آخرین: پوتین مغلوب ساختن پیشی جستن بحث در مورد همکاری در مبارزه با ویروس

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

—کشتی بیمارستانی نیروی دریایی می رسد و در شهر نیویورک است.

—ژاپن خواستار سر که برای کمک به سرعت واکسن.

— توکیو المپیک موکول به شروع جولای 23, 2021.

___

مسکو — ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد بحث و بررسی امکان همکاری بین دو کشور در مبارزه با رمان coronavirus در یک تماس تلفنی.

یک کرملین در بیانیه ای گفت که تماس گرفت در واشنگتن ابتکار.

رهبران همچنین در مورد بازار جهانی نفت که در آن قیمت ها کاهش یافته است که از روسیه را رد کرد اوپک پیشنهاد کاهش تولید; تقاضا برای نفت را کاهش داده میان coronavirus بیماری همه گیر.

___

تورنتو — کانادا نخست وزیر جاستین ترودو می گوید کسب و کارهای بزرگ هستند واجد شرایط برای 75 درصد یارانه دستمزد برای کارکنان در میان coronavirus بیماری همه گیر.

ترودو می گوید کسب و کار است که دیده می شود 30 درصد کاهش در درآمد واجد شرایط هستند. نخست وزیر می گوید که دولت را پوشش میدهد تا 75 درصد از حقوق و دستمزد در اولین 58,700 کانادا (US$4,488) که به دست آورده است. این بدان معناست که تا $847 کانادا (US$598) در هفته است.

او می گوید این مورد اطمینان کانادایی باید پول برای خرید مواد غذایی در حال حاضر و یک کار برای رفتن به. ترودو که قبلا هم اعلام شد 75 درصد یارانه دستمزد برای کسب و کارهای کوچک اما می گوید: تعدادی از کارکنان یک شرکت را تعیین اینکه آیا یا نه آنها پشتیبانی می کند. او همچنین می گوید غیر انتفاعی و خیریه نیز واجد شرایط.

___

لاهه — هلند وزارت دفاع می گوید یک گروه از ملوانان در نیروی دریایی زیردریایی دارای آزمایش مثبت برای coronavirus.

وزارت گزارش 15 نفر از اعضای 58-قوی خدمه Dolfijn مورد آزمایش قرار گرفتند و پس از توسعه خفیف علائم آنفلوانزا.

زیردریایی است که شکستن آن زمان سفر و رفتن به شمال هلندی بندر دن هلدر دو هفته زودتر از برنامه ریزی شده. خدمه خواهد بود قرنطینه برای جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس.

هلندی در سراسر کشور مرگ و میر در شیوع ویروس افزایش 93 دوشنبه به 864.

___

ژنو — یک آژانس سازمان ملل متحد مصرانه جهان بالا قدرت به ارتکاب 2.5 تریلیون دلار برای کمک به کشورهای در حال توسعه آب و رمان شیوع کروناویروس از جمله یک “طرح مارشال” برای بهبود سلامت.

تنها چند روز پس از نفوذ G20 سازمان ملل اعلام کرد قصد دارد برای تزریق 5 میلیارد دلار به یک بیمار اقتصاد جهانی U. N. کنفرانس تجارت و توسعه اصرار کشورهای در حال توسعه باید از سمت چپ.

UNCTAD می گوید: 2.5 تریلیون دلار در پشتیبانی باید از طریق “طرح مارشال”به سبک, کمک های مالی, بدهی آمرزش و دسترسی به دارایی های شناخته شده به عنوان حقوق نقشه کشی ویژه.

صندوق بین المللی پول روز جمعه برآورد شده است که بازارهای نوظهور را “سرمایه گذاری نیاز دارد” جمعا به مبلغ 2.5 تریلیون تماس که “lower-end برآورد” که ذخایر خود را برآورده نمی.

ریچارد Kozul-Wright, سر, جهانی شدن و توسعه استراتژی در UNCTAD گفت: coronavirus بحران مجبور است بسیاری از تغییر و “ایده هایی که قبلا تلقی عجیب و غریب” به طور ناگهانی در بازی.

___

آتن — یونان اعلام کرده است یکی دیگر از 56 تایید coronavirus موارد و مرگ و میر پنج آوردن تعداد موارد تایید شده در کشور به 1,212 با مجموع 43 و مرگ و میر.

کشور انجام داده است بیش از 15000 تست.

___

مسکو — این مستند نظم در مسکو که ملزم بسیاری از ساکنان پایتخت را به ماندن در خانه های خود را به ادامه برای حداقل دو هفته.

اولیه سفارش توسط شهردار سرگئی سوبیانین که به اثر رفت دوشنبه مشخص نیست یک دوره زمانی است. اما این شهر برای نظارت بر گسترش coronavirus می گوید که در اثر باقی می ماند از طریق مارس 14.

به منظور اجازه می دهد تا مسکو را 13 میلیون به بیرون رفتن تنها به فروشگاه برای مواد غذایی و دارو دور از زباله, راه رفتن حیوانات خانگی خود را در نزدیکی خانه خود و یا رفتن به محل کار اگر حضور خود را مورد نیاز است.

___

ققنوس — دانشگاه آریزونا دانشجویان پزشکی که می خواهند برای پیوستن به خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس می توانید بپرسید برای فارغ التحصیل شد.

دانشگاه آریزونا دانشکده پزشکی–ققنوس اعلام آن ارائه شده است واجد شرایط سال چهارم دانش آموزان فرصتی برای فارغ التحصیل قبل از اواسط ماه مه.

هر دانش آموز را درخواست خواهد شد که به مرور توسط یک کمیته در هفته آینده. اما دانش آموزان به طور بالقوه می تواند در محل کار در یک محیط بالینی اواسط ماه آوریل است.

___

نیویورک — یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی وارد کرده و در شهر نیویورک برای کمک به تسکین coronavirus بحران آوردن شهر نیویورک بیمارستان.

این USNS راحتی 1,000 تخت و 12 اتاق عمل است که می تواند به بالا و در حال اجرا در عرض 24 ساعت. این انتظار می رود برای تقویت محاصره سیستم مراقبت های بهداشتی با درمان غیر coronavirus بیماران در حالی که بیمارستان ها درمان افراد مبتلا COVID-19.

نیویورک شهرستان, کانون ایالات متحده شیوع گزارش روز شنبه که از عوارض آن افزایش یافته است به 776.

___

میامی — فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis نمی خواهند مردم در یک کشتی کروز که در آن چهار نفر کشته و نفر دیگر بیمار هستند به درمان در فلوریدا.

DeSantis می گوید آن را “یک اشتباه” به آنها را به جنوب فلوریدا است که در حال حاضر بالا است و تعداد فزاینده ای از عفونت کروناویروس. او می گوید: منطقه تخت بیمارستان نیاز به ذخیره شود برای ساکنان و نه “اتباع خارجی است.”

او می گوید: او می خواهد خط کروز به ترتیب به “پرسنل پزشکی اعزام به کشتی.”

مقامات می گویند علاوه بر این چهار کشته و بیش از 130 زاندم مسافران و خدمه باید علائم. چهار پزشک و چهار نفر از پرستاران بود که در هیئت مدیره برای درمان 1,243 مسافران و 586 خدمه بسیاری از آنها آمریکایی یا کانادایی می گوید امریکا هلند است که متعلق به Miami-بر اساس کارناوال Corp.

یک خواهر کشتی روتردام در زمان مسافران که به نظر نمی رسد به توان و حذف. آنها اجازه داده شد از طریق کانال پاناما در یکشنبه شب و سه روز از فلوریدا.

___

توکیو — ژاپن شینزو آبه خواست سر از سازمان بهداشت جهانی برای کمک به سرعت بخشیدن به توسعه دارو و واکسن برای coronavirus ترویج به اشتراک گذاری اطلاعات و همکاری در میان کشورها است.

آبه گفته مدیر کل Tedros Adhanom در یک تماس تلفنی است که ژاپن به دنبال تحقیقات بالینی بر روی آنفولانزا مواد مخدر Favipiravir با چند کشور دیگر.

ژاپن وزارت امور خارجه می گوید Tedros متعهد که رهبری در توسعه پزشکی, واکسن و تشخیص است.

آبه خواسته Tedros به استفاده از ژاپن $46 میلیون سهم به این که به طور موثر ارائه کمک های فنی برای کارگران بهداشت و درمان در کشورهای در حال توسعه که در آن COVID-19 موارد به شدت در حال افزایش است.

___

پاناما سیتی — مدیر کانال پاناما می گوید دو Holland America Line کشتی های کروز تکمیل سفر خود را از طریق آبراه در راه خود را به فلوریدا.

مدیر Ricaurte وسقوز می گوید coronavirus شد علت مرگ حداقل دو نفر از این چهار نفر که فوت در زاندم. او می گوید: خلبانان که منجر زاندم و روتردام از طریق قفل خواهد بود قرار داده شده در 14 روز در قرنطینه.

این زاندم که چپ آرژانتین در مارس 7 با برخی از 1800 مسافر و خدمه بوده است را تکذیب کرد ورود به آمریکای جنوبی بنادر و رشته کردن پاناما برای چند روز تا زمانی که آمریکای مرکزی کشور تصمیم به آن اجازه عبور از کانال.

چند صد نفر از مسافران منتقل شدند جمعه به یک خواهر کشتی روتردام.

___

لیسبون, پرتغال — پرتغال دولت امیدوار است این کشور از تولید کنندگان شراب خواهد داد تا یک و نیم میلیون لیتر (132,000 گالن) از الکل برای استفاده های پزشکی.

کشور را به مزرعه وزارت می گوید آن را به ارائه کمک مالی برای تولید کنندگان و ارائه آنها الکل سهام برای استفاده در بیمارستان ها و شرکت های دارویی.

آن را می گوید الکل برای ضد عفونی باقی مانده است در تامین کوتاه مدت در میان جدید شیوع کروناویروس

___

پاریس — سازمان ملل متحد علمی سازمان یونسکو برگزار شد یک جلسه مجازی با علم وزیران از 73 کشور جهان به بحث در مورد همکاری های بین المللی در سراسر COVID-19.

باز علم یک مسئله است که یونسکو شده است هل دادن برای ماه می باشد. آژانس رهبری معتقد است که جهانی همه گیر شده برجسته نیاز به بهتر به اشتراک گذاری اطلاعات برای صرفه جویی در زندگی می کند.

یونسکو مدیر کل آدری Azoulay می گوید: “COVID-19 همه گیر ساخته شده است ما از اهمیت علم برای هر دو تحقیق و همکاری های بین المللی. این بحران همچنین به ما نشان می دهد فوریت بهتر به اشتراک گذاری دانش.”

در این جلسه که شامل نمایندگانی از ایالات متحده و اسرائیل خطاب کاهش “کمبود دانش” بین دو کشور تقویت پیوند بین علم و سیاسی تصمیم گیری و اجازه می دهد دسترسی آزاد به اطلاعات علمی.

___

پراگ — پایتخت چک در حال کار بر روی تامین سرپناه برای بی خانمان ها از جمله هتل های ارزان و خوابگاهها.

پراگ شهر هال می گوید که می خواهد برای جلوگیری از یک کنترل نشده و گسترش coronavirus در جامعه خود و فراتر از آن.

این می افزاید: از آن نیز تقریبا غیر ممکن است برای بی خانمان ها مطابق با محدودیت در حرکت های اعمال شده توسط دولت برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

چند موسسات خیریه و داوطلبان خواهد شد مراقبت از مردم در حالی که آنها در حال اقامت در مکان های جدید است.

پراگ می گوید آن را با الهام از رویکرد به بی خانمان ها در برخی از شهرهای بزرگ از جمله شیکاگو و لندن و پاریس.

___

مسکو — ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه می گوید این کشور موفق شده است به کم کردن سرعت گسترش coronavirus اما باید آماده برای contagions به سرعت رشد می کنند.

روسیه شده است و نسبتا به آرامی آمار شیوع با 1,836 موارد و نه مرگ. اما تعداد موارد جدید به سرعت رشد کرد, وادار کردن مقامات به بریس برای بدترین.

پوتین مورد ستایش قرار داد یک مستند اعلام کرد روز دوشنبه در مسکو و هشدار داد که دیگر مناطق باید آماده به مراحل مشابه.

صحبت به نمایندگان در استان در یک تماس ویدیویی استرن به دنبال پوتین می گوید که می خواهد خرس مسئولیت شخصی در دسترس بودن تخت بیمارستان ریه هواکش و دیگر تجهیزات ضروری. او می گوید مقامات نیاز به تماس با اساتید دانشگاههای علوم پزشکی و دانش آموزان برای کمک به مقابله با شیوع.

رهبر روسیه همچنین صحبت در مورد نیاز به مقابله با “اقدامات تحریک آمیز احمق شایعات و دروغ های مخرب” در مورد شیوع.

___

لندن — پرنس چارلز به پایان رسیده است دوره خود را از انزوا پس از آزمایش مثبت برای coronavirus.

پرنس Clarence House دفتر می گوید چارلز در سلامت خوب است و پس از اتمام هفت روز قرنطینه توصیه شده توسط u. k. مقامات بهداشتی برای افرادی که با COVID-19 علائم.

سلطنتی مقامات گفت: هفته گذشته 71 ساله و وارث تاج و تخت بریتانیا شد نشان خفیف علائم COVID-19 و خود منزوی در خانواده سلطنتی Balmoral و مستغلات در اسکاتلند است. همسرش, Camilla, دوشس کورنوال آزمایش منفی خواهد بود اما در خود به انزوا تا پایان هفته.

چارلز پسر ملکه الیزابت دوم, 93, در قلعه ویندسور خانه در غرب لندن با 98 ساله, شوهر, شاهزاده فیلیپ.

___

برلین — آنگلا مرکل عبدالله می گوید آن را “غیر مسئولانه” به ارائه نادرست امید یک پایان سریع به محدودیت های زندگی در آلمان, دلیل افزایش تماس برای یک استراتژی خروج.

آلمان یک هفته به ممنوعیت تجمع بیش از دو نفر در ملاء عام. آن نیز بسته شده است و مدارس و بسیاری از غیر ضروری ها ، مرکل رئیس ستاد ساخته شده است روشن شدن این اقدامات نمی تواند سست قبل از مارس 20.

شده است وجود دارد کمی مستقیم سوال که افزایش تماس به نقشه راهی برای خروج از محدودیت. مرکل دولت می خواهد به نگه داشتن تمرکز بر حصول اطمینان از بهداشت آلمان سیستم نیست نامعقول.

مرکل سخنگوی Steffen Seibert می گوید صدراعظم “خواهد بود اولین بار است که اعلام سست شدن اقدامات بر اساس حقایق و با لذت.”

آلمان جهان پنجمین شماره از coronavirus موارد اما نسبتا پایین مرگ و میر تا کنون. Seibert می گوید افزایش عفونت های باقی مانده بیش از حد سریع برای نرم کردن محدودیت.

___

واشنگتن — Dr. Anthony Fauci می گوید کوچکتر شهرستانها ایالات متحده که هنوز نمی باید تعداد زیادی از COVID-19 مورد رسیده برای شتاب رخ داده است که در شهر نیویورک است.

دولت ایالات متحده را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: ABC “صبح بخیر آمریکا” در “پویایی شیوع” از coronavirus در نیواورلئان و دیترویت نشان می دهد نشانه هایی است که “آنها در حال رفتن به.”

او همچنین در مورد شهرهای کوچکتر در سراسر کشور است.

“تعدادی از شهرهای کوچکتر که در حال مرتب کردن بر اساس از percolating همراه چند صد موارد شیب نیست نگاه مانند آن را تا” Fauci گفت. “آنچه که ما آموخته ایم از تجربه دردناک با شیوع این است که آن را در امتداد رود تقریبا در یک خط راست و سپس کمی شتاب, شتاب, و سپس آن راه می رود.”

Fauci می گوید که “بسیار سازگار الگوی” همان است که آنچه رخ داده است در نیویورک و ایتالیا و فرانسه و آلمان و اسپانیا.

“ما قصد داریم همه از این مینی شیوع بیماری در سراسر شهرهای مختلف در کشور ما,” او گفت:.

پرسید: درباره چه مدت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توصیه می شود اجتماعی فاصله دستورالعمل ممکن است در اثر Fauci می گوید: “من فکر می کنم در مارس ممکن است آن را انجام دهد…اما ما نگه داشته و ذهن باز زمانی که ما ارائه آن به رئیس جمهور.”

___

توکیو توکیو المپیک باز خواهد شد در سال آینده در ماه جولای همان حافظه برنامه ریزی شده برای این بازی.

توکیو برگزار کنندگان می گویند مراسم افتتاحیه برگزار خواهد شد ژوئیه 23 2021. که تقریبا دقیقا یک سال پس از بازی به علت شروع این سال است. کمیته بین المللی المپیک و سازمان هفته گذشته به تعویق افتاد بازی های المپیک به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این موکول بازی های المپیک شروع خواهد شد در جولای 23, با مراسم اختتامیه در اوت. 8. بازی های پارالمپیک شد موکول به اوت. 24-سپتامبر. 5.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de