آخرین: فلوریدا به داروسازان اجازه می دهد به اداره آزمون

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

—بریتانیا گزارش نزدیک به 20 ، 000 مرگ و میر ناشی از ویروس.

— مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: مواد ضد عفونی کننده نظرات طعنه.

— نیروی دریایی توصیه بازگشت از اخراج حامل کاپیتان.

فرانسه —نمی بازگشایی آن رستوران ها و کافه ها قبل از ماه ژوئن است.

___

تالاهاسی فلوریدا. — فرماندار فلوریدا می گوید دولت او قصد دارد به اجازه داروسازان اداره آزمایشات جدید کروناویروس به گسترش و در دسترس بودن تست برای عموم مردم.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis می گوید دولت جراح عمومی اجازه می داروسازان تحت شرایط اضطراری مقررات اما او نداد و یا می گویند که این نوع تست ممکن است نورد از.

ساکنان می تواند به دنبال تست از طریق پزشکان و کلینیک های خصوصی و یا رفتن به یکی از ایالت هفت درایو-از طریق و شش walk-up hd — اگر آنها با معیارهای خاصی است. شرایط متفاوت است با برخی از سایت های متمرکز در خط مقدم پاسخ افراد مسن و یا افرادی که در حال حاضر نشان دادن برخی از علائم COVID-19.

داروخانه آزمون سایت خواهد بود بخشی از تلاش ها برای گسترش آزمایش به گسترده تر دسته از مردم از جمله کسانی که با هیچ نشانه ای ندارند اما کسانی که اعتقاد دارند ممکن است در معرض DeSantis گفت.

___

پاریس — فرانسه هتل های اجرایی پیش بینی کسب و کار خود باقی خواهد ماند “فاجعه بار” برای بقیه این سال و شمارش دولت برای کمک به زنده ماندن ویروس در بحران است.

سرژ کشان رئیس Astotel زنجیره ای از هتل های پاریس می گوید آسوشیتد پرس: “صفر درصد در ماه آوریل احتمالا در ماه مه و احتمالا در ماه ژوئن است.”

او تخمین ضرر و زیان این سال 60-70٪.

“چرا باید یک هتل باز می شود زمانی که شما هیچ مشتریان ؟ هنگامی که شما به هیچ رستوران. هیچ موزه ها. هنگامی که شما به هیچ تئاتر و هنگامی که شما به هیچ هواپیما و زمانی که شما نزدیک مرز. چرا باید مردم آمده؟”

در اوایل روز شنبه مقامات فرانسه گفت: فرانسه نمی خواهد بازگشایی آن رستوران ها و کافه ها قبل از ماه ژوئن به عنوان آنها اعلام کرد تقویت حمایت مالی برای این بخش در میان virus بحران است. دیگر سایت های گردشگری مانند موزه ها نیز بسته باقی می ماند.

___

BATON ROUGE, La. — در میان روند مثبت در لوئیزیانا coronavirus شیوع مقامات در حال دست و پنجه نرم کردن با مرگ و میر از این ویروس که به نظر می رسد بالاتر از کشورهای دیگر در حالی که پیشی لوئیزیانا مقامات خود سازی.

لوئیزیانا وزارت بهداشت ارائه خبرنگاران یک نگاه دقیق در دولت سازی و میر ناشی از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. در حالی که لوئیزیانا کاهش میزان بستری شدن در حال ردیابی است, پیش بینی نتایج جستجو برای رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز’ stay-at-home, سفارش, نرخ مرگ و میر بالاتر از حد انتظار است.

بیش از 1600 لوئیزیانا ساکنان درگذشت از COVID-19 حدود 6 ٪ از تمام تست مثبت برای coronavirus اعلام کرد تا کنون در دولت است. اما این تست اطلاعات را منعکس نمی کند کسانی که هرگز نشانه توسعه و هرگز مورد آزمایش قرار برای ویروس.

وزارت بهداشت تخمین می زند که 2 درصد از Louisianans که قرارداد COVID-19 در حال مرگ هستند از آن بر اساس مدل سازی تعدادی از ساکنان فرض آلوده شده اند گفت: Jeanie Donovan, سیاست, مدیر این آژانس است.

این گروه در تلاش است برای تعیین دلیل مرگ و میر است دو برابر آنچه مورد انتظار بود و بطور قابل توجهی متفاوت است در میان مناطق از دولت, او گفت:.

___

بروکسل — بلژیک است که مصرف آن اولین گام های جدی را برای استراحت خود coronavirus مستند.

ممکن است پس از 3 بیمارستان را به تدریج به برخی از کارهای غیر ضروری و نساجی مغازه ها نیز خواهد شد مجاز به بازگشایی شده است. یک هفته بعد اکثر مغازه ها داده خواهد شد و چراغ سبز به بازگشایی در همان زمان هر چند نزدیک-تماس حرفه ای مانند آرایشگران را به یک هفته دیگر صبر کنید.

همچنین به عنوان از آوریل 18, دولت اجازه خواهد داد داخلی سفر به ساحل و پر از تپه پوشیده شده از درخت Ardennes جنگل.

بار و رستوران ها خواهد شد مجاز به شروع به بازگشایی همانطور که از ژوئن 8, به عنوان خواهد شد در باغ وحش. سفر مجوز نیز گسترش یافته است.

ماسک محافظ خواهد بود و اجباری در حمل و نقل عمومی.

___

ویلمار, Minn. — یک هورمل غذاهای فرعی می گوید: آن توقف تولید در یک جفت از مینه سوتا ترکیه-امکانات پردازش پس از برخی از کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus.

Jennie-O ترکیه, فروشگاه, Inc. می گوید: 14 کارکنان باید آزمایش مثبت در دو نیروگاه در ویلمار در غرب, مینه سوتا, از شنبه. گیاهان استخدام حدود 1200 نفر از کارگران.

گیاهان آخرین به سراسر کشور به عنوان گیاهان پردازش گوشت مبارزه با کروناویروس عفونت در میان کارگران است. شرکت نمی بلافاصله در پاسخ به یک سوال در مورد چگونه بسیاری از بوقلمون گیاهان روند روزانه.

Jennie-O جمهور استیو Lykken می گوید: امکانات خواهد بود عمیق تمیز در حالی که شرکت ارقام برنامه ریزی برای بازگشایی شده است. او می گوید: این شرکت اقدامات برای محافظت از کارگران از جمله فاصله فیزیکی و تجهیزات حفاظت شخصی.

___

واشنگتن — مقامات می گویند بالا افسر نیروی دریایی است و توصیه می شود بازگشت این هواپیما حامل کاپیتان اخراج برای ارسال مملو ایمیل به فرماندهان شفاعت برای سریع تر اقدام برای حفاظت از خدمه خود را از شیوع کروناویروس.

Adm. مایک Gilday توصیه کرده است که نیروی دریایی سروان. برت Crozier بازگشت به کشتی خود را. که به گفته مقامات صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد نتایج یک تحقیق که هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است. Gilday ملاقات با ژنرال علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش روز سه شنبه و با وزیر دفاع علامت Esper در صبح روز جمعه به غیر از توصیه های خود را. یک مقام رسمی می گوید Esper خواسته است تا برای تاخیر در هر یک اطلاعیه عمومی در حالی که به نظر او این پیشنهاد است.

—لولیتا C. Baldor و رابرت سوختگی گزارش شده است.

___

سازمان ملل متحد — رییس جمهور از بزرگترین بشردوستانه شبکه است که اصرار دولت برای شروع به فکر کردن در مورد چیزی مانند طرح مارشال کمک کرد که کشورهای بهبود پس از جنگ جهانی دوم به کمک سازمان ملل برای مقابله با تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

فرانچسکو Rocca که منجر فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر که در عمل در 192 کشور همچنین هشدار داد این خطر وجود دارد که COVID-19 بحران منجر به ناآرامی های اجتماعی و گرسنگی و قحطی و گرسنگی.

Rocca گفت COVID-19 نیز به “بزرگ اجتماعی در هر بخشی از جهان” و “ما نیاز به برنامه ریزی همراه با نهادهای اجتماعی پاسخ قبل از آن خیلی دیر است.”

___

رم — مخالفت قانونگذاران در ایتالیا هستند و خواستار آن است که وزیر دادگستری بگویید پارلمان ضد مافیا کمیسیون چگونه یک محکوم به جرایم سازمان یافته, رئیس, داده شد, بازداشت خانگی به دلیل COVID-19 شیوع.

ایتالیایی, تلویزیون دولتی گفت: Pasquale Zagaria شده بود دریافت درمان سرطان در یک بیمارستان برای زندانیان در جزیره ساردینیا. اما پس از این بخش تبدیل شد برای مراقبت از زندانیان با عفونت کروناویروس که درمان در دسترس نیست و منتقل شد به طور موقت بازداشت خانگی است.

تلویزیون دولتی گفت: با این حال وزیر دادگستری دستور اداری رسیدگی به Pasquale Zagaria انتقال.

___

چارلستون W. Va. — غرب ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت نورد مراحل تهاجمی به بازگشایی مهد کودک مکان ها و رستوران ها بدون تنظیمات خاص معیار در تست تجهیزات و coronavirus ردیابی است.

صحبت کردن در پهن جمهوریخواه فرماندار گفت: او می خواست daycares و صندلی در فضای باز در رستوران ها برای باز کردن به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. این استراتژی می آید روز پس از اعلام بیمارستان سر گرفته خواهد شد روش انتخابی در اوایل هفته آینده.

عدالت یک میلیاردر زغال سنگ و کشاورزی تاجر بدون دولت قبلی تجربه گفت: دولت را “گام های کودک” در بلند کردن ویروس محدودیت برای جلوگیری از پرش در موارد.

___

المپیا بشویید. — واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee اعلام کرده است یک برنامه است که اجازه می دهد تا موجود پروژه های ساخت و ساز به سر به عنوان طولانی به عنوان سخت coronavirus اجتماعی فاصله پروتکل به دنبال دارد.

قبل از کار بر روی این پروژه می توانید رزومه تمام پیمانکاران باید توسعه و برنامه ریزی در هر یک از سایت که آدرس های استفاده از تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و دستکش در سایت اجتماعی فاصله و بهداشت. در ضمن یک سایت خاص استاد راهنما خواهد بود تعیین شده به اجرای طرح ایمنی برای نظارت بر سلامت کارکنان و کارمندان را تحت آموزش در سیاست های جدید.

ساخت و ساز متوقف شد و تحت اقامت در خانه نظم و بسته شدن غیر ضروری کسب و کار است که Inslee دستور داد در ماه گذشته.

___

جونو ، — آلاسکا است که اجازه می دهد رستوران ها به سر ناهار خوردن در سرویس و مغازه های خرده فروشی و کسب و کارهای دیگر به بازگشایی با محدودیت های کمتر از یک مرحله اولیه از یک برنامه به راه اندازی مجدد بخش هایی از اقتصاد متاثر از coronavirus نگرانی. حداقل یکی از شهرستان جونیو خواسته است که صاحبان کسب و کار صبر کنید برای مقامات محلی به وزن در.

رژیم صهیونیستی. مایک Dunleavy گفت: سلامت ملاحظات باید اول و که مقامات احساس خوبی در مورد دولت اعداد و مراقبت های بهداشتی و ظرفیت تجهیزات و توانایی برای پیگیری موارد است.

___

رم — دولت ایتالیا خواسته است مجلس اجازه مبالغ از هزینه های جدید به شدت رانندگی ملی بدهی عمومی پس از COVID-19 شیوع ساخته شده در کشور یکی از مهمترین زده با این بیماری همه گیر.

برتر جوزپه کونته دولت تصمیم گرفته است در بودجه تجدید نظر شده برای این سال است که خواستار 55 میلیارد یورو (60 میلیارد دلار) در بدهی 24.85 میلیارد دلار ($27.5 میلیارد دلار) در سال آینده و به همین ترتیب بدهی بالا برای چندین سال. بودجه باید به تصویب مجلس است.

دولت می گوید باید آن را به گوشت گاو تا نظام سلامت که در بخش های مراقبت ويژه بودند بشدت تست شده توسط تعداد زیادی از coronavirus بیماران و همچنین ارائه اضافی بودجه برای اجرای قانون و حفاظت مدنی سازمان برای مقابله با شرایط اضطراری. بودجه بیشتر نیز خواهد شد اختصاص داده شده به صورت خصوصی و عمومی در بخش های اقتصادی و ارائه اقدامات ایمنی برای کارگران به عنوان بازگشت به کار پس از ملی مستند در حال حاضر در آن هفته هفتم.

___

SAN JUAN, Puerto Rico — پورتوریکو وزارت اصلاحات می گوید آن را تست تمام حدود 9,000 زندانیان برگزار شد سراسر خاک ایالات متحده برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19.

مقامات می گویند 6,000 کارکنان از جمله نگهبانان زندان که کار در این جزیره 32 تادیبی امکانات نیز تست خواهد شد.

اصلاحات وزیر ادواردو ریورا می گوید مقامات شده اند تست جدید زندانیان پس از 8 آوریل.

اعلام می آید پس از یک تعداد انگشت شماری از زندانیان در روزهای اخیر آزمایش مثبت حتی اگر آنها بدون علامت است.

پورتوریکو گزارش شده حداقل 77 کشته و بیش از 1,270 تایید موارد COVID-19.

___

دنور — مقامات بهداشت دستور داده اند که فوری از بسته شدن از خارج در حومه دنور پس از سه نفر متصل به فروشگاه درگذشت پس از آلوده شدن با کروناویروس و حداقل شش کارمندان آزمایش مثبت است.

این سه شهرستان در بخش بهداشت و درمان اعلام کرد در اواخر روز پنجشنبه که 69 سال که مشغول به کار برای یک شرکت امنیتی خصوصی در فروشگاه درگذشت همراه با 72 سال سن کارمند فروشگاه و 63 ساله که کار نمی کند در فروشگاه.

وزارت بهداشت و درمان گفت: ذخیره نمی پایبند به اجتماعی فاصله مورد نیاز در کلرادو stay-در-خانه جهت است که اجازه می دهد تا برخی از کسب و کارهای ضروری مانند Walmart, برای باز باقی می ماند.

تاریخ مرگ اعلام نشده است.

علاوه بر شش تن دیگر را تایید کرد, موارد, سه کارمند مظنون به داشتن COVID-19 در انتظار نتایج آزمون.

خارج شده و در بیانیه ای گفت که فروشگاه بسته شدن موقت اجازه می دهد آن را به تمیز و مقادیر.

___

پاریس — فرانسه قصد دارد برای حفظ هزاران نفر از تازه ساخته شده در واحد مراقبت های ویژه آماده برای موج دوم ویروس موارد حتی اگر موج اول است که در حال حاضر عقب.

مقامات بهداشتی می گویند فرانسه دو برابر آن تعداد تخت های مراقبت ويژه به بیش از 10 ، 000 به عنوان ویروس شتافت در سراسر کشور است.

“ما نیاز به نگه داشتن تخت در صورت بازگشت از این بیماری همه گیر” سلامت ملی مدیر آژانس جروم Salomon می گوید. “ما نیاز به حفظ هوشیار استقرار.”

در حال حاضر کمتر از 5000 نفر هستند در بخش مراقبت های ویژه با ویروس اما مردم با دیگر بیماری شدید نیز نیاز به تخت.

فرانسه گزارش کرده است بیشتر ویروس مرگ و میر بیش از هر کشور اما آمریکا و ایتالیا و اسپانیا. Salomon اعلام کرده است بیش از 22,000 ویروس مرگ و میر تا کنون در بیمارستان ها و خانه های سالمندان.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید نظرات خود را به نشان می دهد مردم می توانند مصرف یا تزریق مواد ضد عفونی کننده برای مبارزه با COVID-19 تلاشی بود در طعنه زدن.

مغلوب ساختن پیشی جستن پنج شنبه اشاره کرد که محققان به دنبال شدند در اثر مواد ضد عفونی کننده بر روی ویروس و تعجب با صدای بلند اگر آنها می تواند تزریق به مردم گفت: ویروس “نشانی از یک کار فوق العاده ای تعداد در ریه ها پس از آن خواهد بود جالب برای بررسی است.”

اما صحبت با خبرنگاران در دفتر بیضی جمعه تهمت اصرار نظرات خود را به غلط شدند. “من پرسیدن سوال sarcastically به خبرنگاران مثل شما فقط برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات به مواد ضد عفونی کننده در روز پنج شنبه در این جلسه پس از ویلیام برایان که منجر علم و فناوری ریاست در وزارت امنیت داخلی صحبت در مورد چگونه محققان در حال آزمایش اثر ضد عفونی کننده بر روی ویروس لادن بزاق و تنفسی مایعات بر روی سطوح.

___

اپل و گوگل مشخص شده اند حفظ حریم خصوصی جدید برای حمایت از برنامه های گوشی های هوشمند است که می تواند کمک به بهداشت عمومی سازمان ارسال هشدار به مردم اگر آنها صرف بیش از 5 دقیقه در نزدیکی کسی که بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19.

تکنولوژی غول اعلام کرد در اوایل در ماه آوریل که آنها به طور مشترک کار را به شما معرفی یک برنامه جدید-ساختمان رابط ممکن است میلیاردها اپل و گوشی های آندروید در سراسر جهان است.

مشارکت فعال خواهد شد بهداشت عمومی سازمان برای ساخت برنامه های تلفن که با استفاده از بلوتوث با برد کوتاه بی سیم چراغ به طور خودکار تشخیص مجاورت نزدیک گوشی های بدون آشکار هر کسی هویت و یا محل.

این شرکت تا کنون در برابر فشار از برخی از دولت ها که می خواهید آنها را به شل حریم خصوصی محدودیت به آن را آسان تر برای سازمان بهداشت و درمان برای ردیابی محل از COVID-19 بیماران و مخاطبین خود را.

___

لندن — دولت بریتانیا می گوید: 684 بیشتر مردم با کروناویروس نفر در انگلستان به بیمارستان و افزایش تعداد گزارش 19,506.

که بالاتر از 616 مرگ و میر در گذشته دوره 24 ساعته. شده است وجود دارد افزایش نظارت از انگلستان و ارقام برای درک واقعی تعداد coronavirus مربوط به مرگ و میر به دلیل آنها نمی شود مرگ و میر در مراقبت از خانه و یا در جای دیگر در جامعه است.

انگلستان مرگ و میر چهارم بالاترین در اروپا پشت ایتالیا و اسپانیا و فرانسه همه آنها گزارش داده اند بیش از 20 ، 000 مرگ و میر.

دولت همچنین می گوید تعداد روزانه تست افزایش حدود 5000 به 28,532.

روز جمعه یک لینک آنلاین برای گسترش برنامه تست برای کارگران ضروری متوقف پذیرش برنامه های کاربردی پس از چند ساعت به دلیل “قابل توجه تقاضا است.”

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de