آخرین: واتیکان کار برای کنترل گسترش ویروس جدید

بانکوک (AP) — آخرین به شیوع ویروس (همه زمان محلی):

1:55 صبح

واتیکان می گوید که در حال همکاری با مقامات ایتالیایی به منظور هماهنگی اقدامات برای جلوگیری از گسترش coronavirus در شهر کوچک دولت که در آن فرانسیس دوره نقاهت بعد از سرماخوردگی.

سخنگوی واتیکان Matteo برونی کاهش یافته و به شرح اقدامات ممکن است. به نظر می رسد احتمال وجود دارد که واتیکان را به حالت تعلیق درآورد فرانسیس’ هفتگی به طور کلی مخاطبان داده ایتالیایی ممنوعیت زیادی مجامع عمومی و توصیه هایی است که ماندن مردم از هم جدا شده توسط 1 متر. چندین آینده واتیکان همایش لغو شده یا به تعویق افتاده است.

یکی واتیکان رسمی قرار داده شده در زیر محافظ قرنطینه در فرانسه پس از یک کشیش از کلیسا در رم تست مثبت برای این ویروس زمانی که او وارد وجود دارد. رسمی که بیمار نیست, زندگی در همان کلیسا است.

برونی می گوید: 83 ساله پاپ همچنان خود را “مثبت بهبود” از سرما که او را مجبور به انصراف از چندین رسمی مخاطبان و دست یک یک هفته ای عقب نشینی معنوی.

___

1:45 صبح

رئیس جمهور کلمبیا, Iván دوقو تست شده است به صورت جدید کروناویروس پس از شرکت در یک کنفرانس در واشنگتن با حضور چند نفر که ممکن است در معرض بیماری است.

کلمبیا وزارت بهداشت پنجشنبه اعلام کرد که دوقو را coronavirus آزمون برگشتم منفی است.

مقامات می گویند آنها در نظر گرفته شود رئیس جمهور بالقوه قرار گرفتن در معرض ویروس در اخیر آمریکایی امور عمومی اسرائیل کمیته رویداد “کم خطر” اما تصمیم گرفتیم برای تست او را به عنوان یک اقدام احتیاطی.

با توجه به AIPAC یک گروه از شرکت کنندگان در کنفرانس از نیویورک ممکن است تا به حال تماس با کسی که مبتلا به کروناویروس قبل از حضور و در حال حاضر در “خود-quarantine list.”

این سازمان می گوید که بیش از 18000 نفر حضور در این رویداد.

کلمبیا در حال حاضر هیچ تایید موارد coronavirus.

___

12:20 صبح

تعداد موارد تایید شده از COVID-19 ویروس در ایالت نیویورک دو برابر شده است یک شبه از 11 به 22.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو به آمار و ارقام پنج شنبه. این موارد تازه تشخیص داده شده شامل دو نفر از بيماران بستری در شهر نیویورک و یک بستری در لانگ آیلند Nassau County است.

دیگر مثبت شد در افراد با علائم خفیف و یا هیچ در تمام در شهرستان Westchester که در آن یک خوشه از موارد ظهور پیش از آن در هفته. یکی از قبلا تشخیص داده شده بیماران از شهرستان Westchester در بیمارستان بستری شده است.

به طور کلی ایالات متحده 11 مرگ و میر در میان بیش از 3300 نفر در سراسر جهان که درگذشت از جدید کروناویروس.

___

12 نیمه شب

یک بیمار مبتلا به یک بیماری زمینهای در جنوب شرقی انگلستان درگذشت و پس از تست مثبت جدید کروناویروس اولین فرد در انگلستان به تسلیم شدن به این بیماری است.

فردی که نه مشخص است که در میان 115 نفر در انگلستان که آزمایش مثبت برای این ویروس جدید است. سوئیس نیز گزارش داد که اولین ویروس مرگ در روز پنج شنبه.

ایتالیا است که تا کنون بیشترین تعداد مرده در اروپا در 148 نفر است. فرانسه در گزارش شش مرگ و میر.

انگلستان و افسر ارشد پزشکی گفت: مقامات انگلیس باید تا حد زیادی تغییر از تلاش های جدید حاوی coronavirus به در حال حاضر در تلاش برای به تاخیر انداختن آن گسترش یافته است. کریس Ersin گفت: شواهدی وجود دارد که ویروس در حال گذشت از فرد به فرد در انگلستان

او گفت بریتانیا پاسخ رسمی رفته بود از “عمدتا با برخی از تاخیر” به “عمدتا به تاخیر بیاندازد.”

___

11:30 بعد از ظهر

رئیس سازمان بهداشت جهانی می گوید: سازمان ملل می تواند به توقف نبرد خود را در برابر coronavirus است که فراگیر در سراسر جهان است.

Tedros Adhanom Ghebreyesus صحبت در ژنو در روز پنج شنبه به خبرنگاران گفت: “این یک مته. این زمان برای از دست دادن. این است که یک زمان از برای عذر و بهانه. این زمان برای بیرون کشیدن تمام متوقف می شود.”

او اضافه کرد که “کشور برنامه ریزی شده است برای حالات شبیه به این برای چند دهه. در حال حاضر زمان برای عمل در این برنامه.”

او گفت: “بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد به هر کشور و یا حتی برای هر فرد است ، به طوری که گفت نمی دهد. آیا تسلیم شدن است.”

آمریکا مقامات بهداشت در عین حال گفت: پنج شنبه گفت: آنها انتظار دارند به مراتب پایین تر مرگ و میر این ویروس از کسانی که در حال حاضر برآورد 3.4% — و گفت که آن را در حساب برای موارد خفیف که به uncounted. بهداشت و خدمات انسانی, معاون وزیر برت Giroir با استناد به یک مدل است که شامل موارد خفیف گفت: آمریکا می تواند انتظار مرگ و میر در جایی بین 0.1% مانند آنفلوآنزای فصلی — و 1%.

___

10:50 بعد از ظهر

یک بیانیه اوباما می گوید ایالات متحده به ارائه کمک های انسان دوستانه به ایران برای کمک به آنها در مقابله با شیوع کروناویروس اما “رژیم این پیشنهاد را رد کرد.”

نماینده خاص برای ایران, برایان, قلاب, صحبت روز پنج شنبه در یک کنفرانس خبری در پاریس. ایران گزارش کرده 107 ویروس مرگ و میر, همان, ایتالیا, دو سخت ترین آمار سازمان ملل در خارج از چین است.

در مصاحبه ای بعد, قلاب می گوید: “ما به خواست رژیم برای شناسایی چه نیازهای خود هستند” اما ایران پاسخ نمی دهند. او گفت: ارائه خواهد ایستاد.

قلاب همچنین گفت ایالات متحده خواسته است تا از ایران برای آزادی همه آمریکایی ها از آن زندانها “در پزشکی furloughs” بیش از ترس coronavirus ممکن است infesting این کشور در زندان است. او گفت: پنج آمریکایی هستند که در ایران برگزار شد. او افزود که واشنگتن مشغول به کار بود از طریق سوئیس در این و نه می تواند ارائه جزئیات بیشتر.

قلاب نسبت به گسترش COVID-19 ویروس در ایران به “دولت سوء مدیریت.”

___

10:30 p. m.

منطقه یک مدرسه در شمال سیاتل با 22,000 دانش آموزان را تا دو هفته به دلیل coronavirus نگرانی.

تمام 26 مدارس در Northshore مدرسه منطقه بسته خواهد شد تا دو هفته برای جلوگیری از گسترش coronavirus و آسیب پذیر محافظت از کارکنان منطقه را سرپرست گفت: در نامه ای به پدر و مادر است. این منطقه تا حد زیادی در بوتهل, واشنگتن, 20 مایلی شمال سیاتل.

شده اند وجود دارد حداقل 39 تایید COVID-19 مورد در منطقه سیاتل است. ده نفر کشته شده اند.

Northshore سرپرست منطقه مدرسه میشل رید گفت: مسئولان مدرسه را با مشورت مقامات بهداشت در توصیه های بیشتر.

منطقه بسته شده بود یک دبیرستان به صورت دو روز در هفته گذشته بیش از coronavirus نگرانی در مورد قرار گرفتن در معرض. رید گفت: حدود 20 درصد از دانش آموزان تا به حال شده است وجود ندارد و به تازگی به عنوان پدر و مادر تصمیم به خود قرنطینه دانش آموزان در خانه.

___

9 بعد از ظهر

آفریقای جنوبی اعلام کرد که اولین مورد تایید شده از جدید کروناویروس.

وزیر بهداشت Zwele Mkhize گفت: 38 سال بازگشته بود در این هفته از ایتالیا با همسر خود و دیگر مسافران است. او بیمار در خانه اش در KwaZulu-Natal استان سه شنبه و مورد آزمایش قرار گرفت. یک تیم سلامت در حال حاضر در تماس با همه مردم او را به حال تماس با.

جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa خواهد صحبت می کنند به ملت بعد پنج شنبه در مورد سلامت چالش های مطرح شده توسط ویروس.

آفریقای جنوبی اولین کشوری در جنوب آفریقا و سوم در کشورهای جنوب صحرای آفریقا به ثبت یک مورد جدید کروناویروس. به تاریخ هفت کشور در آفریقا را ثبت موارد: الجزایر و سنگال و مصر و نیجریه, مراکش, تونس و آفریقای جنوبی است.

___

8:35 بعد از ظهر

ایتالیا قرار داده است محدودیت های موقت در بازدید از بستگان در خانه های پرستاری و ترغیب سالمندان به بیرون بروید مگر اینکه مطلقا لازم است.

دولت ایتالیا که تعطیل مدارس در سراسر کشور را به تلاش برای جلوگیری از coronavirus باز کرده است یک کمپین به اصرار عادی ایتالیایی ها به انجام بخشی خود را برای محدود کردن عفونت با توجه به اینکه ایتالیا جمعيت سالمندان خطرات قریب به اتفاق سیستم بهداشت عمومی با ویروس موارد است.

ایتالیا, کانون شیوع این بیماری در اروپا و اتحاد جهان قدیمی ترین جمعیت پس از ژاپن است. افراد مسن به ویژه آسیب پذیر به COVID-19 ویروس. 107 افرادی که فوت کرده اند تا کنون در ایتالیا همه سالمند و بیمار با عوارض دیگر و یا هر دو.

در یک فرمان است که طول می کشد تا اثر پنج شنبه دولت است محدود کردن دسترسی به افراد مسن در خانه سالمندان برای جلوگیری از امکان سرایت.

ایتالیایی برتر جوزپه کونته توجیه فوق العاده اندازه گیری از بسته شدن مدارس و دانشگاه ها در سراسر کشور تا مارس 15 توسط هشدار دهنده وجود دارد که ممکن است به اندازه کافی مراقبت ويژه به درمان بیماران اگر ویروس خود را ادامه می دهد “نمایی” گسترش یافته است.

___

6:10 بعد از ظهر

Facebook می گوید آن را به طور موقت بسته شدن دفتر در سیاتل پس از یک کارگر بود که مبتلا به این ویروس جدید است.

“یک پیمانکار مستقر در ورزشگاه ما دفتر شرق تشخیص داده شده است با COVID-19” این شرکت اعلام کرد. “ما به اطلاع ما کارکنان و به دنبال مشاوره از مقامات بهداشت عمومی به اولویت بندی همه سلامت و ایمنی است.”

Facebook گفت: آخرین باری که کارگر به کار شد و در فوریه. 21 پس از آن بسته خواهد شد دفتر تا مارس 9, زمانی که دوره کمون به پایان می رسد. این شرکت زیر راهنمایی از مقامات محلی و تشویق سیاتل کارکنان به محل کار از خانه تا 31 مارس است.

یک کارمند آمازون در تجارت الکترونیکی غول سیاتل نیز گزارش آزمایش مثبت برای این ویروس این هفته است.

___

6 p. m.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد می گوید ژاپن تحمیل خواهد شد 14-روز قرنطینه در همه بازدید کنندگان از چین و کره جنوبی قبل از آنها مجاز به ورود اجازه.

آنها خواهد شد به یک دولت تسهیلات برای قرنطینه خواهد شد و نه اجازه داده می شود به استفاده از حمل و نقل عمومی آبه گفت: همانطور که مقامات تلاشهای خود را در برابر گسترش ویروس.

ژاپن بیش از 1,050 تایید موارد از جمله 706 از یک قرنطینه کشتی کروز به عنوان انتقال در داخل ژاپن شتاب گرفته است. آبه گفت: در حال حاضر دو هفته است که یک زمان بسیار مهم برای ژاپن به وقوع تحت کنترل خود را به عنوان چهره دولت فشار برای مهار این ویروس پیش از بازی های المپیک توکیو.

___

5:30 p. m.

مقامات در سوئیس می گویند 74 ساله زن آلوده به ویروس جدید کرده و برای اولین بار تایید مرگ در کشور است.

اداره فدرال بهداشت عمومی روز پنجشنبه گفت که مرگ گزارش شده توسط مقامات در غرب کانتون وو”. این زن در بیمارستان بستری شده بود از روز شنبه.

از بعد از ظهر چهارشنبه, 58 عفونت شده بود تایید کرد در سوئیس.

___

5:25 بعد از ظهر

سری لنکایی, مقامات بهداشتی می گویند که آنها تصمیم گرفته اند به قرنطینه تمام سریلانکا مسافران پس از رسیدن از ایتالیا کره جنوبی و ایران برای 14 روز.

آنها را قرنطینه می شود و در یک مرکز به تنظیم شود تا در یک دولت-اجرای بیمارستان که قبلا مورد استفاده برای درمان بیماران مبتلا به جذام در حومه پایتخت کلمبو. سربازان در حال حاضر تبدیل بیمارستان به یک مرکز قرنطینه.

سریلانکا رسما حذف جذام در سال 1995 و تسهیلات مورد استفاده قرار گرفت برای این کشور 16 باقی مانده از بیماران که در حال حاضر خواهد شد به بیمارستان دیگری منتقل.

بیش از 104,000, سریلانکا اقامت در ایتالیا با بیش از 60% در منطقه لومباردی که ضربه سخت شده توسط ویروس. بیش از 20 ، 000 سریلانکا اقامت در کره جنوبی.

___

5:25 بعد از ظهر

شیوع ویروس می تواند در یک زمان بدتر برای میلیون ها نفر از یهودیان که در حال آماده سازی برای جشن هولی جشنواره است که در آن مردم اسمیر هر یک از دیگران’ چهره رنگارنگ با پودر.

نارندرا نخست وزیر هند و دیگر ملی هندو رهبران گفت که آنها نمی خواهد شرکت در هر گونه مراسم در تاریخ 10 مارس به دلیل شیوع کروناویروس و مشاوره مردم را به ورزش داری.

مودی توییتی که او نمی خواهد جشن هولی به عنوان کارشناسان توصیه کرده اند که تجمع جرم باید کاهش یابد.

رهبران جامعه در حال لغو خیابان جشن و همچنین گردهمایی های زیادی از مردم در آپارتمان.

در سراسر هند و نپال و در کشورهای با مهاجران هندوها جشن هولی شادی جشنواره رنگ لکه یکدیگر با رنگ قرمز و زرد پودر و اسپری یکدیگر با تفنگ آبپاش. پر از آب بالن نیز استفاده می شود به رنگ هر یک از دیگر.

___

4 p. m.

چین می گوید یک بازدید توسط خود رئیس جمهور چین به ژاپن نامیده شده است چرا که هر دو کشور با تمرکز بر مبارزه با شیوع ویروس.

سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian می گوید دو طرف خواهد بود و در ارتباط نزدیک در مورد یک زمان جدید برای بازدید.

“این دو کشور هر دو توافق دارند که رئیس جمهور چین را در سفر رسمی به ژاپن باید در جایگاه مناسب ترین زمان, محیط زیست و اتمسفر و باید کامل موفقیت” ژائو گفت: در اخبار روزانه توجیهی در روز پنج شنبه.

بازدید شده است انتظار می رود در ماه آوریل است.

چین به تلاش برای بهبود روابط با ژاپن به عنوان هر دو در زیر آمده است ایالات متحده تعرفه به منظور آنها را مجازات برای شیوه های تجارت. اما سوء ظن متقابل اجرا می شود در هر دو طرف رانده شده در چین عمدتا توسط خاطرات ژاپن وحشیانه اشغال بخش هایی از این کشور در قرن گذشته و چین ادعای جزایر در دریای چین شرقی تحت کنترل ژاپن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>