق العاده راگبی می گوید: شنبه مسابقات خواهد بود برای “آینده قابل پیش بینی.”

این تصمیم باعث شده نیوزیلند دولت بخشنامه که مردم ورود از سفرهای خارج از کشور از جمله بازگشت شهروندان نیوزیلند را به خود منزوی برای 14 روز از دوشنبه.

که فوق العاده راگبی قابل دفاع با مسابقات شامل تیم از پنج سازمان ملل از جمله پنج زن از نیوزیلند, و مربوط به سفر منظم بین دو کشور.

تیم های استرالیا و ژاپن و آفریقای جنوبی و آرژانتین نیز رقابت در این رقابت ها که اجرا می شود از ژانویه طریق به ماه ژوئن است.

___

12:45 p. m.

ادینبورگ ماراتن به تعویق افتاده است به دلیل شیوع کروناویروس.

این مسابقه بود و با توجه به محل در مارس 24, اما سازمان دهندگان اعلام کرده اند که از آن خواهد شد به تعویق افتاد.

نژاد مدیر نیل Kilgour گفت: یک تاریخ جدید برای مسابقه دو ماراتون در پایتخت اسکاتلند است که اعلام خواهد شد در روز دوشنبه

___

10:45 صبح

دو فیورنتینا بازیکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 به عنوان به خوبی به عنوان یک باشگاه فیزیوتراپیست.

بالا-لایه لیگ ایتالیا تیم فوتبال توییتهایی که مدافع و کاپیتان باشگاه Germán Pezzella جلو پاتریک Cutrone و فیزیوتراپیست استفانو Dainelli “هستند و در سلامت خوب در خانه های خود را در فلورانس.” آنها آزمایش پس از “نشان دادن برخی از علائم.”

این باشگاه در حال حاضر در روز جمعه اعلام کرد که 20 ساله مهاجم Dušan Vlahović آزمایش مثبت است.

با Cutrone و Pezzella به لیست اضافه با Vlahović در حال حاضر وجود دارد نه سری بازیکنان که تست مثبت است. دیگران Daniele Rugani از یوونتوس به علاوه پنج سامپدوریا بازیکنان: مانولو Gabbiadini عمر Colley, Albin Ekdal, Antonino لا Gumina و Morten Thorsby.

سری است به حالت تعلیق تا زمانی که حداقل 3 آوریل به عنوان بخشی از یک مستند در سراسر کشور در ایتالیا در نظر گرفته شده و حاوی ویروس است.

اکثر مردم به سرعت بازیابی از جهانی ویروس پس از تجربه تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im