آخرین: ایتالیا محدودیت بازدید از سالمندان در خانه های سالمندان

بانکوک (AP) — آخرین به شیوع ویروس (همه زمان محلی):

8:35 بعد از ظهر

ایتالیا قرار داده است محدودیت های موقت در بازدید از بستگان در خانه های پرستاری و ترغیب سالمندان به بیرون بروید مگر اینکه مطلقا لازم است.

دولت ایتالیا که تعطیل مدارس در سراسر کشور را به تلاش برای جلوگیری از coronavirus باز کرده است یک کمپین به اصرار عادی ایتالیایی ها به انجام بخشی خود را برای محدود کردن عفونت با توجه به اینکه ایتالیا جمعيت سالمندان خطرات قریب به اتفاق سیستم بهداشت عمومی با ویروس موارد است.

ایتالیا, کانون شیوع این بیماری در اروپا و اتحاد جهان قدیمی ترین جمعیت پس از ژاپن است. افراد مسن به ویژه آسیب پذیر به COVID-19 ویروس. 107 افرادی که فوت کرده اند تا کنون در ایتالیا همه سالمند و بیمار با عوارض دیگر و یا هر دو.

در حکم روز شنبه دولت است محدود کردن دسترسی به افراد مسن در خانه سالمندان برای جلوگیری از امکان سرایت.

ایتالیایی برتر جوزپه کونته توجیه فوق العاده اندازه گیری از بسته شدن مدارس و دانشگاه ها در سراسر کشور تا مارس 15 توسط هشدار دهنده وجود دارد که ممکن است به اندازه کافی مراقبت ويژه به درمان بیماران اگر ویروس خود را ادامه می دهد “نمایی” گسترش یافته است.

___

6:10 بعد از ظهر

Facebook می گوید آن را به طور موقت بسته شدن دفتر در سیاتل پس از یک کارگر بود که مبتلا به این ویروس جدید است.

“یک پیمانکار مستقر در ورزشگاه ما دفتر شرق تشخیص داده شده است با COVID-19” این شرکت اعلام کرد. “ما به اطلاع ما کارکنان و به دنبال مشاوره از مقامات بهداشت عمومی به اولویت بندی همه سلامت و ایمنی است.”

Facebook گفت: آخرین باری که کارگر به کار شد و در فوریه. 21 پس از آن بسته خواهد شد دفتر تا مارس 9, زمانی که دوره کمون به پایان می رسد. این شرکت زیر راهنمایی از مقامات محلی و تشویق سیاتل کارکنان به محل کار از خانه تا 31 مارس است.

یک کارمند آمازون در تجارت الکترونیکی غول سیاتل نیز گزارش آزمایش مثبت برای این ویروس این هفته است.

___

6 p. m.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد می گوید ژاپن تحمیل خواهد شد 14-روز قرنطینه در همه بازدید کنندگان از چین و کره جنوبی قبل از آنها مجاز به ورود اجازه.

آنها خواهد شد به یک دولت تسهیلات برای قرنطینه خواهد شد و نه اجازه داده می شود به استفاده از حمل و نقل عمومی آبه گفت: همانطور که مقامات تلاشهای خود را در برابر گسترش ویروس.

ژاپن بیش از 1,050 تایید موارد از جمله 706 از یک قرنطینه کشتی کروز به عنوان انتقال در داخل ژاپن شتاب گرفته است. آبه گفت: در حال حاضر دو هفته است که یک زمان بسیار مهم برای ژاپن به وقوع تحت کنترل خود را به عنوان چهره دولت فشار برای مهار این ویروس پیش از بازی های المپیک توکیو.

___

5:30 p. m.

مقامات در سوئیس می گویند 74 ساله زن آلوده به ویروس جدید کرده و برای اولین بار تایید مرگ در کشور است.

اداره فدرال بهداشت عمومی روز پنجشنبه گفت که مرگ گزارش شده توسط مقامات در غرب کانتون وو”. این زن در بیمارستان بستری شده بود از روز شنبه.

از بعد از ظهر چهارشنبه, 58 عفونت شده بود تایید کرد در سوئیس.

___

5:25 بعد از ظهر

سری لنکایی, مقامات بهداشتی می گویند که آنها تصمیم گرفته اند به قرنطینه تمام سریلانکا مسافران پس از رسیدن از ایتالیا کره جنوبی و ایران برای 14 روز.

آنها را قرنطینه می شود و در یک مرکز به تنظیم شود تا در یک دولت-اجرای بیمارستان که قبلا مورد استفاده برای درمان بیماران مبتلا به جذام در حومه پایتخت کلمبو. سربازان در حال حاضر تبدیل بیمارستان به یک مرکز قرنطینه.

سریلانکا رسما حذف جذام در سال 1995 و تسهیلات مورد استفاده قرار گرفت برای این کشور 16 باقی مانده از بیماران که در حال حاضر خواهد شد به بیمارستان دیگری منتقل.

بیش از 104,000, سریلانکا اقامت در ایتالیا با بیش از 60% در منطقه لومباردی که ضربه سخت شده توسط ویروس. بیش از 20 ، 000 سریلانکا اقامت در کره جنوبی.

___

5:25 بعد از ظهر

شیوع ویروس می تواند در یک زمان بدتر برای میلیون ها نفر از یهودیان که در حال آماده سازی برای جشن هولی جشنواره است که در آن مردم اسمیر هر یک از دیگران’ چهره رنگارنگ با پودر.

نارندرا نخست وزیر هند و دیگر ملی هندو رهبران گفت که آنها نمی خواهد شرکت در هر گونه مراسم در تاریخ 10 مارس به دلیل شیوع کروناویروس و مشاوره مردم را به ورزش داری.

مودی توییتی که او نمی خواهد جشن هولی به عنوان کارشناسان توصیه کرده اند که تجمع جرم باید کاهش یابد.

رهبران جامعه در حال لغو خیابان جشن و همچنین گردهمایی های زیادی از مردم در آپارتمان.

در سراسر هند و نپال و در کشورهای با مهاجران هندوها جشن هولی شادی جشنواره رنگ لکه یکدیگر با رنگ قرمز و زرد پودر و اسپری یکدیگر با تفنگ آبپاش. پر از آب بالن نیز استفاده می شود به رنگ هر یک از دیگر.

___

4 p. m.

چین می گوید یک بازدید توسط خود رئیس جمهور چین به ژاپن نامیده شده است چرا که هر دو کشور با تمرکز بر مبارزه با شیوع ویروس.

سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian می گوید دو طرف خواهد بود و در ارتباط نزدیک در مورد یک زمان جدید برای بازدید.

“این دو کشور هر دو توافق دارند که رئیس جمهور چین را در سفر رسمی به ژاپن باید در جایگاه مناسب ترین زمان, محیط زیست و اتمسفر و باید کامل موفقیت” ژائو گفت: در اخبار روزانه توجیهی در روز پنج شنبه.

بازدید شده است انتظار می رود در ماه آوریل است.

چین به تلاش برای بهبود روابط با ژاپن به عنوان هر دو در زیر آمده است ایالات متحده تعرفه به منظور آنها را مجازات برای شیوه های تجارت. اما سوء ظن متقابل اجرا می شود در هر دو طرف رانده شده در چین عمدتا توسط خاطرات ژاپن وحشیانه اشغال بخش هایی از این کشور در قرن گذشته و چین ادعای جزایر در دریای چین شرقی تحت کنترل ژاپن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>