آخرین: مورمون ها لغو تمام جهانی کلیسا فعالیت های

توسط آسوشیتد پرس

آخرین در جهان بیماری همه گیر کوروناویروس:

کلیسای عیسی مسیح قدیسان روز است که تعلیق همه آن عبادت خدمات در سطح جهانی به دلیل گسترش جدید کروناویروس.

تصمیم گیری ساخته شده بود ساعت پس از یوتا فرماندار توصیه می شود محدود کردن گروه تجمعات در کشور به بیش از 100 نفر برای حداقل دو هفته.

یوتا مبتنی بر ایمان با ارسال نامه ای روز شنبه به اعضا اطلاع رسانی آنها را از تصمیم گیری است که همچنین خواستار تعلیق موقت از تمام فعالیت های کلیسای تا اطلاع ثانوی.

این حرکت در می آید یک روز پس از ایمان به اعلام برگزاری یک کنفرانس بزرگ در اوایل ماه آوریل بدون شرکت کنندگان.

این اولین بار است که پس از یک سال 1957 بیماری همه گیر آنفلوآنزا که از دین گرفته شده در این مرحله از محرومیت اعضای کلیسا از حضور در فرد است.

___

مقامات در ساحل میامی اعلام کرده اند رخصتی بهار است و بیش به آنها به حالت تعلیق مجوز برای کنسرت و تجاوز جشنواره است.

ساحل میامی شهردار دن Gelber به خبرنگاران گفت که سالن های در حال تعطیل در دسترس نباشد و یا لغو وقایع است.

شهر را نه صدور مجوز برای شکستن بهار کنسرت و ساحل میامی, گی, Pride parade, برنامه ریزی شده برای اوایل ماه آوریل. سواحل عمومی هنوز باز است.

Gelber می گوید که “به حدی است که هر کسی می تواند اعلام رخصتی بهار است بیش از آن است که بیش از این سال است.”

بسیاری از مردم لغو شد فلوریدا پرواز و رزرو هتل.

میامی هرالد روزنامه گزارش داد که میامی ساحل اقیانوس درایو انجمن املاک و صاحبان کسب و کار می گوید هتل های در حال مبارزه و که برخی از آنها تخمگذار کردن کارگران است.

___

بلژیک اعلام کرده است اقدامات جدید با هدف متوقف کردن گسترش این کروناویروس جدید از جمله تعطیلی مدارس و رستوران ها و کلوپ های شبانه.

نخست وزیر بلژیک سوفی Wilmes اصرار داشت در اواخر روز پنجشنبه که این کشور نه در قفل پایین و به دادگاه تجدید نظر به مردم به ذخیره کردن مواد غذایی و گفت: انجام این کار خواهد مختل کردن سیستم و جلوگیری از دیگران از خوردن “صحیح می باشد.”

او می گوید: فعالیت های اجتماعی و فرهنگی لغو خواهد شد صرف نظر از اندازه آنها است. سوپر مارکت ها و داروخانه ها و فروشگاه های مواد غذایی باز باقی خواهد ماند. اقدامات جمعه شروع و تا آوریل 3.

___

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را به طور موقت متوقف علامت تجاری خود را از تظاهرات به عنوان مبارزات انتخاباتی خود کمان به شیوع کروناویروس است که به سرعت در حال تغییر شکل چشم انداز سیاسی.

تظاهرات مدت طولانی است که تهمت قوی ترین سلاح سیاسی. آنها انرژی و نامزد او را به پلت فرم قدرتمند است که از آن برای حمله به دشمنان خود را در حالی که تیم خود را به جمع آوری گنج از رای دهندگان داده است.

اما گسترش این ویروس است که مدارس بسته و توقیف ورزش حرفه ای لیگ نیز لمس 2020 انتخابات ریاست جمهوری است.

پیشرو دموکراتیک مدعی جو بایدن و برنی ساندرز خود را لغو تظاهرات برنامه ریزی شده در اوایل این هفته.

___

Coronavirus آوردن دنیای سرگرمی تقریبا متوقف.

فیلم های آینده لغو شده است و همه برادوی اجرای برنامه به حالت تعلیق درآمد. شبکه های تلویزیونی را حذف مخاطبان زنده از نشان می دهد تا زمانی که آن را بی خطر به استقبال جمعیت برگشت.

برای جلوگیری از گسترش این بیماری هالیوود متوقف عادی hum TV productions و شلوغی از فرش قرمز فیلم برای اولین بار.

پس از نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو ممنوع تجمعات بیش از 500 نفر برادوی تئاتر اعلام کرد که آنها را خواهد دید بلافاصله و تیره باقی می ماند از طریق مارس 12.

___

پرتغال را به دولت دستور داده است که تمام کشور را دولتی و خصوصی و مدارس و دانشگاه ها بسته باقی می ماند از دوشنبه آینده برای تقریبا یک ماه برای کمک به جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

اندازه گیری اعلام کرد اواخر روز پنجشنبه تحت تاثیر قرار حدود 2 میلیون دانش آموز.

نخست وزیر آنتونیو کوستا گفت: در یک کنفرانس آدرس به ملت است که دولت را به ارائه کمک های مالی به کار پدر و مادر که باید به ماندن در خانه با کودکان خود. کسب و کار خواهد شد معافیت های مالیاتی.

مقامات نیز بسته شبانه و محدود کردن چگونه بسیاری از مردم می تواند وارد ساختمان های دولتی و مراکز خرید و رستوران ها.

کاستاریکا گفت: مردم “در مبارزه برای بقا” در برابر COVID-19 ویروس. پرتغال گزارش شده 78 مورد اما هیچ مرگ و میر.

___

مریلند مقامات می گویند دولت بسته شدن تمام مدارس دولتی به مدت دو هفته در پاسخ به شیوع کروناویروس.

دولت سرپرست مدارس کارن ماهی قزل آلا گفت: مدارس بسته خواهد شد از دوشنبه تا مارس 27.

و در کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر خواسته است که جلسات بیش از 100 نفر به لغو و یا به تعویق افتاد اصلاح شروع جمعه.

که شامل خدمات کلیسا و رویدادهای ورزشی و فعالیت های دیگر. دولت تعدادی از شناسایی موارد رشد کرده از هشت تا 15 بدون مرگ و میر.

غرب ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت به حالت تعلیق در دبیرستان بسکتبال مسابقات با توجه به نگرانی های جدید کروناویروس تنها چند ساعت قبل از او قرار بود به مربی خود دختران تیم در یک بازی. غرب ویرجینیا است که در میان چند ایالت آمریکا بدون تایید ویروس مورد.

___

وزیر خارجه ایران خواستار است که ایالات متحده بلافاصله توقف آنچه که او به نام “مبارزه با تروریسم اقتصادی” و لغو تحریم ها. تحریم ها را ساخته اند آن را تقریبا غیر ممکن است برای ایران به واردات دارو و تجهیزات پزشکی از جمله برای شناسایی و درمان coronavirus بیماران.

محمد جواد ظریف می گوید تحریم های ایالات متحده نیز از آن ساخته شده است به طور فزاینده دشوار برای کشور به صادرات نفت و رشته هزاران نفر از ایرانیان در خارج از کشور.

او می گوید آن نیز منجر به آنچه که او به نام “گوگل غیر اخلاقی سانسور” یک دولت جدید برنامه طراحی شده برای کمک به ایرانیان بالقوه را شناسایی علائم COVID-19 ویروس.

این ویروس تا به جاروب در سراسر ایران با مرگ و میر افزایش به 429 و تایید موارد به 10,075.

___

National Rifle Association اعلام کرده است که لغو آن در آینده نشست سالانه در نشویل تنسی به دلیل coronovirus شیوع.

NRA می گوید: در بیانیه ای در روز شنبه که از آن ساخته شده تصمیم گیری “برای کمک به اطمینان از ایمنی و رفاه ما NRA اعضای مهمان و اطراف آن جامعه است.

تفنگ-گروه حقوق در سال 1998 کوچک پشت آن کنوانسیون از سه روز به یکی پس از Columbine جرم تیراندازی.

نشست سالانه استفاده می شود برای تجمع این گروه وفادار و برای انتخاب اعضای هیئت مدیره. این سازمان می گوید آن را اعلام خواهد کرد بعد از آن زمان چگونه است که برگزار خواهد شد.

___

تعمیق شیوع ویروس باعث شده است تا لغو نهایی لیگ قهرمانان اروپا, فوتبال, برای اولین بار.

با مشخصات بالا بازی بین منچستر سیتی و رئال مادرید به تعویق افتاد همراه با یوونتوس بازی برابر لیون. هر دو برنامه ریزی شده برای روز سه شنبه.

فوتبال تقویم در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای تکه تکه به این بیماری همه گیر در زمان عوارض خود را در لیگ و جام مسابقات. لیگ اسپانیا به تعویق افتاد برای بعد از دور.

هلندی, فوتبال, مقامات لغو تمام مسابقات تا پایان ماه. لیگ برتر فوتبال در ایالات متحده نیز تعطیل برای یک دوره 30 روزه.

___

دیزنی لند اعلام کرده است که آن را خاموش کردن آن در کالیفرنیا پارک در روز شنبه بیش از نگرانی در مورد شیوع کروناویروس.

این شرکت در بیانیه ای گفت: پنج شنبه که دیزنی لند پارک و Disney California Adventure Park بسته خواهد شد از طریق پایان ماه اگر وجود داشته اند که هیچ موارد گزارش شده از این ویروس جدید است.

آن را بسته است پس از بررسی دستورالعمل کالیفرنیا توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom که محدود کردن تجمعات بیش از 250 نفر است.

Newsom گفته بود صبح روز پنج شنبه که ارشاد هنوز نمی اعمال می شود به پارک های تفریحی.

___

بالا بهداشت فدرال رسمی می گوید ایالات متحده در تلاش برای آزمایش coronavirus است “یک شکست.”

کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که ملت hobbled تست rollout را ترک کرده است آنها را با کمی نشانه ای از چگونه این ویروس در حال گسترش است.

عدم جامع آمار و ارقام به این معنی متحده ارائه دهندگان خدمات سلامت می تواند به سرعت غرق موارد کشف نشده. تلاش در ابتدا تحمل تاخیر در گرفتن تست کیت به بهداشت عمومی آزمایشگاه, اما تصادفا ادامه داده اند.

آمریکا مقامات بهداشتی برای مثال وعده داده شده نزدیک به یک ماه پیش به شیر به یک شبکه ملی آزمایشگاه که مانیتور برای آنفولانزا. که سیستم فقط گرفتن آغاز شده است.

___

کانادا, استان انتاریو بسته شده است همه بودجه عمومی مدارس از 14 مارس تا آوریل 5 به دلیل بیماری همه گیر.

انتاریو و کانادا و پرجمعیت ترین استان و یک بیانیه از استان می گوید: این تصمیم بر اساس مشاوره از انتاریو افسر ارشد پزشکی سلامت.

مارس استراحت برای دانش آموزان آغاز می شود هفته آینده برای بسیاری از مدارس است که بسته به مدت دو هفته.

___

دفتر سناتور. لیندزی گراهام می گوید: او تصمیم گرفته است به خود قرنطینه خود و کار از راه دور, چرا که او در فلوریدا در یک رویداد با حضور یک برزیلی رسمی دولت که تست مثبت برای جدید کروناویروس.

بیانیه ای از گراهام دفتر روز شنبه می گوید گراهام مورد آزمایش قرار گرفت برای این ویروس و منتظر نتیجه.

در این بیانیه از گراهام می گوید در زمان مراحل به دلیل مشاوره از دکتر خود.

کاخ سفید می گوید رئیس جمهور آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن هیچ برنامه ای برای آزمایش جدید کروناویروس و یا رفتن به قرنطینه پس از حضور در همان حوادث آخر هفته گذشته.

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro ارتباطات مدیر آزمایش مثبت روز پس از سفر با Bolsonaro به جلسه با تهمت و دستیاران ارشد در فلوریدا. Bolsonaro نیز در انتظار نتایج آزمون.

___

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی کرده گفت که تمام کشور را مدارس مهد کودک و دانشگاه ها بسته خواهد شد تا اطلاع ثانوی شروع دوشنبه در یک استراتژی برای جلوگیری از گسترش این COVID-19 ویروس.

پاکسازی در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس شنبه به نام شیوع جدی ترین بحران بهداشتی برای فرانسه در یک قرن و این اولویت این است که برای محافظت از آسیب پذیر ترین. او خواست مردم بیش از سن 70 به ماندن در خانه.

پاکسازی می گوید: “غیر ضروری” درمان در بیمارستان نیز به تعویق افتاد.

فرانسه مدیر کل سلامت ژروم Salomon کشته شده اند بیش از 2800 تایید موارد این ویروس در فرانسه و 61 مرگ و میر.

___

رژیم صهیونیستی. مایک DeWine دستور داده است که همه از اوهایو مدارس دولتی و خصوصی در خدمت مهد کودک از طریق 12th درجه تعطیل برای حداقل سه هفته برای کمک به کاهش گسترش جدید کروناویروس.

پنجشنبه به منظور اعمال نمی شود به مهد کودک و یا daycares.

در آن طول می کشد اثر در پایان روز, روز دوشنبه, هر چند برخی از مناطق از جمله کلمبوس همچنین برنامه ریزی برای بستن آن روز.

به عنوان پدر و مادر شروع به حرکت و در نتیجه مراقبت از کودکان مسائل مدارس در حال تقلا برای ایجاد و یا نهایی برنامه به ادامه به ارائه فرصت های یادگیری و وعده های غذایی برای دانش آموزان در حالی که آنها در خانه است.

بیش از 700 ، 000 اوهایو کودکان مدرسه و یا در حدود یک در هر چهار واجد شرایط برای دریافت ناهار به صورت رایگان و یا هزینه ها کاهش می یابد و اغلب از خوردن صبحانه و ناهار در مدرسه.

در آرکانزاس مقامات دولتی گفته اند مدارس در چهار شهرستان به طور موقت نزدیک است.

و سان فرانسیسکو, مقامات اعلام کرد تمام مدارس شهرستان را نزدیک به سه هفته مؤثر بر حدود 57,000 دانش آموزان است.

___

لیگ اصلی بیس بال است به احتمال زیاد برای لغو بقیه آن در بهار آموزش بازی برنامه با توجه به کوروناویروس. MLB احتمالا خواهد شد همچنین اعلام کرد که شروع فصل به تعویق خواهد افتاد, به گفته افراد آشنا با این بحث.

مردم به صحبت کرد آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود چرا که هیچ تصمیم اعلام شده بود. آنها گفتند: کمیسر راب مانفرد برنامه ریزی یک کنفرانس تلفنی با شورای اجرایی پنجشنبه برای بحث در مورد وضعیت و سپس تماس با صاحبان تیم.

MLB تا به حال در ادامه به بازی به روز شنبه هنگام فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: او به شدت توصیه می شود برای مقامات محلی و سازمان که آنها را محدود همه تجمع جرم.

لیگ برتر فصل برنامه ریزی شده بود به شروع مارس 26 اولین باز دیگر از بازی های بین المللی.

— گزارش AP بیس بال نویسنده رونالد Blum

___

یک تیم پزشکی و مازاد هواکش محافظ ماسک و تجهیزات دیگر در حال رفتن به ایتالیا در قابل توجه ارز از پزشکی دانش فنی و مواد از منبع از شیوع کروناویروس به آن زمان کانون.

ایتالیایی صلیب سرخ می گوید یک هواپیمای آوردن یک فرد چینی تیم از کارشناسان و نه محموله پالت چوبی تجهیزات پزشکی خواهد زمین در اواخر روز پنجشنبه در رم.

این تیم شامل چینی ICU متخصصان اطفال و پرستاران در کمک به مدیریت بحران در چین است.

ایتالیایی, مقامات می گویند که آنها مشتاق به یادگیری از تجربه چینی به ویژه داده های بالینی و تجربی مواد مخدر رژیم.

با 15,113 موارد مثبت پنج شنبه و 1,016 مرده ایتالیا مرگ و میر در حال اجرا است در 6.7 درصد به مراتب بالاتر از کشورهای دیگر است. ایتالیا دومین جمعیت در جهان پس از ژاپن است.

___

یک سخنگوی دولت این کشور پیشنهاد کرده است که ارتش ایالات متحده می تواند مسئول آوردن کروناویروس جدید به چین است.

Lijian ژائو ارائه هیچ توضیحی برای او اتهام در اواخر پنج شنبه شب صدای جیر جیر که در ادامه در بخش “ممکن است ارتش آمریکا آورده است که این بیماری همه گیر به ووهان. شفاف باشد! عمومی داده های خود را! ما مدیون(ع) به ما توضیح!”

ووهان است و این شهر چینی که در آن اولین مورد از این بیماری تشخیص داده شد در ماه دسامبر.

چین گرفته جرم در مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت سرزنش شیوع در چین است.

در سراسر جهان, 126,000 مردم آلوده شده است با جدید coronavirus 68,000 بهبود و 4,600 فوت کرده اند.

___

ایتالیا و مرکز اروپا coronavirus همه گیر ضربه نقطه عطف از 1 ، 000 مرگ و میر ناشی از آن را دیدم اول آن موارد در اواسط فوریه.

ایتالیا موارد مثبت خود را ادامه داد و روند رو به بالا پنج شنبه, ثبت نام 15,113 تایید موارد و مرگ و میر آمار 1,016.

بیش از نیمی از کسانی که در بخش مراقبت های ویژه در ایتالیا واقع شده در سخت ضربه لمباردی بامیان که روز پنج شنبه گزارش داد 605 بيماران بستری در یک منطقه تنها با 610 تخت ICU.

بیمارستان در لومباردی سرشار با مرده. لومباردی بالا مراقبت های بهداشتی رسمی, Giulio Gallera گفت: به درخواست بیمارستان این منطقه به حال ساده بوروکراسی مورد نیاز برای فرایند گواهی مرگ و دفن مرده است.

___

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مدیر رابرت Redfield می گوید آژانس او کار را به مطمئن شوید که بیمه آمریکایی ها می توانید آزمایش برای coronavirus اگر آن را از نظر پزشکی مورد نیاز است.

حدود 28 میلیون آمریکایی در حال ایجاد. تشکر. کتی پورتر یک دموکرات از کالیفرنیا فشرده Redfield در مخمصه خود را روز پنج شنبه در کنگره شنوایی. پورتر می گوید: بهداشت و خدمات انسانی دپارتمان دارای اختیارات قانونی برای پرداخت هزینه های سلامت.

پس از رفتن به عقب و جلو با نماینده کنگره, Redfield گفت: او به توافق رسیدند. او می گوید: “آن دسته از افرادی که در سایه می توانید مراقبت های بهداشتی است که آنها نیاز دارند در طول زمان از ما در پاسخ به این بحران” او گفت:.

___

کوه نوردی اعزامی اپراتورها در کوه اورست می گویند چینی کوهنوردی مقامات نمی خواهد اجازه می دهد بهار صعود از سمت خود را از جهان بلندترین کوه به دلیل ترس از coronavirus.

در سمت دیگر کوه در نپال اپراتورها می گویند لغو برای محبوب بهار بالا رفتن نجومی شده اند ریختن در وجود کوه که باز برای کسب و کار.

به عنوان ویروس در حال آمدن است تحت کنترل در چین مقامات وجود دارد در حال برداشتن گام برای جلوگیری از عفونت های جدید که از خارج از کشور از جمله با قرار دادن در خارج از کشور ورود مسافران در پکن به 14 روز قرنطينه.

چین دیده می شود تقریبا 81,000 عفونت اما برخی از 61,000 از آنها در حال حاضر بازیافت. بیش از 3000 ویروس قربانیان کشته شده در چین سخت ترین ضربه ملت است.

___

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو خود منزوی در خانه همسر به نمایش گذاشته شده است علائم شبه آنفولانزا.

ترودو گفت سوفی Grégoire ترودو بازگشت از تعامل زبان در انگلستان آغاز شد و شروع به برگزاری نمایشگاه آنفولانزای خفیف از جمله تب پایین اواخر شنبه شب. او در حال آزمایش است برای COVID-19 و منتظر نتایج.

در این بیانیه گفت: “از فراوانی از احتیاط نخست وزیر است که امید بستن به خود منزوی و کار از خانه تا دریافت سوفی نتایج.”

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de