آخرین: رئیس جمهور تهمت صحبت می کند با ورزش کمیسیون

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— رئیس جمهور تهمت نگه می دارد تماس با کمیسیون ورزشی

— ترکیه می گذرد 500 coronavirus مرگ و میر.

— ایتالیا, این منطقه لمباردی, نیاز مردم به پوشیدن ماسک در خارج.

واشنگتن — کاخ سفید می گوید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت با کمیسیون از کشور های ورزشی لیگ در روز شنبه و به آنها گفت که او به رسمیت می شناسد “کار خوب انجام می شود توسط بسیاری از تیم ها و بازیکنان” برای مراقبت از جوامع خود و پایگاه های فن برخورد با کروناویروس جدید.

این ویروس نابود ورزش جهان با انجمن ملی بسکتبال و لیگ ملی هاکی تعلیق فصل خود را به طور نامحدود و لیگ اصلی بیس بال و WNBA تعویق انداختن شروع فصل خود را.

NCAA بسکتبال مسابقات نیز لغو شدند کالج بهار ورزش هایی مانند بیس بال و سافتبال بانوان چوگان سرپهن و دو و میدانی.

کاخ سفید می گوید که این کمیسیون تشکر تهمت خود را برای “رهبری ملی و برای منافع خود را در صنعت ورزش.” او نام آنها را به ادامه تلاش برای حمایت از همکار خود آمریکایی ها در طول زمان به چالش بکشد.

طیف گسترده ای از ورزش لیگ مقامات شرکت کننده در فراخوان از جمله راجر Goodell کمیسر لیگ ملی فوتبال و آدم نقره کمیسر NBA.

___

لندن — کری Symonds, نامزد, از, انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون می گوید “در گفتوگوی” پس از یک هفته رنج می برند از علائم COVID-19.

Symonds, 32, توئیتر خود نوشت: “من هفته گذشته با علائم اصلی Coronavirus” هر چند او تا به حال نشده تست شده است.

Symonds که حامله است و در حال حاضر ماندن با جانسون در نخست وزیری در خیابان داونینگ اقامت.

او گفت: در یک صدای جیر جیر که “باردار شدن با Covid-19 بدیهی است نگرانی” اما او اطمینان با آخرین راهنمایی های پزشکی.

کالج سلطنتی متخصصان زنان و زایمان می گوید: نوزادان در حال بعید به معرض COVID-19 در طول بارداری نیز وجود دارد که هیچ داده ها در حال حاضر نشان می دهد افزایش خطر سقط جنین برای زنان باردار است.

جانسون آزمایش مثبت برای این ویروس در 26 مارس باقی می ماند و قرنطینه در داونینگ سنت او روز جمعه گفت او احساس بهتر است اما هنوز تب دارد.

___

استانبول — ترکیه, وزیر بهداشت گزارش 76 جدید COVID-19 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته با افزایش مرگ و میر در کشور به 501.

Fahrettin Koca همچنین افزایش تعداد COVID-19 عفونت به 23,934 گزارش 3,013 بیشتر موارد تایید شده در روز شنبه. وجود دارد 1,311 بیماران در بخش های مراقبت ويژه در سراسر کشور با 909 از آنها را انتوبه.

تعداد 786 نفر بهبود یافته اند از رمان coronavirus عفونت با توجه به آمار و ارقام به وزیر بهداشت ارسال شده در توییتر.

___

SAN JUAN, Puerto Rico — مشکوک سوء مدیریت از لوازم ضروری در طول طوفان ماریا تبدیل به یک مزیت برای پورتوریکو به عنوان آن دعوا افزایش coronavirus موارد است. وزیر بهداشت لورنزو گنزالز روز شنبه گفت که مقامات کشف یک کش ضروری و مورد نیاز تجهیزات حفاظت شخصی در یک بیمارستان در نزدیکی جزیره ویقوس که باقی می ماند بسته از دسته 4 طوفان در ماه سپتامبر 2017. او گفت: این تجهیزات شامل ماسک و دستکش و روپوش و سپر چهره که در شرایط خوبی بودند. پورتوریکو گزارش شده 18, مرگ و میر, از جمله این که یک پرستار و بیش از 450 تایید موارد از جمله افسران پلیس که خواستار بیشتر تجهیزات حفاظت شخصی.

___

رم — ایتالیا ویروس زده لمباردی منطقه است که در حال حاضر نیاز ساکنان به پوشیدن ماسک محافظ زمانی که آنها در خارج در تلاش برای بیشتر اصلاح عفونت.

فرمان از لومباردی رژیم صهیونیستی است. Attilio فونتانا می رود به اثر یکشنبه و طول می کشد از طریق مارس 13. آن آینه مشابه احکام در روزهای اخیر از دیگر مناطق شمالی سخت ضربه ونتو و آلتو Adige که نیاز به ماسک محافظ برای ساکنان به خصوص اگر خرید در فروشگاه ها و بازار.

در حالی که همه از ایتالیا تحت سراسر کشور مستند, لمباردی گذشته بویژه تنگ محدودیت در حرکت و عملیات کسب و کار در تلاش برای جلوگیری از عفونت در مرکز اروپا شیوع. جدید فرمان گسترش آن تنگ و محدودیت به اواسط ماه آوریل است اما باعث می شود یک استثنا جدید برای خاموش کردن برای فروشگاه های ثابت برای بازگشایی به اجازه دهید دانش آموزان خرید لوازم مدرسه.

___

SKOPJE شمال مقدونیه — وجود پنج مرگ ناشی از COVID-19 ویروس در شمال مقدونیه در 24 ساعت گذشته بيشترين تک روز تلفات تا کنون آوردن مجموع به 17. وجود 53 جدید تایید موارد بالا بردن مجموع به 483. 20 نفر بهبود یافته اند. کارکنان پزشکی نیز در حال آلوده شدن است. این کشور در قفل کردن با مرزهای بسته و زمینهای بازی مدارس و تمام ورزش ها و دیگر رویدادهای عمومی ممنوع است. یک حکومت نظامی از ساعت 4 تا 5 صبح است و در اثر طول تعطیلات آخر هفته.

___

واشنگتن — منطقه کلمبیا اعلام کرده 145 جدید مثبت عفونت از COVID-19 coronavirus آوردن مجموع تا 902 با شش های جدید و میر آوردن مجموع به 15. شهردار موریل Bowser خود صادر کرده است اقامت-صفحه اصلی سفارش برای واشنگتن حدود 700 ، 000 ساکنان. همسایه مریلند و ویرجینیا مشابه انجام داده اند. Bowser خود را اعلام وضعیت اضطراری توقیف تمام مدارس و دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار ، کاخ سفید و کنگره تورهای لغو شده اند و باغ وحش ملی اسمیتسونیان موزه شبکه و مرکز کندی را بسته اند.

____

رم — ایتالیا دیدن بیشتر رهایی از شیوع کروناویروس در آن ماجرا مراقبت ويژه با 74 کمتری تخت در استفاده بیش از روز گذشته در سراسر کشور.

مدنی رئیس حفاظت آنجلو Borrelli گفت: شیب در ICU اشباع شد “اخبار مهم به دلیل آن اجازه می دهد تا ما بیمارستان به نفس.” در بخشهای ويژه در لومباردی کانون اروپایی, شیوع, شده اند کامل برای هفته اما در روز شنبه وجود دارد 56 کمتری تخت در استفاده از روز قبل.

به طور کلی عفونت های جدید ادامه داد و به سرعت خود را در یک بار-نمایی با 4,805 موارد جدید ثبت شده در شنبه آورده است که ایتالیا رسمی تعداد به 124,632. مرگ و میر همچنان کوه با 681 جدید قربانیان آوردن جهان بالاترین تلفات به 15,362.

ایتالیایی مقامات خواسته اند که ایتالیایی ها به ادامه دقت رعایت غرب اولین و جامع ترین ملی پس از خاموش کردن برخی از ایتالیایی ها دیده می شد از راه رفتن و خرید در اعداد بزرگ در شهرهای مختلف. مقامات می گویند اضطراری است که هنوز هم بسیار در راه است و عفونت منحنی باقی مانده در فلات هنوز آغاز آن امیدوار-برای کاهش.

تورنتو — نخست وزیر جاستین ترودو می گوید کانادا را نمی خواهد تلافی جویانه و یا اقدامات تنبیهی علیه ایالات متحده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد این امر جلوگیری از صادرات N95 ماسک محافظ.

ترودو می گوید او را به صحبت می کنند به رئیس جمهور تهمت در روزهای آینده. او می گوید مقامات او را در حال داشتن سازنده گفتگو با مقامات آمریکایی.

ترودو می گوید او بگویید مغلوب ساختن پیشی جستن هر دو کشور پیوسته در راه است که این امر آسیب هر دو اگر زنجیره تامین در حال کاهش است. نخست وزیر کانادا می گوید کشتی های دستکش و تست کیت به U. S و یادداشت های مواد از N95 ماسک سرچشمه در کانادا.

کانادا پرستاران نیز عبور از پل در ویندسور به کار در دیترویت سیستم پزشکی روزمره است.

تولید لوله 3M می گوید معناداری وجود دارد و انسان دوستانه پیامدهای توقف N95 ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در کانادا و آمریکای لاتین که در آن 3M مهم تامین کننده ماسک.

___

صوفیه — بلغارستان ارتدوکس مسیحی اکثریت خواست شده برای دور ماندن از خدمات کلیسا در آینده تعطیلات عید پاک.

بالکان کشور از 7 میلیون افزایش یافته در سراسر کشور وضعیت اضطراری توسط یک ماه تا مارس 13 برای جلوگیری از گسترش شیوع کروناویروس. آن را در حال حاضر بسته شده است مدارس و رستوران ها و پارک ها و امکانات ورزشی و ممنوع بین شهری سفر و تعطیلات سفر.

اما کلیسای ارتدوکس بلغاری است که مقاومت در برابر تماس های نزدیک به خانه عبادت آن تنها فرقه در کشور به انجام این کار. مقامات بهداشتی باید ابراز ترس است که بسیاری از نمازگزاران ممکن است چشم پوشی از قرنطینه و حضور در کلیسا.

نخست وزیر Boyko Borissov می گوید: این مسئله برای کلیسا و دولت نمی خواهد مداخله کند.

بلغارستان تایید کرده است 17 مرگ و میر ناشی از کروناویروس و تعداد موارد تایید شده افزایش یافته و به 503.

___

آتن — یونان ثبت شده و نه جدید از مرگ و میر ناشی از کروناویروس که باعث افزایش تعداد مرگ و میر 68.

مقامات گفت: 49 مردان فوت کرده اند و متوسط سن کسانی که در حال مرگ است 74. تعداد موارد تایید شده افزایش 60 به 1,673. مقامات 92 گفت: مردم در بخش های مراقبت ويژه و 10 پدید آمده از بخش مراقبت های سالم است.

مقامات اعلام کرد که مستند اقدامات تمدید شده است تا مارس 27. آنها همچنین chided این “بزرگ” تعداد کسانی که اقدام به بزرگراه خارج آتن با وجود بی قراری آب و هوا.

___

لندن — یک اتحادیه می گوید پنج اتوبوس لندن کارگران فوت کرده اند پس از اینکه تشخیص داده COVID-19. سه نفر از رانندگان و دو کنترل.

پیتر Kavanagh منطقه ای است دبیر متحد و اتحادیه به نام مرگ یک تراژدی وحشتناک. لندن مترو و اتوبوس همچنان به اجرای کاهش خدمات پس از انگلستان رفت و به مستند در یک پیشنهاد به سرعت گسترش جدید کروناویروس.

اتوبوس ridership کرد بیش از 75% اما رانندگان که فوت شده اند ممکن است آلوده قبل از این مستند.

Kavanagh می گوید: این اتحادیه در حال همکاری با اپراتور حمل و نقل حمل و نقل برای لندن برای اطمینان از رانندگان اتوبوس های امن هستند. اقدامات جدید شامل عمیق تمیز کردن اتوبوس قرار دادن مهر و موم شده در صفحه نمایش در اطراف راننده و پیشگیری از مسافران از نشستن نزدیک به راننده.

اتحادیه نام دولت برای امدن کارگران حمل و نقل داده شد تجهیزات حفاظتی.

___

مادرید — نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز می گوید که ملت خود را ویران شده توسط coronavirus همه گیر است “شروع به دیدن نور در انتهای تونل.”

سانچز گفت که اگر زمان رکود از شیوع این بیماری همچنان ادامه دارد و سپس اسپانیا است که برای کاهش آن موارد از COVID-19. ارقام فعلی نشان می دهد اسپانیا 124,000 موارد coronavirus و بیش از 11,000 مرگ و میر.

سانچز داد تلویزیونی آدرس به ملت شنبه و گفت: اسپانیا به کاهش گسترش ویروس. او التماس شهروندان “را بیشتر فداکاری” در طول بحران.

سانچز با استفاده از آدرس اعلام کرد که دولت قصد دارد به گسترش مستند کشور شده است در زیر به مدت سه هفته تا مارس 26.

محدودیت های سفت و سخت است که نگه داشتن مردم در خانه به جز برای خرید مواد غذایی و دارو به عنوان به خوبی به عنوان غیر ضروری کسب و کار کمک اسپانیا کاهش نرخ آن از سرایت بود که بیش از 20 درصد در هفته گذشته به 6 درصد در روز شنبه.

سانچز هشدار داد که زمانی که محدودیت های سست آنها خواهد شد نورد به تدریج. او می گوید: معلوم نیست که تمام فعالیت های عادی از سر گرفته خواهد شد.

___

نایروبی, کنیا — کنیا دولت دستور داده است تا قرنطینه دوره تمدید برای دو هفته در امکانات که در آن برخی از مردم رفت و در “مهمانی sprees” و ممکن است به گسترش این کروناویروس جدید.

مقامات روز شنبه گزارش داد تعداد زیادی از موارد در میان کسانی که در قرنطینه امکانات و متهم کردن برخی از افراد و نه مصرف اجتماعی فاصله جدی است.

اما برخی از کاربران شکایت کرده اند به رسانه های محلی در مورد شرایط قرنطینه که شامل حمام مشترک و بهداشت ضعیف. کنیا 126 تایید coronavirus موارد است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de