آخرین: تگزاس ابوت اعلام کرد دولت گسترده, فاجعه

آسوشیتد پرس

آخرین به مرگ در مینیاپولیس جورج فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی که التماس هوا به عنوان یک افسر پلیس فشرده زانو در گردن او:

___

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اعلام کرد دولت گسترده ای فاجعه یکشنبه پس آخر هفته تظاهرات که به خشونت تبدیل شد و مخرب است.

در تگزاس بسیاری از نشان دادن صلح آمیز بود اما اعتراضات شد خشونت آمیز روز شنبه با آتش روشن بودن فروشگاه ها شکسته و دزدیدند و مردم صدمه دیده است.

پلیس با استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن برخی از جمعیت و گفت: آنها بازداشت بیش از 200 نفر بین دالاس, هوستون و آستین.

“هر تگزاس و هر آمریکایی حق اعتراض و تشویق همه تگزاسی به ورزش اول خود را اصلاح حقوق” ابوت جمهوری خواه در بیانیه ای گفت:.

“اما خشونت علیه دیگران و تخریب اموال غیر قابل قبول است و غیرسازنده است. به عنوان اعتراضات خشونت تبدیل شد و در زمینه های مختلف در سراسر کشور بسیار مهم است که ما در حفظ نظم و رعایت ایمنی عمومی و محافظت در برابر صدمه به اموال و یا از دست دادن.

به منظور اجازه می دهد تا ابوت برای تعیین ماموران فدرال به انجام کار پلیس محلی. این می آید به عنوان برخی از تگزاس دهندگان تماس تظاهرات و دیگران در حال برنامه ریزی برای ادامه.

___

کلمبیا S. C. — برخی از معترضان پرتاب سنگ در پلیس و آتش به حداقل دو ماشین پلیس نادیده گرفتن درخواست از تظاهرکنندگان برای خودداری از خشونت است.

در صبح روز یکشنبه خدمه در کسب و کار در سراسر مرکز شهر تجاری منطقه جاروب کردن شیشه های شکسته و نصب ورق از تخته سه لا به گران کردن پنجره ها و درها.

طی یک کنفرانس خبری در کلمبیا بعد, پنج شنبه, به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ تیم اسکات — که به عنوان تنها سیاه و جمهوری خواه در سنای آمریکا قبلا داده شده یک سری از سخنرانی ها در مسابقه از جمله تجارب متعدد کشیده شدن توسط پلیس اشاره 2015 مرگ والتر اسکات, گزارشی کارولینای جنوبی رانندگان شات به مرگ توسط یک افسر پلیس در توقف ترافیک در شمال چارلستون است.

سناتور. اسکات گفت که همانطور که در Floyd مورد آن حادثه دستگیر شد, در فیلم, اما منجر به تنها تظاهرات بدون خشونت.

“ما نمی تواند داشته باشد و حواس او را پرت به خصوص سوخت خشونت” اسکات گفت. “معترضان شنیده می شود, دیده می شود, اما منظم بود.”

در همان کنفرانس خبری رژیم صهیونیستی است. هنری مک مستر گفت: گارد ملی در هشدار برای فعال سازی در صورت نیاز, اصرار معترضان به اقدام اما ماندن صلح آمیز است.

“ما ضمن استقبال از گفتگو. ما خوش آمدید, اعتراض مردم صحبت کردن ذهن خود ما از آن استقبال و ما از آن استقبال هر زمان” مک مستر گفت: “ما بهتر است اما ما نمی تحمل خشونت است.”

چندین شهر در کارولینای جنوبی باقی مانده تحت مقررات منع رفت و آمد از جمله کلمبیا را در منطقه مرکز شهر. روز یکشنبه شهردار گل تلفونی ساحل نهاد “دولت مدنی اضطراری” در این شهرستان با توجه به خطر احتمالی ناآرامی.

___

دیترویت شهردار مایک دوگان به نهاد حکومت نظامی آغاز در روز یکشنبه ،

این شروع می شود در 8 p. m. و گسترش تا 5 صبح دوگان به خبرنگاران گفت: روز شنبه که حکومت نظامی “نیست در نظر گرفته شده برای Detroiters.”

شهرستان مقامات امیدوارند که حکومت نظامی را نگه می دارد افرادی که در دیترویت زندگی نمی کنند از آمدن به شهرستان تحریک به خشونت در جریان تظاهرات. منع رفت و آمد اعمال نمی شود به مردم رفتن و آمدن به خانه از محل کار. اتوبوس های شهر خواهد بود عامل.

___

INDIANAPOLIS — ایندیاناپولیس شهردار تحمیل یک شبه حکومت نظامی روز شنبه پس از دو شب از اعتراض های خشونت آمیز پلیس بدرفتاری آمریکایی های آفریقایی تبار که باعث آسیب گسترده در مرکز شهر و شامل چندین تیراندازی.

دو نفر کشته در حوادث هر چند آن روشن نیست خود مرگ و میر مربوط به تظاهرات.

شهردار جو Hogsett گفت: مقررات منع رفت و آمد از 8 p. m. روز شنبه تا ساعت 6 صبح شنبه می آید پس از تظاهرات مسالمت آمیز راه داد بعد به ناآرامی و تخریب.

“روشن است که پس از آخرین شب است که ما دیگر نمی تواند ارائه حفاظت از کسانی که در تظاهرات و یا ما در مرکز شهر ساکنان و صاحبان کسب و کار هنگامی که تاسف چند تا تعیین می شود به ربودن این جنبش برای خود خودخواه, دلایل” Hogsett گفت.

دو نفر کشته در مرکز شهر ایندیاناپولیس به ضرب گلوله کشته شدند در میان تیراندازی چند گزارش اواخر روز شنبه و اوایل یکشنبه. پلیس گفت: هیچ افسران اخراج اسلحه های خود را.

معاون رئیس پلیس جاش بارکر گفت: یک نفر دستگیر شد, در یکی از, مرگ و میر, اما که ارتباط بین تیراندازی و اعتراضات همچنان نامشخص و در دست بررسی.

___

صاحبان کسب و کار در شهر کانزاس و فرگوسن شد ارزیابی خسارت و تمیز کردن روز شنبه پس از تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس و درمان عمومی از سیاه پوستان توسط پلیس تفویض به خشونت است.

رژیم صهیونیستی. مایک پرشن فعال میسوری گارد ملی در روز شنبه و Missouri State Highway Patrol در آورده بود برای کمک به سازمان های اجرای قانون محلی مقابله با تظاهرات, که انتظار می رود برای از سرگیری بعد یکشنبه حداقل در کانزاس سیتی.

پلیس مسدود شده و دسترسی به شهر کانزاس مرسوم کانتری کلاب پلازا اوایل یکشنبه اجازه می دهد تا کسب و کار به اتمام آسیب از اعتراض آغاز شده است که روز شنبه. حدود 85 نفر دستگیر شدند و 10 نفر دچار تهدید کننده زندگی غیر صدمات در کانزاس سیتی.

در فرگوسن هفت افسران مجروح شدند و با سنگ و بطری های آتش بازی و چند کسب و کار و فرگوسن به مقر پلیس آسیب دیده بودند. پلیس در هر دو شهر با استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن جمعیت.

___

شهردار شیکاگو لری Lighfoot می گوید دسترسی به مرکز شهر محدود شده است به تنها به ساکنان و کارگران ضروری و گارد ملی را با حضور در شهرستان به عنوان مقامات به دنبال بنیادی خشونت ناشی از تظاهرات پس از پلیس با قتل جورج فلوید.

Lightfoot دوباره یکشنبه ستایش صلح آمیز معترضان گفت: او می ایستد “شانه به شانه” با کسانی که محکوم فلوید مرگ پس از مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن در طول بازداشت در اوایل این هفته.

اما او گفت که به منظور حفاظت از شهر دولت توافق برای اعزام “مشروط گارد ملی” را به “محدود سازد.”

او می گوید: اتوبوس و قطار خدمات به مرکز حلقه است به طور موقت به حالت تعلیق درآمد. Drawbridges که دهانه چندین امتداد رودخانه شیکاگو در داخل و خارج از منطقه هستند مطرح شده برای محدود کردن دسترسی به وسیله نقلیه.

و Lightfoot می گوید citywide 9 بعد از ظهر تا 6 صبح مقررات منع رفت و آمد را در اثر باقی می ماند به طور نامحدود. مقامات می گویند وجود دارد 240 دستگیری شنبه شب و اوایل روز شنبه و شش نفر به ضرب گلوله کشته شد یک ضرب در حلقه در طول چهار ساعت span شنبه شب.

___

لس آنجلس مسلح سربازان گارد ملی گشت در خیابان های لس آنجلس روز یکشنبه به عنوان شهر شروع به تمیز کردن پس از یک شب از خشونت که دیدم تظاهرکنندگان برخورد بارها و بارها با افسران مشعل وسایل نقلیه پلیس و غارت کسب و کار.

ماموران آتش نشانی در پاسخ به ده ها تن از blazes و نمرات کسب و کارهای آسیب دیده بودند. یکی از سخت ترین-آمار مناطق اطراف بیشه محبوب high-end, هوای آزاد, بازار غرب از مرکز شهر که در آن صدها نفر از معترضان swarmed محله, دوش گرفتن پلیس با سنگ و اشیاء دیگر و خرابکاری در فروشگاه. یک افسر دچار جمجمه شکسته لس آنجلس رئیس پلیس میشل مور گفت.

ویندوز هم شکسته شد در تقریبا در هر فروشگاه به همراه یک کشش از ملروز خیابان. در تونی K کفش, فروشگاه, صاحب آلن Kokozian گفت: کل محصول انبار شده بود یا به سرقت رفته و یا آسیب دیده است.

Kokozian گفت که او با ضربه به سر با یک بطری پرواز به او التماس کرد با غارتگران به فراغت خود را استقرار شنبه شب.

“این نه یک اعتراض سیاسی. این است که اساسا یک دسته دزد گرفتن با هم و با بهره گیری از یک وضعیت” Kokozian گفت: به عنوان او به بررسی سوراخ در سقف خود را ناشی از آتش است.

دوربین امنیتی در فیلم نشان داد گروهی از مردم بسیار مخربی جلو پنجره FRANCES دود مغازه در مرکز شهر لس آنجلس در اوایل روز شنبه. در عرض یک دقیقه آنها را خالی کرده بود فروشگاه قفسه و فرار کرد.

“من خیلی عصبانی است. من خیلی عصبانی است. شما می دانید, آن را در زندگی من قرار داده و همه چیز را به آن را” صاحب ناتالی Mishali گفت کیلوکالری-تلویزیون. “من برای صحبت کردن از حقوق بشر است. من باور دارم که. من بسیار پرشور در مورد آن است. این فقط بهانه ای برای سرقت.”

___

پورتلند اورگان پورتلند شهردار تد ویلر اعلام کرد که شهر حکومت نظامی ادامه خواهد داد و دوباره شروع می شود در 8 بعد از ظهر یکشنبه.

برای دومین شب مردم در پورتلند خیابان های شهر پرسه می زدند.

افسران گفت: برخی از پرتاب پرتابه در آنها. با توجه به بیانیه ای آتش بازی و “هوایی خمپاره” پرتاب شد و در Multnomah County Courthouse اواخر روز شنبه.

در یک صدای جیر جیر صبح روز یکشنبه ویلر پورتلند شهردار نوشت: “آشوبگران هستند و نه رهبری اعتقاد راسخ به تغییر سیستمیک نژاد پرستی. آنها اپورتونيست با استفاده از پوشش تظاهرات مشروع برای ایجاد ترس در جوامع ما. اجازه ندهید که آنها را.”

___

GOLDSBORO, N. C. — کارولینای شمالی وزیر که بسیج مردم در سراسر کشور با مردم فقیر انتخاباتی در واکنش به تظاهرات آوردن ملت گفت سیستمیک نژادپرستی و نابرابری اقتصادی رفته اند برای بیش از حد طولانی است.

“خدا را شکر مردم در خیابان امتناع از پذیرش آنچه که دیده شده است به صورت عادی برای بیش از حد طولانی گفت:” برگرد. William J. آرایشگر در خطبه برنامه تلویزیونی از او Greenleaf کلیسای مسیحی در کارولینای شمالی.

او به نام تصویری پخش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس است که موجب بزرگ تظاهرات در شهرستانها در سراسر ایالات متحده “viscerally یادآور لینچ کردن عکس ها استفاده می شود به تهدید و ارعاب آفریقایی-آمریکایی برای چندین دهه در این کشور و به معنای واقعی کلمه با تهدید و ارعاب ملت است.”

در آنچه که او به نام یک نامه معنوی به ملت آرایشگر گفت: هم پیوسته بی عدالتی های سیستمیک نژادپرستی و فقر و ویرانی زیست محیطی جنگ اقتصاد و نادرست اخلاقی روایت از ناسیونالیسم مذهبی همه باید با هم.

___

دنور — شهرستان خدمه صرف صبح یکشنبه شستشو نقاشی های دیواری کردن ساختمان ها و تمیز کردن خیابان ها در یک صحنه در حال پخش در سراسر کشور, در سراسر کشور پس از تظاهرات تبدیل آشفته و مخرب است.

بسیاری از کسب و کار در مرکز شهر دنور سوار کردن فروشگاه خود را جبهه با برخی از پوشش های دیواری مانند “من نمی توانم نفس بکشم.” ساختمان در سراسر مرکز شهر بودند ناخوانا با نقاشی های دیواری با پیام مانند “کشتن پلیس!” در بالای کنگره غرب, مراحل نقاشی های دیواری در ویندوز بالاتر از سه ورودی را بخوانید “Stop Killing ما است.”

پلیس در جستجوی فرد رانندگی وسیله نقلیه که آنها می گویند عمدا زده یک رزمناو پلیس پس از نزدیک به اعتراض کرده بود تا حد زیادی شکسته در مرکز شهر دنور. دو مجروح افسران خارج از بیمارستان; هر سه در حال انتظار برای بازیابی, Denver, پلیس هنوز توییتی.

___

سالت لیک سیتی — در سالت لیک سیتی که در آن 41 تظاهر کنندگان دستگیر شدند و پس از آنها روشن یک ماشین پلیس را به آتش زده و یک افسر با یک خفاش شنبه شب مسئولان شهرستان منعکس شده صبح یکشنبه در مورد وضعیت رو به ملت به عنوان خدمه پاک, نقاشی از ساختمان ها و تمیز خیابان های خالی.

“ما همه صدمه زدن به از این هفته و روز گذشته به طور خاص دلخراش بود برای شهر ما و شهرهای سراسر کشور, اما این است که در مورد چیزی بسیار عمیق تر و طولانی مدت تر از یک اعتراض یا شورش” گفت: Salt Lake City, شهردار ارین Mendenhall دموکراتیک سابق شهرستان councilwoman است که در سال اول به عنوان شهردار.

“ما می یابند و ما را بهبود می یابند در آینده هم برای بازسازی سیاست ها و به آدرس زیرخاک در اوردن unpack سیستمیک نژادپرستی وجود دارد که در این شهرستان و در هر شهرستان در سراسر این کشور است.”

Salt Lake City, رئیس پلیس مایک براون گفت که او می خواهد به شنیدن از مردم چگونه افسران او می تواند بهتر انجام دهید اما گفت: “ما نمیتوانیم معنی دار مکالمات در یک اشوبگرانه وضعیت است.”

___

واشنگتن — جورج فلوید را وکیل خانواده بن Crump می گوید او فکر می کند جدی تر به اتهام قتل باید در برابر سفید مینیاپولیس افسر پلیس که فشرده زانو خود را به Floyd گردن به او التماس برای هوا.

Crump می گوید او معتقد است وجود شواهد کافی برای نشان دادن افسر اقدامات پیش برنامه ریزی شده.

افسر درک چوین, 44 شد و متهم هفته گذشته با سوم قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس که در حال ثبت در موارد غیر عمدی و مرگ است. چوین همچنین متهم شد که نادیده گرفتن یک افسر دیگر که ابراز نگرانی در مورد فلوید یک مرد سیاه و سفید به عنوان او دراز دستبند بر روی زمین است.

Crump فردا می گوید: “ما نمی دانیم چگونه است که نه قتل عمد.”

با توجه به شکایت چوین او زانو در Floyd گردن به مدت هشت دقیقه از جمله نزدیک به سه دقیقه پس از او متوقف شد در حال حرکت و صحبت کردن است.

کالبد شکافی گفت: ترکیب اثر بودن مهار پتانسیل باده در Floyd را از سیستم خود در زمینه مسائل مربوط به سلامت از جمله بیماری های قلبی به احتمال زیاد منجر به مرگ او.

___

سیاتل سیاتل دوباره باید 5 بعد از ظهر در سطح شهرستان مقررات منع رفت و آمد یکشنبه و پلیس آنها را دستگیر حداقل 27 نفر در طول پنج شنبه تظاهرات قتل جورج فلوید.

غارتگران شکست در مرکز شهر مغازه و در یک نقطه بین ایالتی 5 به طور خلاصه بسته از طریق مرکز شهر هنگامی که تظاهرکنندگان بر روی جاده. واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee است اعزام 200 سرباز گارد ملی برای کمک به حفظ نظم.

___

ققنوس — داوطلبان با استفاده از بیل و جارو برای تمیز کردن شیشه های شکسته در خارج حداقل پنج فروشگاه در یک مجلل بازار در یک ققنوس حومه.

فروشگاه ها آسیب دیده بودند پس از یک روز راهپیمایی مسالمت آمیز تبدیل به یک شب از گاهی از تظاهرات خشونت آمیز که شامل خرابکاری و حمله به یک ایستگاه پلیس.

اواخر روز شنبه مردم زانو زد و با دست خود در خیابان ها در خارج ققنوس پلیس و شهرداری ساختمان شعار “دست ها بالا نمی شلیک” و “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

ماموران با استفاده از فلش-انفجار نارنجک و پراکنده کردند و در مدت کوتاهی پس از 10 p. m. گفتن مردم آن را غیر قانونی مجمع.

در اسکاتسدیل برخی از مردم شکست ویندوز در فروشگاه ها از جمله Neiman Marcus و Urban Outfitters گرفتن کالا و آسیب رساندن به ساختمان.

صبح یکشنبه از ایستگاه های تلویزیون فیلم نشان بزرگ سوراخ پانچ در برخی از فروشگاه ویندوز با شیشه به طور کامل خرد در جلوی پنجره ها از فروشگاه های دیگر.

___

واشنگتن — آتلانتا شهردار Keisha لنس کف می گوید او نمی باید اعتماد به نفس در وزارت دادگستری ایالات متحده به طور کامل بررسی اخیر قتل Ahmaud Arbery در گرجستان به عنوان یک حقوق مدنی و جنایت.

کف می گوید CBS’ “چهره ملت” او امیدوار است که مناسب هزینه خواهد شد و تحت پیگرد قانونی قرار اگر نه توسط وزارت دادگستری پس از آن دولت گرجستان است.

Arbery کشته شد Feb. 23 هنگامی که یک پدر و پسر مسلح خود و دنبال 25-سال-پیرمرد و پس از لکه بینی او در حال اجرا در محله خود را. بیش از دو ماه گذشت قبل از گرگوری McMichael, 64 و تراویس McMichael, 34 دستگیر شدند به اتهام قتل جنایت و تشدید حمله.

کف روز یکشنبه گفت: “من نمی باید ایمان در این وزارت دادگستری اما اگر این عدالت اداره می کند آنچه در آن ایجاد شده بود به انجام و سپس عدالت خدمت خواهد شد. اما ما نیز باید backstop از دولت گرجستان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de