آخرین: وزارت امور خارجه آمریکا در ادامه با بازگشت

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

—کشتی بیمارستانی نیروی دریایی می رسد و در شهر نیویورک است.

—ژاپن خواستار سر که برای کمک به سرعت واکسن.

—ایتالیا می بیند کاهش میزان موارد جدید.

— توکیو المپیک موکول به شروع جولای 23, 2021.

___

واشنگتن — وزارت امور خارجه می گوید که با موفقیت مرتب بازگشت برخی از 25,000 شهروندان آمریکایی رشته در خارج از کشور در بیش از 50 کشور به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

مقامات می گویند آنها در حال ادامه به سطح شیب دار تا تخلیه تلاش و که بیش از 100 پرواز برای شهروندان ایالات متحده باید برنامه ریزی شده برای هفته آینده. حدود 9000 آمریکایی ها باید ثبت نام برای کسانی که در آینده پرواز و هنوز هم وجود دارد فضای در دسترس در بسیاری از.

بسیاری از کسانی که رشته ها در کشورهای آمریکای لاتین به ویژه در پرو جایی که برخی از آمریکایی ها شده اند و آزار توسط مقامات.

در همین حال وزارت بهداشت مقامات وجود دارد گفت: 75 تایید coronavirus موارد در میان کارکنان در 220 سفارتخانه های ایالات متحده. در داخل ایالات متحده آمریکا و مقامات وجود دارد گفت: 30 تایید موارد این ویروس در وزارت امور خارجه دفاتر در نه شهرستانها.

___

پراگ — چک دولت یافته جارو محدودیت های است که به منظور کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس.

سفر بان کی مون که اجازه می دهد تا مردم فقط به رفتن به محل کار و انجام ضروری خرید خواهد بود در محل حداقل تا آوریل 11. کسب و کار خرده فروشی به جز فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها نیز بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که همان تاریخ است.

وضعیت اضطراری است که به دولت برخی از قدرت فوق العاده ای برای مقابله با این بیماری همه گیر نیز تنظیم شده است به پایان می رسد در آوریل 11 و مجلس تصویب خواهد شد مورد نیاز برای هر بیشتر فرمت.

در یک اقدام جدید همه چکها از بازگشت به خانه از خارج از کشور و نه فقط کسانی که پس از رسیدن از 19 بدترین آمار کشورهای بحران را باید قرنطینه به مدت دو هفته.

___

مادرید — اسپانیایی نیروی هوایی A400M هواپیمای باری وارد کرده با 1 میلیون و سریع تست های جدید کروناویروس.

پرواز از شانگهای نیز آورده ماسک و تجهیزات حفاظت شخصی برای سلامت کارگران در اسپانیا است که سومین شماره از عفونت های گزارش شده در جهان پس از ایالات متحده و ایتالیا.

اسپانیایی وزیر دفاع مارگاریتا روبلز گفت: این هواپیما فرود آمد دوشنبه در ترخن د اردز پایه حدود 20 کیلومتر (12 مایل) از مادرید با تقریبا 14 تن از محموله.

در کشور همسایه پرتغال حمل و نقل 1 میلیون ماسک و 200000 آزمون نیز از چین وارد شده.

___

لندن — دولت بریتانیا مشاور ارشد علمی می گوید شواهدی وجود دارد در سراسر کشور مستند اقدامات در حال کار به سرعت گسترش جدید کروناویروس.

پاتریک blue palace hotel گوید تعدادی از بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19 به طور پیوسته در حال افزایش است “نشان می دهد ما در سریع شتاب در لحظه است.”

در حال حاضر وجود دارد 9,000 coronavirus بيماران در بيمارستان در انگلستان یک شماره افزایش حدود 1000 نفر در روز است.

Blue palace hotel, می گوید: تعداد مرگ و میر در میان افراد مبتلا به این ویروس است که پیگیری افزایش دیده می شود در فرانسه است اما در زیر مدار از اسپانیا و ایتالیا سخت ترین-آمار کشورهای اروپایی است.

انگلستان تایید کرده است 22,141 موارد COVID-19 و 1,408 افراد مبتلا به این ویروس فوت کرده اند. این افزایش از 180 قبلی 24 ساعت کوچکتر افزایش نسبت به دو روز گذشته.

___

برلین — آنگلا مرکل صدراعظم آلمان دوباره آزمایش منفی برای جدید کروناویروس.

مرکل رفت و به خود قرنطینه در 22 مارس پس از یادگیری است که یک دکتر که تا به حال تجویز واکسن به روز قبل از آن تا به حال آزمایش مثبت است.

دفتر او روز دوشنبه گفت که با وجود در حال حاضر تست منفی سه بار 65 ساله رهبر ادامه خواهد داد به کار از خانه “در روزهای آینده.”

___

لندن — دولت بریتانیا تشکیل شده و با همکاری شرکت های هواپیمایی به بازگرداندن دهها هزار نفر از بریتن رشته در سراسر جهان به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: در دولت جلسه توجیهی روزانه که کسانی که هنوز قادر به هیئت مدیره پرواز تجاری باید به کتاب بلیط خود را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“Don’t run خطر ابتلا رشته” او گفت:.

که در آن وجود ندارد تجاری گزینه ها به دلیل ویروس های مربوط به مستند اقدامات در جای خود قرار داده در سراسر جهان Raab گفت که دولت ارائه خواهد شد تا به 75 میلیون پوند (93 میلیون دلار) کمک مالی به فعال ویژه پرواز چارتر — توسط خطوط هوایی بریتانیا Virgin Atlantic easyJet Jet2 و تیتان هوایی — پرواز رشته مسافران بازگشت.

___

رم — ایتالیا این است که شاهد ادامه رکود در رای جدید خود را تایید کرد coronavirus موارد در هنگام ثبت نام یک شماره ثبت از مردم درمان آن را به عنوان وارد آن هفته سوم به سراسر کشور مستند.

یکی دیگر از 812 نفر در آخرین روز آوردن ایتالیا تلفات به 11,591 و حفظ موقعیت خود به عنوان کشور با مرده.

به طور کلی ایتالیا اضافه شده 4,050 عفونت های جدید دوشنبه, آوردن رسمی خود را در مجموع به 101,739 و نگه داشتن جایگاه خود را به عنوان تازه کانون از همه گیر و دوم تنها به ایالات متحده اپیدیولوژی می گویند تعداد واقعی ایتالیا caseload اما به اندازه پنج تا 10 برابر بیشتر از رقم رسمی اما که آن موارد نیست که شمارش از آنجا که ایتالیا تنها آزمایش افراد با علائم شدید. از کسانی که آلوده 14,620 اعلام شده است درمان از جمله یک رکورد 1,590 در روز گذشته است.

___

ژنو — سازمان بهداشت جهانی در شرایط اضطراری رئیس می گوید: coronavirus مورد شمارش در سخت-آمار کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا هستند “به طور بالقوه ثبات” ولی هیچ وقت اجازه دهید تا در سختی اقدامات برای محدود کردن و پیگیری گسترش ویروس.

“این است که ما ملتهب امیدواریم که که مورد” دکتر مایکل رایان به خبرنگاران گفت:. “اما ما باید در حال حاضر فشار ویروس را و آن را نمی خواهد اتفاق می افتد خود به خود.”

رایان صحبت کردن در به طور منظم که در کنفرانس خبری گفت: “ما باید شروع به دیدن ثبات” در پی مستندات و “اندازه گیری دقیق” در ایتالیا و اسپانیا و جاهای دیگر بیش از دو هفته گذشته.

او گفت: در مورد شمارش در یک بیماری همه گیر نشان دهنده این واقعیت از انتقال به مدت حداقل دو هفته گذشته.

“موارد شما ببینید امروز تقریبا مانند یک تاریخی در راه همان زمانی که ما در حال گفت که ما به دنبال در کهکشان ها از طریق یک تلسکوپ است که ما در حال دیدن نور از یک میلیارد سال پیش,” او گفت:. “ما در حال دیدن یک واقعیت است که قبل وجود داشته است.”

___

آنکارا — تعداد تایید coronavirus موارد در ترکیه تصویب 10,000 در حالی که کسانی که از دست داده و زندگی خود را از ویروس رسیده 168.

وزیر بهداشت Fahrettin Koca گزارش از 1610 عفونت بیشتر در 24 ساعت گذشته, افزایش کل در کشور به 10,827.

او همچنین گزارش های اضافی 37 مرگ و میر.

ترکیه تا کنون انجام شده نزدیک به 77,000 آزمون.

___

مسکو — ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد بحث و بررسی امکان همکاری بین دو کشور در مبارزه با رمان coronavirus در یک تماس تلفنی.

یک کرملین در بیانیه ای گفت که تماس گرفت در واشنگتن ابتکار.

رهبران همچنین در مورد بازار جهانی نفت که در آن قیمت ها کاهش یافته است که از روسیه را رد کرد اوپک پیشنهاد کاهش تولید; تقاضا برای نفت را کاهش داده میان coronavirus بیماری همه گیر.

___

تورنتو — کانادا به طور موثر در ملی شدن بسیاری از بخش خصوصی ارائه شده توسط کسب و کارهای بزرگ و کوچک 75% یارانه دستمزد برای کارکنان خود را در میان coronavirus بیماری همه گیر.

نخست وزیر جاستین ترودو می گوید کسب و کار است که دیده می شود 30% کاهش در درآمد واجد شرایط هستند. نخست وزیر می گوید که دولت را پوشش میدهد تا 75 ٪ از حقوق و دستمزد در اولین 58,700 دلار کانادا (US$41,455) که به دست آورده است. این بدان معناست که تا $847 کانادا (US$598) در هفته است.

ترودو قرار نیست با قرار دادن یک برچسب قیمت بر روی آن می گویند و یا چه مدت آن را تاریخ و زمان آخرین اما او آن را به نام یک پل به بار بهتر است.

___

لاهه — هلند وزارت دفاع می گوید یک گروه از ملوانان در نیروی دریایی زیردریایی دارای آزمایش مثبت برای coronavirus.

وزارت گزارش 15 نفر از اعضای 58-قوی خدمه Dolfijn مورد آزمایش قرار گرفتند و پس از توسعه خفیف علائم آنفلوانزا.

زیردریایی است که شکستن آن زمان سفر و رفتن به شمال هلندی بندر دن هلدر دو هفته زودتر از برنامه ریزی شده. خدمه خواهد بود قرنطینه برای جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس.

هلندی در سراسر کشور مرگ و میر در شیوع ویروس افزایش 93 دوشنبه به 864.

___

ژنو — یک آژانس سازمان ملل متحد مصرانه جهان بالا قدرت به ارتکاب 2.5 تریلیون دلار برای کمک به کشورهای در حال توسعه آب و رمان شیوع کروناویروس از جمله یک “طرح مارشال” برای بهبود سلامت.

تنها چند روز پس از نفوذ G20 سازمان ملل اعلام کرد قصد دارد برای تزریق $5 تریلیون به یک بیمار اقتصاد جهانی U. N. کنفرانس تجارت و توسعه اصرار کشورهای در حال توسعه باید از سمت چپ.

UNCTAD می گوید: 2.5 تریلیون دلار در پشتیبانی باید از طریق “طرح مارشال”به سبک, کمک های مالی, بدهی آمرزش و دسترسی به دارایی های شناخته شده به عنوان حقوق نقشه کشی ویژه.

صندوق بین المللی پول روز جمعه برآورد شده است که بازارهای نوظهور را “سرمایه گذاری نیاز دارد” جمعا به مبلغ 2.5 تریلیون تماس که “lower-end برآورد” که ذخایر خود را برآورده نمی.

ریچارد Kozul-Wright, سر, جهانی شدن و توسعه استراتژی در UNCTAD گفت: coronavirus بحران مجبور است بسیاری از تغییر و “ایده هایی که قبلا تلقی عجیب و غریب” به طور ناگهانی در بازی.

___

آتن — یونان اعلام کرده است یکی دیگر از 56 تایید coronavirus موارد و مرگ و میر پنج آوردن تعداد موارد تایید شده در کشور به 1,212 با مجموع 43 و مرگ و میر.

کشور انجام داده است بیش از 15000 تست.

___

مسکو — وظیفه نیروی نظارت coronavirus گسترش در مسکو می گوید در طول این مستند در پایتخت روسیه مشخص خواهد شد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور.

اوایل روز دوشنبه نیروی کار گفت: این اقدام می تواند در اثر تا مارس 14, اما یک تجدید نظر در بیانیه نمی کند دولت انتظار می رود تاریخ برای بلند کردن اجسام.

رژیم که رفت به اثر در روز دوشنبه می گوید پایتخت 13 میلیون نفر باید باقی می ماند در این خانه به جز برای رفتن به نزدیکی مواد غذایی در فروشگاه و یا داروخانه ها به راه رفتن حیوانات خانگی در مجاورت نزدیک از خانه را از زباله و یا برای رفتن به محل کار اگر حضور خود را مورد نیاز است.

___

نیویورک — یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی وارد کرده و در شهر نیویورک برای کمک به تسکین coronavirus بحران آوردن شهر نیویورک بیمارستان.

این USNS راحتی 1,000 تخت و 12 اتاق عمل است که می تواند به بالا و در حال اجرا در عرض 24 ساعت. این انتظار می رود برای تقویت محاصره سیستم مراقبت های بهداشتی با درمان غیر coronavirus بیماران در حالی که بیمارستان ها درمان افراد مبتلا COVID-19.

نیویورک شهرستان, کانون ایالات متحده شیوع گزارش روز شنبه که از عوارض آن افزایش یافته است به 776.

___

میامی — فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis نمی خواهند مردم در یک کشتی کروز که در آن چهار نفر کشته و نفر دیگر بیمار هستند به درمان در فلوریدا.

DeSantis می گوید آن را “یک اشتباه” به آنها را به جنوب فلوریدا است که در حال حاضر بالا است و تعداد فزاینده ای از عفونت کروناویروس. او می گوید: منطقه تخت بیمارستان نیاز به ذخیره شود برای ساکنان و نه “اتباع خارجی است.”

او می گوید: او می خواهد خط کروز به ترتیب به “پرسنل پزشکی اعزام به کشتی.”

مقامات می گویند علاوه بر این چهار کشته و بیش از 130 زاندم مسافران و خدمه باید علائم. چهار پزشک و چهار نفر از پرستاران بود که در هیئت مدیره برای درمان 1,243 مسافران و 586 خدمه بسیاری از آنها آمریکایی یا کانادایی می گوید امریکا هلند است که متعلق به Miami-بر اساس کارناوال Corp.

یک خواهر کشتی روتردام در زمان مسافران که به نظر نمی رسد به توان و حذف. آنها اجازه داده شد از طریق کانال پاناما در یکشنبه شب و سه روز از فلوریدا.

___

توکیو — ژاپن شینزو آبه خواست سر از سازمان بهداشت جهانی برای کمک به سرعت بخشیدن به توسعه دارو و واکسن برای coronavirus ترویج به اشتراک گذاری اطلاعات و همکاری در میان کشورها است.

آبه گفته مدیر کل Tedros Adhanom در یک تماس تلفنی است که ژاپن به دنبال تحقیقات بالینی بر روی آنفولانزا مواد مخدر Favipiravir با چند کشور دیگر.

ژاپن وزارت امور خارجه می گوید Tedros متعهد که رهبری در توسعه پزشکی, واکسن و تشخیص است.

آبه خواسته Tedros به استفاده از ژاپن $46 میلیون سهم به این که به طور موثر ارائه کمک های فنی برای کارگران بهداشت و درمان در کشورهای در حال توسعه که در آن COVID-19 موارد به شدت در حال افزایش است.

___

مسکو — ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه می گوید این کشور موفق شده است به کم کردن سرعت گسترش coronavirus اما باید آماده برای contagions به سرعت رشد می کنند.

روسیه شده است و نسبتا به آرامی آمار شیوع با 1,836 موارد و نه مرگ. اما تعداد موارد جدید به سرعت رشد کرد, وادار کردن مقامات به بریس برای بدترین.

پوتین مورد ستایش قرار داد یک مستند اعلام کرد روز دوشنبه در مسکو و هشدار داد که دیگر مناطق باید آماده به مراحل مشابه.

صحبت به نمایندگان در استان در یک تماس ویدیویی استرن به دنبال پوتین می گوید که می خواهد خرس مسئولیت شخصی در دسترس بودن تخت بیمارستان ریه هواکش و دیگر تجهیزات ضروری. او می گوید مقامات نیاز به تماس با اساتید دانشگاههای علوم پزشکی و دانش آموزان برای کمک به مقابله با شیوع.

رهبر روسیه همچنین صحبت در مورد نیاز به مقابله با “اقدامات تحریک آمیز احمق شایعات و دروغ های مخرب” در مورد شیوع.

___

توکیو توکیو المپیک باز خواهد شد در سال آینده در ماه جولای همان حافظه برنامه ریزی شده برای این بازی.

توکیو برگزار کنندگان می گویند مراسم افتتاحیه برگزار خواهد شد ژوئیه 23 2021. که تقریبا دقیقا یک سال پس از بازی به علت شروع این سال است. کمیته بین المللی المپیک و سازمان هفته گذشته به تعویق افتاد بازی های المپیک به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این موکول بازی های المپیک شروع خواهد شد در جولای 23, با مراسم اختتامیه در اوت. 8. بازی های پارالمپیک شد موکول به اوت. 24-سپتامبر. 5.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im