توسط آسوشیتد پرس

مکزیکو سیتی — مکزیک مقامات می گویند تعداد تایید COVID-19 مرگ و میر گذشت 35,000 ساخت آن کشور با چهارم و در مجموع.

یک تعداد توسط دانشگاه جانز هاپکینز تنها ایالات متحده آمریکا و برزیل و انگلیس با بیشتر تایید مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید. روز یکشنبه افزایش به 35,006 تایید مرگ منتقل مکزیک کشور با 130 میلیون نفر جمعیت گذشته ایتالیا.

رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador اصرار توسعه همه گیر در مکزیک “مثبت است خوب است” از آنجا که از این کشور 32 متحده تنها نه حال افزایش عفونت.

“خط پایین این است که این بیماری همه گیر در حرکت نزولی است که از دست دادن شدت” مکزیک رئیس جمهور گفت:.

با این وجود برخی از روزهای این هفته را دیده اند رکورد روزانه تعداد از عفونت های جدید.

معاون وزیر بهداشت هوگو لوپز-Gatell گفت: تعداد موارد تایید شده از کروناویروس جدید رز به 299,750 در روز یکشنبه.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

— Coronavirus مرگ و میر را طولانی-انتظار می رود به نوبه خود برای بدتر

— به عنوان ایالات متحده هایش با ویروس فلوریدا رکورد بازدید مورد افزایش

— دانگ پیشگیری تلاش های خفه از بیماری همه گیر کوروناویروس

— Coronavirus افزایش در شرق اروپا باعث محدودیت های جدید

— پزشکان می گویند ویروس گسترش نه سیاست باید راهنمای مدرسه reopenings.

کلیساها در میان همه گیر: برخی از شیوع بسیاری از چالش های

___

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

استرالیا — استرالیا بدترین ضربه ویکتوریا دولت ثبت شده تنها 177 جدید کروناویروس موارد در دوشنبه اما یک مقام بهداشتی هشدار داد که ممکن است این بیماری را گسترش ممکن است در عین حال بدتر.

جدید موارد قابل ملاحظه ای پایین از 273 موارد در روز یکشنبه و یک رکورد 288 روز جمعه.

ویکتوریا ارشد بهداشت افسر برت Sutton گفت که خیلی زود به می گویند که آیا کاهش تعداد معنای گسترش بود که موجود است.

“این فوق العاده آن پایین تر از اوج ما. اما ممکن است اوج ما هنوز” ساتون گفت. “بنابراین من می خواهم برای دیدن یک هفته از کاهش تعداد قبل از من می آیند و می گویند من باید اعتماد به نفس بیشتری در مورد این جهت ما قصد داریم در.”

ملبورن استرالیا دوم-اکثر فیلم محبوب شهرستان و بخشی از آن را احاطه کرده در ویکتوریا بازگشت به مستند هفته گذشته در تلاش برای جلوگیری از گسترش بیماری.

استرالیا ثبت کرده است حدود 10000 COVID-19 موارد و 108 مرگ و میر.

___

لس آنجلس — یک موج گرما به ارمغان آورده است جمعیت به سواحل کالیفرنیا است که در آن مردم بیشتر توجه را به نگه داشتن یک فاصله امن از هر یک از دیگر به عنوان دولت دست و پنجه نرم سنبله در coronavirus عفونت و بستری شدن در بیمارستان.

نجات غریق رئیس جیسون جوان گفت: مردم در حال گسترش در اورنج کانتی سواحل است. درجه حرارت افزایش یافت و به 90s در بسیاری از مناطق از سن دیگو شمال به منطقه خلیج سان فرانسیسکو.

ایالت تلفات افزایش 71 به آمار 7,107. وجود دارد بیش از 320,800 موارد مثبت در سطح ایالت. در ضمن دو زندانی از زندان ایالتی سن کوئنتین فوت کرده اند.

___

هوستون — مقامات بالا در هوستون در حال تماس برای شهرستان به قفل به پایین به عنوان بيمارستان منطقه فشار به جای یورش بيماران بیمار با کروناویروس جدید.

هوستون شهردار سیلوستر ترنر و هریس کانتی قاضی لینا هیدلگو هر دو حزب دموکرات گفت: این آخر هفته که یک مادر اقامت در خانه سفارش مورد نیاز است برای امریکا چهارمین شهرستان برای مقابله با افزایش COVID-19 موارد است.

تماس می آید پس از یک هفته که در تگزاس ادامه داد: برای شکستن رکورد برای تایید COVID-19 موارد و مرگ و میر مرتبط با این بیماری است. مقامات بهداشتی دولت گزارش 8,196 موارد جدید یکشنبه, یکی دیگر از 80 کشته و در مجموع 10,410 افراد بستری شده به علت ویروس.

این تصمیم بیش از یک مستند اما استوار با کالیفرنیا ، گرگ ابوت — که در برابر این مرحله گفت: آن را باید آخرین راه حل باشد.

___

جکسون از دست ندهید. — دانش آموزان در می سی سی پی در حال برنامه ریزی برای بازگشت به مدرسه در ماه آگوست به دلیل افزایش موارد COVID-19 در دولت اما پردیس زندگی خواهد بود بسیار متفاوت از آنچه که بسیاری از آنها استفاده می شود.

در می سی سی پی امور خارجه درجه حرارت چک در کیوسک خواهد بود پراکنده در اطراف محوطه دانشگاه. دانش آموزانی که زندگی در خوابگاه مورد نیاز خواهد بود برای ورود به سیستم خود را متوسط هر 24 ساعت و با پر کردن یک پرسشنامه سلامت. کارکنان و دانشجویان مورد نیاز خواهد بود برای بررسی درجه حرارت در خانه و غربالگری بررسی قبل از ورود در محوطه دانشگاه.

در می سی سی پی امور خارجه و دانشگاه می سی سی پی, همه اعضای جامعه را ملزم به پوشیدن ماسک در داخل و خارج از کلاس درس که در کلاس اندازه کاهش خواهد یافت 50٪.

“در حالی که ما همچنان با تمرکز بر حفظ در دانشگاه تجربه COVID-19 مجبور است ما را به تجدید نظر کنیم” دانشگاه می سی سی پی صدراعظم Glenn F. بویس گفت: در نامه ای به جامعه دانشگاه در اواخر ماه ژوئن.

موارد جدید این بیماری ناشی از کروناویروس جدید و تعداد بستری شدن در بیمارستان هستند و هنوز هم در حال افزایش می سی سی پی. روز جمعه وزارت امور خارجه گزارش 1,031 موارد جدید — یکی از تک آن بالاترین را افزایش می دهد.

___

DICKINSON, N. D. — Metal band سفید بزرگ است عذرخواهی برای انجام در داکوتای شمالی کنسرت که در آن جمعیت نمی پوشیدن ماسک با وجود تهدید مداوم از coronavirus.

گروه جلب انتقاد در رسانه های اجتماعی پس از عملکرد پنج شنبه شب به عنوان بخشی از “برای اولین بار در اول: Dickinson شبهای تابستان” سری کنسرت در دیکینسون در جنوب غربی کشور است. مجله اسپین ارسال شده تصویری نشان دادن جمعیت در بسته بندی و با پوشیدن ماسک.

“ما تا به حال لوکس از ادراک و ما می خواهم برای معذرت خواهی به کسانی که مخالفت با ما تصمیم به انجام برسانند ما قرارداد. پروموتر و کارکنان بودند چیزی جز حرفه ای و مطمئن باشید ما از اقدامات احتیاطی” بزرگ سفید در بیانیه ای گفت شنبه.

اگر چه داکوتای شمالی مقامات بهداشتی توصیه های اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک زمانی که ممکن است وجود دارد هیچ الزام قانونی برای انجام این کار در دولت و سفید بزرگ گفت: گروه این بود: “در یک موقعیت برای به اجرا درآوردن قوانین.”

این گروه بهترین و شناخته شده برای نسخه خود را از “Once Bitten Twice Shy.” های مختلف تکرار سفید بزرگ که شامل دیرین خواننده گروه جک راسل که انجام شده تحت نام جک راسل سفید بزرگ درگیر شد در یکی از غم انگیز ترین کنسرت در تاریخ ایالات متحده در سال 2003. در طول یک نمایش در ایستگاه کلوپ شبانه در رود آیلند گروه فشفشه موجب حرکت سریع فروغ که باعث تنگنا به عنوان طرفداران سعی به فرار. آتش کشته و 100 نفر است.

____

بارسلونا اسپانیا — مقامات منطقه ای در شمال شرق اسپانیا را محکم بهداشت مستند و محدود بیش از 140 ، 000 مردم تنها به ترک خانه های خود را برای کار و سایر فعالیت های ضروری.

کاتالان اعلام سلول در روز یکشنبه یک هفته پس از آنها در حال حاضر محدود سفر به و از شهرستان ال Segria جمعیت 210,000 به دلیل شیوع این ویروس است که باعث COVID-19.

لریدا با 138,000 ساکنان یکی از شهرستانهای است که در آن مردم در حال محدود به خانه های خود.

“ما باید شکستن زنجیره ای از سرایت گفت:” منطقه ای بهداشت و درمان سازمان آلبا Vergés. “ما باید حد تماس با ما به کسانی که مردم ما با زندگی است.”

شیوع بیماری در منطقه روستایی متصل است به کار در مزرعه و فصلی کارگران روز بسیاری از آنها کار و زندگی در شرایط مخاطره آمیز.

کاتالان مقامات بهداشتی نیز حفظ کنید و بر روی شیوع در Hospitalet یک پرجمعیت شهرداری در بیشتر بارسلونا شهری منطقه است. در مجموع باد از شمال کاتالونیا گزارش داد بیش از 800 مورد جدید در روز یکشنبه.

اسپانیا آمده از سه ماه در سراسر کشور مستند در اواسط ماه ژوئن است که در آن نیاز به مهار این ویروس که رسما ادعا کرد حداقل 28000 زندگی می کند.

___

ژوهانسبورگ — آفریقای جنوبی رئیس جمهور سیریل Ramaphosa روز یکشنبه گفت که این کشور به بازگشت به ممنوعیت فروش الکل بلافاصله به منظور کاهش حجم از بیماران تروما به طوری که بیمارستان ها باید بیشتر تخت به درمان COVID-19 بيمار.

مواجه با موجی بستری شدن در بیمارستان به دلیل coronavirus آفریقای جنوبی نیز احیا شب حکومت نظامی به منظور کاهش تصادفات و ساخته شده است آن را اجباری برای همه ساکنان به پوشیدن ماسک ،

Ramaphosa گفت که بالای مقامات بهداشت هشدار قریب الوقوع کمبود تخت های بیمارستانی و پزشکی اکسیژن به آفریقای جنوبی به اوج می رسد از COVID-19 مورد انتظار بین پایان ماه ژوئیه و سپتامبر.

آفریقای جنوبی افزایش سریع موارد گزارش شده از آن ساخته شده است یکی از مراکز COVID-19 در حال حاضر 9 کشور بیشتر تحت تاثیر این بیماری با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. کشور گزارش شده را افزایش می دهد از بیش از 10 ، 000 مورد تأیید برای چند روز و آخرین افزایش روزانه تقریبا 13,500. آفریقای جنوبی حساب برای 40 ٪ از تمام موارد تایید شده در آفریقا با 264,184 از جمله 3,971 مرگ و میر شام به آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

ژنو — سازمان بهداشت جهانی گزارش کرده است یک رکورد دیگر در افزایش تعداد تایید coronavirus موارد بیش از یک دوره 24 ساعته در بیش از 230,000.

U. N. آژانس بهداشت روز یکشنبه گفت ایالات متحده بار دیگر در صدر فهرست در میان کشورهای با بیش از 66,000 موارد ثبت شده است.

ارقام لزوما حساب برای تاخیر در گزارش از موارد و بر این باور هستند که تا کنون دست کم گرفتن واقعی مورد بالغ می شود.

هنوز خط روند از تایید موارد همچنان به افزایش می دهد — با سه تا از بزرگترین شمارش در آینده بیش از گذشته سه روز.

رکورد قبلی بود روز شنبه با بیش از 228,000 به تازگی موارد ثبت شده در سراسر جهان در طول 24 ساعت.

به طور کلی این است که شمارش بیش از 12.5 میلیون مورد تأیید و بیش از 561,000 مرگ و میر ناشی از COVID-19.

نیویورک — نیویورک مقامات آموزش و پرورش تنظیم شده شروع به ترسیم آنچه باید انجام شود به بازگشایی مدارس به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو می گوید دولت به حفظ “کم و پایدار” تعداد زیادی از مردم تست مثبت برای کوروناویروس.

دولت و وزارت آموزش و پرورش برنامه ریزی شده است برای ارائه یک چارچوب برای مدتها در انتظار بازگشایی ارشاد به هیئت رجنت روز دوشنبه با راهنمایی کامل در آمد.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio هفته گذشته اعلام کرد یک طرح ترکیبی برای بزرگترین کشور منطقه است که اکثر دانش آموزان در داخل فیزیکی مدارس فقط دو یا سه روز در هفته. مدارس نمی تواند جای همه دانش آموزان خود را و حفظ امن اجتماعی فاصله, او گفت:.

Cuomo, اما, گفت, این است که به او تصمیم می گیرید که آیا دولت حدود 700 مدارس می تواند باز کردن در همه. او گفت: مقامات دولت تصمیم خواهد گرفت که در هفته اول مرداد ماه که آیا برای پذیرش طرح فرستاده شده توسط مناطق — و اینکه آیا مدارس را بازگشایی در پاییز در همه.

نیویورک گزارش داد پنج coronavirus مرگ و میر در یکشنبه تطبیق آن کمترین تعداد از این بیماری همه گیر پدید آمده وجود دارد. اما کومو گفت: افزایش تعداد موارد در جای دیگر است در مورد.

“امروز تعداد کم باقی می ماند و پایدار, اما آن است تا ما را به نگه داشتن آن است که راه” کومو گفت: در یک بیانیه نوشته شده است, اصرار مردم به پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله.

واشنگتن — جراح عمومی جروم آدامز گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “تلاش برای اصلاح” آن ارشاد از قبل در coronavirus بیماری همه گیر است که با پوشیدن پوشش صورت لازم نیست.

با ویروس موارد صعودی و بسیاری از ایالت ها و شهرهای در حال حاضر صدور دستور به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, Adams گفت که او و دیگر مقامات دولت در اشتباه بودند در ماه مارس. اما او اصرار دارد آنها را با دانش علمی در این زمان است که پیشنهاد کرد که مردم با COVID-19 نشان داد که هیچ نشانه ای نمی شد به احتمال زیاد به گسترش ویروس.

آدامز گفت: CBS’ “چهره ملت” که “once upon a time, ما تجویز سیگار برای افراد مبتلا به آسم و زالو و کوکائین و هروئین برای مردم به عنوان درمان های پزشکی. هنگامی که ما یاد گرفته بهتر از ما بهتر است.”

دکتر تام Inglesby مدیر مرکز بهداشت امنیتی در دانشگاه جانز هاپکینز گفت: “فاکس نیوز یکشنبه” که او را دوست دارند به دیده مقامات دولت پوشیدن ماسک دیر. او می گوید آن را باید به عنوان یک “انتخاب شخصی” اما بهداشت عمومی ضروری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دیده می شد با پوشیدن یک ماسک برای اولین بار روز شنبه در بازدید از یک بیمارستان نظامی.

MEXICO CITY —خاکستر 245 مهاجران مکزیکی که درگذشت COVID-19 در نیویورک وارد را به خانه خود ملت است.

مکزیکی, نیروی هوایی, هواپیما حامل باقی می ماند و وارد در نزدیکی نیمه شب شنبه در چه خارجی Releations گروه به نام “بی سابقه” تلاش است.

ورنس گرفته شده از هواپیما و قرار داده شده در یک جدول آراسته با llowers برای یک مراسم مختصر.

“این راه مکزیک مراتب قدردانی خود را به صورت بسیار است که ما مهاجران کمک از خارج از کشور و البته علاوه بر تسلی دادن به خانواده های آنها که می توانید آنها را نهایی خداحافظی در زمین های خود گفت:” روبرتو ولاسکو روابط خارجی وزارت مدیر کل برای شمال امریکا است.

کاتولیک رومی کاردینال تیموتی دولان اسقف اعظم نیویورک جشن دسته جمعی برای coronavirus قربانیان روز شنبه در کلیسای جامع سنت Patrick برکت خاکستر.

دولت مکزیک می گوید بیش از 1500 مهاجران مکزیکی فوت کرده اند از COVID-19 در ایالات متحده حدود نیمی از آنها در نیویورک است.

آتن, یونان, یونانی مقامات گزارش 31 جدید COVID-یکشنبه 19 مورد با هیچ مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته. با وجود کاهش در موارد مقامات هنوز در lookout برای محلی شیوع بیماری به ویژه در تعطیلات نقاط. اما تنها 4 ورود گردشگران خارجی باید آزمایش مثبت از شنبه بعد از ظهر.

تعداد کل موارد می ایستد در 3,803 با 193 مرده است. وجود دارد 10 بيمار در هواکش در حالی که 122 خارج شده اند بخش های مراقبت ويژه.

لو هاور فرانسه — برای اولین بار پس از coronavirus تعطیل ورزشی و تعقیب دور تماشاگر نیمار و Kylian Mbappe شد, بازیگران در روز یکشنبه بازگشت از طرفداران به نخبگان فوتبال اروپا.

“در حال حاضر آن را برای واقعی … ما پشت” Mbappe توییتی قبل از شروع مسابقه فوتبال پاریس سن ژرمن در برابر Le Havre نمایشگاه بازی بود که اولین برخورد در مقابل طرفداران به ویژگی اروپا یکی از نخبگان باشگاه پس از وقوع فوران.

تنها 5000 نفر اجازه داده شد در داخل لو هاور را 25,000 صندلی اشتدته Oceane برای دیدن لیگ فرانسه 2 باشگاه را در پاری سن ژرمن ستاره نکردم تیم ملی. بالا ردیف از صندلی خالی شد.

تماشاگران مجبور به پوشیدن ماسک صورت برای رسیدن به عرصه اگر چه بسیاری از آن زمان به بعد آنها را پس از حل و فصل در صندلی های خود. خانواده و دوستان نشسته با هم در گروه اما گروه جدا ماند. توپ حامل عینک ماسک و دستکش. بلندگوها پخش تجدید نظر اجتماعی فاصله. زمین سمت عکاسان ساخته شده بودند به گام با کفش های خود را به سینی از مواد ضد عفونی کننده.

واشنگتن — وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos است کم اهمیت جلوه دادن خطر از فرستادن بچه ها به مدرسه با وجود افزایش coronavirus موارد در بسیاری از نقاط ایالات متحده

صحبت کردن در یکشنبه مصاحبه های تلویزیون DeVos تاکید کرد که کودکان و نوجوانان حضور در مدرسه در پاییز باید قاعده و نه استثنا.

او اظهار داشت که “هیچ چیز وجود دارد در داده ها است که نشان می دهد که بچه ها در مدرسه است و به هیچ وجه خطرناک است.”

اما او در تضاد توسط کارشناسان بهداشت عمومی که گفت که این ویروس هنوز هم می تواند خطرناک برای کودکان و نوجوانان حتی اگر خطر پایین تر است. دکتر تام Inglesby مدیر مرکز بهداشت امنیتی در دانشگاه جانز هاپکینز گفت: “فاکس نیوز یکشنبه” که علم نیز معلوم نیست چقدر بچه ها می تواند به گسترش این بیماری بیشتر در بزرگسالان در معرض.

DeVos گفت: برگ برنده دولت است که به دنبال در “همه گزینه ها” برای کشیدن بودجه از مدارس اگر آنها فراهم نیست و تمام وقت در فرد آموزش مکالمه آمریکایی سرمایه گذاری در آموزش و پرورش “یک وعده برای دانش آموزان و خانواده های آنان است.”

او توضیح داد که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری راهنمایی برای نگه داشتن مدارس امن مانند پوشش صورت و اجتماعی فاصله به عنوان “دستورالعمل” به معنای انعطاف است.

لندن — یک خلبان بود که در ویتنام مهم ترین COVID-19 بیمار وارد کرده است, بازگشت به خانه در اسکاتلند است.

فرودگاه گلاسکو مرد گفت: فرود در اسکاتلند روز یکشنبه بود و ملاقات با یک آمبولانس انتظار. او در حال حاضر در یک بیمارستان recuperating.

42 ساله شناسایی رسمی ویتنام, اخبار آژانس به عنوان Stephen کامرون, حال پرواز از شهر هو چی مین روز قبل از.

ویتنام رفته بود همه را به صرفه جویی در کامرون بود که کار را برای ملی حامل Vietnam Airlines زمانی که او آزمایش مثبت برای coronavirus در ماه مارس است. او تا به حال شده است بدحال و صرف 65 روز در زندگی حمایت.

کامرون شناخته شده است در ویتنام به عنوان “بیمار 91” را به عنوان او بود و 91 نفر در این کشور تایید کرد به کوروناویروس. او به آسیای جنوب شرقی کشور آخرین بیمار در ICU و بازیابی خود به معنی این کشور هنوز هم به هر حال نمی COVID-19 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im