آخرین: نیویورک است و با توجه به یک پناهگاه در محل سفارش

توسط آسوشیتد پرس

آخرین در جهان coronavirus همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 190,000 نفر کشته و بیش از 7,500. این COVID-19 علل بیماری خفیف یا متوسط علائم در اکثر افراد, اما علایم شدید هستند با احتمال بیشتری در افراد مسن و یا کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود. بیش از 80,000 نفر بهبود یافته اند تا کنون عمدتا در چین است.

___

ساکنان شهر نیویورک باید آماده برای امکان یک پناهگاه در محل سفارش در عرض روز, شهردار, بیل د Blasio روز سه شنبه گفت.

د Blasio گفت: هیچ تصمیم گیری ساخته شده بود اما او می خواهد شهر و مقامات دولتی به تصمیم گیری در عرض 48 ساعت با توجه به گسترش سریع از coronavirus.

“نیویورک باید آماده در حال حاضر امکان یک پناهگاه در محل سفارش” د Blasio گفت: در اخبار جلسه.

مقامات در شش خلیج سان فرانسیسکو-منطقه شهرستان صادر شده یک “پناهگاه در محل” منظور آن است که به اثر رفت سهشنبه نیاز به نزدیک به 7 میلیون نفر به ماندن در داخل و سرمایه گذاری تنها برای مواد غذایی و دارو و یا ورزش به مدت سه هفته.

___

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت: اواخر روز سه شنبه که رهبران اروپایی توافق کردند در یک کنفرانس تلفنی به پیشنهاد کمیسیون برای ورود بان کی مون به بلوک نروژ و سوئیس و ایسلند و بریتانیا با “بسیار محدود استثنا” برای 30 روز. آلمان را پیاده سازی تصمیم گیری شود.

این کشورها همچنین توافق کردند که نیاز به اطمینان از ادامه مرزی سفر برای مسافران, او گفت:.

مرکل گفت که وجود خواهد داشت “قبر بسیار عواقب جدی” برای اقتصاد کشورهای اروپایی به عنوان یک نتیجه از شیوع و این یکی از دلایل برای حفاظت از جریان کالا.

کشورها همچنین توافق کردند به منظور هماهنگ بازگشت از شهروندان اتحادیه اروپا رشته در خارج از بلوک, او گفت:.

___

ایتالیا دوم سخت ترین ضربه ملت ایران پس از چین در جهان coronavirus همه گیر اعلام کرده است آمار و ارقام جدید نشان می دهد که آن را تا یک سوم جهان در مجموع مرگ و میر ناشی از این ویروس جدید است.

ایتالیا روز سه شنبه اضافه شده بیش از 3500 جدید موارد مثبت آوردن مجموع آن به 31,506. علاوه بر این یکی دیگر از 345 نفر با این ویروس فوت کرده اند آوردن ایتالیا با مجموع مرگ و میر به 2,503.

ایتالیا که جهان دوم-قدیمی ترین جمعیت پس از ژاپن بوده است blindsided توسط ویروس که به نظر می رسد می شود بسیار کشنده تر برای افراد مسن و ناتوان. پزشکان بدون مرز خیریه می گوید ایتالیا فاقد کلید تجهیزات پزشکی مانند دستکش یا ماسک.

“حدود 1,700 بهداشت و درمان کارگران و یا 8 درصد از کل COVID-19 نفر در ایتالیا آلوده شده اند در حالی که خستگی ناپذیر مراقبت از افزایش تعداد به شدت بیمار بیمارانی که نیاز به اقامت طولانی مدت” این گروه گفت.

___

اسپانیا چهارمین سخت ترین ضربه ملت در جهان coronavirus همه گیر شده درخواست تجهیزات پزشکی از چین است.

نخست وزیر پدرو سانچز صحبت می کرد روز سه شنبه به پکن آماده شد اولین محموله از کمک به این کشور اروپایی با توجه به سفارت چین در مادرید.

سانچز گفت: تماس ها برای کمک به حال ساخته شده است یک هفته زودتر و آن است که یک موضوع مورد بحث او با رئیس جمهور چین طی یک تماس تلفنی در روز سه شنبه.

یک سخنگوی از چین سفارت در اسپانیا گفت: پکن شد و آماده حمل و نقل تست کیت فولاد ماسک و حفاظت ، این رسمی بود که مجاز به نام در گزارش های رسانه ها گفت که چین نیز “مثبت با توجه به” اعزام پزشکان به اسپانیا.

اسپانیا 11,309 تایید عفونت و دیده 509 مرگ و میر.

___

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اصرار ایالات متحده شرکت های ساخت و ساز برای اهدای موجودی خود را از ایمنی ماسک به بیمارستان ها و چشم پوشیدن سفارشات جدید به عنوان کشور جنگ coronavirus بیماری همه گیر.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: استفاده از تک N95 ماسک طراحی شده است که برای فیلتر 95 درصد از ذرات هوابرد و معمول مورد استفاده در صنعت ساخت و ساز هستند “کاملا قابل قبول” برای استفاده در بیمارستان.

پنس که عنوان شده است تا کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی بازدید مینه سوتا ستاد 3M ساز N95 ماسک در اوایل این ماه به بحث تولید را افزایش دهد.

پنس و جراح عمومی جروم Adams گفت: آمریکا به طور متوسط نیازی به بیرون رفتن و خرید یک ماسک. آنها خواسته اند که آمریکایی ها به ترک ماسک برای حرفه ای پزشکی.

___

آفریقای جنوبی می گوید یک کشتی کروز قرنطینه شده در خارج از بندر کیپ تاون به عنوان یک احتیاط بعد از یک عضو خدمه یک کشتی باری که مشترک یک پرواز با برخی از مسافران نشان داد علائم کروناویروس.

دولتی بندر نگهبان Transnet می گوید: اعضای خدمه به اشتراک گذاشته مارس 9 پرواز از استانبول به شهر کیپ تاون با یک همکار و شش نفر که سوار کشتی کروز در کیپ تاون عمده مقصد توریستی بین المللی.

هشت نفر شده است تخلیه و قرنطینه و Transnet می گوید باقی مانده مسافران کشتی کروز در حال قرنطینه و آزمایش شده است.

___

مغلوب ساختن پیشی جستن تحسین است که اجازه می دهد آمریکایی ها به تاخیر در پرداخت مالیات خود را و امیدوار است برای ارسال محرک چک به طور مستقیم به مردم به عنوان ملت هایش با بیماری همه گیر کوروناویروس.

وزیر خزانه داری استیو Mnuchin تشویق آمریکایی ها که می توانند مالیات خود را به فایل یا قبل از 15 آوریل به انجام این کار به طوری که آنها لازم نیست به از دست دادن خود را بازپرداخت مالیات.

اما او می گوید که اگر آمریکایی ها مدیون IRS پول آنها می تواند تسلیم دلار تا 1 میلیون دلار برای افراد و 10 میلیون دلار برای شرکت های بدون بهره و جریمه برای 90 روز.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و Mnuchin نیز می گویند در طول یک کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی که از آنها می خواهد به ارسال چک به آمریکایی ها در دو هفته آینده در تلاش برای جلوگیری از تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر.

در سراسر ایالات متحده بیش از 4,660 مردم آلوده شده توسط COVID-19 ویروس و 95 نفر کشته شده اند.

___

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و اصرار دارد که ایالات متحده می تواند “نورد دوباره” به سرعت پس از شیوع کروناویروس اگر “ما این حق است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرد که او روز سه شنبه آغاز شد روزانه coronavirus مطبوعاتی در کاخ سفید است. یک روز قبل از آن تهمت خواست آمریکا برای جلوگیری از تجمع بیش از 10 نفر. او همچنین خواست سالمندان به ماندن در خانه و عمل اجتماعی فاصله برای هفته آینده.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که آمریکایی ها در بهداشت عمومی و اقتصاد ایالات متحده می تواند محافظت از طریق آنچه که او می گوید “مشترک فداکاری” و “تغییرات موقت.”

رئیس جمهور اضافه می کند که “اگر ما این حق کشور ما و جهان رک و پوست کنده اما کشور ما می تواند نورد و دوباره خیلی سریع.”

در سراسر ایالات متحده بیش از 4,660 مردم آلوده شده توسط COVID-19 ویروس و 95 نفر کشته شده اند.

___

دولت یونان اعلام کرده است بان کی مون در سفر به یونان برای همه شهروندان از عدم کشورهای اتحادیه اروپا به اثر چهار شنبه.

نیکوس Hardalias معاون وزیر برای حفاظت مدنی گفت: مردم از ورود به کشور خواهد بود خواست به باقی می ماند در قرنطینه برای 14 روز یک اندازه گیری است که می تواند اجرا دقت بیشتری برای کسانی که سفر از انگلستان

__

پزشکان در دولت متعلق به بیمارستان در نیجریه Abuja federal capital رفته اند در اعتصاب نامحدود بیش از عدم پرداخت حقوق به این کشور می بیند سوم آن مورد تایید شده از جدید کروناویروس.

رولاند Aigbovo سر از پزشکان گفت تصمیم به اعتصاب شد یکی از دشوار پس با توجه به چالش coronavirus شمار است. اما او گفت: به تازگی برخی از پزشکان شاغل شده اند برای پرداخت ” پنج تا هفت سال.”

وزارت بهداشت در لاگوس گفت: یک نیجریه ای که پرواز در بریتانیا در مارس 13th این کشور را مورد سوم.

___

این سری لنکایی رئیس جمهور پیشنهاد کرده است که انتخابات پارلمانی برنامه ریزی شده در ماه آینده برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده با وجود افزایش در تعداد COVID-19 بيمار. سریلانکا گزارش شده 43 نفر از مارس. 11. احزاب مخالف خواستار به تعویق افتادن انتخابات است.

__

ایالات متحده حمل و نقل اداره امنیت می گوید حداقل هشت فرودگاه غربالگری افسران در حال حاضر آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس. مورد اخیر تایید شد روز سه شنبه در کلیولند هاپکینز فرودگاه بین المللی.

روز دوشنبه یک غربالگری افسر آزمایش مثبت برای این ویروس در Hartsfield-Jackson Atlanta International Airport. موارد قبلی بودند در فرودگاه سان خوزه کالیفرنیا; فورت Lauderdale و اورلاندو در فلوریدا.

___

ایالات متحده سینما را بسته در سراسر کشور با توجه به کروناویروس همه گیر تبدیل تیره تقریبا تمام کشور 40,000-به علاوه صفحه نمایش در یک اقدام بی سابقه shutdown.

بزرگترین زنجیره ای تا به حال تلاش برای باز باقی می ماند حتی به عنوان هالیوود به تعویق افتاد و آن انتشار آینده برنامه ها و دستورالعمل های اجتماعی فاصله به طور پیوسته کاهش یافته توصیه می شود اندازه جمعیت. اما پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه خواست در برابر تجمع بیش از 10 نفر AMC تئاتر کشور بزرگترین زنجیره گفت: آن تئاتر را نزدیک در دسترس نباشد.

AMC گفت: آن را تمام مکانها در ایالات متحده حداقل به مدت شش تا 12 هفته است. شاهوار, دومین زنجیره ای روز دوشنبه گفت که آن تئاتر خواهد دید تا اطلاع ثانوی.

___

ملکه الیزابت دوم است که ترک لندن و رفتن به قلعه ویندسور به عنوان یک اقدام احتیاطی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

کاخ باکینگهام می گوید: 93 سال پادشاه خواهد حرکت به قلعه 20 مایل (32 کیلومتر) غرب لندن در روز پنج شنبه و یک هفته زودتر از او معمولا برای عید پاک.

کاخ گفت: آن را به حال تصمیم به لغو یا به تعویق انداختن عمومی سلطنتی حوادث با تعداد زیادی از مردم در ماه های آینده اما ملکه را هنوز هم نگه دارید هفتگی مخاطبان با نخست وزیر بوریس جانسون.

ملکه باغ بهار احزاب با حضور هزاران نفر هر سال نیز به تعویق افتاد. سرنوشت آینده بزرگ سلطنتی حوادث — از جمله ممکن است برای بزرگداشت پایان جنگ جهانی دوم در اروپا و وزارت امور خارجه توسط امپراتور ژاپن Naruhito و ملکه Masakois — تا در هوا.

___

در این سال مسابقات قهرمانی اروپا مسابقات فوتبال به تعویق افتاده است برای یک سال upending یک سنت غالب اروپا زندگی برای یک ماه هر چهار سال.

UEFA رئيس جمهور الکساندر Ceferin می گوید, پخش كردن, کروناویروس “باعث می شود فوتبال و زندگی در اروپا کاملا غیر ممکن است.” یوفا قصد دارد به بازی این مسابقات در سال آینده از 11 ژوئن تا 11 جولای.

24-تیم رقابت بود که میزبانی در 12 کشور مختلف در این سال است.

به تعویق افتادن پاک فضا را به لیگ ملی و لیگ قهرمانان و لیگ اروپا شانس به پایان فصل خود را با 30 ژوئن.

فوتبال اروپا در خاموش شدن و معلوم نیست که بازی می توانید رزومه.

___

برزیل ثبت کرده است اول آن مرگ مرتبط با جدید شیوع کروناویروس با توجه به سائو پائولو دولت. مقامات نمی دانم که در آن بیمار آلوده شد. برزیل 234 موارد تایید شده از این ویروس بیش از نیمی در سائو پائولو.

___

یونان اعلام کرده است محدودیت های جدید در مهاجر اردوگاه در یونان جزایر و سرزمین اصلی چین با هدف مبارزه با گسترش coronavirus.

این اقدامات شامل تعلیق کلاس های مدرسه و تمام فعالیت های گروه به مدت دو هفته و همچنین به استثنای غیر ضروری کارکنان از سایت ها که بسیاری از آنها به شدت به سر می برند. اقدامات دیگر شامل تست بهداشت برای مهاجران تازه وارد و ایجاد انزوای مناطق در اردوگاه.

___

یک دوجین از ساکنان نیواورلئان صفحه اصلی بازنشستگی در حال حاضر آلوده coronavirus که لوئیزیانا فرماندار اشاره کرد ثابت کرده است کشنده تر برای افراد مسن نسبت به سایر گروه های سنی است.

آخرین مرگ از COVID-19 بود که 84 سال در Lambeth خانه صفحه اصلی بازنشستگی در New Orleans رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز گفت.

دکتر جنیفر Avegno, رهبر این شهرستان در بخش بهداشت و درمان تاکید کرد که این ویروس پخش شد بسیار سریع تر در نیواورلئان از در دیگر شهرستانها ایالات متحده است. فرماندار دستور داده است تا میله ورزشگاه و سینما برای بستن و محدود رستوران به تحویل و بایگانی اطلاعات.

لوئیزیانا 136 عفونت و سه مرگ و میر.

___

دولت بریتانیا است که ارائه مشاوره به شهروندان خود در برابر غیر ضروری مسافرت های بین المللی در هر نقطه در جهان برای 30 روز آینده.

وزیر امور خارجه Dominic Raab می گوید که با بیشتر و بیشتر کشورها از دست دادن خود را در مرز خطر وجود دارد بسیاری از انگلیسی ها را تبدیل به رشته.

او گفت که دولت تا به حال به خانه آورد صدها نفر از انگلیسی ها سرگردان در چین و جاهای دیگر آمار شیوع اما هشدار داد که از هم اکنون مردم را عودت “در شرایط استثنایی.”

___

چین و مالی مرکز شانگهای در حال گسترش است و تعداد کشورهایی که شهروندان باید تحت یک 14 روز در قرنطینه قوانین برای پوشش مسافر وارد شهر از کشورها و مناطق.

مسافران که سفر و یا زندگی در 16 کشور 14 روز قبل از ورود به شانگهای مورد نیاز به قرنطینه در خانه و یا در تعیین امکانات دولت های محلی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

16 کشور جمهوری کره, ایتالیا, ایران, ژاپن, فرانسه, اسپانیا, آلمان, ایالات متحده, انگلستان, سوئیس, سوئد, بلژیک, نروژ, هلند, دانمارک و اتریش.

___

مقامات منطقه ای در اسپانیا جزایر بالئارس به طور موثر قفل کردن مدیترانه الجزایر با محدود کردن همه به جز تعداد انگشت شماری از پروازهای روزانه و ورودی قایق برای بازگشت ساکنان جزیره.

این حرکت پس از محلی Diario de Mallorca روزنامه گزارش داد که 48 خصوصی پروازهای فرود آمده بود در جزایر بیش از آخر هفته با وجود اسپانیا وضعیت اضطراری محدودیت برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. این مجمع الجزایر از 92 کشور را بیش از 11,000 عفونت.

___

به عنوان ساعت در سراسر فرانسه رخ داد ظهر گشت های پلیس آغاز, توقف هر کسی در خارج سعی کنید برای جلوگیری از گسترش ویروس.

خالی برج ایفل محافظت بیش از یک پاریس به تدریج رفتن به مستند.

برخی از پاریسی نگاه خود را تغییر شهر خود را از بالکن های فرفورژه آهن به عنوان مهلت رسید.

ده ها تن از پلیس مستقر در امتداد درخت پوشیده شانزه لیزه که لوکس بوتیک ایستاده بود و توقیف آن گسترده پیاده رو عاری از خریداران و یا عکاسی از خود-takers. گردشگران گفته شد به داخل بروید.

فرانسه به دولت دستور داد که سلول به عنوان تعدادی از ویروس موارد صدر 6,600 از جمله 148 مرگ و میر.

___

کانادا بزرگترین استان اعلام وضعیت اضطراری در میان همه گیر.

انتاریو برتر داگ فورد می گوید همه حوادث سازمان یافته از بیش از 50 نفر ممنوع است.

فورد می گوید تمام رستوران ها و کافه ها بسته خواهد شد به جز برای بایگانی اطلاعات و یا تحویل. فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها گوشه فروشگاه ها و حمل و نقل عمومی باز باقی خواهد ماند.

مدارس و مراکز مراقبت از کودکان و تئاتر نیز بسته در کانادا و پرجمعیت ترین استان است.

___

کشورهای آفریقایی در حال دیدن دو سرمایه گذاری های عمده در coronavirus پاسخ.

جک ما بنیانگذار چینی با تکنولوژی شرکت Alibaba می گوید: پایه و اساس خود را اهدا خواهد شد بیش از 1 میلیون تست کیت. که 20,000 تست کیت به هر یک از آفریقا 54 کشور به عنوان coronavirus شروع به گسترش در این قاره.

ارشد می گوید: “ما نمی توانیم … فرض کنیم این قاره از 1.3 میلیارد نفر خواهد خوش فرار از بحران است.”

و بلومبرگ Philanthropies اعلام $40 میلیون ابتکار برای کمک به کشورهای آسیب پذیر به ویژه در آفریقا است.

_

بریتانیا چشمگیر تشدید محدودیت های اجتماعی برای مبارزه با COVID-19 برانگیخته شد توسط شواهد علمی نشان می دهد که از 250.000 نفر در انگلستان و بیش از 1 میلیون نفر در ایالات متحده ممکن است مرگ اگر کشور نه سرکوب گسترش جدید کروناویروس.

امپریال کالج لندن اپیدیولوژی ارائه مشاوره به دولت انگلیس منتشر کرده اند یک تحلیل نقاشی بر روی داده ها از ایتالیا سخت ترین-آمار کشور اروپایی با نزدیک به 28,000 موارد و 2,158 مرگ و میر.

آنها دریافتند که یک استراتژی “کاهش” — کاهش اما نه متوقف کردن گسترش ویروس در حالی که حمایت از گروه های آسیب پذیر مانند سالمندان — هنوز منجر به تعداد زیادی از موارد است که پایمال کردن سیستم مراقبت های بهداشتی.

___

ووهان شهر در مرکز چین coronavirus شیوع ثبت شده فقط یک مورد جدید در روز سه شنبه به مقامات گفت: آنها معتقد بودند این کشور بیش از بدترین بحران است.

یکی دیگر از 20 نفر ثبت شده در سراسر کشور از جمله نه در پکن. همه گزارش شد در میان افرادی که وارد شده از خارج از کشور.

پکن مورد نیاز تمام واردان به انجام 14 روز از قرنطینه است اما نه مرزهای خود را بسته. دیگر شهرستانها چینی را اتخاذ اقدامات مشابه حتی به عنوان مقامات کار به راه اندازی مجدد صنایع است که کلید برای جهانی زنجیره تامین.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im