توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت

— ژاپن ساعت می فرستد اقامت در خانه پیام خود را در صفحه اصلی تصویری

— نیوزیلند گزارش تنها 18 مورد جدید از COVID-19 و هیچ مرگ و میر.

—IRS می گوید: اولین حمایت اقتصادی پرداخت ناشی از شیوع سپرده شده اند.

___

توکیو — نخست وزیر ژاپن در حال ارسال “ماندن صفحه اصلی” پیام به عنوان مثال با ارسال در توییتر یک کلیپ تصویری از او در خانه نشسته است.

در یک ویدیو یک دقیقه ای نوشته شده در یکشنبه یک قیافه شینزو آبه نوازش سگ خود را می خواند یک کتاب جرعه از جام و کلیک بر روی یک کنترل از راه دور.

خواننده محبوب و بازیگر Gen Hoshino نیز برجسته در این ویدئو در یک تقسیم صفحه نمایش نواختن گیتار در حالی که در خانه است. Hoshino انجام آهنگ خود دفاع اجتماعی فاصله می رود که: “بیایید زنده ماندن و رقص هر یک از ما در هر کجا که هستیم همه ما به عنوان یک اجازه دهید آواز خواندن در خانه.”

آبه صادر وضعیت اضطراری چند روز پیش و بعد از آن گسترش یافته است که در سراسر کشور درخواست مردم است که می تواند به کار از خانه و کسب و کار ، تعداد coronavirus موارد در ژاپن در حال رشد بوده است به تازگی افزایش نگرانی در مورد ناکافی اجتماعی فاصله و سربار بیمارستان.

___

ققنوس — تعداد coronavirus موارد در کشور بزرگترین بومی آمریکا رزرو umped 17% شنبه به عنوان ملت ناواهو آماده برای دریافت جدید rapid-کیت های آزمایش.

ملت ناواهو در بیانیه ای گفت که این موارد در 27,000-مایل مربع (70,000-کیلومتر مربعی) رزرو که sprawls در سراسر آریزونا و نیومکزیکو و یوتا افزایش به 698 شنبه تا 101 از روز قبل. تا کنون 24 نفر از عوارض ناشی از COVID-19.

ملت ناواهو رئیس جمهور جاناتان Nez و معاون رئیس جمهور مایرون Lizer گفت: آنها گفته شده است که ابوت ID, rapid test, کیت تبدیل خواهد شد در دسترس نوجو منطقه IHS امکانات و قبیله ای مراکز بهداشتی درمانی در چند روز آینده. آزمون بیرون آمده با نتایج در عرض چند دقیقه آنها گفت.

“سریعتر نتایج آزمون به احتمال زیاد خواهد شد در نتیجه حتی بالاتر تعداد موارد مثبت, اما آن کمک خواهد کرد که برای شناسایی کسانی که به ویروس و شروع به کاهش موارد بسیار سریعتر” Nez گفت. “ما باید بهتر انجام دهید.”

Nez و Lizer پنج شنبه اعلام کرد در طول یک تاون هال آنها quarantining خود را به عنوان یک اقدام احتیاطی پس از اینکه در مجاورت نزدیک با پاسخ اول که بعد از تست مثبت است. آنها می گویند که آنها ملبس به ماسک و دستکش در حالی که بازدید از جوامع و پروتکل های زیر برای منزوی کردن.

___

پکن — چین روز یکشنبه گزارش داد یکی دیگر از 99 ویروس موارد همه به جز دو نفر از آنها در استان هیلونگجیانگ مرز روسیه است.

هیچ مرگ و میر گزارش شده ترک چین در مجموع در 3,339 میان 82,052 موارد است.

یکی دیگر از 1,168 نفر تحت انزوا و نظارت برای داشتن آزمایش مثبت برای ویروس اما نشان داده نمی شود علائم و یا ممکن است در غیر این صورت آن را قرارداد.

___

ولینگتون, نیوزیلند, نیوزیلند گزارش شده تنها 18 مورد جدید از COVID-19 و بیشتر مرگ و میر یکشنبه به عنوان قوانین سختگیرانه در انزوای اجتماعی بیشتر نشان داد نشانه هایی از کند کردن روند گسترش این بیماری است.

در یک جلسه توجیهی روزانه, مدیر کل سلامت Dr. Ashley بلومفیلد می گوید نیوزیلند در حال حاضر 1,330 موارد تایید شده. پنج نفر در Icu یکی در وضعیت بحرانی است.

بلومفیلد می گوید: 471 نفر از بهبود این ویروس از جمله 49 در 24 ساعت گذشته تعداد افرادی که دوره نقاهت همچنان به تجاوز موارد جدید.

نیوزیلند مرگ و میر می ایستد در چهار.

___

واشنگتن — IRS می گوید: اولین حمایت اقتصادی پرداخت ناشی از شیوع کروناویروس شده اند سپرده در مالیات دهندگان حساب های بانکی.

در توییتی اعلام شنبه شب IRS نمی گویند که چگونه بسیاری از مالیات دهندگان دریافت کرده اند پرداخت و یا چقدر پول شده است پرداخت شده است.

صدای جیر جیر می گوید: “ما می دانیم که بسیاری از مردم مشتاق به دریافت و پرداخت های خود را; ما همچنان صدور آنها را به همان سرعتی که ما می توانیم.”

پرداخت بخشی از 2.2 تریلیون دلار بسته نجات توسط کنگره تصویب و سپس به قانون امضا شده در ماه گذشته توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

هر کسی درآمد تا $75,000 در درآمد ناخالص تنظیم و کسی که دارای یک شماره امنیت اجتماعی دریافت خواهد کرد $1,200 پرداخت. پدر و مادر را نیز دریافت خواهد کرد $500 برای هر فرزند واجد شرایط.

پرداخت به طور پیوسته کاهش می یابد برای کسانی که بیشتر.

___

SANTA FE, N. M. — مکزیک جدید رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام در روز شنبه خود را گسترش داد تجمع جرم بان کی مون برای مبارزه با گسترش coronavirus شامل کلیساها و خانه های دیگر از عبادت در آستانه مقدسه مسیحی روز عید پاک است.

Lujan گریشام خبر از حذف قبلی معافیت برای خانه عبادت گفت: بسیاری از جماعت در حال حاضر لغو فرد خدمات به دلیل همه گیر اما آن است که هنوز هم لازم است به طور “کاملا روشن است که تجمع جمعی از هر نوع مجاز در خانه از عبادت است.”

فرماندار اشاره کرد که بسیاری از نیومکزیکو کلیساها طرح مجازی عید پاک خدمات از طریق وسیله مانند webstreaming.

“در حالی که این خواهد بود که از لحاظ عاطفی دشوار است برای بسیاری از جدید مکزیکی, بهداشت عمومی باید اولویت بالا. تنها راه به سرعت گسترش COVID-19 است که با ماندن در خانه و به حداقل رساندن همه فرد-به-فرد تماس” Lujan گریشام گفت.

اسقف اعظم جان غربی قلمرو مذهبی اسقف اعظم از سانتافه مذهبی اسقف اعظم کلیسای کاتولیک روم آسوشیتدپرس گفت در قبل از عید پاک که جدید کروناویروس بود و هیچ چیز را به بازی در اطراف با: “شما نمی توانید هر گونه فراموش اور, شما می دانید. آن را یک روز برای جمعه یا عید پاک یکشنبه.”

قلمرو مذهبی اسقف اعظم است livestreaming عید پاک خدمات Facebook.

___

لاس وگاس — سازمان از سوزاندن مرد پروژه می گویند که آنها متعهد به ارائه بلیط بازپرداخت پس از این رویداد لغو شد به دلیل COVID-19. اما آنها درخواست خریداران در نظر گرفتن موارد فوق بازپرداخت چرا که این سازمان چهره اخراج کاهش دستمزد و دیگر تسمه سفت اقدامات است.

سوزاندن مرد توسط یک شیوه زندگی و سرگرمی جمع آوری است که به طور معمول جذب 80,000 مردم از سراسر جهان است. آن برنامه ریزی شده بود Aug. 30 سپتامبر. 7 در شمال صحرای نوادا.

سازمان روز جمعه گفت در Facebook پست که لغو شد “به نفع سلامت و رفاه جامعه ما است.”

___

LOUISVILLE, Ky. — شهر لوئیزویل نمی تواند متوقف کردن یک درایو در کلیسای خدمات برنامه ریزی شده برای عید پاک یک قاضی فدرال حکم داد.

در آتش کلیسای مسیحی بود شکایت کرد لویی شهردار گرگ فیشر و این شهر پس از فیشر اعلام رانندگی در سبک مذهبی تجمعات اجازه نداشتند در عید پاک.

ایالات متحده منطقه قاضی جاستین واکر طرفه با کلیسا.

“در روز پنج شنبه مقدس, آمریکا شهردار جرم جمعی جشن عید پاک” واکر نوشت: در sternly دقت 20-صفحه: نظر است. “این جمله ای است که این دادگاه هرگز انتظار می رود برای دیدن در خارج از صفحات یک dystopian رمان یا شاید صفحات پیاز.”

واکر اضافه شده است که “شهردار تصمیم خیره کننده است. و آن را بسیار فراتر از همه دلیل’ خلاف قانون اساسی است.”

فیشر استدلال کرده بود که رانندگی در خدمات کلیسا نیست “عملی یا امن” برای جامعه. اما واکر اشاره کرد که از طریق درایو رستوران ها و فروشگاه ها مشروب هنوز مجاز به کار گیرند.

___

لندن — ملکه الیزابت دوم است و تاکید کرد که باید برای مردم به ادامه رعایت مستند محدودیت های بیش از بقیه آخر هفته عید پاک.

در دو دقیقه صوتی پخش از قلعه ویندزور ملکه گفت که “نگه داشتن از هم جدا نگه می داریم دیگران امن” و کروناویروس “را به ما غلبه ندارد.”

اجتماعی فاصله قوانین مشاهده شد در طی چه اعتقاد بر این است که به ملکه اول پیام عید پاک. 93 سال پادشاه تحویل آدرس به تنهایی به یک میکروفون از قلعه سفید اتاق نشیمن در حالی که مهندس صدا بود در نزدیکی یک اتاق.

یکشنبه گذشته در یک اتفاق نادر ویژه تلویزیونی آدرس به ملت, ملکه برانگیخته زمان جنگ خاطرات برای اطمینان بخشیدن به مردم که “ما دوباره ملاقات خواهد کرد.”

___

مانادو اندونزی — Angry زندانیان را به یک زندان به سر می برند در اندونزی جزیره سولاوسی در طی یک شورش است که فوران بیش از اقدامات اعمال شده شامل coronavirus.

صدها پلیس و سربازان مستقر شدند تا کنترل Tuminting زندان در سولاوسی شمالی استان است که طراحی شده برای خانه 490 زندانی اما در حال حاضر بیش از 550 گفت: Lumaksono سر از عدالت و حقوق بشر استانی ،

Lumaksono که می رود توسط یک نام می گوید: تحقیقات مقدماتی نشان داد که بسیاری از زندانیان عمدتا از مجرمان مواد مخدر بودند خشمگین محدودیت در خانواده بازديد و حسود پس از آزادی از 115 زندانیان برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در زندان است.

او گفت: آنها در رفت و داد و بیداد و شروع آتش سوزی و دیگر زندانیان پیوست اعتراض و آن را خشونت تبدیل شد اما وجود دارد هیچ گزارشی از مرگ و میر.

___

واشنگتن — وزارت دفاع گفت: مقامات کاخ سفید تایید کرده است که تولید N95 ماسک میان coronavirus بیماری همه گیر.

با توجه به بیانیه $133 میلیون استفاده می شود برای افزایش ظرفیت تولید ماسک به بیش از 39 میلیون بیش از 90 روز بعد. مقامات می گویند که این نام از شرکت های که انتخاب شده اند برای ایجاد ماسک در دسترس خواهد بود در روزهای آینده زمانی که قرارداد اعطا شده است.

ماسک ساخته خواهد شد تحت دفاع تولید عمل می کنند. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد قانون که به دولت فدرال گسترده قدرت به طور مستقیم از شرکت های خصوصی برای رفع نیازهای دفاع ملی برای کمک به ارائه تجهیزات پزشکی.

___

پاریس — برای سومین روز متوالی کمتر بیماران وارد فرانسه در واحد مراقبت های ویژه برای درمان COVID-19 با توجه به این ملت پزشکی ارشد.

“بسیار بالا فلات به نظر می رسد تشکیل” گفت: جروم Salomon در جلسه توجیهی روزانه در وضعیت coronavirus.

با وجود که با روشنایی ضعیف تابیدن از امید تعداد مرگ و میر ادامه داد: به کوه. از مارس 1, فرانسه, شمارش 13,832 مرگ و میر در بیمارستان ها و خانه های سالمندان.

___

رم — ایتالیا, رئیس جمهور می گوید او هم مانند بسیاری دیگر از ایتالیایی ها خواهد بود مارک عید پاک در تنهایی به دلیل ملی مستند به کمک شامل گسترش COVID-19.

رئیس جمهور Sergio Mattarella می گوید که او دریافت کرده است بسیاری از نامه ها “که بازشماری مجبور تنهایی است که بسیاری از زندگی از طریق حتی در این روزها به طور سنتی از جشن مشترک.”

Mattarella ساخته شده اظهارات خود را در یک پیام ضبط شده پخش در تلویزیون دولتی شنبه شب.

یکشنبه عید پاک در عمدتا کاتولیک ایتالیا یک روز هنگامی که خانواده و دوستان جمع آوری در خانه و یا رستوران برای ناهار.

یک مرد زن مرده, Mattarella می گوید: از این مستند: “من درک می کنم حس محرومیت است که این تولید می کند.” اما او به شهروندان تشویق کرد و گفت: “بیایید جلوگیری از سرایت ویروس و قبول نه از سرایت همبستگی در میان ما است.”

___

سازمان ملل متحد — سازمان ملل متحد نمایندگان در خاورمیانه و نقاط داغ در حال اصرار همه طرف متخاصم به ترجمه دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ’ درخواست تجدید نظر فوری آتش بس برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس به بتن اقدامات با هدف پایان دادن به جنگ.

این نمایندگان برای سوریه و یمن و لبنان و عراق و نزاع اسرائیلی-فلسطینی تاکید کرد که همبستگی مورد نیاز است به صورت چالش COVID-19 و این نمی تواند اتفاق می افتد “اگر اسلحه را از جنگ و درگیری هستند و نه سکوت.”

آنها گفت: “بسیاری از احزاب باید پاسخ مثبت” به دبیر کل درخواست تجدید نظر اما بیشتر باید انجام شود به خصوص پس از COVID-19 مرکب است از درد و رنج مردم در خاورمیانه در تضاد است.

___

آنکارا — ترکیه گزارش کرده است بیش از 5000 جدید کروناویروس موارد فشار کل به بالای 50000 تا پس از ضبط آن برای اولین بار تایید عفونت دقیقا یک ماه قبل است.

وزیر بهداشت Fahrettin Koca می گوید وجود دارد 5,138 موارد قبلی 24 ساعت در نظر گرفتن این کشور در مجموع به 52,167. مرگ و میر افزایش به 1,101 با علاوه بر این از 95 مرگ و میر.

وزیر می گوید: افزایش موارد منعکس شده تعداد بیشتری از آزمون های در حال انجام — 33,170 بیش از 24 ساعت به تعداد کل آزمون به 340,380.

___

مسکو — مسکو شهردار دقیق در این سیستم که تحت آن بسیاری از سرمایه 12 میلیون نفر خواهد بود و نیاز به عبور به حرکت در اطراف شهرستان توسط خودرو.

این حرکت به عنوان coronavirus عفونت های رشد به طور قابل توجهی با وجود سفارشات برای بسیاری از مردم به ماندن در خانه; مسکو ثبت کرده است 8,852 موارد عفونت بیش از 65 درصد از روسیه را در کل.

شهردار سرگئی سوبیانین می گوید که از روز شنبه هر کسی با استفاده از شخصی یا حمل و نقل عمومی در شهر باید الکترونیکی می گذرد بیان مقصد خود را. عبور اجازه می دهد سفر به فروشگاه مواد غذایی صادر خواهد شد دو بار در هفته در هر فرد. ساکنان زیر 14 سال خدمت سربازی اعضای ماموران اجرای قانون و کارکنان دولت هستند به استثنای.

___

لندن — دولت بریتانیا راه اندازی یک کمپین برای کمک به قربانیان خشونت خانگی در طول این مستند پس از یک افزایش در تعداد دنبال کمک.

و همچنین به عنوان راه اندازی یک ملی ارتباطات کمپین که با هدف “تابلو راهنما قربانیان” به جایی که آنها می توانند دسترسی به کمک دبیر خانه Priti پاتل گفت: دولت برای تقویت پشتیبانی آنلاین خدمات و کمک برای استفاده داخلی.

هر چند وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است پایدار افزایش در گزارش سوء استفاده های داخلی در این مستند به پلیس پاتل گفت: دولت روزانه نشست خبری که شده است وجود دارد یک “بسیار مورد” افزایش کسانی که به دنبال کمک در طول این مستند که به اجرا در آمد در 23 مارس به منظور دریافت در بالا از شیوع کروناویروس.

او اشاره کرد که هفته گذشته در بریتانیا ملی خشونت خانگی تلفنی گزارش 120% افزایش در تعداد تماس های آن را دریافت و فقط در یک دوره 24 ساعته.

___

نیویورک — فرماندار ایالت و شهر نیویورک شهردار در تضاد هستند بیش از اینکه به مدرسه عمومی سایت در 1.1 میلیون دانش آموز منطقه خواهد بود توقیف برای بقیه سال تحصیلی را برای جلوگیری از coronavirus.

شهردار بیل د Blasio گفت: شنبه آنها را دید اما رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو به سرعت پاسخ داد که تصمیم او را.

فرماندار می گوید تعطیلی مدرسه را باید هماهنگ با مناطق اطراف شهرستان. اختلاف شد در حال اجرا و لج بازی بین دو حزب دموکرات. ساختمان مدرسه در این کشور بزرگترین مدرسه منطقه بسته شده اند پس مارس 16.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im