آخرین: ما هرزه می گوید او فرض عفونت ویروس

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

—کشتی بیمارستانی نیروی دریایی می رسد و در شهر نیویورک است.

—ژاپن خواستار سر که برای کمک به سرعت واکسن.

—ایتالیا می بیند کاهش میزان موارد جدید.

— توکیو المپیک موکول به شروع جولای 23, 2021.

___

واشنگتن — نیویورک تشکر. Nydia ولاسکز یک دموکرات که با حضور رییس مجلس در جلسه به تصویب 2 تریلیون دلار بسته نجات می گوید: روز شنبه در بیانیه ای اعلام کرد که او یک فرض coronavirus عفونت است.

ولاسکز که نشان دهنده بخش هایی از بروکلین و منهتن بود در پا از مجلس نانسی پلوسی و دیگر دموکرات و رهبران جمهوری خواه در مراسم امضای بعد از این لایحه تصویب شد.

ولاسکز, 67 می گوید: در بیانیه ای که او شروع به احساس بیمار صبح روز یکشنبه صحبت کرد و به کنگره را حضور پزشک توسط تلفن. او می گوید: او تشخیص داده شد با فرض عفونت است اما علائم خفیف است و منزوی در خانه به عنوان پزشک توصیه می شود.

___

مسکو — شهردار سنت پترزبورگ دومین شهر دستور داده است تا گسترده مستند.

اندازه گیری مجموعه شرایط مشابه به عنوان در مسکو. ساکنان دستور به ماندن در خانه به جز برای موارد اضطراری پزشکی خرید مواد غذایی و دارو دفع زباله و راه رفتن حیوانات خانگی در 100 متر (320 فوت) از خانه. آن را نیز اجازه می دهد تا مردم برای رفتن به محل کار خود را در صورت لزوم.

سنت پترزبورگ با جمعیت حدود 5.5 میلیون دلار گزارش شده 50 مورد از coronavirus و یک مرگ.

___

شهر واتیکان — پاپ فرانسیس’ قائم مقام برای رم دارای آزمایش مثبت برای coronavirus در مورد اول از یک کاردینال نزدیک به پاپ شناخته شده است به توان و حذف.

کاردینال آنجلو د Donatis شده بود در تماس با فرانسیس در هفته های اخیر — ظاهرا نه در فرد وجود بیش از کاردینال های اولیه تصمیم به بستن تمام رم کلیساها در خط با خاموش کردن دولت فرمان.

د Donatis معکوس خود را پس از فرانسیس مداخله و مجاز وابسته به قلمرو اسقف کلیساهای را باز باقی می ماند برای افراد به دعا.

پاپ است که از لحاظ فنی اسقف رم اما او نمایندگان روز به روز در حال اجرا از اسقف نشین به قائم مقام او د Donatis, 66. رم کلیسا گفت: د Donatis بود که در شرایط خوبی در رم Gemelli بیمارستان و دریافت درمان ضد ویروسی.

مقدس گفت: شش نفر تست مثبت برای این ویروس در واتیکان هیچ یک از آنها را پاپ و یا نزدیک ترین مشاوران.

___

رم — ایتالیایی وزیر بهداشت روبرتو Speranza می گوید ایتالیا به دنبال خواهد داشت, توصیه دانشمندان و گسترش در سراسر کشور مستند حداقل تا مارس 12.

این مستند حکم در حال حاضر اجرا می شود و تا آوریل 3 و پزشکان و دیگر کارشناسان بهداشت و درمان شده اند هشدار می داد که ایتالیا را مورد COVID-19 نیست اوج خود رسیده و در عین حال با وجود برخی از تشویق اعداد.

Speranza می گوید ملی علمی کمیته فنی توصیه می شود “گسترش مهار اقدامات حداقل تا عید پاک” مارس 12. وی افزود: “دولت به حرکت در این مسیر است.”

ایتالیا بیش از 100,000 تایید موارد عفونت کروناویروس و تقریبا 11,600 مرگ و میر افراد آلوده.

___

ژنو — سازمان بهداشت جهانی است و با استناد به “شواهدی” که با پوشیدن ماسک صورت — در صورت استفاده نادرست — در واقع می تواند انجام بیش از آسیب خوب در مبارزه با گسترش coronavirus.

که در شرایط اضطراری رئیس دکتر مایکل رایان گفت: او غافل بود از یک حرکت توسط مقامات در اتریش به نیاز مردم به پوشیدن ماسک صورت زمانی که آنها رفتن به سوپر مارکت.

با برخی از کشورهای مواجه با کمبود ماسک, رایان تصریح کرد که معتقد است به طور کلی باید آنها را فرسوده توسط افرادی که بیمار به آنها را جلوگیری از گسترش این ویروس توسط کارکنان مراقبت های بهداشتی که واقعا به آنها نیاز دارید.

“اما وجود دارد هیچ خاص و شواهد نشان می دهد که پوشیدن ماسک توسط جمعیت جمعی است هر یک مزایای خاص — در واقع وجود دارد برخی از شواهد نشان می دهد مخالف,” او گفت:.

رایان نمی استادانه درست شده فراتر از استناد به “خطرات” مربوط به اتصالات ماسک نادرست هر چند او به نظر می رسد اشاره به نحوه دست می تواند ویروس را تا نزدیکی یا چهره به عنوان ماسک قرار دارد.

___

تمپا, فلوریدا. — فلوریدا کلانتر به دنبال یک حکم بازداشت کشیش یک megachurch پس از انتخابات گفت: او برگزار شد یک سرویس با صدها نفر از مردم و نقض امن در خانه سفارش در محل قرار داده برای محدود کردن گسترش coronavirus.

هیلزوو کلانتر چاد Chronister گفت: در یک کنفرانس خبری که با او مذاکره با وکیل کشیش رادنی Howard-براون به نوبه خود خود را به مقامات در هرناندو شهرستان که در آن او زندگی می کند. Chronister اضافه شده است که کشیش است: “یک زرادخانه از سلاح” و “گسترده نیروهای امنیتی.”

“ما به او اجازه می دهد به نوبه خود در. اگر او نمی کند, پس از آن ما در حال رفتن به مجبور به افسران پلیس و رفتن او و اجرای قانون بسیار آموزش دیده به آن رسیدگی مناسب” کلانتر گفت.

Chronister گفت: فرماندهی کارکنان ملاقات با رهبران کلیسا مورد خطر قرار دادن آنها خود را — و خود را به جماعت در نه حفظ مناسب اجتماعی فاصله و هوارد-براون جلو رفتم و برگزار شد ، کلانتر را نیز قرار داده شده یک امضای دیجیتال در جاده ها در نزدیکی کلیسا جلوی خانه که گفت: “عمل اجتماعی فاصله.”

___

آنکارا — ترکیه رئیس جمهور اعلام کرد راه اندازی یک کمپین کمک به حمایت از خانواده های کم درآمد که آمار شیوع ویروس.

در یک آدرس به ملت پس از جلسه هیئت دولت رجب طیب اردوغان گفت که او با اهدای هفت ماه از حقوق و دستمزد خود را به مبارزات انتخاباتی.

اردوغان همچنین گفت: ترکیه برنامه ریزی شده برای ارسال یک محموله هواپیما از تجهیزات پزشکی به اسپانیا برای کمک به این کشور در مبارزه با ویروس.

یک کشتی حامل کمک های پزشکی نیز اعزام به ایتالیا اردوغان گفت.

___

SAN JUAN, Puerto Rico — پورتوریکو بسته یک ایستگاه آتش در خاک ایالات متحده پایتخت پس از مقامات می گویند همسر یک مامور اتش نشانی آزمایش مثبت برای COVID-19.

روز دوشنبه اعلام می آید تنها چند روز پس از آنکه مقامات بسته دو ایستگاه های پلیس به دلایل مشابه. مقامات گفت: 40 آتش نشانی در Puerta de Tierra ایستگاه در سن ژوئن به خانه فرستاده شدند و تحت یک دو هفته ای قرنطینه و آزمایش خواهد شد.

___

واشنگتن — وزارت امور خارجه می گوید که با موفقیت مرتب بازگشت برخی از 25,000 شهروندان آمریکایی رشته در خارج از کشور در بیش از 50 کشور به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

مقامات می گویند آنها در حال ادامه به سطح شیب دار تا تخلیه تلاش و که بیش از 100 پرواز برای شهروندان ایالات متحده باید برنامه ریزی شده برای هفته آینده. حدود 9000 آمریکایی ها باید ثبت نام برای کسانی که در آینده پرواز و هنوز هم وجود دارد فضای در دسترس در بسیاری از.

بسیاری از کسانی که رشته ها در کشورهای آمریکای لاتین به ویژه در پرو جایی که برخی از آمریکایی ها شده اند و آزار توسط مقامات.

در همین حال وزارت بهداشت مقامات وجود دارد گفت: 75 تایید coronavirus موارد در میان کارکنان در 220 سفارتخانه های ایالات متحده. در داخل ایالات متحده آمریکا و مقامات وجود دارد گفت: 30 تایید موارد این ویروس در وزارت امور خارجه دفاتر در نه شهرستانها.

___

پراگ — چک دولت یافته جارو محدودیت های است که به منظور کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس.

سفر بان کی مون که اجازه می دهد تا مردم فقط به رفتن به محل کار و انجام ضروری خرید خواهد بود در محل حداقل تا آوریل 11. کسب و کار خرده فروشی به جز فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها نیز بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که همان تاریخ است.

وضعیت اضطراری است که به دولت برخی از قدرت فوق العاده ای برای مقابله با این بیماری همه گیر نیز تنظیم شده است به پایان می رسد در آوریل 11 و مجلس تصویب خواهد شد مورد نیاز برای هر بیشتر فرمت.

در یک اقدام جدید همه چکها از بازگشت به خانه از خارج از کشور و نه فقط کسانی که پس از رسیدن از 19 بدترین آمار کشورهای بحران را باید قرنطینه به مدت دو هفته.

___

مادرید — اسپانیایی نیروی هوایی A400M هواپیمای باری وارد کرده با 1 میلیون و سریع تست های جدید کروناویروس.

پرواز از شانگهای نیز آورده ماسک و تجهیزات حفاظت شخصی برای سلامت کارگران در اسپانیا است که سومین شماره از عفونت های گزارش شده در جهان پس از ایالات متحده و ایتالیا.

اسپانیایی وزیر دفاع مارگاریتا روبلز گفت: این هواپیما فرود آمد دوشنبه در ترخن د اردز پایه حدود 20 کیلومتر (12 مایل) از مادرید با تقریبا 14 تن از محموله.

در کشور همسایه پرتغال حمل و نقل 1 میلیون ماسک و 200000 آزمون نیز از چین وارد شده.

___

لندن — دولت بریتانیا مشاور ارشد علمی می گوید شواهدی وجود دارد در سراسر کشور مستند اقدامات در حال کار به سرعت گسترش جدید کروناویروس.

پاتریک blue palace hotel گوید تعدادی از بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19 به طور پیوسته در حال افزایش است “نشان می دهد ما در سریع شتاب در لحظه است.”

در حال حاضر وجود دارد 9,000 coronavirus بيماران در بيمارستان در انگلستان یک شماره افزایش حدود 1000 نفر در روز است.

Blue palace hotel, می گوید: تعداد مرگ و میر در میان افراد مبتلا به این ویروس است که پیگیری افزایش دیده می شود در فرانسه است اما در زیر مدار از اسپانیا و ایتالیا سخت ترین-آمار کشورهای اروپایی است.

انگلستان تایید کرده است 22,141 موارد COVID-19 و 1,408 افراد مبتلا به این ویروس فوت کرده اند. این افزایش از 180 قبلی 24 ساعت کوچکتر افزایش نسبت به دو روز گذشته.

___

برلین — آنگلا مرکل صدراعظم آلمان دوباره آزمایش منفی برای جدید کروناویروس.

مرکل رفت و به خود قرنطینه در 22 مارس پس از یادگیری است که یک دکتر که تا به حال تجویز واکسن به روز قبل از آن تا به حال آزمایش مثبت است.

دفتر او روز دوشنبه گفت که با وجود در حال حاضر تست منفی سه بار 65 ساله رهبر ادامه خواهد داد به کار از خانه “در روزهای آینده.”

___

لندن — دولت بریتانیا تشکیل شده و با همکاری شرکت های هواپیمایی به بازگرداندن دهها هزار نفر از بریتن رشته در سراسر جهان به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: در دولت جلسه توجیهی روزانه که کسانی که هنوز قادر به هیئت مدیره پرواز تجاری باید به کتاب بلیط خود را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“Don’t run خطر ابتلا رشته” او گفت:.

که در آن وجود ندارد تجاری گزینه ها به دلیل ویروس های مربوط به مستند اقدامات در جای خود قرار داده در سراسر جهان Raab گفت که دولت ارائه خواهد شد تا به 75 میلیون پوند (93 میلیون دلار) کمک مالی به فعال ویژه پرواز چارتر — توسط خطوط هوایی بریتانیا Virgin Atlantic easyJet Jet2 و تیتان هوایی — پرواز رشته مسافران بازگشت.

___

رم — ایتالیا این است که شاهد ادامه رکود در رای جدید خود را تایید کرد coronavirus موارد در هنگام ثبت نام یک شماره ثبت از مردم درمان آن را به عنوان وارد آن هفته سوم به سراسر کشور مستند.

یکی دیگر از 812 نفر در آخرین روز آوردن ایتالیا تلفات به 11,591 و حفظ موقعیت خود به عنوان کشور با مرده.

به طور کلی ایتالیا اضافه شده 4,050 عفونت های جدید دوشنبه, آوردن رسمی خود را در مجموع به 101,739 و نگه داشتن جایگاه خود را به عنوان تازه کانون از همه گیر و دوم تنها به ایالات متحده اپیدیولوژی می گویند تعداد واقعی ایتالیا caseload اما به اندازه پنج تا 10 برابر بیشتر از رقم رسمی اما که آن موارد نیست که شمارش از آنجا که ایتالیا تنها آزمایش افراد با علائم شدید. از کسانی که آلوده 14,620 اعلام شده است درمان از جمله یک رکورد 1,590 در روز گذشته است.

___

ژنو — سازمان بهداشت جهانی در شرایط اضطراری رئیس می گوید: coronavirus مورد شمارش در سخت-آمار کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا هستند “به طور بالقوه ثبات” ولی هیچ وقت اجازه دهید تا در سختی اقدامات برای محدود کردن و پیگیری گسترش ویروس.

“این است که ما ملتهب امیدواریم که که مورد” دکتر مایکل رایان به خبرنگاران گفت:. “اما ما باید در حال حاضر فشار ویروس را و آن را نمی خواهد اتفاق می افتد خود به خود.”

رایان صحبت کردن در به طور منظم که در کنفرانس خبری گفت: “ما باید شروع به دیدن ثبات” در پی مستندات و “اندازه گیری دقیق” در ایتالیا و اسپانیا و جاهای دیگر بیش از دو هفته گذشته.

او گفت: در مورد شمارش در یک بیماری همه گیر نشان دهنده این واقعیت از انتقال به مدت حداقل دو هفته گذشته.

“موارد شما ببینید امروز تقریبا مانند یک تاریخی در راه همان زمانی که ما در حال گفت که ما به دنبال در کهکشان ها از طریق یک تلسکوپ است که ما در حال دیدن نور از یک میلیارد سال پیش,” او گفت:. “ما در حال دیدن یک واقعیت است که قبل وجود داشته است.”

___

آنکارا — تعداد تایید coronavirus موارد در ترکیه تصویب 10,000 در حالی که کسانی که از دست داده و زندگی خود را از ویروس رسیده 168.

وزیر بهداشت Fahrettin Koca گزارش از 1610 عفونت بیشتر در 24 ساعت گذشته, افزایش کل در کشور به 10,827.

او همچنین گزارش های اضافی 37 مرگ و میر.

ترکیه تا کنون انجام شده نزدیک به 77,000 آزمون.

___

مسکو — ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد بحث و بررسی امکان همکاری بین دو کشور در مبارزه با رمان coronavirus در یک تماس تلفنی.

یک کرملین در بیانیه ای گفت که تماس گرفت در واشنگتن ابتکار.

رهبران همچنین در مورد بازار جهانی نفت که در آن قیمت ها کاهش یافته است که از روسیه را رد کرد اوپک پیشنهاد کاهش تولید; تقاضا برای نفت را کاهش داده میان coronavirus بیماری همه گیر.

___

ژنو — یک آژانس سازمان ملل متحد مصرانه جهان بالا قدرت به ارتکاب 2.5 تریلیون دلار برای کمک به کشورهای در حال توسعه آب و رمان شیوع کروناویروس از جمله یک “طرح مارشال” برای بهبود سلامت.

تنها چند روز پس از نفوذ G20 سازمان ملل اعلام کرد قصد دارد برای تزریق $5 تریلیون به یک بیمار اقتصاد جهانی U. N. کنفرانس تجارت و توسعه اصرار کشورهای در حال توسعه باید از سمت چپ.

UNCTAD می گوید: 2.5 تریلیون دلار در پشتیبانی باید از طریق “طرح مارشال”به سبک, کمک های مالی, بدهی آمرزش و دسترسی به دارایی های شناخته شده به عنوان حقوق نقشه کشی ویژه.

صندوق بین المللی پول روز جمعه برآورد شده است که بازارهای نوظهور را “سرمایه گذاری نیاز دارد” جمعا به مبلغ 2.5 تریلیون تماس که “lower-end برآورد” که ذخایر خود را برآورده نمی.

___

نیویورک — یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی وارد کرده و در شهر نیویورک برای کمک به تسکین coronavirus بحران آوردن شهر نیویورک بیمارستان.

این USNS راحتی 1,000 تخت و 12 اتاق عمل است که می تواند به بالا و در حال اجرا در عرض 24 ساعت. این انتظار می رود برای تقویت محاصره سیستم مراقبت های بهداشتی با درمان غیر coronavirus بیماران در حالی که بیمارستان ها درمان افراد مبتلا COVID-19.

نیویورک شهرستان, کانون ایالات متحده شیوع گزارش روز شنبه که از عوارض آن افزایش یافته است به 776.

___

توکیو — ژاپن شینزو آبه خواست سر از سازمان بهداشت جهانی برای کمک به سرعت بخشیدن به توسعه دارو و واکسن برای coronavirus ترویج به اشتراک گذاری اطلاعات و همکاری در میان کشورها است.

آبه گفته مدیر کل Tedros Adhanom در یک تماس تلفنی است که ژاپن به دنبال تحقیقات بالینی بر روی آنفولانزا مواد مخدر Favipiravir با چند کشور دیگر.

ژاپن وزارت امور خارجه می گوید Tedros متعهد که رهبری در توسعه پزشکی, واکسن و تشخیص است.

آبه خواسته Tedros به استفاده از ژاپن $46 میلیون سهم به این که به طور موثر ارائه کمک های فنی برای کارگران بهداشت و درمان در کشورهای در حال توسعه که در آن COVID-19 موارد به شدت در حال افزایش است.

___

توکیو توکیو المپیک باز خواهد شد در سال آینده در ماه جولای همان حافظه برنامه ریزی شده برای این بازی.

توکیو برگزار کنندگان می گویند مراسم افتتاحیه برگزار خواهد شد ژوئیه 23 2021. که تقریبا دقیقا یک سال پس از بازی به علت شروع این سال است. کمیته بین المللی المپیک و سازمان هفته گذشته به تعویق افتاد بازی های المپیک به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این موکول بازی های المپیک شروع خواهد شد در جولای 23, با مراسم اختتامیه در اوت. 8. بازی های پارالمپیک شد موکول به اوت. 24-سپتامبر. 5.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net