آخرین: ژاپن می افزاید: 14 بیشتر کشورها برای ورود به لیست ممنوعیت

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— ژاپن می افزاید: 14 بیشتر کشورها برای ورود به لیست ممنوعیت.

— نیوزیلند آماده به سهولت قوانین سختگیرانه مستند.

— کره جنوبی عملیات بازگشایی مدارس پس از 26th, راست, روز, کمتر از 100 مورد جدید.

— چین فقط 3 جدید ویروس موارد جدید مرگ و میر.

___

توکیو — ژاپن شینزو آبه روز دوشنبه گفت که کشورش اضافه کردن 14 بیشتر کشورها از جمله روسیه و پرو و عربستان سعودی به لیست ممنوعیت ورود به کشور را کنترل مرزی به عنوان عفونت کروناویروس در ادامه به گسترش در کشور است.

ژاپن در حال حاضر ورود ممنوع از بیش از 70 کشور دیگر ممنوع خارجی با سوابق بازدید از این کشورها در دو هفته گذشته در حالی که بی اعتباری ویزا برای بقیه جهان است. این مرحله اضافی در 14 کشور خواهد اثر را روز شنبه آبه گفت.

ورود ممنوعیت و محدودیت های ویزا در ابتدا مجموعه ای برای پایان دادن به در مارس 30, هستند توسعه یافته تا پایان ماه مه.

ژاپن در حال حاضر کمتر از یک ماه وضعیت اضطراری از طریق مه 6 در حال حاضر. مقامات و کارشناسان در حال حاضر اندازه گیری اثر آن و اینکه آیا برای گسترش و اندازه گیری.

ژاپن 13,385 موارد تایید شده و همچنین 712 نفر دیگر از کشتی کروز قرنطینه در نزدیکی توکیو در اوایل سال جاری با 364 مرگ و میر با توجه به وزارت بهداشت.

___

ولینگتون, نیوزیلند, نیوزیلند گزارش شده پنج جدید کروناویروس موارد دوشنبه به عنوان ملت آماده کردم به سهولت قوانین سختگیرانه مستند از نیمه شب.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت وجود نداشته است گسترده جامعه انتقال این ویروس و این کشور تا کنون موفق به جلوگیری از بدترین حالات برای شیوع. او گفت: آن را ادامه خواهد داد برای شکار کردن گذشته چند مورد.

از نیمه شب خاص کسب و کار مانند ساخت و ساز خواهد شد مجاز به بازگشایی اما اجتماعی فاصله قوانین هنوز هم اعمال می شود. Protocol wine studio گفت: ملت بود, باز کردن, اقتصاد, اما نه مردم و زندگی اجتماعی.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش داد تنها 10 مورد جدید از coronavirus آن 26th, راست, روز, کمتر از 100 عنوان مقامات mulled بازگشایی مدارس در میان کاهش caseload.

ارقام منتشر شده توسط کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز دوشنبه به ارمغان آورد و ملی در مجموع به 10,738 موارد و 243 مرگ و میر.

حداقل 1,044 عفونت شده اند مربوط به ورود بین المللی اما در این موارد نیز کاهش یافته است در هفته های اخیر در میان تشدید کنترل مرز.

با استفاده از یک آزمون فعال-و-قرنطینه برنامه کره جنوبی تا کنون موفق به آهسته آن شیوع بدون تحمیل مستندات و یا کسب و کار ممنوع. اما مدارس بسته باقی می ماند در حالی که ارائه به کودکان آموزش از راه دور.

نخست وزیر چانگ Sye-kyun در طول یک ویروس در جلسه دوشنبه دستور مقامات آموزش و پرورش برای آماده سازی اقدامات برای اطمینان از بهداشت و اجرا فاصله بین دانش آموزان در مدارس بنابراین دولت می تواند اعلام جدول زمانی برای بازگشایی مدارس بعد از اوایل ماه مه.

___

پکن — چین گزارش فقط سه coronavirus موارد دوشنبه و هیچ مرگ و میر برای 12 روز در یک ردیف.

در مجموع 723 مردم باقی می ماند در بیمارستان بستری و فقط تحت 1,000 بودند که در انزوا نگه داشته و تحت نظارت بودن موارد مشکوک و یا برای داشتن آزمایش مثبت برای COVID-19 بدون نشان دادن علائم.

پکن اضافه شده یک اضافی postmortem مرگ به آن تعداد بالا بردن چین و به طور کلی مرگ و میر به 4,633 میان 82,830 موارد است. از موارد جدید دو وارد شد و یکی بود شناسایی شده در استان هیلونگجیانگ در مرز روسیه با توجه به ملی کمیسیون بهداشت.

___

SIMI VALLEY کالیفرنیا. — معاون دریایی کشته در عراق در ماه گذشته تا به حال به تعویق انداختن مراسم یادبود او را به دلیل محدودیت در اجتماعات بزرگ در کالیفرنیا به سرعت گسترش coronavirus.

در صبح روز یکشنبه آنها شگفت زده شدند با یک رژه خارج از Simi دره خانه آغاز شد که با یک هلیکوپتر پلیس روگذر و پس از حدود 1,500 اجرای قانون وسایل نقلیه آتش موتور و ماشین.

شهرستان ونتورا گزارش حضور بزرگ به افتخار تیر اندازی Sgt. دیگو D. Pongo بود و منظم.

Pongo خواهر در قانون به سازماندهی رژه خود را به تعجب پدر و مادر و برادران. پلیس به کمک کنترل ترافیک.

اعضای جامعه نگه داشته رژه رفتن برای بیش از دو ساعت و بسیاری از اتومبیل های لعنتی موسیقی در حالی که بچه ها آویزان از پنجره تکان دادن پرچم. مردم که جمع شده در پیاده رو به تماشای رژه به دنبال اجتماعی فاصله اقدامات گروهبان. پاتریک Zayicek به این روزنامه گفت.

“این یک نمایش بزرگ از حمایت در جامعه ما.,” او گفت:.

___

کانبرا استرالیا — چین سفیر استرالیا گفت: یک روزنامه که دولت استرالیا را پیگیری مستقل تحقیق بین المللی به شیوع کروناویروس می تواند جرقه یک مصرف کننده تحریم از دانش آموزان و بازدید گردشگران این کشور و همچنین خرید و فروش عمده صادرات از جمله گوشت و شراب.

سفیر چنگ Jingye گفت: بررسی های مالی استرالیا در یک مصاحبه منتشر شده روز شنبه که استرالیا فشار برای پرس و جو شد “خطرناک” و پیش بینی آن را خواهد شکست و به دست آوردن کشش در میان رهبران جهانی.

“توسل به سوء ظن اتهام و یا تقسیم در چنین زمان بحرانی می تواند تنها تضعیف تلاش جهانی برای مبارزه با این بیماری همه گیر” چنگ گفت.

چنگ را قبول نمی کند که این ویروس تا به حال آغاز شده در “مرطوب بازار” در شهر ووهان گفت: علمی هیئت منصفه هنوز در ریشه های خود را.

استرالیا وزیر بهداشت گرگ شکار گفت: این تحقیقات مستقل در منافع استرالیا و جهان است.

دولت استرالیا به نام برای پرس و جو به این ویروس و تغییرات در سازمان بهداشت جهانی است.

آموزش و پرورش استرالیا سومین صادرات صنعت و چین بزرگترین منبع از دانش آموزان مشغول به تحصیل در استرالیا. چین نیز استرالیا بزرگترین شریک تجاری.

چینی سفارت بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد صحت این روزنامه داستان.

___

لس آنجلس — طولانی موج گرما جلب و جذب مردم به جنوب کالیفرنیا سواحل رودخانه ها و مسیرهای پیاده روی دوباره جمعه باعث از هشدارهای مقامات که سرپیچی از اقامت در خانه سفارشات معکوس می تواند پیشرفت و آوردن coronavirus صعودی بازگشت.

دهها هزار نفر از مردم بسته بندی شده شن و ماسه در ساحل نیوپورت در اورنج کانتی که در آن ساکنان در مقایسه با تعطیلات آخر هفته جمعیت به چهارم جولای و نجات غریق به یاد مردم بماند از هم جدا اگر آنها در گروه های شش و یا بیشتر.

همسایه هانتینگتون بیچ نیز شاهد گردهمایی بزرگ با وجود بسته شدن پارکینگ و پارکینگ محفظه محدود در امتداد بزرگراه ساحل اقیانوس آرام. دماهای نزدیک به 90 درجه است.

رابین فورد بررسی له از بازدید کنندگان با نگرانی است.

“مگر اینکه همه این افراد در یک خانواده در آن نگاه مانند آنها, اجتماعی, فاصله,” فورد گفت: اورنج کانتی ثبت نام کنید. “آنها می تواند گسترش بیشتر است.”

___

رم — ایتالیا پس از آن اسقف شکایت کرده است که آخرین مستند قوانین هنوز هم اجازه نمی دهد عمومی توده برتر جوزپه کونته را وعده داده است به آمده تا با یک طرح است که اجازه وفادار شرکت خدمات, در حالی که احترام اجتماعی فاصله در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

پس از ملی مستند آغاز شد و در اوایل ماه مارس کلیساها در ایتالیا شده اند مجاز به نگه داشتن توده های مردم برای مردم, اگر چه آنها می توانید نگه داشتن درهای خود را باز برای کسانی که مایل به دعا به صورت جداگانه.

کونته روز یکشنبه اعلام کرد برخی از کاهش مهار اقدامات برای ملت شروع ممکن است 4.

در واکنش به کنفرانس اسقف ایتالیایی به سرعت قرار دادن یک به شدت دقت کنید, بیانیه, گفت: اسقف “را قبول نمی کند دیدن ورزش از آزادی عبادت بود به خطر بیافتد” و اصرار دارد که مؤمنان باید دسترسی داشته باشند به خصوص به آیینهای کلیسا.

___

رم — پس از هفت هفته در مستند شامل یکی از بدترین شیوع COVID-19 ایتالیایی ها در حال به دست آوردن برخی از آزادی.

برتر جوزپه کونته می گوید که با شروع مارس 4, عمومی پارک ها و باغ ها را دوباره باز کنید و مردم قادر خواهد بود به بازدید از بستگان زندگی می کنند که در همان منطقه است.

با این حال کونته گفت: این کشور در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی یکشنبه شب که شهروندان باید عمل اجتماعی فاصله. در مورد پارک های شهرداران می تواند محدودیت های تحمیل مانند چگونه بسیاری از مردم را وارد کنید, برای جلوگیری از ازدحام.

در طول بازديد خانواده مردم را مجبور به پوشیدن ماسک و نمی تواند نگه دارید ، اگر مردم نمی به دنبال اقدامات جدید کونته می گوید: “منحنی سرایت می تواند به افزایش دوباره آن را خارج از کنترل مرگ و میر صعود خواهد کرد و ما باید آسیب جبران ناپذیر” به اقتصاد است.

کونته می گوید تیم های ورزشی حرفه ای می توانند رزومه کاری آموزش در 18 مه و ورزشکاران در ورزش های فردی می توانند رزومه کاری آموزش در مارس 4.

که به معنی Serie A, فوتبال, لیگ می تواند رزومه بازی در ماه ژوئن. آن متوقف شده است از مارس 9. دوازده دور ماندن در سری آ به همراه چهار بازی دیگر که به تعویق افتاد از 25 دور. جام ایتالیا متوقف شد پس از این برای اولین بار پا به نیمه نهایی رسید.

همچنین در 18 مه کتابخانه ها موزه ها و نمایشگاه های هنری می تواند دوباره باز کنید.

کارخانه های ساخت و ساز و عرضه عمده فروشی کسب و کار می تواند رزومه فعالیت خود را به عنوان به زودی به عنوان آنها قرار داده و اقدامات ایمنی را به محل هدف شامل COVID-19.

اما کونته می گوید که اگر اپیدمیولوژیک منحنی از سرایت شروع به افزایش دوباره دولت را به سرعت مداخله و تعطیل از جمله فعالیت های صنعتی و دوباره.

کونته ارائه یک سرود جدید برای این مورد-به-شروع مرحله دوم: “اگر شما را دوست دارم ایتالیا…. حفظ فاصله اجتماعی.”

وزارت بهداشت آمار و ارقام نشان می دهد که ایتالیا دیده بود پایین آن روز به روز افزایش مرگ و میر – 260 – از اواسط ماه مارس در هفته اول مستند. شروع مارس 4, مراسم تشییع جنازه اجازه خواهد داشت اما ترجیحا باید برگزار شود در بیش از 15 نفر شرکت می کنند و عزاداران باید پوشیدن ماسک. اگر همه به خوبی می رود, خرده فروشی, مغازه ها را بازگشایی در 18 مه و رستوران ها, کافی نت ها, آرایشگر مغازه ها و سالن مو در ژوئن 1.

___

فیشر, Ind. — یک کلیسا در شهر ایندیاناپولیس از سر فرد خدمات برای اولین بار در بیش از یک ماه است.

این iTown کلیسا در فیشرس محدود تعداد شرکت کنندگان به 10 روز یکشنبه به منظور پایبندی به دستور دولت ممنوع است که تجمع بیش از 10 نفر است. با توجه به ایندیاناپولیس ستاره 40 دقیقه خدمات آغاز شد و در ساعت با هر یک از خدمات پس از 20 دقيقه اجازه می دهد تا تمیز کردن خدمه برای استریل کردن منطقه است.

___

پاریس — در حالی که تعدادی از COVID-19 بيمار در بخش مراقبت های ویژه در فرانسه است که در ادامه به روند نزولی کلی تعداد بيماران ICU در حال افزایش است و با بیشتر افرادی که نیاز به مراقبت های اورژانسی برای بیماری های دیگر است.

ساخت تا از بیماران در Icu می آید نگرانی که مردم دراز مدت مشکلات پزشکی بوده است به تاخیر انداختن و یا گرفتن درمان در طول شیوع, در حالی که بیمارستان ها شده است در مبارزه با جریان عظیمی از بیماران به طور جدی بیمار با کروناویروس جدید.

وزارت بهداشت و درمان گفت: Icu بیمارستان درمان شدند 7,553 مردم در یکشنبه 28 بیش از روز شنبه.

اما نسبت COVID-19 بيمار در Icu بود دوباره پایین در 4,682. که 43 کمتر از روز قبل.

وزارت گفت: افزایش غیر COVID بیماران در Icu “بر ضرورت پیگیری و درمان بیماران مبتلا به بیماری های مزمن و همچنین نیاز فوری به مراقبت جدی و حاد بیماری است.”

به طور کلی مرگ و میر از فرانسه شیوع ویروس است که در حال حاضر به 22,856 پشت تنها ایتالیا و اسپانیا در اروپا است. بیش از یک سوم از فرانسه به قربانیان در مراقبت از امکانات بیشتر برای افراد مسن.

___

لورل منت. — مونتانا در زمان خود اولین توقف گام به سوی بازگشایی به عنوان churchgoers بازگشت و به خدمات پس از یک ماه وقفه و به طور کلی اقامت در خانه سفارش منقضی شده است.

در حالی که کشورهای دیگر شده اند گسترش محدودیت در میان ادامه گسترش coronavirus مونتانا است در میان کسانی که شروع به شل قوانین به امید بازگرداندن کتک اقتصاد و به دست آوردن برخی از عادی.

حدود 100 نفر جریان به سنت آنتونی کلیسای کاتولیک در لورل روز یکشنبه که در آن ushers تلاش برای نگه داشتن خانواده ها از هم جدا و بطری بزرگ ضد عفونی کننده دست در ارائه در محراب ورودی. عضو کلیسا جک Auzqui می گوید قادر به حضور بوده و معنوی دشوار است برای او و همسرش. بازگشت او گفت شبیه به یک خانواده بودن پیوست.

Rev. بارت Stevens باز با یک آموزش برای شرکت کنندگان “معطل نکنید” پس از جرم به حداقل رساندن تعاملات اجتماعی.

در مسیح پادشاه کلیسای لوتری در, Billings, کشیش Ryan Wendt گفت: کلیسا مخلوط شد ایمان با عقل سلیم احتیاطی. هر پیو نگه داشته بود خالی به پیروی اجتماعی فاصله دستورالعمل در حالی که افراد مسن و پزشکی-اعضای آسیب پذیر از جماعت بودند توصیه به ماندن در خانه.

___

تورنتو — کانادا و پرجمعیت ترین استان می گوید همه علنا بودجه مدارس بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که ممکن است 31 برای نگه داشتن دانش آموزان و کارکنان امن در میان همه گیر.

انتاریو وزیر آموزش و پرورش Stephen لچه می گوید این تصمیم را بر اساس مشاوره از کارشناسان پزشکی. لچه مدرسه می گوید: بسته شدن می تواند بیشتر افزایش یافته است. دانش آموزان در حال حاضر انتقال به یادگیری آنلاین در ماه گذشته است.

وزارت آموزش و پرورش می گوید که در حال حاضر توزیع 20,000 iPads ها به دانش آموزان که خانواده ندارد و وسیله ای برای دسترسی به آموزش آنلاین.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de