آخرین: جنبش محدود مجاز در شهر ووهان

توسط آسوشیتد پرس

پکن (AP) — آخرین به کروناویروس همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 335,900 نفر کشته و بیش از 14,600. این COVID-19 علل بیماری خفیف یا متوسط علائم در اکثر افراد, اما علایم شدید هستند با احتمال بیشتری در افراد مسن و یا کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود. بیش از 98,300 مردم بهبود یافته اند تا کنون عمدتا در چین است.

بالای ساعت:

— جنبش محدود در حال حاضر مجاز در شهر ووهان.

— کره جنوبی گزارش 64 مورد جدید هفت مرگ و میر بیشتر.

— شهردار می گوید نیویورک بیمارستان های شهرستان در حال اجرا کوتاه در تجهیزات.

— کانادا خواستار المپیک تعویق نمی خواهد ارسال تیم در این تابستان.

___

مرکزی چین در شهر ووهان که در آن شیوع ویروس پدید آمده است و در حال حاضر اجازه می دهد برای محدود جنبش در داخل و بیرون به آن ماه بلند مستند به تدریج برطرف.

شهرداری از دولت گفت: در یک روز شنبه که متوجه ساکنان که سلامت طبقه بندی شده به عنوان “سبز” در پایگاه داده های الکترونیکی را مجاز به ترک مناطق مسکونی در صورتی که اثبات که آنها در حال بازگشت به کار.

حمل و نقل عمومی است که در حال احیا در حالی که پست های بازرسی بین مناطق مختلف در حال برچیده شد.

افرادی که می خواهند به ترک ووهان برای سایر نقاط استان هوبئی — اما نه فراتر از آن اعمال می شود به انجام این کار با مدارک پزشکی از جمله نتایج حاصل از یک COVID-19 تست.

ووهان است که به صورت فله از چین 67,800 ویروس موارد است. اولین عفونت گزارش شده است وجود دارد, و آن را نیز برای اولین بار در شهرستان را قفل شده است.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش کرده است 64 موارد جدید و هفت مرگ و میر بیشتر از coronavirus آوردن آن ملی در مجموع به 8,961 عفونت و 111 مرگ و میر.

در حالی که این کشور اپیدمی کاهش پیدا کرده است و از اوایل ماه مارس بود که آن را گزارش حدود 500 مورد جدید در روز وجود دارد افزایش نگرانی از COVID-19 دوباره وارد این کشور در میان گسترش شیوع بیماری در اروپا و آمریکای شمالی و فراتر از آن.

کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: حداقل 114 موارد تایید شده اند به عنوان re-وارداتی از خارج از کشور از جمله 64 مسافران پس از رسیدن از اروپا و 22 که از شمال و جنوب امریکا بیش از دو هفته گذشته.

___

نیویورک — New York City بیمارستان فقط 10 روز از در حال اجرا از “واقعا پایه لوازم” شهردار, بیل د Blasio گفت: اواخر یکشنبه.

“اگر ما نمی تواند تجهیزات ما به معنای واقعی کلمه در حال رفتن به از دست دادن زندگی” د Blasio سی ان ان گفت.

د Blasio نامیده است بر دولت فدرال به افزایش این شهر به سرعت رو به کاهش عرضه تجهیزات حفاظتی. این شهر همچنین چهره های بالقوه مرگبار کمبود هواکش برای درمان کسانی که مبتلا به کوروناویروس.

کارکنان مراقبت های بهداشتی نیز هشدار داد از بدتر شدن کمبود و گفت آنها خواسته شد تا نسبت به استفاده مجدد و جیره یکبار مصرف ماسک و دستکش.

شهر نیویورک بیمارستان درهم یکشنبه به جای جدید تورم از بیماران اختصاص جدید COVID-19 بال در امکانات است. آن باقی مانده است “بسیار شلوغ” در Northwell بيمارستان سخنگوی اضافه کرد: خود را به واحد مراقبت های ویژه پر شد ،

“تعدادی از بیمارستان ها گزارش داده اند که آنها در حال غرق شدن گفت:” یونس آلن سخنگوی بروکلین قصبه جمهور اریک آدامز.

___

تورنتو — کانادا می گوید: آن را نمی خواهد شرکت در بازی های المپیک در تابستان امسال خواستار به تعویق افتادن برای یک سال.

کانادا کمیته ملی المپیک با ارسال بیانیه ای یکشنبه شب گفت: این امتناع از ارسال تیم به توکیو مگر اینکه بازی که در حال برنامه ریزی برای شروع در تاریخ 24 ژوئیه در حال تحت فشار قرار دادند پشت با 12 ماه.

COC بیانیه می آید در میان انتقاد از کمیته بین المللی المپیک در پاسخ به این COVID-19 بیماری همه گیر.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی خطوط هوایی کم هزینه Eastar جت به ایران را تعطیل و همه پرواز تبدیل شدن به اولین کره جنوبی حامل به انجام این کار در میان یک کاهش شدید در طول سفر جهانی coronavirus بحران است.

این شرکت در روز دوشنبه گفت: آن را به طور موقت به حالت تعلیق در آن پروازهای داخلی از روز سه شنبه تا 25 آوریل به دلیل کاهش تقاضا است.

Eastar که تا به حال پرواز به مکان های مختلف در آسیا و روسیه در شهر ولادی وستک, متوقف, آخرین پروازهای بین المللی در اوایل این ماه زمانی که ژاپن شروع به اجرای 14 روز قرنطينه در ورود مسافران از کره جنوبی.

کره جنوبی حمل شده اند قطع یا تعلیق پروازهای میان گسترش جهانی COVID-19. دیگر حمل و بودجه مانند هوا سئول هوا بوسان و T’Way هوا در حال حاضر عامل تنها پروازهای داخلی پس از تعلیق بین المللی خود خدمات.

___

پکن — چین ملی کمیسیون بهداشت روز دوشنبه گزارش داد 39 موارد جدید COVID-19 که همه آن را می گوید “وارداتی” عفونت در سال های اخیر ورود از خارج از کشور.

برای بیش از یک هفته اکثر سرزمین اصلی چین گزارش موارد یافت شده در افرادی که از کشورهای دیگر در حالی که جامعه انتقال در داخل کشور کاهش یافته با توجه به ملی کمیسیون بهداشت.

به دنبال جلوگیری از ظهور مجدد این ویروس که اولین ظهور در اواخر سال گذشته در چین مرکزی دولت تحمیل سختگیرانه قرنطینه در افراد از ورود به کشور.

آغاز و تا روز دوشنبه همه پرواز به پکن خواهد بود منحرف به یکی از 12 فرودگاه در شهرهای دیگر. مسافران باید یک بازرسی بهداشت در یکی از این شهرستانها قبل از پرواز به بعد به چینی ها سرمایه است. آنها باید قرنطینه و سپس خود را در یک هتل به مدت 14 روز در هزینه های خود را.

___

توکیو — ژاپن شینزو آبه گفت: به تعویق افتادن بازی های المپیک اجتناب ناپذیر است و اگر آن را نمی تواند برگزار می شود در راه کامل با توجه به کروناویروس تاثیر است.

او اظهار نظر در کمیته بین المللی المپیک برنامه به بررسی وضعیت بیش از چند هفته آینده و تصمیم گیری که می تواند شامل به تعویق افتادن گزینه است.

آبه در سخنرانی خود در یک جلسه مجلس رد کرد احتمال لغو.

آیا ژاپن می تواند نگه دارید توکیو بازی به عنوان برنامه ریزی شده در جولای 24 بوده است که عمده نگرانی های بین المللی به عنوان COVID-19 pandemic گسترش در سطح جهانی و به خصوص هدف قرار دادن سخت اروپا و آمریکا

___

ولینگتون, نیوزیلند, نیوزیلند را به کامل مستند حدود چهار هفته نخست وزیر Jacinda protocol wine studio اعلام کرد در روز دوشنبه.

او گفت: این مستند آغاز خواهد شد در 48 ساعت زمان. مردم باید در خانه بماند و همه غیر ضروری کسب و کار و فعالیت های بس.

این تصمیم به عنوان مقامات بهداشتی اعلام کرد یکی دیگر از 36 تایید موارد COVID-19 آوردن مجموع به 102. بسیاری از کسانی که در موارد پیش بینی شده است به مردم بازگشت از خارج از کشور اما مهمتر از موارد نمی تواند توان و مقامات بر این باورند در حال شواهد محلی شیوع.

Protocol wine studio گفت: وجود خواهد داشت یک سطح بی سابقه ای از اقتصادی و اجتماعی اختلال به عنوان یک نتیجه از این مستند.

“من دست کم نگیرید آنچه من درخواست زلاند نو به انجام,” او گفت:. “آن بزرگ است و من می دانم آن را احساس دلهره آور است.” اما او گفت: این مهم به عمل اولیه برای نجات دهها هزار نفر از زندگی است.

شده اند وجود دارد هیچ مرگ و میر با توجه به کروناویروس در نیوزیلند است که جمعیت 5 میلیون.

___

DUBAI, United Arab Emirates — امارات متحده عربی اعلام کرده است که تعلیق همه پروازهای مسافری و حمل و نقل مسافران خطوط هوایی در کشور برای دو هفته به مانع گسترش یک ویروس جدید است.

دبی, فرودگاه, جهان, شلوغ ترین فرودگاه بین المللی حیاتی است hub اتصال اروپا و دیگر کشورهای غربی با کشورهای آسیا و استرالیا است. تعلیق حمل و نقل پرواز وجود دارد اثرات مسافران در سراسر جهان است. امارات متحده عربی اعلام کرد اوایل روز دوشنبه.

عربستان سعودی در عین حال اعلام کرد یک شب که شب مقررات منع رفت و آمد را به اثر شروع دوشنبه از 7 بعد از ظهر تا 6 صبح به مدت 21 روز.

تصمیم گیری ها و اقدامات چشمگیر اعلام می شود در چه بوده است تدریجی ولی سریع محکم از زندگی روزانه در سراسر ایران و جهان به عنوان دولت در تلاش برای کاهش میزان عفونت های جدید کروناویروس.

در اطراف وجود دارد 26,800 موارد این ویروس تایید در خاورمیانه که بیش از 21,000 از این موارد در ایران و بسیاری دیگر مرتبط به مسافران از ایران.

___

آفتاب جلب و جذب جمعیت به کالیفرنیا سواحل و پارک ها در روز یکشنبه با وجود یک ایالت اقامت در خانه, منظور, دیدار, مقامات نزدیک به برخی از رشته ها و مسیرهای پیاده روی و موضوع بیشتر هشدار به مردم برای رفتن به داخل خانه است.

سانتا مونیکا بسته ساحلی پارکینگ برای دلسرد کردن مردم از بازدید آن ساحل مشهور و کمک به جلوگیری از coronavirus گسترش یافته است. بسیاری از افراد بر روی شن و ماسه در زمان مراقبت توجه به دستورالعمل برای ماندن 6 فوت (1.8 متر) به دور از دیگران است. اما فاصله به یک مسئله تبدیل شد در مناطق محبوب مانند مرور.

“امروز نیست روز برای رفتن به ساحل” شهر مدیر ریک کول گفت.

ده ها تن از کالیفرنیای جنوبی پارک مسیرهای پیاده روی و امکانات نظارت کوه تفریح و قدرت حفاظت از بسته بودند به بازدید کنندگان است.

در منطقه خلیج سان فرانسیسکو, مقامات, بسته, Drakes, ساحل, عقیق, ساحل و محبوب دیگر نقاط ساحلی از جمله نقطه ریس فانوس دریایی و, شومینه, سنگ Headlands.

___

روسو دومینیکا — کارائیب شرقی جزیره دومینیکا گزارش اول خود را COVID-19 مورد است. وزیر بهداشت Irvin مک اینتایر روز یکشنبه گفت که بیمار است 54 ساله دومینیکن که به تازگی از انگلستان است. او گفت: این مرد بلافاصله قرار داده شده تحت قرنطینه پس از ورود خود را.

همچنین جمهوری دومینیکن, وزیر امور خارجه دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

میگوئل وارگاس روز یکشنبه گفت که پسر خود را نیز آزمایش مثبت به تازگی پس از شرکت در یک عروسی در مجلل شهر رفت و آمد مکرر از پونتا کانا. وارگاس نیز رئیس دومینیکن حزب انقلابی.

جمهوری دومینیکن تا 75 مورد تأیید و سه مرگ و میر. کشور سهام جزیره هیسپانیولا با هائیتی.

___

واشنگتن — سنا خودداری کرده است برای پیشبرد coronavirus بسته نجات در رویه رای با دموکرات ها را رد پیش نویس از جمهوری خواهان و هل دادن برای کمک های بیشتر برای کارگران است.

مذاکرات انتظار می رود برای ادامه به شب جمعه.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل خواسته است سناتورها به “سیگنال به این که ما آماده هستیم تا این کار انجام شود.” او می خواهد عبور دوشنبه.

اما دموکرات ها مقاومت کرده اند با این استدلال که نزدیک به 1.4 تریلیون دلار اندازه گیری نیاز به تقویت کمک های اولیه و قرار دادن محدودیت در چگونه کسب و کار می تواند با استفاده از اورژانس دلار است.

رای گیری بیشتر امکان پذیر است.

___

نیویورک — آتی سهام ایالات متحده به شدت کاهش یافت و در شروع معاملات روز شنبه به عنوان سرمایه گذاران سازمان دیده بان برای دیدن اگر کنگره می تواند توافق بر سر یک بسته نجات به سعی کنید به ساقه تاثیر شیوع کروناویروس.

آتی برای شاخص S&P 500 با کاهش 5% باعث توقف در معاملات آتی.

وال استریت در حال آمدن است خاموش بدترین حالت آن هفته از سال 2008. S&P 500 با کاهش 15% به عنوان بزرگ عصری برای اقتصاد آمریکا تعطیل و سرمایه گذاران منتظر واشنگتن به ارائه حمایت مالی برای کارگران آمریکایی و ضرب و شتم صنایع از جمله شرکت های هواپیمایی و هتل ها. دموکرات ها استدلال کرده اند بسته بود کج شده به سمت شرکت های بزرگ به جای کارگران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی پس از مذاکرات در حال انجام است.

قیمت نفت نیز سقوط به عنوان گسترده و رکود اقتصادی جهانی را تهدید می کند تقاضا برای انرژی است. قیمت نفت ایالات متحده کاهش یافت و به 6 ٪ به $21.26 در هر بشکه رسید در حالی که این معیار بین المللی کاهش یافته و از 7 درصد به $25.10

___

واشنگتن — کاخ سفید اصرار تجاری labs به اولویت بندی تست از بیمارستان بیماران به آنها کار را به روشن شدن نتیجه آزمایشات برای coronavirus.

معاون رئیس جمهور مایک پنس می گوید: وزارت بهداشت و خدمات انسانی را موضوع رسمی ارشاد روز گذشته که دولت فدرال تشویق همه labs به “اولویت بندی بستری تست.”

پنس می گوید: دولت امیدوار است به پرونده های موجود تست — یک نقطه عطف کاخ سفید امیدوار به رسیدن به روز دوشنبه — پاک وسط هفته.

کاخ سفید در حال تشویق کسانی که بدون علائم در مقابل به دنبال تست های هشدار دهنده آن داراي در حال حاضر کمیاب لوازم شخصی تجهیزات حفاظتی برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او دستور داد که سازمان مدیریت اضطراری فدرال به کشتی mobile بیمارستان مراکز به سخت ضربه ایالت های واشنگتن و کالیفرنیا و نیویورک در میان coronavirus بیماری همه گیر. برای نیویورک که یکی دیگر از 1000 تخت بیمارستان.

مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین آشکار برای اولین بار تعدادی از ماسک و سایر وسایل حفاظتی شخصی فرستاده شده به سخت ضربه متحده توسط دولت فدرال. این می آید به عنوان دولت و رهبران محلی را به دادگاه تجدید نظر در دولت فدرال برای ارائه به مراتب بیشتر و مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان برگزار کرده است در استفاده خود را به طور کامل مقامات تحت دفاع تولید عمل به مارشال بخش خصوصی قابلیت.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید آن را به ایالات سعی کنید برای به دست آوردن مواد ، او می گوید: “ما در حال مرتب کردن بر اساس از یک نسخه ی پشتیبان به صورت متحده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او همچنین به فرمانداران در آن سه متحده در تماس خود گارد ملی نگه داشتن آن را تحت کنترل محلی اما ارائه بودجه فدرال.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im