آخرین: ایتالیا در صدر 19,000 coronavirus مرگ و میر

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت

—نیویورک مدارس به برای باقی مانده سال تحصیلی.

—نخست وزیر بریتانیا بوریس جانسون می سازد “بسیار خوب پیشرفت’ در لندن بیمارستان.

—ایتالیا قصد دارد افزایش آزمایش داوطلبانه تماس با ردیابی.

___

میلان ایتالیا — ایتالیا در صدر 19,000 مرگ و میر و 150,000 موارد coronavirus. نقاط عطف ضربه شد شنبه, حتی به عنوان کشور ادامه داد: برای دیدن اندکی کاهش در تعداد افراد بستری و در بخش مراقبت های ویژه.

مرگ و میر افزایش 3.2% یا 619 به 19,468 در حالی که تعداد افرادی که آزمایش مثبت برای ویروس رسیده 152,271 افزایش 4,694 یا 3.1%.

مقامات شده اند هشدار ایتالیا به نگه داشتن گارد خود را حتی اگر تعداد موارد و مرگ و میر باریک است به خصوص در عید پاک تعطیلات آخر هفته هنگامی که بسیاری از آنها وسوسه برای رفتن به حومه شهر و یا ساحل دریا.

پلیس بازرسی شد راه اندازی در اطراف شریان عمده در میلان پایتخت از سخت ترین ضربه منطقه لمباردی — با 38 ٪ از تمام موارد و بیش از نیمی از تمام مرگ و میر.

___

آتن, یونان, یونانی مقامات گزارش سه جدید تلفات با توجه به COVID-19 ویروس بیش از 24 ساعت گذشته بالا بردن کل کشور به 93. تعداد موارد تایید شده است 2,081 تا 72 از بعد از ظهر جمعه.

مقامات باقی می ماند نگران آن است که مردم وسوسه ممکن است با آب و هوای گرمتر به نادیده گرفتن محدودیت در حرکت اعمال شده در مارس. آنها در lookout برای آخر هفته آینده زمانی که مسیحی ارتدوکس عید پاک را جشن گرفته است.

“وجود دارد هیچ حاشیه برای آرامش” از حکومت نظامی, نیکوس Hardalias وزیر مسئول حفاظت مدنی گفت: شنبه در طول دولت در جلسه توجیهی روزانه در این بیماری همه گیر.

___

SKOPJE شمال مقدونیه — شمال مقدونیه تصمیم گرفته است به طور قابل توجهی بریده بریده دستمزد از مقامات منتخب از رئیس جمهور به سمت پایین بکشید ارشد کارمندان دولت و مدیران شرکت برای آوریل و مه. آنها پرداخت خواهد شد حداقل دستمزد حدود 250 یورو در هر ماه.

دولت انتظار دارد به صرفه جویی در حدود 4 میلیون یورو از این اندازه گیری خواهد شد که پمپ را به یک اقتصاد انتظار می رود به کوچک شدن 3.8 درصد در سال جاری به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

مقدونیه شده است به شدت تحت تاثیر COVID-19 تا کنون وجود دارد 760 مورد تأیید و 34 مرگ و میر در میان 2.1 میلیون نفر جمعیت دارد.

___

مادرید — اسپانیایی مقامات می گویند آنها را توزیع 10 میلیون ماسک صورت عمده در قطار و ایستگاه های مترو برای کمک به کاهش یک coronavirus سنبله.

وزیر کشور فرناندو گراند-Marlaska اعلام ساخته شده در روز شنبه و دو روز قبل از کارخانه و کارگران ساخت و ساز خواهد شد مجاز به بازگشت به کار. می آید که پس از دو هفته ممنوعیت رفت و آمد برای همه کارگران درگیر در مراقبت های بهداشتی و یا مواد غذایی تولید و توزیع.

گراند-Marlaska می گوید پلیس و حفاظت مدنی افسران را توزیع ماسک در “عمده حمل و نقل عمومی گره” از شنبه تا چهارشنبه برای آن دسته از کارگران است.

حمل و نقل رسمی خوزه ماریا Rallo می گوید بلندگو در ایستگاه را به یاد مردم باقی می ماند حداقل 1 متر از هم جدا و پرسنل خواهد شد و نظارت بر جریان مسافر به پراکنده شدند.

اسپانیا تایید کرده است 161,852 عفونت و 16,353 مرگ و میر. این گزارش پایین ترین آن روزانه تعداد مرگ در نزدیک به سه هفته با 510. ملی بالا از 950 مرگ و میر گزارش شده است 2 آوریل.

شده است وجود دارد کمی چشم انداز مثبت با 4,830 موارد جدید گزارش روز شنبه نسبت به 4,576 روز قبل از.

تصمیم به عقب برخی از محدودیت های مطرح شده شک و تردید در میان برخی از کارشناسان بهداشت و درمان. اما وزیر بهداشت سالوادور Illa می گوید این تغییرات در حداقل و مستند اقدامات احتمالا گسترش فراتر از مارس 26.

___

برلین — آلمان جمهور خواست شهروندان برای نشان دادن صبر و نظم و انضباط بیش عید پاک در طول coronavirus بحران است.

آلمان تا حد زیادی تعطیل عمومی زندگی به سرعت گسترش ویروس و ممنوع تجمعات بیش از دو نفر در ملاء عام. این محدودیت در حال حاضر منقضی مارس 19. دولت فدرال و دولت و رهبران را در نظر گام های بعدی در روز چهارشنبه.

در یک اتفاق نادر در تلویزیون, آدرس جمهور فرانک والتر اشتاین مایر می گوید: “بعد چه اتفاقی می افتد زمانی و چگونه این محدودیت را می توان سست است و نه چیزی است که سیاستمداران و کارشناسان به تنهایی تصمیم می گیرید.”

اشتاین مایر می گوید: آلمان باید به کمک همسایگان اروپایی خود را از بحران ظهور. او می گویند: “30 سال پس از وحدت آلمان و 75 سال پس از پایان جنگ ما آلمانی ها هستند و نه فقط به نام برای نشان دادن همبستگی در اروپا — ما موظف به.”

آلمان ریاست جمهوری تا حد زیادی تشریفاتی است اما حمل اقتدار اخلاقی.

___

کلمبو — سریلانکا تمدید حکومت نظامی در بخش های کلیدی از کشور است.

دولت بیانیه می گوید حکومت نظامی ادامه خواهد داد و در شش منطقه از جمله کلمبو تا اطلاع ثانوی. این شش ولسوالی های شناسایی شده به عنوان “در معرض خطر مناطق.”

سریلانکا تقسيم شده و به 25 منطقه برای مقاصد اداری و مقررات منع رفت و آمد در 19 منطقه خواهد بود به طور خلاصه برداشته پنجشنبه آینده.

سریلانکا شده است تحت مقررات منع رفت و آمد پس مارس 20 و دولت را ممنوع کرده است غیر ضروری سفر در طول حکومت نظامی ساعت. پلیس و صرفا به اجرای حکومت نظامی و بازداشت نزدیک به 20000 نفر برای نقض.

هفت آلوده اند در سریلانکا. تعداد موارد مثبت است 198.

___

پاریس — فرانسه نیروهای امنیتی برگرفته از سراسر کشور برای اطمینان از احترام به مردم “ماندن صفحه اصلی” سرود بیش از آخر هفته عید پاک.

برخی از 160,000 پلیس شد ارسال شده در بزرگراه ورودی و دیگر مهم ترانزیت نقاط برای مردم در تلاش برای فرار از زندگی شهری است.

پلیس سوار بر اسب خار سواحل و پارک در امتداد شمال فرانسه در ساحل. هواپیماهای بدون سرنشین مورد استفاده قرار گرفت در دیگر مناطق به نقطه مردم هجوم سخت سلول قوانین. این قوانین تا پایان روز شنبه پس از یک ماه اما انتظار می رود تمدید شود.

برخی از شهرداران شهرستان در حال اضافه کردن دستورالعمل های جدید از جمله مقررات منع رفت و آمد در برخی از محله های خوب و حذف از خیابان نیمکت در جنوب شهر بزیه. جریمه برای نافرمانی فرانسه سلول قوانین در شروع 135 یورو ($148).

فعلی مرگ و میر در فرانسه است که تقریبا 13,200.

___

نیویورک — شهردار بیل د Blasio می گوید: مدارس دولتی در شهر نیویورک 1.1 میلیون دانش آموز منطقه خواهد بود توقیف برای بقیه سال تحصیلی.

او می گوید: آموزش آنلاین ادامه خواهد داد برای دانش آموزان است.

ساختمان مدرسه در این کشور بزرگترین سیستم عمومی بسته شده اند پس مارس 16. یک تلاش عظیم برای حرکت آموزش آنلاین ملاقات کرده است مخلوط موفقیت است. بسیاری از دانش آموزان کم درآمد فاقد Wi-Fi و دستگاه برای اتصال به کلاس های درس مجازی خود را.

مقامات در کشورهای دیگر از جمله ویرجینیا و پنسیلوانیا قبلا اعلام شده مدارس بسته خواهد شد برای بقیه سال.

___

لندن — دولت بریتانیا گزارش 917 بیشتر مرگ و میر ناشی از کروناویروس در مجموع 9,875 مردم در انگلستان که در بیمارستان درگذشت و پس از آزمایش مثبت برای COVID-19.

افزایش کمی پایین تر از روزانه بالا از 980 ثبت شده در قبلی دوره 24 ساعته. که افزایش بالاتر از روزانه قله ثبت شده در ایتالیا و اسپانیا دو کشور اروپایی با کمترین تعداد کل coronavirus مربوط به مرگ و میر.

مقایسه ممکن است دقیق است. انگلستان مرگ و میر گزارش شده در هر روز رخ داده است بیش از چند روز یا حتی چند هفته و در مجموع تنها شامل مرگ و میر در بیمارستان ها.

___

میلان — نوازندگان از لا اسکالا ارکستر فیلارمونیک باید همکاری در یک ویدیو عملکرد Pachelbel Canon به افتخار متخصصان پزشکی مبارزه با کروناویروس.

این ویدئو منتشر شد در رسانه های اجتماعی شنبه پیش از فراخوان مردم به ابزار بازی و یا ضبط خود را از پنجره ها و بالکن ها در عید پاک یکشنبه.

ارکستر انتخاب Pachelbel Canon برای آن “جهان شمولی و برای معماری فوق العاده آن: ساده موسیقی گذشت که تکرار می شود در به طور فزاینده پیچیده تغییرات.’

مارکو Ferullo که هماهنگ این پروژه می گوید آن را “در DNA مردم است. در سادگی آن را می شود پیچیده است. آن را قیاس از زندگی از راهاندازی از امید است.”

___

رم — کفن تورین یک پارچه دفن برخی معتقد بودند تحت پوشش عیسی خواهد شد بر روی صفحه نمایش از طریق جریان ویدئو برای وفادار در سراسر جهان است.

اسقف اعظم تورین چزاره Nosiglia می گوید که او تا به حال هزار درخواست از مردم پیر و جوان است. کتانی است که نگه داشته در پشت شیشه های ضد گلوله خواهد شد بازدید شده توسط جریان در روز مقدس شنبه شب زنده داری عید پاک. پاپ فرانسیس نوشت به Nosiglia در طول هفته دفاع مقدس به بیان قدردانی برای حرکت.

منتقدان می گویند کتانی تحمل شکل یک مرد مصلوب قرون وسطی جعل. پارچه متعلق به واتیکان است که اجازه علمی تست.

___

رم — ایتالیا قصد دارد برای افزایش تست برای coronavirus و استفاده داوطلبانه تماس با ردیابی هر زمان که آن را خارج از یک مستند است که در حال حاضر در اثر حداقل تا آوریل 3.

ایتالیا به ویژه کمیسر ویروس اضطراری دومنیکو Arcuri گفت SKYTG 24 وجود دارد خواهد بود اجباری آزمایش خون به راه اندازی یک سیستم “ایمنی گذرنامه.’

داوطلبانه تماس با ردیابی تلفن همراه برنامه اجازه خواهد داد که مردم را به می دانم که اگر آنها در تماس با کسی که مثبت برای ویروس. سپس آنها را آزمایش می تواند در تلاش برای محدود کردن گسترش بیشتر ویروس.

این آزمایش خون شناسایی ضد بدن هنوز در حال توسعه است. Virologists هشدار داده اند این آزمون را نمی خواهد ثابت کند اما ایمنی را به یک تصویر لحظهای که آیا یک فرد شده است در تماس با این ویروس. اگر یک ضد بدن تست مثبت است آزمایش های بیشتری مورد نیاز خواهد بود به می دانم که اگر این ویروس هنوز هم فعال است.

هدف مقامات بهداشت عمومی است برای تعیین چه مدت ایمنی نسبت به ویروس طول می کشد.

___

سازمان ملل متحد — سازمان ملل متحد-دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ جذاب به رهبران مذهبی همه ادیان “را به کار برای صلح در سراسر جهان و تمرکز بر ما رایج نبرد به شکست COVID19.”

U. N. رئیس می گویند مسیحیان خواهد شد جشن عید پاک یهودیان به مناسبت عید فصح و مسلمانان را به زودی شروع ماه رمضان.

اشاره به این حادثه تلخ می گوید: بیماری همه گیر کوروناویروس با مستندات و اجتماعی فاصله منجر به یک “جهان حقیقی” از سکوت خیابان ها و نگرانی “در مورد عزیزان ما که به همان اندازه نگران ما است.”

دبیر کل خواست مردم به یاد داشته باشید “آسیب پذیر در سراسر جهان” و بهداشت کارگران در خط مقدم.

اشاره به این حادثه تلخ می گوید: “ما می تواند و خواهد شکست این ویروس با همکاری همبستگی و ایمان به انسانیت مشترک ما.”

___

مسکو — ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و عبدالله می گوید سنتی رژه به مناسبت شکست آلمان نازی برگزار خواهد شد حتی اگر آن اتفاق نمی افتد در مارس 9 روز پیروزی تعطیلات.

میدان سرخ رژه شامل هزاران نفر از سربازان و آرایه ای از تجهیزات نظامی است که یک محور روسیه مهم ترین تعطیلات سکولار. شده اند وجود دارد نگرانی در مورد اینکه آیا از آن خواهد شد در میان محدودیت های اعمال شده به سرعت گسترش coronavirus.

دیمیتری Peskov می گوید در تلویزیون دولتی گفت: “هیچ کس نباید شک و تردید که در رژه روز پیروزی و جشن پیروزی در روز خواهد بود و واجب است. من نمی دانم که آیا آن خواهد شد ممکن است 9 یا بعد از آن خواهد بود واجب است.”

___

لندن — دفتر نخست وزیر بوریس جانسون می گوید که او “همچنان به خیلی خوب پیشرفت” در لندن یک بیمارستان پس از عقد قرارداد COVID-19.

55 سال جانسون تشخیص داده شد با COVID-19 بیش از دو هفته پیش تبدیل شدن به اولین رهبر جهان تایید به این بیماری است. دفتر خود گفت: او را گرفته “پیاده روی های کوتاه” بین دوره های استراحت و صحبت کرده و به پزشکان خود را به تشکر از آنها را “باور نکردنی به مراقبت از او دریافت کرده است.”

او coronavirus علائم در ابتدا خفيف از جمله سرفه و تب. او اعتراف کرد به سنت توماس ” بیمارستان روز یکشنبه پس از خود بیماری بدتر شده است. منتقل شد به بخش مراقبت های ويژه روز بعد که در آن او موفق به دریافت اکسیژن بود اما قرار نیست بر روی یک دستگاه تنفس مصنوعی.

او به مدت سه شب در آنجا قبل از حرکت به عقب به طور منظم بخش در پنج شنبه شب.

___

شهر داکا — بنگلادش ثبت شده سه مرگ و میر بیشتر و 58 بیشتر موارد عفونت با کوروناویروس.

وزیر بهداشت زاهد Maleque می گوید: طی 24 ساعت 954 نمونه آزمایش شده اند و 54 مورد تایید مثبت است.

تعداد کل مرگ و میر در ایستاده بود 30 با 482 عفونت پس از اولین مورد گزارش شده در 8 مارس.

بنگلادش یافته در سراسر کشور مستند تا مارس 25 به نگه داشتن آن 160 میلیون نفر از مردم در خانه و کمک حاوی ویروس است.

مقامات امنیتی از جمله ارتش سربازان در حال اجرای اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

___

دهلی نو — هند نارندرا نخست وزیر تمدید در سراسر کشور مستند از بیش از دو هفته به کمک شامل coronavirus.

دهلی نو وزیر, Arvind Kejriwal, توافق در یک صدای جیر جیر با این تصمیم. مودی برگزار شد جلسه شنبه با حداقل 13 رئیس وزرای کشورهای هند از طریق ویدئو کنفرانس. بی سابقه جهت مستند است که به منظور حفظ هند 1.3 میلیارد نفر در خانه و جلوگیری از ویروس شکل فزاینده و قریب به اتفاق ملت در حال حاضر تیره و تار سیستم مراقبت های بهداشتی.

این کشور در زمان سه هفته مستند بود به پایان رسید سه شنبه. مقامات گزارش کرده اند 6,565 مورد تأیید و 239 مرگ و میر.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum instagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma