توسط آسوشیتد پرس

آخرین روز دوم و سوم دور از پیش نویس NFL.

___

کنفرانس جنوب شرقی است که در سرعت به سر و صدا یکی دیگر از پیش نویس NFL رکورد.

یک سال پس از داشتن یک رکورد 64 بازیکنان انتخاب شده در طول سه روز و هفت دور رویداد نیروگاه لیگ تا به حال عظیم 40 ساله در سه دور اول.

کنفرانس شکست NFL رکورد با داشتن 15 بچه ها انتخاب شده در دور باز پنج شنبه و تا به حال 25 بیشتر جمعه — 10 در دوم و 15 نفر سوم.

سیزده لیگ 14 تیم تا به حال حداقل یک بازیکن پیش نویس. تنها می سی سی پی موفق به زمین یک بازیکن در هر یک از سه دور اول.

آخرین انتخاب از دور سوم تایر فیلیپس یک offensive lineman از ایالتی می سی سی پی گرفته شده توسط بالتیمور.

___

برادر عمل فرود آمد در دیترویت.

نوتردام linebacker جولیان Okwara فراخوانده شد با انتخاب سوم از دور سوم. شیرها در حال حاضر برادر بزرگش رومئو یک پایان دفاعی که او نیز رفت و به نوتردام.

جولیان می آید یک پای شکسته در برابر دوک که کوتاه مداری خود را 2019 فصل است. برادر خود را صرف دو فصل با غول قبل از حرکت به شیرها.

نوتردام ندارد یک بازیکن گرفته شده در دور باز اما پس تا به حال سه.

___

پس از داشتن یک رکورد 15 از 32 بازیکن در دور اول پیش نویس آمد از کنفرانس جنوب شرقی یکی دیگر از 10 ثانیه بازیکنان آمد کردن هیئت مدیره در دور 2.

و نه از جمله Jalen لطمه می زند, اوکلاهما کارفرمایی که شروع کار خود را با سه فصل در آلاباما.

هفت گسترده ای از گیرنده های رفت و در دور دوم یکی بیشتر از 1 روز از جمله فلوریدا ون جفرسون به قوچ و بیلور را Denzel میمس به جت. با 13 گیرنده های گرفته شده در دو دور اول آن را می شکند رکورد 12 مجموعه در سال 2014.

دور دوم شد و در حال اجرا به دور پنج بالا مشخصات بازیکنان آینده هیئت مدیره از جمله امیرحسین دیلون از کالج بوستون گرفته شده توسط Green Bay Packers با 62 انتخاب کنید.

___

اوکلاهما کارفرمایی Jalen لطمه می زند که شروع به خود را در کالج حرفه ای در آلاباما بود انتخاب شده توسط Philadelphia Eagles در دور دوم با 53 و به طور کلی انتخاب کنید.

لطمه می زند و پنجم کارفرمایی گرفته شده به طور کلی و برای اولین بار از روز 2. لطمه می زند خود را آغاز دو فصل اول در آلاباما پیشرو زرشکی جزر و مد به دو قهرمانی ملی بازی های.

او خود را از دست داد به توا Tagovailoa و انتقال به اوکلاهما برای سال آخر خود را. لطمه می زند شد Heisman جایزه نفر دوم سال گذشته در نورمن عبور برای 3,851 متری و در حال اجرا برای 1,298 متری.

عقاب ممکن است قادر به استفاده از او در یک روش مشابه به New Orleans Saints با استفاده از Taysom تپه در حال اجرا دریافت و عبور.

___

به عنوان اگر Chicago Bears ندارد و به اندازه کافی تنگ به پایان می رسد در فهرست آنها اضافه شده دیگر با کول Kmet نوتردام. Kmet برای اولین بار بود در موقعیت انتخاب شده این سال رفتن 43 کلی.

شیکاگو در حال حاضر دارای 10 تنگ به پایان می رسد.

همه-آمریکا رفت و به زودی پس از مینه سوتا ایمنی آنتوان Winfield جونیور گرفته شده توسط خلیج تمپا در شماره 45. Winfield پدر در برابر بازی تام بردی در دانشگاه و سپس در ادامه به برجسته نرم افزار حرفه ای. در حال حاضر جوان Winfield یک تیمی از بردی.

نوتردام wideout تعقیب Claypool بومی بریتیش کلمبیا بود که خیلی نادیده گرفته شده توسط کالج که او فرستاده نوار خود را به مدارس رفت و 49 کلی به پیتسبورگ. این استیلرز’ انتخاب اولیه.

___

نیویورک غول های ساخته شده در آلاباما خاویر مککیننی اول ایمنی انتخاب شده در سال جاری پیش نویس 36 به طور کلی.

همه کاره پشت دفاعی مانند یکی از Crimson Tide پیشینیان پیتسبورگ Minkah فیتزپاتریک میشن راحت در پوشش و منطقه. غول یک ضربه ایمنی از آلاباما در Landon کالینز و در حال حاضر آنها را McKinney.

دیگر برای اولین بار این محصول: a non-FBS بازیکن رفت و زمانی که انگلستان ساخته شده خود را انتخاب اولیه پس از معامله خارج از باز کردن دور. ایمنی Kyle Dugger از بخش دوم لنوار-Rhyne شد و مرد.

اولیه تجارت را دیدم کلت که در حال حاضر تقویت جرم با wideout مایکل پیتمن جونیور کالیفرنیای جنوبی در شماره 34 اضافه یک در حال اجرا پشت در Jonathan Taylor. زمان استارت و به شدت استفاده می شود بازیکن در ویسکانسین تیلور نیز تا به حال برخی از مسائل بی مهارت. اما او شده است به طور مداوم قابل اعتماد مجری و رهبر تیم.

___

NFL ارائه خواهد شد یک دلار برای دلار بازی روز جمعه از هر کمک مالی به آن جمع آوری کمک برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

کمیسر راجر Goodell اعلام کرد که مطابق با کمکهای مالی توسط اتحادیه در آغاز شب جمعه پخش از دور 2 و 3 از پیش نویس است.

پول مطرح شده در “پیش نویس مراسم” بهره مند خواهد شد COVID-19 امداد تلاش و ادای احترام به بهداشت و درمان کارگران و دیگران در خط مقدم از این بیماری همه گیر.

کمک های مالی تقسیم خواهد شد در میان شش خیریه: نجات ارتش صلیب سرخ آمریکا; CDC بنیاد همه ما; و COVID-19 پاسخ وجوه تغذیه امریکا وعده های غذایی بر روی چهار چرخ امریکا و ایران در راه است.

“پیش نویس-a-Thon” را مطرح کرده و بیش از 4 میلیون دلار در اوایل شب جمعه است.

___

Indianapolis Colts ساخته شده خود را انتخاب اول درفت شماره 34 کلی و دوم انتخاب از روز 2 گرفتن جنوب کالیفرنیا گیرنده مایکل جونیور پیتمن

پسر سابق NFL در حال اجرا بود Biletnikoff جایزه فینالیست به عنوان گیرنده در کشور در سال گذشته است. 6-پا-4, پیتمن است بزرگ و قوی است. او تا به حال 101 جلب برای 1,275 متری و 11 touchdowns فصل گذشته.

گرجستان در حال اجرا بازگشت D’Andre سویفت بعدی کردن تخته رفتن به Detroit Lions. سویفت دوم در حال اجرا پشت انتخاب شده در این پیش نویس پس از LSU را کلاید ادواردز-Helaire نهایی بازیکن گرفته در دور اول با Kansas City Chiefs.

___

The Cincinnati Bengals شرکت برگزار شد در بالای دور دوم پیش نویس انتخاب گیرنده توپ را روی گوه و هیگگینس به گرفتن جو نقب زدن می گذرد.

بسیاری از تیم ها طمع باز نقطه در دور مشاهده آن را تقریبا به عنوان یک طفیلی چرا که یک بازیکن — معمولا چند بازیکن — آنها مدرج به عنوان یک بالا-32 مرد انتخاب نشده است.

اما مگر یک باشگاه مایل به بخشی با 2021 دور اول انتخاب برای حرکت به بالا برای شماره 33 این سال Bengals بودند عاقلانه نیست به تکان دادن.

علاوه بر این, آنها به احتمال زیاد دارای Higgins به عنوان یک دور اول استعداد بیش از حد.

بنابراین در علاوه بر این به پیدا کردن آنچه که آنها امید خود را حق رای دادن کارفرمایی در نقب زدن با انتخاب اول کلی این Bengals (2-14 فصل گذشته) اضافه شده یک تهدید است که می تواند دیدنی و جذاب دریافت.

نقب زدن و هیگگینس نیز کار می کرد با هم به سمت این پیش نویس است.

___

دومین روز از پیش نویس NFL آغاز می شود با نه AP اول تمام تیم آمریکایی در دسترس از جمله ویسکانسین در حال اجرا پشت جاناتان تیلور و مینه سوتا ایمنی آنتوان Winfield. هشت AP تیم اول همه آمریکایی ها انتخاب شدند در دور اول.

شاید جذاب ترین آمریکایی در هیئت مدیره کنتاکی را Lynn Bowden که این تیم به عنوان یک هدف بازیکن است. Bowden شد کنتاکی پیشرو گیرنده اما صدمات مجبور Wildcats به او حرکت می کند به کارفرمایی و او غالب دونده, رفتن برای 1,468 متری.

در NFL Bowden است به احتمال زیاد به حرکت به عقب به گیرنده گسترده اما آیا آن همه مهارت ها می تواند به افزایش ارزش خود را.

___

به Denver Broncos امیدوار به رسیدن به یک شروع بهتر در روز 2 از پیش نویس NFL. مربی ویک Fangio می گوید خود را در اینترنت و تلویزیون کابلی قفل شده است تا در او روز شنبه فقط زمانی که پیش نویس NFL بود در مورد برای شروع است.

این Broncos نمی پیش نویس تا 15 را انتخاب کنید اما Fangio می گوید او این کارشناس اهل Trainor شد frazzled.

Trainor احضار برخی از Comcast مهندسین در این نزدیکی هست و آنها به سرعت وارد Fangio خانه برای رفع مشکل.

Fangio می گوید: کابل بچه ها تا به حال او را تا و در حال اجرا در عرض چند دقیقه.

___

ایمنی و در حال اجرا بازگشت.

موقعیت بودند که تا حدودی یا کاملا نادیده گرفته و در دور اول پیش نویس این رقم به مقدار زیادی از توجه در دومین روز از انتخاب.

دوم و سوم دوره مجازی پیش نویس می تواند عفو جناس یک اجرا در پشت در حال اجرا. تنها یک LSU را کلاید ادواردز-Helaire رفت و در روز پنج شنبه به قهرمان سوپر باول Kansas City Chiefs در نقطه نهایی.

به دنبال گرجستان D’Andre سویفت ویسکانسین Jonathan Taylor, ایالت اوهایو است, J. K Dobbins یوتا زاک خزه و فلوریدا دولت مخفی Akers برای پیدا کردن خانه.

هیچ safeties رفت و شش, cornerbacks انتخاب شدند — در باز گرد. آلاباما خاویر McKinney LSU اعطای Delpit مینه سوتا را آنتوان Winfield جونیور و گرجستان J. R نی در دسترس هستند.

به طور معمول در کانون توجه خواهد درخشید در هر کارفرمایی باقی مانده است. این بدان معناست که جیک فروم از گرجستان Jalen لطمه می زند و از اوکلاهما و یعقوب Eason از واشنگتن می تواند به نام با کمیسر راجر Goodell.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de