آخرین: کره جنوبی دارای کمترین پرش در موارد پس Feb

آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت

— کره جنوبی می بیند کوچکترین روزانه پرش در موارد جدید از فوریه. 20

— 63 جدید COVID-19 نفر در چین اما هیچ کدام در سخت ضربه هوبئی.

— چه کسی رهبر dodges سوال در مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد.

— انگلیسی رسمی می گوید PM بوریس جانسون بهبود است.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی می گوید این گزارش 39 بیشتر موارد از coronavirus بیش از 24 ساعت گذشته, در ادامه کاهش سرعت شیوع ویروس در این کشور آسیایی است.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در بیانیه ای گفت: پنج شنبه این موارد اضافی افزایش یافته و این کشور در مجموع به 10,423. آن را می گوید 6,973 از آنها بازپس گرفته شده است و منتشر شده از قرنطینه. این مرکز می گوید: مرگ و میر ناشی از coronavirus افزایش چهار تا 204.

اما 39 از موارد جدید کوچکترین روزانه پرش پس از Feb. 20. کره جنوبی ثبت شده 47 و 53 مورد جدید در روز سه شنبه و چهارشنبه.

وجود دارد هنوز هم نگرانی در مورد افزایش مداوم در عفونت های مربوط به ورود بین المللی کمک کرده است که باد caseload در پرجمعیت Seoul metropolitan area.

در مجموع 22 از 39 مورد جدید گزارش شده در سئول و اطراف آن گیونگی-دو.

___

CARSON CITY, Nev. — نوادا فرماندار در روز چهارشنبه دستور بسته شدن گلف املاک و مستغلات خانه باز مذهبی تجمعات از 10 نفر یا بیشتر و محدودیت های اضافی سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak گفت که او با اضافه کردن محدودیت از آنجا که برخی از افراد ایجاد کرده اند یک خطر غیر ضروری با تلاش برای دور زدن قوانین او در حال حاضر در محل قرار داده. محدودیت های دیگر طراحی شده بودند به کاهش در مقدار زمان صرف مردم در کنار دیگران, او گفت:.

فرماندار ماه گذشته دستور بسته شدن غیر ضروری کسب و کار از جمله قمار و قمار و صدور بخشنامه گفتن Nevadans به ماندن در خانه هر چند استثنا اعطا شد و برای افراد خارج از ورزش است.

Sisolak گفت: در یک کنفرانس خبری چهارشنبه شب او سفارش بسته شدن امکانات ورزشی و تفریحی که در آن جمع مردم مانند زمین گلف, زمین تنیس در دادگاه های بسکتبال و استخر. او گفت که با وجود تصمیم خود را در ماه گذشته به ترک زمین گلف باز او را دیده بود تصاویری که فرستاده شده بود به او از مردم سواری با هم در گلف چرخ دستی و ایستاده با هم در سبزی.

فرماندار گفت: بخشنامه جدید او امضا میله فروشگاه های مواد غذایی را از داشتن هر گونه سلف سرویس مواد غذایی مانند سالاد یا unpackaged عمده مواد غذایی که در آن مشتریان را لمس همان قاشق و سرور است. آن را نیز محدود آرایشگران و آرایشگران از ارائه در خانه خدمات به هر کسی خارج از خانواده خود را فوری.

___

پکن — چین ملی کمیسیون بهداشت در روز پنجشنبه گزارش شده 63 جدید COVID-19 موارد از جمله 61 که آن را می گوید در حال وارد عفونت در سال های اخیر ورود از خارج از کشور و دو “بومی” موارد در جنوب استان گوانگدونگ.

وجود دارد هیچ مورد جدید گزارش شده در هوبئی مرکزی استان سخت ترین ضربه از شیوع کروناویروس. دو مورد جدید مرگ و میر با این حال گزارش شد هر دو در هوبئی.

مرکز استان ووهان که در آن ویروس اولین ظهور خود پایان داد 76-مستند روز چهارشنبه. صف های طولانی تشکیل شده در فرودگاه و قطار و ایستگاه های اتوبوس به عنوان هزاران نفر در جریان خروج از شهر به خانه های خود بازگردند و مشاغل دیگر.

ملی کمیسیون بهداشت نیز گزارش 56 نفر از افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 اما نشان نداد علائم. در مجموع 77,370 مردم در چین بهبود از بیماری و 3,335 مردم فوت کرده اند با توجه به کمیسیون.

___

واشنگتن — مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است راهنمایی های جدید برای کارگران ضروری آن را به عنوان طول می کشد یک گام کوچک به سمت بازگشایی این کشور است.

هدایت امر ضروری کارگران از جمله کسانی که در مراقبت های بهداشتی و عرضه مواد غذایی در صنعت شده اند که در عرض 6 پا از یک فرد است که تایید شده یا مشکوک به مورد جدید کروناویروس.

CDC مدیر رابرت Redfield می گوید کارمند می تواند بازگشت به کار به عنوان طولانی به عنوان آنها را به درجه حرارت خود را قبل از آنها به کار پوشیدن یک ماسک صورت در همه زمان ها و تمرین های اجتماعی فاصله در حالی که آنها در محل کار هستند.

Redfield گفت: کارکنان باید همچنان به ماندن در خانه اگر آنها بیمار هستند.

او همچنین گفت: کارفرمایان در آن بسیار مهم صنایع باید درجه حرارت از یک کارگر قبل از اجازه دادن به آنها برای بازگشت به کار.

Redfield اعلام کرد راهنمایی های جدید در طول روزانه کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی در ایالات متحده در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

دستورالعمل جدید خواهد بود ارسال شده در cdc.gov.

___

واشنگتن — معاون رئیس جمهور مایک پنس می گوید فیلادلفیا در حال ظهور به عنوان یک پتانسیل نقطه داغ برای coronavirus و خواست ساکنان آن با توجه به اجتماعی فاصله دستورالعمل.

پنس می گوید او را به صحبت پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام ولف و او می گوید پیتسبورگ نیز نظارت برای افزایش ممکن است در مواردی.

___

واشنگتن — ایالات متحده مهاجرت آداب و رسوم و اجرای گزارش افزایش تعداد بازداشت شدگان در آن بازداشت که آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

یخ می گوید وجود دارد که 32 مورد تأیید. این گزارش 13 مورد در روز سه شنبه. بزرگترین غلظت در یک بازداشتگاه در سن دیگو که در آن پنج تن از بازداشت شدگان را آزمایش مثبت است. آژانس می گوید همه کسانی که آزمایش مثبت باقی می ماند در بازداشت است.

ایالات متحده دارای حدود 35000 نفر در مهاجرت بازداشت کرده است. مهاجرت طرفداران شده اند و خواستار آزادی بازداشت شدگان مهاجرت به دلیل خطر به مردم در زندان و همچنین بازداشت کارکنان و سیستم مراقبت های بهداشتی در جوامع اطراف.

یخ می گوید 11 از کارکنان مشغول به کار در بازداشت عملیات آزمایش مثبت است.

___

واشنگتن — به طور کلی که سران سپاه مهندسان ارتش می گوید: در جوامع در حال اجرا خارج از زمان ساخت تجهیزات پزشکی برای هر سرریز از coronavirus بیماران که در بیمارستان های محلی نمی تواند اداره کند.

سرهنگ ژنرال تاد Semonite خبرنگاران می گوید او معتقد است که سپاه انجام خواهد شد شروع پروژه های جدید در حدود یک هفته است. او می گوید: رهبران دولت “باید به فکر می کنم از طریق بدترین حالت و پیش از آن در حالی که آنها زمان است.”

اگر یک شهر فکر می کند که آنها را ببینید یک اوج ویروس بیماران در سراسر مارس 24 و آنها ساخته نشده و تصمیم گیری و در عین حال به ساخت اتاق های بیشتر ممکن است خیلی دیر به او می گوید.

تا کنون 17 امکانات با حدود 15000 تخت ساخته شده است و یکی دیگر از 17 برنامه ریزی شده توسط سپاه و توسعه یافته توسط جوامع محلی و پیمانکاران است. یکی دیگر از امکانات 23 انتظار اما هنوز روشن نیست که چگونه بسیاری از کسانی که در واقع ممکن است ساخته شده است.

___

پرتلند سنگ. — رژیم صهیونیستی. کیت براون می گوید اورگان K-12 مدرسه بسته باقی خواهد ماند هر چند پایان سال تحصیلی با توجه به شیوع کروناویروس قرار دادن دولت بیش از 550 ، 000 دانش آموزان و معلمان خود را در قلمرو ناشناخته به عنوان مناطق بسیار متفاوت منابع برنامه ریزی برای هفته ها از راه دور یادگیری است.

سالمندان که در حال عبور نمرات و شد در مسیر فارغ التحصیل زمانی که دولت stay-at-home منظور شروع در اواسط ماه مارس خواهد بود قادر به فارغ التحصیل گفت قهوه ای است.

___

پاریس — رییس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی تا به حال یک ویدیو کنفرانس با رهبر سازمان بهداشت جهانی در روز چهارشنبه.

در گفتگو با مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus, پاکسازی مجددا “اعتقاد خود را که است که کلیدی برای پاسخ به” کروناویروس بحران پس از انتقاد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

پاکسازی توییتی که آنها همچنین در مورد تکامل از همه گیر استراتژی به آن صورت در فرانسه و در جهان تحقیقات واکسن و آماده سازی یک طرح برای قاره آفریقا است.

در کاخ سفید در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن برای اولین بار اعلام کرد که ایالات متحده “قرار داده و نگه دارید” که بودجه و پس از آن تجدید نظر شده است که گفت: “ما در پایان دادن به کمک های مالی.”

___

سیاتل — واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee می گوید: وزارت دفاع در بیمارستان صحرایی که تعیین شده بود تا زمین فوتبال که در آن Seattle Seahawks بازی خواهد شد به سازمان مدیریت اضطراری فدرال پس از آن می تواند مستقر به دولت دیگر رو بیشتر از coronavirus بحران است.

در اواخر ماه گذشته Inslee اعلام کرد 300 سربازان از 627th بیمارستان ارتش در فورت کرسن کلرادو حال اعزام به سیاتل به کارکنان این بیمارستان بود که انتظار می رود به ایجاد تا 250 تخت بیمارستان به صورت غیر COVID-19 موارد است.

Inslee می گوید: تصمیم گیری برای ارسال بیمارستان صحرایی در جای دیگر ساخته شده بود پس از مشاوره با محلی و ایالتی و فدرال رهبران.

___

بلگراد, صربستان — رییس جمهور صربستان می گوید: او پسر در بیمارستان بستری شده است پس از عفونت با کوروناویروس.

رئیس جمهور Aleksandar Vucic می گوید در Instagram که خود را 22 ساله و پسر دانیلو پذیرفته شده در کلینیک برای بیماری های عفونی در بلگراد.

Vucic می گوید: “من برای اولین بار مادر شده است با آلوده coronavirus و بالینی بیماری به گونه ای است که او در بیمارستان بستری شده است” در درمانگاه. Vucic می افزاید: “پسر شما برنده خواهد شد این است.” هیچ جزئیات دیگری بودند بلافاصله در دسترس است.

Danilo Vucic است رییس جمهوری صربستان پسر از ازدواج اول خود را. Vucic همچنین دارای یک دختر و یک پسر.

___

مینیاپولیس — رژیم صهیونیستی. تیم Walz است گسترش سوتا اقامت در خانه سفارش تا آوریل 4 گفت: منظور اصلی خریداری شده دولت نیاز به زمان به سرعت گسترش coronavirus اما باید ادامه داد.

Walz اصلی نظم برنامه ریزی شده بود برای پایان دادن به جمعه. اما در حالی که Walz گفت Minnesotans به خوبی پاسخ داده اند او در یادداشت های خود به جدید اورژانس فرمان اجرایی که به تایید موارد COVID-19 به سرعت در حال افزایش در مینه سوتا و جامعه گسترش این بیماری نیز رو به افزایش است در دولت و ملت است.

Walz را سفارش جدید نیز گسترش بسته شدن میله, رستوران ها و دیگر امکانات رفاهی از طریق 11:59 p. m. on May 3.

مینه سوتا وزارت بهداشت گزارش 85 موارد جدید یکشنبه, بالا بردن دولت را در مجموع به 1,154 و آن را گزارش پنج جدید مرگ و میر در مجموع 39.

___

کلمبوس, اوهایو, اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine می گوید او با شهرداران جمعه که در ادامه به ابراز نگرانی در مورد برخی از کلیساها زیر وضعیت سلامت مدیر اقامت در خانه سفارش دهید.

خواه فرماندار می گوید او قصد ندارم به مردم را نقض متمم اول قانون اساسی حقوق منع عبادت, اما او همچنین می گوید او آگاه از هر دین است که پشتیبانی از قرار دادن دیگران در معرض خطر است.

“ما در حال رفتن به یک خط رسم ما قصد داریم برای قرار دادن کسی که ایستاده در درب و متوقف کردن مردم از رفتن به کلیسا” DeWine گفت. “ما فقط می خواهیم هر کس به عشق همسایه خود را.”

___

رم — مقامات بهداشت عمومی در ویروس زده لمباردی منطقه در حال هل دادن در برابر اتهامات آنها ساخته شده یک سری از اوایل خطا در مهار شیوع بیماری که هزینه زندگی.

لومباردی ارشد مراقبت های بهداشتی رسمی Giulio Gallera می گوید در نامه ای او “stupified و تلخ” توسط هفت نقطه یادداشت منتشر شده در اوایل این هفته توسط انجمن پزشکان در لومباردی.

پزشکان تا به حال نه آنچه به آنها گفته شد فقدان اطلاعات در مورد درست تعداد افراد آلوده به عدم آزمایش برای پزشکان و پرستاران و ناکافی توزیع تجهیزات حفاظتی و ماسک برای پرسنل پزشکی.

لومباردی شده است مرکز اروپا COVID-19 شیوع, ثبت نام بیش از 50,000 ایتالیا را عفونت و نزدیک به 10 ، 000 از ایتالیا 17,669 مرده است.

Gallera اشاره می کند که بسیاری از پزشکان شکایت نگران مسائل که خارج از منطقه را کنترل و انعکاس تصمیمات گرفته شده توسط دولت ملی. او در دفاع از لومباردی را از دست داده و از شیوع و اصرار انجمن برای کار با این منطقه و نه در برابر آن.

___

مادرید — مقامات در مادرید می گویند حداقل 4,260 از 4,750 مردم که زندگی در این منطقه خانه های پرستاری و پس از درگذشت coronavirus شروع كردن وجود دارد تا به حال COVID-19 بیماری یا علائم آن است.

این ارقام برای سخت ضربه پایتخت اسپانیا ریختن نور را در فاصله بین مرگ و میر مربوط به ویروس و واقعی اعداد گزارش شده توسط مقامات بهداشتی که تایید شده توسط آزمون مثبت.

برای مادرید تایید کرد تعداد سالمندان COVID-19 مرگ و میر 781 که از روز شنبه به این معنی است که بقیه افراد مسن نشان داد که علائم قبل از مرگ, اما, نیست, آزمایش نشان داده نمی شود تا در ملی تلفات. وزارت بهداشت و درمان گفت: این کشور در مجموع شد 14,555 در روز چهارشنبه.

وزارت روزانه ارقام در حال بررسی برای پیگیری بیماری تاثیر — طرح و پاسخ آن.

“این آمار و ارقام بسیار بالاتر از در عادی ماه چون زمانی که نفوذ ویروس در یک خانه سالمندان را ایجاد می کند ویران” گفت: Ignacio Aguado های شماره 2 در مادرید منطقه ای دولت. “اینها ویرانگر داده است که ما در حال مبارزه است.”

این نقاط ضعف در حسابداری از همه گیر شده بود مورد سوال در ردیابی از سرایت شمارش چرا که اسپانیا در آزمایشگاه شده اند قادر به انجام گسترده آزمایش فراتر از بیمارستان ها و خانه های سالمندان. مثبت عفونت های ثبت شده در روز چهارشنبه افزایش یافت و به 146,000.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im