آخرین: متال عذرخواهی برای عدم ماسک در نمایش

توسط آسوشیتد پرس

DICKINSON, N. D. — Metal band سفید بزرگ است عذرخواهی برای انجام در داکوتای شمالی کنسرت که در آن جمعیت نمی پوشیدن ماسک با وجود تهدید مداوم از coronavirus.

گروه جلب انتقاد در رسانه های اجتماعی پس از عملکرد پنج شنبه شب به عنوان بخشی از “برای اولین بار در اول: Dickinson شبهای تابستان” سری کنسرت در دیکینسون در جنوب غربی کشور است. مجله اسپین ارسال شده تصویری نشان دادن جمعیت در بسته بندی و با پوشیدن ماسک.

“ما تا به حال لوکس از ادراک و ما می خواهم برای معذرت خواهی به کسانی که مخالفت با ما تصمیم به انجام برسانند ما قرارداد. پروموتر و کارکنان بودند چیزی جز حرفه ای و مطمئن باشید ما از اقدامات احتیاطی” بزرگ سفید در بیانیه ای گفت شنبه.

اگر چه داکوتای شمالی مقامات بهداشتی توصیه های اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک زمانی که ممکن است وجود دارد هیچ الزام قانونی برای انجام این کار در دولت و سفید بزرگ گفت: گروه این بود: “در یک موقعیت برای به اجرا درآوردن قوانین.”

این گروه بهترین و شناخته شده برای نسخه خود را از “Once Bitten Twice Shy.” های مختلف تکرار سفید بزرگ که شامل دیرین خواننده گروه جک راسل که انجام شده تحت نام جک راسل سفید بزرگ درگیر شد در یکی از غم انگیز ترین کنسرت در تاریخ ایالات متحده در سال 2003. در طول یک نمایش در ایستگاه کلوپ شبانه در رود آیلند گروه فشفشه موجب حرکت سریع فروغ که باعث تنگنا به عنوان طرفداران سعی به فرار. آتش کشته و 100 نفر است.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

— Coronavirus مرگ و میر را طولانی-انتظار می رود به نوبه خود برای بدتر

— به عنوان ایالات متحده هایش با ویروس فلوریدا رکورد بازدید مورد افزایش

— دانگ prevntion تلاش های خفه از بیماری همه گیر کوروناویروس

— Coronavirus افزایش در شرق اروپا باعث محدودیت های جدید

— پزشکان می گویند ویروس گسترش نه سیاست باید راهنمای مدرسه reopenings.

کلیساها در میان همه گیر: برخی از شیوع بسیاری از چالش های

___

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

بارسلونا اسپانیا — مقامات منطقه ای در شمال شرق اسپانیا را محکم بهداشت مستند و محدود بیش از 140 ، 000 مردم تنها به ترک خانه های خود را برای کار و سایر فعالیت های ضروری.

کاتالان اعلام سلول در روز یکشنبه یک هفته پس از آنها در حال حاضر محدود سفر به و از شهرستان ال Segria جمعیت 210,000 به دلیل شیوع این ویروس است که باعث COVID-19.

لریدا با 138,000 ساکنان یکی از شهرستانهای است که در آن مردم در حال محدود به خانه های خود.

“ما باید شکستن زنجیره ای از سرایت گفت:” منطقه ای بهداشت و درمان سازمان آلبا Vergés. “ما باید حد تماس با ما به کسانی که مردم ما با زندگی است.”

شیوع بیماری در منطقه روستایی متصل است به کار در مزرعه و فصلی کارگران روز بسیاری از آنها کار و زندگی در شرایط مخاطره آمیز.

کاتالان مقامات بهداشتی نیز حفظ کنید و بر روی شیوع در Hospitalet یک پرجمعیت شهرداری در بیشتر بارسلونا شهری منطقه است. در مجموع باد از شمال کاتالونیا گزارش داد بیش از 800 مورد جدید در روز یکشنبه.

اسپانیا آمده از سه ماه در سراسر کشور مستند در اواسط ماه ژوئن است که در آن نیاز به مهار این ویروس که رسما ادعا کرد حداقل 28000 زندگی می کند.

___

ژوهانسبورگ — آفریقای جنوبی رئیس جمهور سیریل Ramaphosa روز یکشنبه گفت که این کشور به بازگشت به ممنوعیت فروش الکل بلافاصله به منظور کاهش حجم از بیماران تروما به طوری که بیمارستان ها باید بیشتر تخت به درمان COVID-19 بيمار.

مواجه با موجی بستری شدن در بیمارستان به دلیل coronavirus آفریقای جنوبی نیز احیا شب حکومت نظامی به منظور کاهش تصادفات و ساخته شده است آن را اجباری برای همه ساکنان به پوشیدن ماسک ،

Ramaphosa گفت که بالای مقامات بهداشت هشدار قریب الوقوع کمبود تخت های بیمارستانی و پزشکی اکسیژن به آفریقای جنوبی به اوج می رسد از COVID-19 مورد انتظار بین پایان ماه ژوئیه و سپتامبر.

آفریقای جنوبی افزایش سریع موارد گزارش شده از آن ساخته شده است یکی از مراکز COVID-19 در حال حاضر 9 کشور بیشتر تحت تاثیر این بیماری با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. کشور گزارش شده را افزایش می دهد از بیش از 10 ، 000 مورد تأیید برای چند روز و آخرین افزایش روزانه تقریبا 13,500. آفریقای جنوبی حساب برای 40 ٪ از تمام موارد تایید شده در آفریقا با 264,184 از جمله 3,971 مرگ و میر شام به آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

ژنو — سازمان بهداشت جهانی گزارش کرده است یک رکورد دیگر در افزایش تعداد تایید coronavirus موارد بیش از یک دوره 24 ساعته در بیش از 230,000.

U. N. آژانس بهداشت روز یکشنبه گفت ایالات متحده بار دیگر در صدر فهرست در میان کشورهای با بیش از 66,000 موارد ثبت شده است.

ارقام لزوما حساب برای تاخیر در گزارش از موارد و بر این باور هستند که تا کنون دست کم گرفتن واقعی مورد بالغ می شود.

هنوز خط روند از تایید موارد همچنان به افزایش می دهد — با سه تا از بزرگترین شمارش در آینده بیش از گذشته سه روز.

رکورد قبلی بود روز شنبه با بیش از 228,000 به تازگی موارد ثبت شده در سراسر جهان در طول 24 ساعت.

به طور کلی این است که شمارش بیش از 12.5 میلیون مورد تأیید و بیش از 561,000 مرگ و میر ناشی از COVID-19.

نیویورک — نیویورک مقامات آموزش و پرورش تنظیم شده شروع به ترسیم آنچه باید انجام شود به بازگشایی مدارس به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو می گوید دولت به حفظ “کم و پایدار” تعداد زیادی از مردم تست مثبت برای کوروناویروس.

دولت و وزارت آموزش و پرورش برنامه ریزی شده است برای ارائه یک چارچوب برای مدتها در انتظار بازگشایی ارشاد به هیئت رجنت روز دوشنبه با راهنمایی کامل در آمد.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio هفته گذشته اعلام کرد یک طرح ترکیبی برای بزرگترین کشور منطقه است که اکثر دانش آموزان در داخل فیزیکی مدارس فقط دو یا سه روز در هفته. مدارس نمی تواند جای همه دانش آموزان خود را و حفظ امن اجتماعی فاصله, او گفت:.

Cuomo, اما, گفت, این است که به او تصمیم می گیرید که آیا دولت حدود 700 مدارس می تواند باز کردن در همه. او گفت: مقامات دولت تصمیم خواهد گرفت که در هفته اول مرداد ماه که آیا برای پذیرش طرح فرستاده شده توسط مناطق — و اینکه آیا مدارس را بازگشایی در پاییز در همه.

نیویورک گزارش داد پنج coronavirus مرگ و میر در یکشنبه تطبیق آن کمترین تعداد از این بیماری همه گیر پدید آمده وجود دارد. اما کومو گفت: افزایش تعداد موارد در جای دیگر است در مورد.

“امروز تعداد کم باقی می ماند و پایدار, اما آن است تا ما را به نگه داشتن آن است که راه” کومو گفت: در یک بیانیه نوشته شده است, اصرار مردم به پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله.

واشنگتن — جراح عمومی جروم آدامز گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “تلاش برای اصلاح” آن ارشاد از قبل در coronavirus بیماری همه گیر است که با پوشیدن پوشش صورت لازم نیست.

با ویروس موارد صعودی و بسیاری از ایالت ها و شهرهای در حال حاضر صدور دستور به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, Adams گفت که او و دیگر مقامات دولت در اشتباه بودند در ماه مارس. اما او اصرار دارد آنها را با دانش علمی در این زمان است که پیشنهاد کرد که مردم با COVID-19 نشان داد که هیچ نشانه ای نمی شد به احتمال زیاد به گسترش ویروس.

آدامز گفت: CBS’ “چهره ملت” که “once upon a time, ما تجویز سیگار برای افراد مبتلا به آسم و زالو و کوکائین و هروئین برای مردم به عنوان درمان های پزشکی. هنگامی که ما یاد گرفته بهتر از ما بهتر است.”

دکتر تام Inglesby مدیر مرکز بهداشت امنیتی در دانشگاه جانز هاپکینز گفت: “فاکس نیوز یکشنبه” که او را دوست دارند به دیده مقامات دولت پوشیدن ماسک دیر. او می گوید آن را باید به عنوان یک “انتخاب شخصی” اما بهداشت عمومی ضروری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دیده می شد با پوشیدن یک ماسک برای اولین بار روز شنبه در بازدید از یک بیمارستان نظامی.

MEXICO CITY —خاکستر 245 مهاجران مکزیکی که درگذشت COVID-19 در نیویورک وارد را به خانه خود ملت است.

مکزیکی, نیروی هوایی, هواپیما حامل باقی می ماند و وارد در نزدیکی نیمه شب شنبه در چه خارجی Releations گروه به نام “بی سابقه” تلاش است.

ورنس گرفته شده از هواپیما و قرار داده شده در یک جدول آراسته با llowers برای یک مراسم مختصر.

“این راه مکزیک مراتب قدردانی خود را به صورت بسیار است که ما مهاجران کمک از خارج از کشور و البته علاوه بر تسلی دادن به خانواده های آنها که می توانید آنها را نهایی خداحافظی در زمین های خود گفت:” روبرتو ولاسکو روابط خارجی وزارت مدیر کل برای شمال امریکا است.

کاتولیک رومی کاردینال تیموتی دولان اسقف اعظم نیویورک جشن دسته جمعی برای coronavirus قربانیان روز شنبه در کلیسای جامع سنت Patrick برکت خاکستر.

دولت مکزیک می گوید بیش از 1500 مهاجران مکزیکی فوت کرده اند از COVID-19 در ایالات متحده حدود نیمی از آنها در نیویورک است.

آتن, یونان, یونانی مقامات گزارش 31 جدید COVID-یکشنبه 19 مورد با هیچ مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته. با وجود کاهش در موارد مقامات هنوز در lookout برای محلی شیوع بیماری به ویژه در تعطیلات نقاط. اما تنها 4 ورود گردشگران خارجی باید آزمایش مثبت از شنبه بعد از ظهر.

تعداد کل موارد می ایستد در 3,803 با 193 مرده است. وجود دارد 10 بيمار در هواکش در حالی که 122 خارج شده اند بخش های مراقبت ويژه.

لو هاور فرانسه — برای اولین بار پس از coronavirus تعطیل ورزشی و تعقیب دور تماشاگر نیمار و Kylian Mbappe شد, بازیگران در روز یکشنبه بازگشت از طرفداران به نخبگان فوتبال اروپا.

“در حال حاضر آن را برای واقعی … ما پشت” Mbappe توییتی قبل از شروع مسابقه فوتبال پاریس سن ژرمن در برابر Le Havre نمایشگاه بازی بود که اولین برخورد در مقابل طرفداران به ویژگی اروپا یکی از نخبگان باشگاه پس از وقوع فوران.

تنها 5000 نفر اجازه داده شد در داخل لو هاور را 25,000 صندلی اشتدته Oceane برای دیدن لیگ فرانسه 2 باشگاه را در پاری سن ژرمن ستاره نکردم تیم ملی. بالا ردیف از صندلی خالی شد.

تماشاگران مجبور به پوشیدن ماسک صورت برای رسیدن به عرصه اگر چه بسیاری از آن زمان به بعد آنها را پس از حل و فصل در صندلی های خود. خانواده و دوستان نشسته با هم در گروه اما گروه جدا ماند. توپ حامل عینک ماسک و دستکش. بلندگوها پخش تجدید نظر اجتماعی فاصله. زمین سمت عکاسان ساخته شده بودند به گام با کفش های خود را به سینی از مواد ضد عفونی کننده.

واشنگتن — وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos است کم اهمیت جلوه دادن خطر از فرستادن بچه ها به مدرسه با وجود افزایش coronavirus موارد در بسیاری از نقاط ایالات متحده

صحبت کردن در یکشنبه مصاحبه های تلویزیون DeVos تاکید کرد که کودکان و نوجوانان حضور در مدرسه در پاییز باید قاعده و نه استثنا.

او اظهار داشت که “هیچ چیز وجود دارد در داده ها است که نشان می دهد که بچه ها در مدرسه است و به هیچ وجه خطرناک است.”

اما او در تضاد توسط کارشناسان بهداشت عمومی که گفت که این ویروس هنوز هم می تواند خطرناک برای کودکان و نوجوانان حتی اگر خطر پایین تر است. دکتر تام Inglesby مدیر مرکز بهداشت امنیتی در دانشگاه جانز هاپکینز گفت: “فاکس نیوز یکشنبه” که علم نیز معلوم نیست چقدر بچه ها می تواند به گسترش این بیماری بیشتر در بزرگسالان در معرض.

DeVos گفت: برگ برنده دولت است که به دنبال در “همه گزینه ها” برای کشیدن بودجه از مدارس اگر آنها فراهم نیست و تمام وقت در فرد آموزش مکالمه آمریکایی سرمایه گذاری در آموزش و پرورش “یک وعده برای دانش آموزان و خانواده های آنان است.”

او توضیح داد که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری راهنمایی برای نگه داشتن مدارس امن مانند پوشش صورت و اجتماعی فاصله به عنوان “دستورالعمل” به معنای انعطاف است.

لندن — یک خلبان بود که در ویتنام مهم ترین COVID-19 بیمار وارد کرده است, بازگشت به خانه در اسکاتلند است.

فرودگاه گلاسکو مرد گفت: فرود در اسکاتلند روز یکشنبه بود و ملاقات با یک آمبولانس انتظار. او در حال حاضر در یک بیمارستان recuperating.

42 ساله شناسایی رسمی ویتنام, اخبار آژانس به عنوان Stephen کامرون, حال پرواز از شهر هو چی مین روز قبل از.

ویتنام رفته بود همه را به صرفه جویی در کامرون بود که کار را برای ملی حامل Vietnam Airlines زمانی که او آزمایش مثبت برای coronavirus در ماه مارس است. او تا به حال شده است بدحال و صرف 65 روز در زندگی حمایت.

کامرون شناخته شده است در ویتنام به عنوان “بیمار 91” را به عنوان او بود و 91 نفر در این کشور تایید کرد به کوروناویروس. او به آسیای جنوب شرقی کشور آخرین بیمار در ICU و بازیابی خود به معنی این کشور هنوز هم به هر حال نمی COVID-19 مرگ و میر.

رم — محلی شیوع COVID-19 در میان کارگران در یک سرویس پیک در شمال ایتالیا و در میان مهاجران در دریای مدیترانه نجات کمک کرده اند تورم افزایش در کشور روزانه موارد جدید.

کالابریا که در روزهای اخیر بوده است ثبت نام یک زن و شوهر و یا حتی جدید روزانه coronavirus عفونت به حال 28 موارد جدید در روز یکشنبه ناشی از به عنوان بسیاری از عفونت ها در میان نزدیک به 800 مهاجران نجات از قاچاقچیان انسان’ قایق آورده و به آن منطقه است.

کالابریا رژیم صهیونیستی است. Jole Santelli به نام دولت ملی برای حفاظت از مردم محلی توسط requisitioning نیروی دریایی رفتن به جلو و نگه داشتن مهاجران نجات دریایی تا آنها را آزمایش می تواند به صورت عفونت کروناویروس.

در این منطقه امیلیا-رومانیا, 71 نفر ثبت نام شده در یکشنبه, با توجه به وزارت بهداشت و درمان قابل ملاحظه پرش از روزهای اخیر بازتاب یک نقطه داغ از عفونت در عمده خدمات پیک در بولونیا.

در مقابل لومباردی که در طول این بیماری همه گیر را دیدم روزانه موارد جدید بارهای کنون بیش از 1 ، 000 ثبت نام 77 مورد در روز یکشنبه. با آخرین 234 مورد در سراسر کشور ایتالیا در حال حاضر 243,061 موارد شناخته شده. نه با مرگ و میر شمارش روز یکشنبه به طور کلی تایید مرگ و میر است 34,954. مقامات می گویند تعداد واقعی موارد و مرگ و میر است و قطعا بالاتر است.

بیروت لبنان — لبنان گزارش کرده است که بالاترین روزانه تعداد coronavirus موارد از جمله ده ها تن از کارگران خارجی که کار در یک شرکت تمیز کردن وزارت بهداشت گفت:.

166 موارد پس از سه روز که در آن تعداد رکورد در هر روز در لبنان است. این افزایش پس از لبنان تنها فرودگاه بین المللی بازگشایی شد در تاریخ 1 ژوئیه پس از بیش از سه ماه بسته شدن.

این کشور کاسته یک monthslong مستند و مردم در حال بیرون رفتن بیشتر به رستوران ها و کاباره ها و بازارها و سواحل است. یک شب حکومت نظامی به منظور محدود کردن گسترش بیماری همه گیر لغو شد در ماه گذشته.

این کشور کوچک حدود 5 میلیون و بیش از 1 میلیون پناهنده است که تا کنون ثبت شده تنها 36 کشته و 2,344 کل عفونت های شناسایی شده است.

وزیر بهداشت حامد حسن گفت: محلی LBC ایستگاه تلویزیون که این ارقام را ادامه خواهد داد به بالا طی روزهای آینده.

ST. پترزبورگ فلوریدا. — فلوریدا روز یکشنبه گزارش داد بزرگترین واحد در روز افزایش مثبت coronavirus موارد در هر کشور یک نفر از زمان شروع این بیماری همه گیر.

با توجه به وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, آمار 15,299 مردم آزمایش مثبت برای کل 269,811 موارد است.

کالیفرنیا تا به حال رکورد قبلی روزانه موارد مثبت — 11,694 چهار روز پیش. نیویورک 11,571 در 15 آوریل.

شماره آمده در پایان یک گریم, رکورد شکستن هفته در فلوریدا, با 514 مرگ و میر. در یکشنبه, 45 بیشتر مرگ و میر گزارش شده است.

در طول ماه مه و ژوئن به دولت بازگشایی شد بسیاری از اقتصاد خود را با برخی از محدودیت.

تست افزایش یافته است اما درصد مردم آزمایش مثبت افزایش یافته است و حتی بیشتر به طور چشمگیری. یک ماه پیش کمتر از 5% از آزمایشات آمد تا مثبت روزانه به طور متوسط. در طول هفته گذشته به طور متوسط روزانه بیش از 19 درصد است.

پاریس — پس از تصاویری از هزاران نفر از مردم باعث تجدید بحث در فرانسه بیش از اجتماعی فاصله شهردار مدیترانه رفت و آمد مکرر زیبا یکشنبه اعلام کرد که در صورت ماسک خواهد بود واجب در تمام شهرستان وقایع از هم اکنون در.

تصویری از انبوه جمعیت در حال رقص در یک دی جی, هوای آزاد, تنظیم شنبه شب خود جلب کرد صدها هزار نفر از نمایش ها و نقد است که بسیاری از partygoers نمی پوشیدن ماسک یا از هم جدا ماندن. جمعیت رفتار سوخت نگرانی از رشد بی تفاوتی در میان فرانسوی ها برای اجتماعی فاصله حتی به عنوان کشور COVID مربوط به مرگ و میر پیشی گرفته است 30,000.

سلامت کارگران با ابراز نگرانی از موج دوم از عفونت به عنوان فرانسوی شادی کردن در پست-مستند آزادی و در کشتی سوار در تعطیلات تابستان.

خوب شهردار مسیحی Estrosi روز یکشنبه با دفاع از این تصمیم به اجازه می دهد این کنسرت گفت: تلاش هایی برای محدود کردن جمعیت به اندازه 5000 نفر و پیام پخش شد به اصرار آنها را به فاصله.

اما Estrosi همچنین افزود که “ما تاسف است که این دستورالعمل نمی شد به اندازه کافی مورد احترام است.”

او از دولت خواست به پوشیدن ماسک واجب در شلوغ حوادث از جمله کسانی که در خارج از منزل. او گفت: ماسک های در حال حاضر می تواند مورد نیاز “برای همه ما حوادث” در نیس.

واشنگتن — مجلس نانسی پلوسی روز یکشنبه گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است “عبور از پل” با پوشیدن یک ماسک صورت به هنگام بازدید از یک بیمارستان نظامی.

پلوسی گفت: سی ان ان “وضعیت اتحادیه” که او امیدوار است به این معنی است که رئیس جمهور “را با تغییر نگرش خود را که مفید خواهد بود در توقف گسترش coronavirus.”

مغلوب ساختن پیشی جستن عینک ماسک در سفر روز شنبه به والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی در حومه مریلند که در آن او ملاقات زخمی اعضای و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

این اولین بار بود که رئیس جمهور دیده می شد در عمومی با نوع صورت پوشش توصیه شده توسط مقامات بهداشتی به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر گسترش و یا آلوده شدن توسط ویروس.

پلوسی گفت که او “خیلی خوشحالم که او به اطاعت از قوانین والتر رید. شما نمی توانید به دیدن جانبازان ما وجود دارد که بدون پوشیدن ماسک.”

تنها زمان تهمت شناخته شده است به یک ماسک بود که در طول خصوصی بخشی از یک تور از یک کارخانه فورد در میشیگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de