آخرین: کره جنوبی انتظار دارد که رشد اقتصادی مثبت

آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت

— کره جنوبی بالا بانکدار مرکزی انتظار دارد آهسته اما مثبت رشد اقتصادی است.

— استرالیا دارای کمترین افزایش coronavirus موارد در سه هفته.

— ژاپن کشور می گوید تا به حال بیش از 500 مورد جدید برای اولین بار.

— نیوزیلند سوابق کمترین تعداد coronavirus موارد در نزدیک به سه هفته است.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی بالا بانکدار مرکزی می گوید او انتظار دارد آهسته اما رشد اقتصادی مثبت برای تجارت وابسته به کشور در این سال در سراسر جهان با وجود شوک های ساخته شده توسط coronavirus.

بانک مرکزی کره فرماندار لی Ju-yeol ارزیابی پنج شنبه پس از این بانک برگزار شد سیاست رای در 0.75% با وجود تماس برای کاهش هزینه های استقراض. این پولی بانک مرکزی ذکر شده نیاز به صبر برای این اثر از ابزارهای مالی است که در حال حاضر به کار گرفته شده برای تحریک اقتصاد.

لی گفت: پیش بینی خود را برای رشد اقتصادی مبتنی بر انتظارات که جهانی همه گیر خواهد شد و شروع به آهسته در سه ماهه دوم و ایجاد ثبات در نیمه دوم سال است.

“ما پیش بینی کره جنوبی اقتصاد برای مدیریت رشد مثبت را در این سال, اما این امر می تواند دشوار برای نرخ رشد برای رسیدن به رقم 1%” لی گفت. “در نهایت (اقتصادی) جریان و جنبه بستگی COVID-19 وضعیت توسعه.”

بانک مرکزی کره جنوبی را کاهش داده بود سالانه خود پیش بینی رشد اقتصاد از 2.3% به 2.1% در ماه فوریه است.

این بانک ماه گذشته اعدام اضطراری کاهش نرخ 0.5 را به سیاست خود در رای دادن به یک زمان تمام کم 0.75%. آن همچنین گسترش استقراض کوتاه مدت برای بانک ها و دیگر موسسات مالی از طریق خرید مجدد توافق برای آرام کردن بازارهای لرزاند توسط coronavirus بحران است.

برخی از کارشناسان می گویند این معلوم نیست که آیا سنتی ابزار مالی برای افزایش پول و منابع موثر خواهد بود در حال حاضر که جهانی همه گیر شده و آسیب دیده هر دو عرضه و تقاضا ، decimating مراکز صنعتی در چین و ایتالیا و میلیون ها نفر مجبور به ماندن در خانه تحت محکم قرنطينه.

___

سیاتل — حدود 1000 بيمار در واشنگتن بیمارستان را تایید کرده اند و یا مشکوک تشخیص از coronavirus با توجه به تعداد نشان می دهد که زودتر نظر سنجی تا به حال undercounted چنین پذیرش.

سیاتل تایمز گزارش می دهد که واشنگتن بیمارستان انجمن آمار در حال حاضر به عنوان از آوریل 7 شامل 664 تایید و دیگری 331 مورد مشکوک به بیماری های ناشی از کوروناویروس.

Cassie Sauer این انجمن مدیر اجرایی گفت: به روز تعداد از ایالت سیستم گزارش دهی که رفت به محل در 2 آوریل. مقامات می گویند جدید بستری اعداد اگر چه به شدت بالاتر از قبل شمارش هنوز هم تقریبا مسیر با مدل نشان واشنگتن مسطح منحنی coronavirus.

رژیم صهیونیستی. جی Inslee روز چهارشنبه تصمیم به بازگشت به دولت فدرال این بیمارستان صحرایی راه اندازی حدود یک هفته پیش در سیاتل سنچریلینک درست رویداد مرکز برای کمک به سیستم مراقبت های بهداشتی برای مقابله با آنچه مورد انتظار بود به هجوم بیماران.

___

سیدنی — استرالیا ثبت کرده است که پایین ترین افزایش در coronavirus موارد در بیش از سه هفته.

وزیر بهداشت گرگ شکار گفت: پنج شنبه وجود دارد 96 موارد جدید اولین بار وجود داشته اند کمتر از 100 مورد جدید از مارس 17. اوج بود در مارس 28, زمانی که 457 موارد جدید ثبت شد. شده اند وجود دارد در مجموع بیش از 6000 موارد و 51 مرگ و میر در استرالیا از ویروس.

به دنبال محدود کردن تاثیر بر اقتصاد, نمایندگان مجلس با تصویب یارانه دستمزد طرح اواخر روز چهارشنبه به ارزش 130 میلیارد دلار استرالیا ($81 میلیارد دلار).

___

توکیو — ژاپن وزارت بهداشت روز پنجشنبه گفت که این کشور تا به حال بیش از 500 مورد جدید برای اولین بار در روز چهارشنبه آوردن ملی در مجموع به 4,768 — به استثنای صدها نفر از کشتی کروز قرنطینه در نزدیکی توکیو در اوایل این سال است.

مداوم صعود می آید دو روز پس از نخست وزیر شینزو آبه اعلام وضعیت اضطراری در توکیو و شش دیگر سخت-آمار استان, در حالی که درخواست از مردم به منظور کاهش حداقل 70 درصد از تعاملات انسانی است. در این مرحله اجازه می دهد تا توکیو رژیم صهیونیستی است. Yuriko Koike و شش استانی دیگر رهبران به موضوع سختگیرانه تر اقدامات اجتماعی فاصله اما بدون مجازات برای متخلفان. تا کنون Koike تنها صادر stay-در-خانه درخواست برای ساکنان. درخواست برای تعطیلی از ظهر-ضروری کسب و کار و خدمات هنوز در راه است.

بسیاری از مردم دیده می شد رفت و آمد به دفاتر خود را صبح روز پنجشنبه در مرکز شهر توکیو به عنوان بسیاری از شرکت های ژاپنی می کند و اجازه می دهد تا از راه دور-کار برای کارکنان خود را بالا بردن شک و تردید بیش از چگونه اقدامات موثر را می توان تحت دولت از اقدامات اضطراری.

___

ولینگتون, نیوزیلند — در نیمه راه از طریق یک برنامه ریزی چهار هفته مستند نیوزیلند ثبت کرده است که پایین ترین شماره جدید کروناویروس موارد در نزدیک به سه هفته است.

مقامات بهداشت گفت: وجود 29 موارد جدید چهارم پی در پی روزانه افت 89 موارد جدید ثبت شد در روز یکشنبه.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio همچنین اعلام کرد سختگیرانه تر مرز اقدامات که نیاز به بازگشت اتباع به رفتن به یک اداره قرنطینه تسهیلات برای دو هفته. قبلا از بازگشت اتباع با هیچ علائم COVID-19 شده بود مجاز به منزوی کردن خود در خانه.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی می گوید این گزارش 39 بیشتر موارد از coronavirus بیش از 24 ساعت گذشته, در ادامه کاهش سرعت شیوع ویروس در این کشور آسیایی است.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در بیانیه ای گفت: پنج شنبه این موارد اضافی افزایش یافته و این کشور در مجموع به 10,423. آن را می گوید 6,973 از آنها بازپس گرفته شده است و منتشر شده از قرنطینه. این مرکز می گوید: مرگ و میر ناشی از coronavirus افزایش چهار تا 204.

اما 39 از موارد جدید کوچکترین روزانه پرش پس از Feb. 20. کره جنوبی ثبت شده 47 و 53 مورد جدید در روز سه شنبه و چهارشنبه.

وجود دارد هنوز هم نگرانی در مورد افزایش مداوم در عفونت های مربوط به ورود بین المللی کمک کرده است که باد caseload در پرجمعیت Seoul metropolitan area.

در مجموع 22 از 39 مورد جدید گزارش شده در سئول و اطراف آن گیونگی-دو.

___

CARSON CITY, Nev. — نوادا فرماندار در روز چهارشنبه دستور بسته شدن گلف املاک و مستغلات خانه باز مذهبی تجمعات از 10 نفر یا بیشتر و محدودیت های اضافی سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak گفت که او با اضافه کردن محدودیت از آنجا که برخی از افراد ایجاد کرده اند یک خطر غیر ضروری با تلاش برای دور زدن قوانین او در حال حاضر در محل قرار داده. محدودیت های دیگر طراحی شده بودند به کاهش در مقدار زمان صرف مردم در کنار دیگران, او گفت:.

فرماندار ماه گذشته دستور بسته شدن غیر ضروری کسب و کار از جمله قمار و قمار و صدور بخشنامه گفتن Nevadans به ماندن در خانه هر چند استثنا اعطا شد و برای افراد خارج از ورزش است.

Sisolak گفت: در یک کنفرانس خبری چهارشنبه شب او سفارش بسته شدن امکانات ورزشی و تفریحی که در آن جمع مردم مانند زمین گلف, زمین تنیس در دادگاه های بسکتبال و استخر. او گفت که با وجود تصمیم خود را در ماه گذشته به ترک زمین گلف باز او را دیده بود تصاویری که فرستاده شده بود به او از مردم سواری با هم در گلف چرخ دستی و ایستاده با هم در سبزی.

فرماندار گفت: بخشنامه جدید او امضا میله فروشگاه های مواد غذایی را از داشتن هر گونه سلف سرویس مواد غذایی مانند سالاد یا unpackaged عمده مواد غذایی که در آن مشتریان را لمس همان قاشق و سرور است. آن را نیز محدود آرایشگران و آرایشگران از ارائه در خانه خدمات به هر کسی خارج از خانواده خود را فوری.

___

پکن — چین ملی کمیسیون بهداشت در روز پنجشنبه گزارش شده 63 جدید COVID-19 موارد از جمله 61 که آن را می گوید در حال وارد عفونت در سال های اخیر ورود از خارج از کشور و دو “بومی” موارد در جنوب استان گوانگدونگ.

وجود دارد هیچ مورد جدید گزارش شده در هوبئی مرکزی استان سخت ترین ضربه از شیوع کروناویروس. دو مورد جدید مرگ و میر با این حال گزارش شد هر دو در هوبئی.

مرکز استان ووهان که در آن ویروس اولین ظهور خود پایان داد 76-مستند روز چهارشنبه. صف های طولانی تشکیل شده در فرودگاه و قطار و ایستگاه های اتوبوس به عنوان هزاران نفر در جریان خروج از شهر به خانه های خود بازگردند و مشاغل دیگر.

ملی کمیسیون بهداشت نیز گزارش 56 نفر از افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 اما نشان نداد علائم. در مجموع 77,370 مردم در چین بهبود از بیماری و 3,335 مردم فوت کرده اند با توجه به کمیسیون.

___

واشنگتن — مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است راهنمایی های جدید برای کارگران ضروری آن را به عنوان طول می کشد یک گام کوچک به سمت بازگشایی این کشور است.

هدایت امر ضروری کارگران از جمله کسانی که در مراقبت های بهداشتی و عرضه مواد غذایی در صنعت شده اند که در عرض 6 پا از یک فرد است که تایید شده یا مشکوک به مورد جدید کروناویروس.

CDC مدیر رابرت Redfield می گوید کارمند می تواند بازگشت به کار به عنوان طولانی به عنوان آنها را به درجه حرارت خود را قبل از آنها به کار پوشیدن یک ماسک صورت در همه زمان ها و تمرین های اجتماعی فاصله در حالی که آنها در محل کار هستند.

Redfield گفت: کارکنان باید همچنان به ماندن در خانه اگر آنها بیمار هستند.

او همچنین گفت: کارفرمایان در آن بسیار مهم صنایع باید درجه حرارت از یک کارگر قبل از اجازه دادن به آنها برای بازگشت به کار.

Redfield اعلام کرد راهنمایی های جدید در طول روزانه کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی در ایالات متحده در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

دستورالعمل جدید خواهد بود ارسال شده در cdc.gov.

___

واشنگتن — معاون رئیس جمهور مایک پنس می گوید فیلادلفیا در حال ظهور به عنوان یک پتانسیل نقطه داغ برای coronavirus و خواست ساکنان آن با توجه به اجتماعی فاصله دستورالعمل.

پنس می گوید او را به صحبت پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام ولف و او می گوید پیتسبورگ نیز نظارت برای افزایش ممکن است در مواردی.

___

واشنگتن — ایالات متحده مهاجرت آداب و رسوم و اجرای گزارش افزایش تعداد بازداشت شدگان در آن بازداشت که آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

یخ می گوید وجود دارد که 32 مورد تأیید. این گزارش 13 مورد در روز سه شنبه. بزرگترین غلظت در یک بازداشتگاه در سن دیگو که در آن پنج تن از بازداشت شدگان را آزمایش مثبت است. آژانس می گوید همه کسانی که آزمایش مثبت باقی می ماند در بازداشت است.

ایالات متحده دارای حدود 35000 نفر در مهاجرت بازداشت کرده است. مهاجرت طرفداران شده اند و خواستار آزادی بازداشت شدگان مهاجرت به دلیل خطر به مردم در زندان و همچنین بازداشت کارکنان و سیستم مراقبت های بهداشتی در جوامع اطراف.

یخ می گوید 11 از کارکنان مشغول به کار در بازداشت عملیات آزمایش مثبت است.

___

واشنگتن — به طور کلی که سران سپاه مهندسان ارتش می گوید: در جوامع در حال اجرا خارج از زمان ساخت تجهیزات پزشکی برای هر سرریز از coronavirus بیماران که در بیمارستان های محلی نمی تواند اداره کند.

سرهنگ ژنرال تاد Semonite خبرنگاران می گوید او معتقد است که سپاه انجام خواهد شد شروع پروژه های جدید در حدود یک هفته است. او می گوید: رهبران دولت “باید به فکر می کنم از طریق بدترین حالت و پیش از آن در حالی که آنها زمان است.”

اگر یک شهر فکر می کند که آنها را ببینید یک اوج ویروس بیماران در سراسر مارس 24 و آنها ساخته نشده و تصمیم گیری و در عین حال به ساخت اتاق های بیشتر ممکن است خیلی دیر به او می گوید.

تا کنون 17 امکانات با حدود 15000 تخت ساخته شده است و یکی دیگر از 17 برنامه ریزی شده توسط سپاه و توسعه یافته توسط جوامع محلی و پیمانکاران است. یکی دیگر از امکانات 23 انتظار اما هنوز روشن نیست که چگونه بسیاری از کسانی که در واقع ممکن است ساخته شده است.

___

پرتلند سنگ. — رژیم صهیونیستی. کیت براون می گوید اورگان K-12 مدرسه بسته باقی خواهد ماند هر چند پایان سال تحصیلی با توجه به شیوع کروناویروس قرار دادن دولت بیش از 550 ، 000 دانش آموزان و معلمان خود را در قلمرو ناشناخته به عنوان مناطق بسیار متفاوت منابع برنامه ریزی برای هفته ها از راه دور یادگیری است.

سالمندان که در حال عبور نمرات و شد در مسیر فارغ التحصیل زمانی که دولت stay-at-home منظور شروع در اواسط ماه مارس خواهد بود قادر به فارغ التحصیل گفت قهوه ای است.

___

پاریس — رییس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی تا به حال یک ویدیو کنفرانس با رهبر سازمان بهداشت جهانی در روز چهارشنبه.

در گفتگو با مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus, پاکسازی مجددا “اعتقاد خود را که است که کلیدی برای پاسخ به” کروناویروس بحران پس از انتقاد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

پاکسازی توییتی که آنها همچنین در مورد تکامل از همه گیر استراتژی به آن صورت در فرانسه و در جهان تحقیقات واکسن و آماده سازی یک طرح برای قاره آفریقا است.

در کاخ سفید در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن برای اولین بار اعلام کرد که ایالات متحده “قرار داده و نگه دارید” که بودجه و پس از آن تجدید نظر شده است که گفت: “ما در پایان دادن به کمک های مالی.”

___

سیاتل — واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee می گوید: وزارت دفاع در بیمارستان صحرایی که تعیین شده بود تا زمین فوتبال که در آن Seattle Seahawks بازی خواهد شد به سازمان مدیریت اضطراری فدرال پس از آن می تواند مستقر به دولت دیگر رو بیشتر از coronavirus بحران است.

در اواخر ماه گذشته Inslee اعلام کرد 300 سربازان از 627th بیمارستان ارتش در فورت کرسن کلرادو حال اعزام به سیاتل به کارکنان این بیمارستان بود که انتظار می رود به ایجاد تا 250 تخت بیمارستان به صورت غیر COVID-19 موارد است.

Inslee می گوید: تصمیم گیری برای ارسال بیمارستان صحرایی در جای دیگر ساخته شده بود پس از مشاوره با محلی و ایالتی و فدرال رهبران.

___

بلگراد, صربستان — رییس جمهور صربستان می گوید: او پسر در بیمارستان بستری شده است پس از عفونت با کوروناویروس.

رئیس جمهور Aleksandar Vucic می گوید در Instagram که خود را 22 ساله و پسر دانیلو پذیرفته شده در کلینیک برای بیماری های عفونی در بلگراد.

Vucic می گوید: “من برای اولین بار مادر شده است با آلوده coronavirus و بالینی بیماری به گونه ای است که او در بیمارستان بستری شده است” در درمانگاه. Vucic می افزاید: “پسر شما برنده خواهد شد این است.” هیچ جزئیات دیگری بودند بلافاصله در دسترس است.

Danilo Vucic است رییس جمهوری صربستان پسر از ازدواج اول خود را. Vucic همچنین دارای یک دختر و یک پسر.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de