آخرین: اسپانیا شروع به دیدن کاهش در موارد جدید

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— اسپانیا شروع به دیدن رکود در coronavirus موارد است.

__ کنیا گسترش قرنطینه اضافی 2 هفته.

فرانسه — بحث در مورد استفاده از ماسک های صورت است.

___

مادرید — نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز می گوید که ملت خود را ویران شده توسط coronavirus همه گیر است “شروع به دیدن نور در انتهای تونل.”

سانچز گفت که اگر زمان رکود از شیوع این بیماری همچنان ادامه دارد و سپس اسپانیا است که برای کاهش آن موارد از COVID-19. ارقام فعلی نشان می دهد اسپانیا 124,000 موارد coronavirus و بیش از 11,000 مرگ و میر.

سانچز داد تلویزیونی آدرس به ملت شنبه و گفت: اسپانیا به کاهش گسترش ویروس. او التماس شهروندان “را بیشتر فداکاری” در طول بحران.

سانچز با استفاده از آدرس اعلام کرد که دولت قصد دارد به گسترش مستند کشور شده است در زیر به مدت سه هفته تا مارس 26.

محدودیت های سفت و سخت است که نگه داشتن مردم در خانه به جز برای خرید مواد غذایی و دارو به عنوان به خوبی به عنوان غیر ضروری کسب و کار کمک اسپانیا کاهش نرخ آن از سرایت بود که بیش از 20 درصد در هفته گذشته به 6 درصد در روز شنبه.

سانچز هشدار داد که زمانی که محدودیت های سست آنها خواهد شد نورد به تدریج. او می گوید: معلوم نیست که تمام فعالیت های عادی از سر گرفته خواهد شد.

___

نایروبی, کنیا — کنیا دولت دستور داده است تا قرنطینه دوره تمدید برای دو هفته در امکانات که در آن برخی از مردم رفت و در “مهمانی sprees” و ممکن است به گسترش این کروناویروس جدید.

مقامات روز شنبه گزارش داد تعداد زیادی از موارد در میان کسانی که در قرنطینه امکانات و متهم کردن برخی از افراد و نه مصرف اجتماعی فاصله جدی است.

اما برخی از کاربران شکایت کرده اند به رسانه های محلی در مورد شرایط قرنطینه که شامل حمام مشترک و بهداشت ضعیف. کنیا 126 تایید coronavirus موارد است.

___

مادرید — نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز می گوید او را بپرسید اسپانیا در مجلس شورای اسلامی به تمدید وضعیت اضطراری کشور دو هفته دیگر به نبرد جدید شیوع کروناویروس.

اسپانیا شده است تحت مستند پس از 14 مارس ، وضعیت اضطراری است که با توجه به پایان می رسد در آوریل 11.

این فرمت از دو هفته بیشتر خواهد شد و گسترش آن تا آوریل 26 و مستند به شش کامل هفته.

رهبر اصلی ترین حزب مخالف گفت: در حال حاضر آن را پشتیبانی دولت که آن را می پرسد جلسه پارلمان برای تمدید این هفته است. این خواهد بود که دوم فرمت سانچز درخواست کرده است.

اسپانیا 11,744 مرگ و میر و 124,736 عفونت و از این بیماری همه گیر. آن است که در سرعت با ایتالیا به عنوان کشورهای با بیشترین عفونت پس از ایالات متحده است.

اما گسترش شیوع بیماری رو به کاهش است و در اسپانیا به بیمارستان کمک کرده اند بیش از 34000 بازیابی از COVID-19 ویروس.

سانچز یادداشت اسپانیا کاهش منحنی اما نیاز به زمان بیشتری برای ادامه پیشرفت آن.

ملی مستند است و بسته کردن تمام غیر ضروری صنایع و تنها اجازه می دهد تا مردم را به ترک خانه های خود را برای مواد غذایی و دارو را خرید.

___

پاریس — فرانسه وزیر بهداشت می گوید: دولت در بحث و گفتگو با کارشناسان بیش از اینکه همه شهروندان باید با پوشیدن ماسک محافظ برای مبارزه با گسترش این کروناویروس جدید.

اولیویه Veran نشان داده شده و توصیه شده توسط مقامات فرانسوی را برای همه به پوشیدن ماسک. اما او می گوید ایده این است که مورد بحث با شورای علمی ویروس شناسی کارشناسان و سازمان بهداشت و درمان.

Veran همچنین می گوید دولت فرانسه متعهد است برای به دست آوردن یک منبع فراوان از ماسک است. وی افزود: “ما باید قادر به تولید ماسک برای افرادی که مراقبان که چه نامیده می شود به افرادی که در خط دوم افرادی که در تماس با مردم است.”

___

گلاسکو — اسکاتلند خانه سالمندان می گوید: 13 ساکنان که در هفته گذشته بر این باور هستند که تا به حال جدید کروناویروس.

چهار فصل مراقبت های بهداشتی اجرا می شود برلینگتون دادگاه مراقبت از خانه در گلاسکو و می گوید: دو تن از کارکنان آن نیز در حال درمان در بیمارستان ها برای ویروس.

ساکنان که فوت شده تست شده برای این ویروس به دلیل آنها نمی رفتن به بیمارستان. خانواده های خود شده اند گفت: از این اتصال ممکن است.

خبر آمد به عنوان دولت گفت 4,313 مردم با COVID-19 کشته در بیمارستان. که افزایش 708 در یک روز قبل از. جوانترین قربانی شد 5 سال.

که روزانه به رقم شامل نمی پرستاری-صفحه اصلی مرگ و میر هستند که جداگانه ثبت و منتشر شده در هفته.

___

لندن — بریتانیا است به طور موقت آزاد حدود 4000 زندانیان برای کاهش ازدحام و سعی کنید به سرعت گسترش جدید کروناویروس در زندان است.

وزارت دادگستری می گوید: “کم خطر” مجرم خواهد بود آزاد با برچسب های الکترونیکی. مردم به جرم خشونت آمیز و یا جرائم جنسی یا تروریسم نخواهد بود واجد شرایط برای انتشار است.

حامله زندانیان و یا کسانی که با نوزادان نیز تایید شده برای انتشار است.

بریتانیا یکی از بزرگترین زندان جمعیت در اروپای غربی با بیش از 80,000 نفر پشت میله های زندان. بسیاری از زندانها نگه مراتب بیشتر زندانیان از آنها ساخته شده است.

با توجه به آمار رسمی 88 زندانیان و 15 کارکنان زندان باید آزمایش مثبت برای COVID-19. سه زندانی اند.

___

رم — ایتالیا کمیسر جدید کروناویروس بحران در دفاع از دولت را پاسخ میان انتقاد از کند و ناکافی توزیع هواکش و تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

دومنیکو Arcuri اصرار مدنی آژانس حفاظت از حال آن شتاب توزیع ماسک محافظ در روزهای اخیر و تحویل رسیده بود مناطق به مقدار کافی.

Arcuri روز شنبه با دفاع از این تصمیم به اولویت بندی hard-آمار شمالی برای اولین بار به دلیل بیماری همه گیر است که محور وجود دارد. وی افزود مرکزی و جنوب ایتالیا در حال دریافت تجهیزات لازم در زمان به مقابله با خود را به آرامی در حال افزایش caseload.

مقامات منطقه ای و انجمن های پزشکان و کارکنان مراقبت های بهداشتی را محکوم کرد کمبود PPE در اوایل بحران است. آن متهم شده است به عنوان یک کمک کننده به بیش از 11,000 کارکنان مراقبت های بهداشتی آلوده شدن و بیش از 70 پزشکان در حال مرگ است.

Arcuri همچنین اشاره کرد که ایتالیا تا به حال ساخته شده “تلاش عظیم” برای افزایش آن در بخش مراقبت ظرفیت. تعداد تخت ICU در سراسر کشور در آغاز اضطراری شد 5,179 و در حال حاضر در بیش از 9000.

ایتالیا تا به حال تنها 8.6 تعداد تخت در هر 100000 نفر قبل از همه گیر. که پایینتر از متوسط OECD از 15.9 و کسری از آلمان 33.9 تعداد تخت در هر 100 ، 000 نفر است.

___

بلگراد, صربستان — صربستان خیابان های خالی به عنوان یک سخت تر مقررات منع رفت و آمد در زمان اجرا در روز شنبه به عنوان بخشی از اقدامات طراحی شده برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

دولت تمدید ممنوعیت از 1 بعد از ظهر شنبه تا 5 صبح روز دوشنبه برای جلوگیری از مردم را از ترک خانه های خود. قبلا حکومت نظامی تحمیل شد از 5 بعد از ظهر تا 5.m روزانه.

زمین های بازی کودکان و ورودی به بلگراد پارک های مسدود شده با نوار پلاستیکی و پلیس در حال گشت زنی در خیابان های اصلی برای اطمینان از ماندن مردم در داخل. پلیس با استفاده از بلندگو برای متفرق کردن شهروندان از مناطق تفریحی در این شهر است.

صربی شهروندان نه اطاعت اقدامات سختگیرانه با وجود هشدارهای دولت به ماندن در خانه برای جلوگیری از آلوده شدن با کروناویروس جدید.

صربستان گزارش شده حدود 1500 مورد تأیید و 39 مرگ و میر.

پزشکان هشدار داده اند آنها در انتظار یک افزایش در تعداد موارد در بالکان کشور حدود 7 میلیون نفر است. مقامات ممنوع همه افراد بیش از 65 سال از ترک خانه های خود.

___

مسکو — سفارت آمریکا در روسیه می گوید که در تلاش است به ترتیب یک پرواز چارتر به بازگرداندن آمریکایی ها اما هشدار می تواند آخرین پرواز برای برخی از زمان.

برنامه ریزی Aeroflot پرواز به نیویورک لغو شد در حالی که در فرودگاه در روز جمعه. روسیه را ممنوع کرده است تمام پروازهای خطوط هوایی بین المللی از جمله کسانی که روس ها را به بازگشت به میهن خود را در تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus.

سخنگوی سفارت ربکا راس توصیه آمریکایی ها که اگر پرواز چارتر اتفاق می افتد “این به احتمال زیاد خواهد نهایی منشور فرصت به ترک روسیه است.”

همانطور که از شنبه روسیه گزارش کرده است 4,731 coronavirus عفونت و 44 مرگ و میر.

___

بانکوک — مقامات حمل و نقل هوایی در تایلند ممنوع پرواز مسافر از فرود به مدت سه روز پس از هرج و مرج آغاز شد که بیش از 100 بازگشت تایلندی شهروندان گزارش حاضر به رعایت قوانین و مقررات نیاز به آنها را به رفتن به طور مستقیم به دولت-اجرای قرنطینه مراکز.

این ممنوعیت توسط سازمان هواپیمایی کشوری از تایلند معاف دیگر پرواز دسته. به نظر می رسد ویژه پرواز را به گردشگران خارجی به کشور خود است که هنوز هم مجاز است.

ناآرامی در بانکوک Suvarnabhumi Airport جمعه شب رخ داده است. یک مقام امنیتی اجازه مسافران به ادامه خانه است. تایلندی, گزارش های رسانه ای گفت: مقام امنیتی برداشته شد از وظیفه شنبه و سیار مسافران بودند دستور داد به گزارش به مقامات.

بوروکراتیک و برهم به نظر می رسد برای کمک به این مشکل است. مقررات برای بازگشت اتباع تایلندی است که تا به حال به آنها اجازه داد تا به خود منزوی شد تغییر پنجشنبه به نیاز آنها را برای رفتن به حالت قرنطینه مرکز.

اکثر اگر نه همه حال تکمیل مقدمات سفر قبل از تغییر که شامل تاییدیه های مربوطه سفارت تایلند.

___

رم — دولت خواستار ایتالیایی ها در خانه بمانند و نه, درست کردن جدید کروناویروس عفونت به عنوان نشانه ای اضطراری است.

تقاضا به شرح زیر شواهدی وجود دارد که بیشتر و بیشتر ایتالیایی ها در حال استراحت محدودیت.

دولت و مقامات منطقه ای در زمان به تلویزیون ملی روز شنبه پس از عکس های منتشر شده در پیشرو روزانه Corriere della Sera و La Stampa نشان دادن جمعیت عظیمی از مردم از خرید در ناپل و رم و جنوا و حتی ونتو شهر پادوا.

لومباردی معاون فرماندار Fabrizio سالا ادعا تلفن همراه تاریخ نشان داد که 38 درصد از این منطقه را مردم در خارج و در مورد. که بالاترین رقم از مارس 20.

وزیر بهداشت روبرتو Speranza گفت RAI تلویزیون دولتی است که فداکاری ایتالیایی ها ساخته شده اند از آنجا که در سراسر کشور مستند به اثر رفت مارس 10 در معرض خطر بودن معکوس اگر آنها نمی پایبند به مستند.

او هشدار داد که رفتار اشتباه در حال حاضر ریسک به خطر انداختن همه خوب ایتالیایی ها تا کنون به دست آورد.

ایتالیا برای نزدیک به یک هفته است که دیده می شود یک سیما در آن جدید کروناویروس عفونت. اما ایتالیا نشده است دیده می شود هر dropoff پس از سه هفته از مستند و هر روز تعداد هنوز هم صدها نفر مرده.

___

مادرید — اسپانیا وزارت بهداشت می گوید این 18,324 آلوده مراقبت های بهداشتی کارگران از روز شنبه. که نشان دهنده 15 درصد از کل تعداد عفونت در کشور است.

اسپانیا در دولت استخدام 356 خارجی سلامت کارگران در اسپانیا زندگی می کنند برای کمک به تقویت صفوف خود را. آن را نیز استخدام پزشکی و پرستاری به دانش آموزان کمک کند.

___

ژوهانسبورگ — سازمان بهداشت جهانی مدیر کل هشدار داد رهبران آفریقایی از “قریب الوقوع خروش” در coronavirus موارد در این قاره.

Tedros Adhanom Ghebreyesus در یک تلفنی با چند تن از سران دولت نیز خواست کشورهای آفریقایی برای باز کردن دالان بشردوستانه اجازه می دهد تا تحویل به شدت مورد نیاز تجهیزات پزشکی.

بیش از نیمی از آفریقا 54 کشور بسته اند و هوا و زمین و دریا مرزها برای جلوگیری از این ویروس گسترش یافته است. اما این اندازه گیری است و تاخیر در برخی از کمک های حمل و نقل.

ویروس موارد در آفریقا در حال حاضر بیش از 7,700. سر از آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است گفت: برخی از کشورها را بیش از 10000 نفر تا پایان ماه آوریل است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de