آخرین: کره ای هوا محدودیت های برخی از پروازها به دلیل ویروس جدید

بانکوک (AP) — آخرین به شیوع ویروس (همه زمان محلی):

5:30 صبح

کره جنوبی اعلام کرده است پرواز تعلیق و برنامه کاهش از کره جنوبی به هاوایی و 12 شهر در ایالات متحده آمریکا همراه با ده ها تن از شهرستانها در سراسر جهان با توجه به شیوع کروناویروس.

این شرکت هواپیمایی در روز سه شنبه شده یک برنامه در وب سایت خود لیست لغو سرویس آغاز این هفته بین فرودگاه بین المللی اینچئون در نزدیکی سئول و شهرهای استرالیا و روسیه و اروپا است.

کره ای هوا معلق خدمات در ماه گذشته از چندین فرودگاه در کره جنوبی به پکن و دیگر شهرهای چین و ژاپن و آسیا است.

با توجه به برنامه جدید پروازهای مستقیم را متوقف دوشنبه آینده به بوستون, نیویورک, دالاس, لاس وگاس, لس آنجلس و سیاتل. این انتظار خدمات به رزومه برای بسیاری از شهرستانها در اواخر ماه آوریل است.

کاهش پروازها اعلام شد برای خدمت به هونولولو شیکاگو واشنگتن و آتلانتا و همچنین ونکوور و تورنتو.

___

4:50 صبح

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در حال بررسی است کوچک “خوشه” از بیماران مبتلا به کروناویروس جدید در شمال کالیفرنیا که مسافران از بزرگ شاهزاده خانم کروز کشتی است که سفر از سان فرانسیسکو به مکزیک در ماه فوریه از جمله یک بیمار که درگذشت در بیمارستان چهارشنبه.

بزرگ شاهزاده خانم’ افسر ارشد پزشکی می گوید کشتی است که در دریا در سواحل مکزیک و جست و خیز یک برنامه ریزی توقف در انسنادا و بازگشت به طور مستقیم به سان فرانسیسکو که در آن CDC و کروز مقامات دیدار خواهد کرد برای تعیین دوره بعد از عمل. او گفت: مهمانان که میره روی Feb. 11-21 سفر و در حال حاضر در کشتی نیاز به باقی می ماند در اتاق خود را تا زمانی که آنها در حال پاک توسط کارکنان پزشکی.

کشتی است که انتظار می رود به حوض در سان فرانسیسکو شنبه.

مقامات بهداشتی می گویند Placer County ساکن بود که در ماه فوریه در سفر درگذشت, شنبه در اولین مرگ از COVID-19 ویروس در کالیفرنیا است.

مقامات می گویند یکی از ساکنان منطقه سونوما کانتی که او نیز رفت و در فوریه سفر و آزمایش مثبت برای COVID-19 در شرایط پایدار در یک بیمارستان است.

___

4:15 صبح

دولت ایتالیا اعلام کرده است که تمام رویدادهای ورزشی در ایتالیا برگزار خواهد شد و بدون طرفداران در حال حاضر حداقل برای ماه آینده با توجه به شیوع ویروس.

که به احتمال زیاد ایتالیا فوتبال لیگ رزومه کامل در این آخر هفته پس از تقویم عقب رانده شد یک هفته.

ایتالیا کانون در اروپا شیوع کروناویروس. بیش از 100 نفر کشته شده اند و بیش از 3000 آلوده شده اند COVID-19 ویروس.

دولت ایتالیا با صدور حکم جدید چهارشنبه شب با اقدامات آن امید کمک خواهد کرد که شامل گسترش ویروس.

تمام رویدادهای ورزشی در سراسر کشور باید در پشت درهای بسته تا آوریل 3. مدارس و دانشگاه ها دستور داده شده است به نزدیک تا 15 مارس.

که همچنین خواستار به سوال ایتالیا با شش کشور راگبی در برابر انگلستان در رم در مارس 14. که مطابقت خواهد شد و یا به جلو بروید در پشت درهای بسته می شود و یا به تعویق افتاد. ایتالیا در دیدار مقابل ایرلند بود که برنامه ریزی شده برای ماه مارس 7 در حال حاضر به تعویق افتاده است. ایتالیایی فوتبال لیگ حاکم بر بدن است و در عین حال به انتشار برنامه های تجدید نظر اما گزارش ها می گویند شش سری مسابقات فوتبال که به تعویق افتاد هفته گذشته را در حال حاضر توان این آخر هفته. که شامل یکی از بزرگترین مسابقات فصل ها — یوونتوس-اینتر بازی شناخته شده به عنوان “Derby d’italia” یا ایتالیا دربی.

___

3:20 صبح

واشنگتن دولت گزارش 10 مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید و کالیفرنیا اعلام کرد برای اولین بار.

مقامات بهداشتی در شمال کالیفرنیا می گویند فرد مسن که دیگر شرایط بهداشتی درگذشت چهارشنبه در یک بیمارستان در رزویل جایی که آنها در انزوا.

فرد به احتمال زیاد در معرض ویروس در حالی که سفر در ماه فوریه در یک شاهزاده خانم کروز کشتی از سان فرانسیسکو به مکزیک مقامات در بیانیه ای گفت:

دولت واشنگتن و وزارت بهداشت منتشر شد به روز رسانی آمار و ارقام صبح روز چهارشنبه نشان می دهد که نه نفر کشته شده بود در شهرستان کینگ دولت پرجمعیت ترین و یک نفر در شهرستان اسنوهومیش ، واشنگتن در حال حاضر گزارش 39 COVID-19 موارد همه در منطقه سیاتل.

هیچ اطلاعات دیگری در مورد به تازگی گزارش داد واشنگتن به مرگ شد فورا در دسترس است.

محققان در فرد هاچینسون مرکز تحقیقات سرطان و دانشگاه واشنگتن در روز یکشنبه گفت که آنها تا به حال شواهد COVID-19 ممکن است گردش در دولت تا شش هفته کشف نشده. اگر درست است که می تواند به این معنی است که وجود دارد صدها نفر از موارد تشخیص داده نشده در این منطقه است.

___

این بخش درست شده است به حذف مرجع به جنسیت فرد که در کالیفرنیا درگذشت.

___

3:10 صبح

مقامات در لس آنجلس امضا کرده اند اعلام محلی شرایط اضطراری پس از شش مورد جدید از coronavirus تایید شد در شهرستان که در آن وجود دارد یکی بود قبلا.

دکتر باربارا فرر, مدیر بخش وزارت بهداشت گفت: تمام COVID-19 نفر به دلیل شناخته شده قرار گرفتن در معرض و در نتیجه به اصطلاح جامعه انتقال است. او گفت: یک نفر در بیمارستان بستری شد و پنج نفر دیگر در قرنطینه در خانه.

اورژانس اظهارات در استان و شهرستان ها با هدف کمک به تلاش برای پاسخ به این ویروس و آزاد کردن منابع است. مقامات همچنین کمک به پناهگاه برای جلوگیری از انتقال این ویروس در جمعیت بی خانمان.

___

2:05 صبح

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است قرار دادن یک چرخش مثبت در خرید اینترنتی از coronavirus گفت: بسیاری از مردم به اقامت در ایالات متحده, و آنها در حال خرید و اقامت در هتل.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت با رهبران صنعت هواپیمایی روز چهارشنبه در کاخ سفید است. اجرایی صحبت از مراحل آنها گرفته شده برای مقابله با گسترش ویروس جدید.

خطوط هوایی جنوب غربی مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره Gary کلی گفت: کارکنان باید شدت تلاش برای مطمئن شوید که هواپیما در حال تمیز کردن و ضد عفونی.

هواپیمایی متحده مدیر عامل اسکار Munoz گفت: کارگران در حال انجام آنچه که او به نام “تاج ضربت” که در آن آنها دست انداز آرنج به عنوان بخشی از تبریک.

مغلوب ساختن پیشی جستن از ایشان تشکر خطوط هوایی و گفت: آنها به “شدت” برای جلوگیری از گسترش ویروس.

___

1:50 صبح

ایتالیا دستور داده است تا مدارس به سراسر کشور از طریق 15 مارس در یک پیشنهاد برای جلوگیری از کروناویروس گفت: محتاطانه تعلیق گرفته شد و پس از یک تجزیه و تحلیل دقیق از چگونگی شیوع بیماری پخش شد.

حفاظت مدنی مقامات گفت: در مجموع 3,089 مردم باید آزمایش مثبت در ایتالیا و 107 نفر از آنها مرده بود — بیشترین تعداد مرگ و میر در خارج از چین است.

وزیر آموزش و پرورش لوسیا Azzolina اعلام کرد از مدرسه تعلیق که شروع پنج شنبه گفت او امیدوار مدارس خواهد بود قادر به ادامه درس از طریق آموزش از راه دور.

ایتالیا دیده است آن ویروس caseload منفجر پس از اولین وطنی تست مثبت شد ثبت نام در شمال لومباردی در فوریه. 19.

ایتالیا قبلا بسته مدارس در سخت-آمار مناطق لمباردی, Veneto و امیلیا رومانا.

___

1:35 صبح

ایالات متحده سلامت رسمی می گوید شش مورد جدید از coronavirus تایید شده اند در لس آنجلس که در آن وجود دارد یکی بود قبلا.

هر مورد تایید شنبه شب بود که با توجه به شناخته شده قرار گرفتن در معرض و در نتیجه جامعه انتقال به گفته دکتر باربارا فرر مدیر بخش وزارت بهداشت. او در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه.

او می گوید: یک نفر در بیمارستان بستری شده است و پنج نفر دیگر در قرنطینه در خانه.

این شهرستان اولین موردی بود که در ماه ژانویه یک فرد زندگی می کردند که در ووهان چین, کانون شیوع. او می گوید که فرد دیگر عفونی.

___

1:15 صبح

A U. N. سازمان تخمین می زند که کمبود قطعات صنعتی از چین ناشی از شیوع کروناویروس کرده و یک “اثر موج دار شدن” که ناشی از صادرات از کشورهای دیگر در سراسر جهان به رها کردن $47 میلیارد دلار در ماه گذشته.

در کنفرانس سازمان ملل درباره تجارت و توسعه می گوید آمار و ارقام از کسب و کار نشان می دهد سالانه 2 درصد کاهش در خروجی در چین است. که منجر به کاهش منابع برای خودرو و مواد شیمیایی و ارتباطات و سایر صنایع در بسیاری از کشورها به نوبه خود به کاهش ظرفیت صادرات خود را.

آژانس می گوید: پنج شنبه که ارقام اولیه نشان می دهد صنایع در خارج از چین است که تکیه بر اجزاء و قطعات و سایر ورودی ها از این کشور قادر به صادرات کالا تا آنجا که آنها تا به حال قبل از این ویروس گرفت. شیوع آغاز شد در اواخر سال گذشته در شهر ووهان تعطیل کارخانه ها و quarantining کارگران در خانه.

کاهش چینی خروجی و نتایج در یک “اثر موج دار شدن در سراسر اقتصاد جهانی” است که بالا می رود “به لحن از 50 میلیارد دلار کاهش صادرات در سراسر جهان” گفت: پاملا کک-Hamilton, مدیر UNCTAD بین المللی تجارت و کالا را بدست آورد.

صادرات اتحادیه اروپا به تنهایی ساخته شده و تا حدود یک سوم آن یا حدود 15.6 میلیارد دلار است. صادرات ایالات متحده شد و دوم در حدود 5.8 میلیارد دلار و ژاپن سوم شد و در حدود 5.2 میلیارد دلار است.

___

12 نیمه شب

بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن می گوید: شیوع ویروس آمار مسافر پرواز تقاضا در ماه ژانویه کاهش رشد ماهانه به پایین ترین سطح از آوریل 2010, زمانی که یک فوران آتشفشان در ایسلند باعث گسترده حریم هوایی تعطیلی و روز از سفر هرج و مرج در اروپا است.

این گروه می گوید در سال در سال رشد در ماه دسامبر 2019 شد 4.6%. در ژانویه سال 2020 رشد ترافیک مسافری تنها تا 2.4 درصد نسبت به یک سال پیش.

یاتا که نشان دهنده برخی از 290 شرکت های هواپیمایی ساخت تا جهان را ترافیک هوایی گفت که آمار و ارقام در ماه ژانویه این سال تنها نمایندگی “نوک کوه یخ” به عنوان چین تنها شروع به تحمیل عمده محدودیت های مسافرتی نسبت به پایان ماه. داخلی ترافیک هوایی در چین کاهش یافت 6.8 درصد در ژانویه سال در سال به عنوان یک نتیجه از coronavirus محدودیت.

___

11 p. m.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو چهارشنبه اعلام کرد که همسر و دو فرزند و همسایه از نیویورک وکیل است که در بیمارستان بستری و در شرایط بحرانی با COVID-19 نیز آزمایش مثبت برای این بیماری است. که افزایش تعداد موارد تایید شده در کشور به شش.

دانشگاه یشیوا که در آن یکی از کودکان یک دانش آموز است گفت: آن را لغو کلاس ها در بالای منهتن پردیس جایی که او در حال ثبت نام می باشد.

مثبت نتایج آزمون جدید کروناویروس که باعث COVID-19 یک روز پس از کومو اعلام کرد که دانش آموز پدر را به حال تبدیل شدن به دومین coronavirus مورد در ایالت نیویورک است. خانواده قرنطینه شده در خانه در حومه شهرستان Westchester. همسایه نیز خود قرنطینه در خانه.

___

8:50 بعد از ظهر

اسرائیل و مقامات بهداشت دستور داده اند همه از یک منطقه ای دبیرستان و ده ها تن از طرفداران فوتبال به خانه قرنطینه پس از خود را ممکن است در مواجهه با یک پسر نوجوان که تست مثبت برای coronavirus.

وزارت بهداشت و درمان گفت: این بسته برنر دبیرستان و گفت: همه دانش آموزان, معلمان و کارکنان به قرنطینه در خانه تا مارس 11. برخی از 1000 دانش آموزان از جمله پسر حضور در مدرسه در مرکز اسرائیل است.

این وزارت همچنین دستور ده ها تن از مردم که نشسته در مجاورت پسر در یک Feb. 24 بازی فوتبال در تل مشتاق به منزوی کردن خود در خانه تا 8 مارس.

پسر ظاهرا آلوده شد در حالی که کار در یک فروشگاه اسباب بازی که صاحب آزمایش مثبت برای این ویروس پس از بازگشت از ایتالیا.

اسرائیل تایید کرده است 15 coronavirus موارد در همه و دستور داد چند هزار نفر به خانه قرنطینه ممکن است پس از قرار گرفتن در معرض.

___

8:20 بعد از ظهر

بالتیک کشور لیتوانی را لغو کرده است, بسیاری از داخلی رویدادهای برنامه ریزی شده برای 30 سالگرد استقلال خود را از اتحاد جماهیر شوروی به دلیل coronavirus.

سخنران از لیتوانیایی مجلس گفت: مقامات تصمیم به حوادث از آنجا که بسیاری از مردم انتظار می رود برای حضور در حوادث سالمندان هستند و در معرض خطر بالاتر ابتلا به عفونت است.

رئیس مجلس شورای Muntianas Pranckietis می گوید: اکثر رهبران خارجی نیز لغو سفر برنامه ریزی شده برای حضور در سالگرد حوادث در لیتوانی. او نمی, نام نام, اما دعوت نامه فرستاده شده بود به قانونگذاران در اوکراین و لهستان و همسایه کشورهای بالتیک لتونی و استونی.

وجود خواهد داشت چند رویدادها در مرکز شهر ویلنیوس از جمله پرچم-بالا بردن در میدان استقلال در تاریخ 11 مارس و یک شب کنسرت.

لیتوانی تا کنون تنها گزارش یک ویروس مورد.

___

7:30 p. m.

موزه لوور در فرانسه باز است دوباره پس از کارکنان نگران ابتلا به کروناویروس توافق برای بازگشت به کار.

موزه پاریس که در آن لئوناردو داوینچی نقاشی نمادین آویزان بسته شده بود از روز یکشنبه در حالی که کارکنان از ترس عفونت خاموش ماند ،

اما لوور اعضای هیات اکثریت رای در دوشنبه به سر کار و لوور افتتاح شد درهای خود را در بعد از ظهر.

مدیریت ارائه یک قایق جدید anti-virus اقدامات سعی کنید به نوازش کردن کارکنان به کار می کنند. در میان آنها: توزیع گسترده تر از مواد ضد عفونی کننده ژل و مکرر کارکنان چرخش بنابراین کارکنان باید زمان برای شستن دست های خود را.

__

6:30 p. m.

لندن نمایشگاه کتاب لغو شده است به دلیل شیوع کروناویروس.

این نمایشگاه که معمولا تساوی بیش از 25000 نویسندگان و عوامل و ناشران به یکی از بین المللی صنعت چاپ و نشر بزرگترین گردهمایی بوده است با توجه به محل در لندن المپیا محل برگزاری کنفرانس مارس 10-12.

سازمان نی نمایشگاه گفت: این تصمیم گرفته بود “با بی میلی” برای لغو این رویداد است.

این تصمیم پس از چند عمده ناشران از جمله HarperCollins و Penguin Random House کشیده از این نمایشگاه به دلیل بیماری با استناد به این خطر برای کارکنان.

همچنین چهار شنبه, سازمان اعلام کرد که آسیا بزرگترین کازینو صنعت نشان می دهد تجارت به تعویق افتاده است از آنجا که از virus.

جهانی نمایشگاه بازی های کامپیوتری آسیا در اصل برنامه ریزی شده بود برگزار شد و در مارس 19-21 در ماکائو برگزار خواهد شد در پایان ماه ژوئیه.

بیش از 13000 نفر حضور داشتند در سال گذشته نمایشگاه به طور مشترک سازماندهی شده توسط انجمن آمریکایی بازی و نی نمایشگاه.

___

6 p. m.

Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل می گوید: شبکه های اجتماعی پله تا تلاش های خود را برای مبارزه با ویروس های مربوط به اطلاعات غلط دادن به سازمان بهداشت جهانی تبلیغات رایگان.

زوکربرگ گفت: در یک پست در Facebook حساب است که این شرکت در حال همکاری با ملی سلامت وزارتخانه ها و سازمان های جهانی مانند بهداشت جهانی Orgnization آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و یونیسف برای دریافت اطلاعات به موقع و دقیق بر روی این ویروس است.

زوکربرگ گفت: Facebook را نیز به “حمایت بیشتر و میلیون ها نفر در اعتبار آگهی” دیگر نامشخص سازمان.

Facebook قبلا گرفته شده از دیگر اقدامات برای مبارزه با ویروس های مضر و اطلاعات غلط از جمله از بین بردن ادعاهای دروغین و تئوری های توطئه و نشان دادن کاربران یک pop-up کارگردانی آنها را به جهانی بهداشت Orgnization یا بهداشت محلی خود اقتدار را برای آخرین اطلاعات.

___

5:20 بعد از ظهر

آلمان پیوست و چند کشور دیگر در ممنوعیت صادرات تجهیزات پزشکی مانند دستگاه تنفسی و ماسک و دستکش و لباس محافظ در اکثر موارد.

آلمان مانند کشورهای دیگر مواجه شده است و کمبود تجهیزات از جمله به عنوان نگرانی از گسترش شیوع کروناویروس باید نصب شده است. در آلمان خود را 240 عفونت های تایید شده اند تا کنون.

آلمان وزارت کشور گفت: معافیت از ممنوعیت صادرات اجازه خواهد داشت فقط تحت شرایط سخت مانند به صورت “هماهنگ کمک های بین المللی اقدامات است.”

روسیه دولت در روز چهارشنبه ممنوع صادرات, ماسک, ماسک و دیگر دنده محافظ همراه با ضد ویروس داروها تا ژوئن 1. همچنین اشاره کرد که این ممنوعیت را پوشش نمی دهد کمک های انسان دوستانه.

وزارت صنعت و تجارت گفت: حرکت در نظر گرفته شده است برای جلوگیری از یک “مصنوعی کسری” محافظ کالا که به طور فزاینده ای به فروش می رسد خارج از کشور به عنوان تقاضای جهانی افزایش یافت.

دولت چک نیز گفت: ممنوعیت صادرات از ماسک و شروع به تنظیم فروش خود را در خانه و گفت: این نیاز آنها را برای سلامت کارگران و دیگران. جمهوری چک دارای پنج تایید موارد این ویروس جدید است.

___

4:15 بعد از ظهر

بانک مرکزی اروپا می گوید آن را محدود کردن همه غیر ضروری سفر توسط اعضای اجرایی هیئت مدیره و کارکنان از طریق مارس 20 به عنوان یک اقدام احتیاطی در میان جهانی از شیوع کروناویروس.

بانک مرکزی برای 19 کشور عضو منطقه یورو روز چهارشنبه گفت که بازدید از آن فرانکفورت مقر و عمومی آن مرکز بازدید کنندگان در حال تعلیق برای همان دوره است. آن است که به تعویق انداختن یا لغو همایش بودند که با توجه به برگزار می شود, در بانک – اما می گوید که اخبار همایش ها پس از به طور منظم سیاست تنظیم جلسات آن شورای حکام بی پیرایه هستند و یک بعدی پیش خواهد رفت مارس 12 عنوان برنامه ریزی شده.

بانک مرکزی اروپا تاکید کرد که این حرکت یک اقدام احتیاطی و شده اند وجود دارد هیچ ثبت موارد هنوز از کارکنان بانک که آلوده به این ویروس است که باعث COVID-19.

___

3:30 بعد از ظهر

هند می گوید آن تعداد از تایید coronavirus موارد شروع به پریدن کرد به 28 تا از فقط پنج.

وزیر بهداشت Harsh Vardhan می گوید زودتر COVID-19 بیمار که تا به حال سفر به ایتالیا منجر به تایید شش عفونت های دیگر. یکی دیگر از مجموعه ای از موارد که پدید آمده حول یک گروه بزرگی از گردشگران که تا به حال وارد هند در فوریه. 21.

هند همچنین اعلام کرد روز شنبه که آن را تحمیل کرده است جهانی غربالگری از همه مسافران در پروازهای بین المللی.

در همین حال کره جنوبی گزارش داد 435 موارد جدید هل دادن کل آن به 5,621 — دوم-بالاترین مجموع پس از چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>