آخرین: مریلند خانه سالمندان آمار شیوع ویروس

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— ایالت نیویورک نزدیک به 1000 coronavirus مرگ و میر.

—انگلیس در اورژانس جای پا برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم.

—Mnuchin اعتماد به نفس اقتصاد آمریکا را بهبود می یابند به شدت سقوط.

— دیترویت مرکز کنوانسیون برای تبدیل به 900 تخت پزشکی سایت.

___

ماونت ایری, Md. — یکی از ساکنان مریلند خانه سالمندان درگذشت پس از عقد قرارداد COVID-19 در شیوع است که بیمار ده ها تن از تسهیلات ساکنان و تیره و تار آن کارکنان, سلامت, مقامات گفت.

یک مرد در 90s بود که ساکن در روستایی نمای خانه سالمندان درگذشت شنبه شب پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 Carroll County Health سلامت افسر اد خواننده گفت: در یک کنفرانس خبری. خواننده گفت: 66 ساکنان آزمایش مثبت و 11 بیمارستان بستری شد همان تعداد که در گزارش قبلی شب.

در خارج از خانه سالمندان در روز یکشنبه یک کلانتر و معاون وزارت امور خارجه سپاهی پارک شده خود را گشت وسایل نقلیه و بررسی همه وسایل نقلیه ورودی به مطمئن شوید که مردم مجاز به ورود به محل.

خانه سالمندان با 104 تخت نیز در مواجهه با کمبود نیروی انسانی به عنوان اعضای هیات می گویند آنها نمی توانند به کار می آیند.

“آنها در حال تلاش و قادر به انجام مدیریت خود و قادر به کارکنان و مراقبت از بیماران خود” خواننده گفت.

خواننده گفت که به دانش خود را بدون کارکنان آزمایش مثبت برای این ویروس اما برخی می گویند علائم نگه داشتن آنها را از آمدن در.

___

مرکزی La. — صدها نفر از مردم مسخره لوئیزیانا COVID-19 ممنوعیت تجمعات آینده در اتوبوس و وسایل نقلیه شخصی برای اولین بار از سه خدمات در کلیسا خود را یک روز پس از نیواورلئان پلیس شکست یک مراسم تشییع جنازه در جمع حدود 100 نفر است.

حدود 500 نفر در تمام سنین ثبت به خردل زرد و بژ زندگی خیمه کلیسا در مرکز شهر نزدیک به 29,000 خارج Baton Rouge.

بیش از 3500 لوئیزیانا ساکنان تشخیص داده شده اند با این بیماری ناشی از کروناویروس جدید و بیش از 150 نفر از آنها فوت کرده اند.

در سراسر خیابان را از کلیسا در اروپای مرکزی همسایگان جمع شده در جلوی خانه با دقت اقامت حداقل 6 فوت از هم جدا.

“دیگر جماعت در حال استفاده از اینترنت اسکایپ و دیگر راه های امن به جمع. چرا آنها ؟ آنچه باعث می شود آنها را بسیار ویژه ؟ ” گفت: پل کوین. او گفت: پلیس دولت باید اعمال ممنوعیت.

در New Orleans پلیس تا یک “مراسم تشییع جنازه خوراک” حدود 100 نفر بعد از ظهر شنبه صدور حکم برای یک 28 ساله که حاضر به آن را تعطیل و به رهبر گروه احضار انتشار اخبار گفت.

___

نیویورک — نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو می گوید دولت coronavirus مرگ و میر نزدیک به 1000. این حساب برای بیش از 40 درصد از coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

تعدادی از بیماری های مرتبط با مرگ و میر در کشور, اکثریت قریب به اتفاق در شهر نیویورک شروع به پریدن کرد از 728 به 965 در 24 ساعت گذشته. آمار و ارقام منتشر شده صبح روز یکشنبه نشان داد 678 coronavirus مرگ و میر در این شهرستان است که همچنان به عنوان کانون بیماری همه گیر در ایالات متحده آمریکا

تعداد بيماران ترخيص در ایالت نیویورک بیمارستان پس از آنها بوده ام برای درمان coronavirus افزایش یافته است و روزانه به بالا از 845 در شنبه کومو گفت. در همه بیش از 3500 نفر مرخص شده.

یکشنبه, بیش از 8,500 مردم باقی می ماند بستری در سراسر کشور به دلیل بیماری از جمله بیش از 2000 نفر در بخش مراقبت های ویژه. در شهر نیویورک حدود 20 درصد از coronavirus موارد منجر به بستری شدن در بیمارستان.

کسانی که بالغ هستند در ادامه به سنبله اما کومو گفت: آنها نه ضرب تقریبا به عنوان به سرعت به عنوان آنها در هفته گذشته. از مارس 16-19 تعدادی از بستری شدن در بیمارستان در کشور دو برابر شده و هر دو روز. در حال حاضر آن را در مورد گرفتن شش روز برای تعداد به دو برابر.

___

مسکو — شهردار مسکو دستور داده است یک رژیم کامل از خود انزوا را برای ساکنان پایتخت را.

شهردار سرگئی سوبیانین گفت که از روز دوشنبه تمام Muscovites باید باقی می ماند در خانه های خود به جز در موارد اضطراری به فروشگاه در نزدیکترین فروشگاه و یا داروخانه یا اگر حضور خود را لازم است در محل کار خود را.

___

لندن — یک جراح تبدیل به اولین خط مقدم خدمات درمانی کارگر به مرگ پس از عقد قرارداد COVID-19.

بيمارستانهای دانشگاه علوم پزشکی دربی و برتون می گویند Amged ال-Hawrani, 55, درگذشت Glenfield بیمارستان در لستر در روز شنبه.

ال-Hawrani مشغول به کار به عنوان یک گوش و حلق و بینی و جراح در این بیمارستان برتون.

یک بیانیه از طرف ال-Hawrani خانواده گفت: او مشاهده نقش او “به عنوان یک پزشک به عنوان یکی از اصیل ترین حرفه.’

استفان Powis NHS ملی, مدیر پزشکی می گوید: ال-Hawrani مرگ “است و نه فقط یک فرد فاجعه انسانی اما یک استارک یادآوری برای کل کشور است که همه ما باید این بحران را جدی بگیرید.’

___

اعضای خانواده گفت: سه میشیگان روحانیون فوت کرده اند از جدید کروناویروس.

اسقف کمکی رابرت اسمیت, Sr. و کشیش Kevelin جونز هر دو از سنگ چخماق در منطقه پاستور مایرون اند دیترویت بودند رهبران کلیسای خدا در مسیح با توجه به کلیسا دفتر منطقه ای.

“من فکر کردم جهان از این عزیز سخاوتمندانه مرد” Genesee County دادستان دیوید Leyton گفت: جونز.

اسمیت خانواده اعلام کرد مرگ او در Facebook: “آنچه ما می دانیم درباره کروناویروس جدید است که هیچ کس ایمنی بدن به آن است.”

___

SOAVE, ایتالیا — تعداد coronavirus موارد در ایتالیا نشان داد نشانه هایی از کاهش دوباره با مقامات ابراز خوشبینی محتاطانه است که شدید ترین shutdown در جوامع صنعتی غرب است که نشان دهد نتایج.

ایتالیا عمران سازمان حفاظت گفت: 5,217 موارد ثبت شده در 24 ساعت گذشته — کمترین تعداد در چهار روز و افزایش فقط 5.6% — آوردن تعداد به 97,689. در آن دوره یکی دیگر از 756 نفر با این ویروس درگذشت آوردن ایتالیا با مجموع مرگ و میر در بحران به 10,779.

___

لندن — بریتانیا قرار داده شده است به تمام نقاط کشور در اورژانس فوت — اولین بار چنین چیزی انجام شده است پس از جنگ جهانی دوم است.

جوامع وزیر رابرت Jenrick خبرنگاران گفت: در یک جلسه توجیهی روزانه که این حرکت به معنی استراتژیک هماهنگی مراکز ایجاد خواهد شد در سراسر کشور است.

او می گوید: “این یک گام بی سابقه ای در زمان صلح — ما انجام نداده اند هر چیزی شبیه به این پس از جنگ جهانی دوم است.’

اعضای ارشد خدمات اورژانس و نظامی خواهد بود بخشی از این گروه است.

___

واشنگتن — وزارت امور سربازان بازنشسته می گوید: از آن شروع به ارائه مراقبت های پزشکی به برخی از غیر نظامیان در شهر نیویورک به عنوان مسئولان شهرستان تقلا برای دیدار با موجی از coronavirus بیماران.

و گفت که آزاد کردن 50 تخت بیمارستان در بندر نیویورک سیستم بهداشت و درمان را در منهتن و بروکلین دانشگاه به درمان غیر coronavirus غیر نظامی بیماران مبتلا به طوری که بیمارستان های خصوصی باید منابع اضافی برای درمان کسانی که با COVID-19. اضافی و تخت شامل 35 برای مراقبت حاد و 15 برای مراقبت های ویژه.

پنج غیر نظامی بیماران در این شهرستان در حال حاضر منتقل شده اند از جامعه به بیمارستان VA.

در شرایط اضطراری ملی VA نه تنها در خدمت 9 میلیون جانبازان اما همچنین به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه سیستم مراقبت های بهداشتی به افکار عمومی. بخش آماده شده است برای یک “بدترین سناریو” است که 1 میلیون و جانبازان خواهد بود آلوده coronavirus.

با توجه به VA 778 جانبازان در سراسر کشور به تاریخ آلوده شده است COVID-19 و 16 فوت کرده اند. بیش از 10 ، 000 جانبازان تست شده اند.

___

تورنتو — کانادا نخست وزیر جاستین ترودو می گوید او را همچنان به خود منزوی در خانه حتی اگر همسر خود را بهبود از coronavirus.

ترودو می گوید اگر چه او مراقب او باقی خواهد ماند و در انزوا در حال حاضر از آنجا که او در همان خانه به عنوان کسی که تست مثبت است. ترودو می گوید همسر سوفی Gregoire ترودو گرفته سه فرزند خود را به نخست وزیر تابستان اقامت در Harrington دریاچه, Quebec.

سوفی ترودو دریافت, ترخیص کالا از دکتر و اتاوا بهداشت عمومی در روز شنبه.

ترودو دفتر گفت: آوریل 12, او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus پس از بازگشت از سفر به لندن است.

نخست وزیر و خانواده اش شده اند در خود انزوا در خانه پس از آن. او و کودکان نشان داده اند و نه علائم.

___

دیترویت — دولت فدرال می گوید یک مرکز همایش در دیترویت خواهد بود تبدیل به یک 900 تخت پزشکی سایت.

این لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده گفت: ساخت و ساز در TCF مرکز آغاز خواهد شد و پس از قراردادهای پیچیده در 24 تا 36 ساعت است.

ژوئن نشان می دهد خودکار لغو شده است.

میشیگان و جوامع اطراف دیترویت در میان سخت ترین ضربه از مناطق در کشور است. میشیگان بود 4,650 موارد coronavirus شنبه و 111 مرگ و میر.

___

آتن – یونان افزوده است شش جدید مرگ و میر ناشی از COVID-19 به کل آن را در 24 ساعت گذشته.

مرگ و میر در حال حاضر در 38. یونان وزارت بهداشت نیز وجود دارد گفت: 95 جدید مورد تأیید آوردن مجموع به 1,156.

___

واشنگتن — وزارت خزانه داری ایالات متحده, منشی, Steven Mnuchin با اعتماد به نفس است که اقتصاد ایالات متحده بهبود می یابند به شدت سقوط حتی با شیوع کروناویروس.

Mnuchin گفت: “فاکس نیوز یکشنبه” که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی آسانسور ملی دستورالعمل ترغیب مردم به ماندن در خانه و کسب و کارهای غیر ضروری به شاتر تا زمانی که او دارای اعتماد به نفس است که COVID-19 کنترل می شود. این ویروس تا کنون به کشته شدن بیش از 2000 آمریکایی است.

دولت در هفته گذشته گزارش 3.3 میلیون بارگیری در این هفته جدید نرخ بیکاری چهار برابر رکورد قبلی. رئیس فدرال جروم پاول گفت: در یک مصاحبه تلویزیونی اقتصاد “به خوبی ممکن است در رکود است.”

Mnuchin روز یکشنبه کاهش یافته است به می گویند که چگونه بد اقتصاد ممکن است ضربه می شود اما پیش بینی قوی دوباره بجای اول برگشتن در سه ماهه سوم.

او می گوید: “ما در حال رفتن برای کشتن این ویروس. ما در حال رفتن به بازگشایی این اقتصاد است. و در سه ماهه سوم این سال شما در حال رفتن به دیدن این اقتصاد به گزاف گویی با تولید ناخالص داخلی اعداد و نرخ بیکاری پایین بازگشت به جایی که ما از قبل است.”

___

واشنگتن — کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow می گوید او امیدوار 2.2 تریلیون دلار بسته محرک به اندازه کافی خواهد بود برای دیدن کشور از طریق coronavirus بیماری همه گیر.

Kudlow گفت: در ABC “این هفته” او نمی داند که چگونه بسیاری از هفته بحران گذشته و یادداشت های آن می تواند چهار هفته و یا حتی هشت. “این چیزی است که برخی از کارشناسان علوم به ما می گوید. من نمی دانم اگر آنها درست است.”

Kudlow گفت: مستقیم چک 1200 $برای اکثر آمریکایی ها احتمالا در دو هفته, در حالی که این وام به کسب و کارهای کوچک خواهد بود آماده برای پردازش جمعه.

___

پراگ — چک نخست وزیر Andrej بابیان توصیه کرده است رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آن را اجباری به پوشیدن ماسک صورت در عمومی به سرعت گسترش coronavirus.

جمهوری چک است که در میان کشورهای که در آن مردم باید پوشیدن یک ماسک صورت در تمام اماکن عمومی.

بابیان توییتی برای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه به “سعی کنید برای مقابله با این ویروس چک راه” و ادعا ماسک های پارچه ای کاهش می یابد از گسترش این ویروس 80 درصد است.

جمهوری چک به 2,716 موارد COVID-19 روز یکشنبه با 13 مرگ و میر.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه کرده است کانکتیکات و اورگان به لیست کشورهای که در آن یک فاجعه اعلام شده است با توجه به کوروناویروس. یک فاجعه اعلام می کند دولت واجد شرایط برای کمک های فدرال به مکمل های ایالتی و محلی تلاش برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.

کاخ سفید روز یکشنبه گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن مورد تایید بود دو فاجعه اظهارات.

علاوه بر این از کانکتیکات و اورگان به ارمغان می آورد لیست متحده که در آن یک فاجعه اعلام شده است به 18 همراه با گوام و پورتوریکو.

___

کلمبو سریلانکا — مقامات سریلانکا باید مهر و موم کردن دو روستا به عنوان بخشی از اقدامات سختگیرانه طراحی شده برای جلوگیری از گسترش coronavirus. تعداد موارد تایید شده در اقیانوس هند کشور جزیره ای است در حال حاضر افزایش یافته است به 115 با یک مرگ و میر.

روستاهای Atalugama و Akurana مهر و موم شد بعد از چند COVID-19 بيمار گزارش شده از این مناطق.

بیش از 6,00 افراد دستگیر شده اند و 1,533 وسایل نقلیه کشف و ضبط برای نقض مقررات منع رفت و آمد.

___

ورشو, لهستان — لهستان اصلی نامزد مخالفان در انتخابات ریاست جمهوری خواستار تحریم برنامه ریزی شده در مارس 10 رای از نگرانی برای سلامت کشور در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Malgorzata Kidawa-Blonska از طرفدار اروپا مدنی پلت فرم حزب گفت که او تعلیق مبارزات انتخاباتی خود را به منظور ارسال یک سیگنال قوی به تیم حاکم که در انتخابات باید به تعویق افتاد. او به دادگاه تجدید نظر به نامزدهای دیگر به دنبال کت و شلوار.

سر از حکم جناح راست حزب جرسلو Kaczynski می گوید تعویق مورد نیاز است و می خواهد بیمار و کسانی که در قرنطینه قادر به رای گیری از راه دور. اما رئیس جمهور آندره Duda پیشنهاد کرده است که ممکن است 10 تاریخ انتخابات ممکن است واقع بینانه است.

___

واشنگتن — وزارت خزانه داری ایالات متحده, منشی, Steven Mnuchin می گوید: آیا تصمیم به بازگشایی این کشور را برای کسب و کار به عنوان اوایل به عنوان عید پاک خواهد شد سلامت تصمیم یک اقتصادی است.

Mnunchin اذعان فزاینده بیکاری اعداد و کاهش تولید ناخالص داخلی به عنوان 1 در 3 آمریکایی ها باقی می ماند تحت دستور دولت به ماندن در خانه به سرعت coronavirus که به کشته شدن بیش از 2000 آمریکایی است.

اما او می گوید: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا هدف سلامت آمریکا.

Mnuchin می گوید “فاکس نیوز یکشنبه” و CBS’ “چهره ملت” که خود را بالا تمرکز گرفتن پول محرک از فقط گذشت 2.2 تریلیون دلار بسته کمک از کنگره بلافاصله به دست کارگران و کسب و کار.

او گفت: کارگران آمریکایی را دریافت مستقیم رسوب پول در سه هفته در حالی که یک برنامه فدرال با هدف کمک به نیمی از نیروی کار را با تشویق کسب و کار کوچک را از وام به استخدام دوباره کارگران خود را برای هشت هفته خواهد بود و در حال اجرا توسط جمعه.

او گفت: بسته محرک باید کمک به نگه داشتن اقتصاد و کارگران شناور برای 10 هفته و اگر زمان بیشتری مورد نیاز است برای جلوگیری از coronavirus دولت را ارزیابی چه چیز دیگری نیاز است که در آن زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im