آخرین: Iowa Dems تایید recanvass درخواست برای قفقاز

واشنگتن (AP) — آخرین به 2020 ریاست جمهوری اولیه کمپین (همه زمان محلی):

2:15 بعد از ظهر

آیووا حزب دموکرات را تایید کرده است درخواست از پیت Buttigieg و برنی ساندرز’ انتخاباتی برای یک جزئی recanvass از آیووا حزبی نتایج.

این حزب می گوید که انتظار recanvass بیش از 80 حوزه برای شروع در روز یکشنبه و دو روز گذشته. یک recanvass نیست بازشماری اما یک بررسی از شمارش آرا در برابر پرونده های کاغذی ایجاد شده توسط رهبران حزبی برای اطمینان از تعداد گزارش شده با دقت.

آخرین جلسه نتایج به Buttigieg سرب بیش از ساندرز از دو هيئت دولت معادل از 2,152 شمارش یا 0.09 درصد اما آسوشیتد پرس تصمیم گرفته است که از آن باقی مانده است قادر به برنده اعلام و بر اساس اطلاعات در دسترس.

این قفقاز بودند طرح میتوانست با مسائل مهم در جمع آوری و گزارش اطلاعات از فردی حوزه در جلسه شب. نیز وجود دارد خطاها در معادلات ریاضی پیچیده استفاده می شود برای محاسبه نتایج در فرد حزبی سایت های که آشکار شد که حزب شروع به انتشار حزبی داده است.

این حزب گفته است که نمی خواهد تغییر اشتباه در محاسبات ریاضی و تنها فرصت برای اصلاح آن خواهد بود بازشماری خواهد بود که نامزدهای گزینه بعدی پس از recanvass به اتمام است.

___

12:55 بعد از ظهر

جو بایدن را بالا کمپین مقامات این استدلال که هیچ چیز حل و فصل شد در اکثریت سفید, ایالت آیوا و نیوهمپشایر به این دلیل که حزب دموکرات را غیر سفید پایه هنوز به رای دادن.

آنها اصرار شنبه متنوع رای دهندگان در نوادا و کارولینای جنوبی می تواند احیا معاون سابق رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی پس از چهارم و پنجم پس از اتمام.

ارشد بایدن کمپین مشاور Symone ساندرز می گوید دموکرات نمی خواهد اعلام برنده این نامزدی “بدون شنیدن از رای دهندگان و رای دهندگان لاتین.”

بایدن است مبارزه علنی چهارشنبه. او خواهید بود در نیویورک برای مصاحبه های رسانه ای و جمع آوری اعانه پنج شنبه قبل از سه روز نوسان در نوادا که قفقاز هستند Feb. 22. کارولینای جنوبی اولیه به شرح زیر در فوریه. 29.

ایالت ورمونت برنی ساندرز برنده نیوهمپشایر ریاست جمهوری ابتدایی سهشنبه لبه سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg.

___

12:10 بعد از ظهر

سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. Deval پاتریک خود را به پایان رسید 2020 مبارزات انتخاباتی خود در اواخر پیشنهاد موفق به گرفتن آتش یا طنین انداز با رای دهندگان.

او آخرین باقی مانده آفریقایی نامزد دموکرات ریاست جمهوری درست یک بار تعریف شده توسط تنوع آن است.

پاتریک گفت: در یک بیانیه گفت: “این رای در نیوهمپشایر شب گذشته بود به اندازه کافی برای ما به ایجاد عملی برنده شدن در مبارزات انتخاباتی را برای رفتن به دور بعدی رای گیری.”

پاتریک در آمد دوم به گذشته در نیوهمپشایر روز سه شنبه با بیش از 1200 آرا پس از نادیده گرفتن آیووا و با تمرکز بیشتر وقت خود را و منابع در اول ابتدایی.

تصمیم خود برگ فقط یک نامزد دیگر از رنگ در هاوایی تشکر. Tulsi Gabbard یک ساموآیی آمریکا در دموکراتیک مسابقه. آن را به ارمغان می آورد تعدادی از دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری ابتدایی مسابقه به هشت.

پاتریک راه اندازی شد پیشنهاد خود را برای رئیس جمهور در اواسط نوامبر اما موفق به ثبت نام در رای گیری و جمع آوری کمک های مالی و هرگز آن را بر روی یک مناظره ریاست جمهوری مرحله.

___

8:40 صبح

گرجستان کنگره لوسی می کنند تایید کرده است, سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ برای رئیس جمهور.

می کنند به نقل از بلومبرگ را “بی همتا رکورد در تفنگ پیشگیری از خشونت.”

می کنند 17-year-old son, Jordan Davis, به ضرب گلوله کشته شد و مرگ در سال 2012 بعد از یک بحث در یک ایستگاه گاز در فلوریدا بیش از موسیقی با صدای بلند. تیراندازی به خود جلب کرد یک نور افکن در “ایستاده خود زمین” ، تیرانداز بود 45 ساله به نام مایکل دونن که ادعا کرد او می خواهم آن را انجام داده و در دفاع از خود بود اما به جرم اقدام به قتل است.

می کنند می گوید: در یک بیانیه صادر جمعه او ملاقات بلومبرگ زمانی که او به دنبال راه هایی برای مبارزه با “خطرناک قوانین اسلحه که پاره پاره” و پسر او از زندگی خود را.

می کنند برای فرار کنگره پس مرگ پسرش و انتخاب شد و در سال 2018 است. او اولین دموکرات منتخب به صندلی خود را از سال 1979 است.

بلومبرگ بوده است به شدت آشنائی سیاه رای دهندگان. تلاش خود را گرفته او را در سراسر ایالت های جنوبی که رای در روز سه شنبه.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر