توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— مونتانا churchgoers بازگشت به فرد خدمات با تغییرات.

— انتاریو, کانادا به نگه داشتن مدارس بسته تا مه 31.

— پلوسی: ما فرمانداران حق به احساس بی تاب در مورد کمک مالی از کنگره است.

پاریس — در حالی که تعدادی از COVID-19 بيمار در بخش مراقبت های ویژه در فرانسه است که در ادامه به روند نزولی کلی تعداد بيماران ICU در حال افزایش است و با بیشتر افرادی که نیاز به مراقبت های اورژانسی برای بیماری های دیگر است.

ساخت تا از بیماران در Icu می آید نگرانی که مردم دراز مدت مشکلات پزشکی بوده است به تاخیر انداختن و یا گرفتن درمان در طول شیوع, در حالی که بیمارستان ها شده است در مبارزه با جریان عظیمی از بیماران به طور جدی بیمار با کروناویروس جدید.

وزارت بهداشت و درمان گفت: Icu بیمارستان درمان شدند 7,553 مردم در یکشنبه 28 بیش از روز شنبه.

اما نسبت COVID-19 بيمار در Icu بود دوباره پایین در 4,682. که 43 کمتر از روز قبل.

وزارت گفت: افزایش غیر COVID بیماران در Icu “بر ضرورت پیگیری و درمان بیماران مبتلا به بیماری های مزمن و همچنین نیاز فوری به مراقبت جدی و حاد بیماری است.”

به طور کلی مرگ و میر از فرانسه شیوع ویروس است که در حال حاضر به 22,856 پشت تنها ایتالیا و اسپانیا در اروپا است. بیش از یک سوم از فرانسه به قربانیان در مراقبت از امکانات بیشتر برای افراد مسن.

___

لورل منت. — مونتانا در زمان خود اولین توقف گام به سوی بازگشایی به عنوان churchgoers بازگشت و به خدمات پس از یک ماه وقفه و به طور کلی اقامت در خانه سفارش منقضی شده است.

در حالی که کشورهای دیگر شده اند گسترش محدودیت در میان ادامه گسترش coronavirus مونتانا است در میان کسانی که شروع به شل قوانین به امید بازگرداندن کتک اقتصاد و به دست آوردن برخی از عادی.

حدود 100 نفر جریان به سنت آنتونی کلیسای کاتولیک در لورل روز یکشنبه که در آن ushers تلاش برای نگه داشتن خانواده ها از هم جدا و بطری بزرگ ضد عفونی کننده دست در ارائه در محراب ورودی. عضو کلیسا جک Auzqui می گوید قادر به حضور بوده و معنوی دشوار است برای او و همسرش. بازگشت او گفت شبیه به یک خانواده بودن پیوست.

Rev. بارت Stevens باز با یک آموزش برای شرکت کنندگان “معطل نکنید” پس از جرم به حداقل رساندن تعاملات اجتماعی.

در مسیح پادشاه کلیسای لوتری در, Billings, کشیش Ryan Wendt گفت: کلیسا مخلوط شد ایمان با عقل سلیم احتیاطی. هر پیو نگه داشته بود خالی به پیروی اجتماعی فاصله دستورالعمل در حالی که افراد مسن و پزشکی-اعضای آسیب پذیر از جماعت بودند توصیه به ماندن در خانه.

___

تورنتو — کانادا و پرجمعیت ترین استان می گوید همه علنا بودجه مدارس بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که ممکن است 31 برای نگه داشتن دانش آموزان و کارکنان امن در میان همه گیر.

انتاریو وزیر آموزش و پرورش Stephen لچه می گوید این تصمیم را بر اساس مشاوره از کارشناسان پزشکی. لچه مدرسه می گوید: بسته شدن می تواند بیشتر افزایش یافته است. دانش آموزان در حال حاضر انتقال به یادگیری آنلاین در ماه گذشته است.

وزارت آموزش و پرورش می گوید که در حال حاضر توزیع 20,000 iPads ها به دانش آموزان که خانواده ندارد و وسیله ای برای دسترسی به آموزش آنلاین.

___

مرکزی La. — لوئیزیانا پاستور در حال برگزاری است خدمات خود را در کلیسا هجوم بازداشت خانگی سفارشات که به دنبال یک اتهام ضرب و شتم مربوط به تصمیم خود برای برگزاری تجمع جرم در سرپیچی از دستورات بهداشتی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

یک livestream از زندگی خیمه کلیسا در روز یکشنبه نشان داد تونی طلسم راه رفتن در میان بیش از 100 عبادت اغلب تکرار عبارت “من فقط برای رسیدن به عیسی مسیح. … بیا امریکا اجازه بازگشت به عیسی مسیح.” تقریبا در تمام محله های کشیش نشین نمی شد با پوشیدن ماسک صورت و اجتماعی فاصله بود نه در حال تمرین است.

اداره پلیس مرکزی در حومه Baton Rouge می گوید در Facebook صفحه که املا تبدیل خود را به این اداره در هفته گذشته به اتهام تشدید حمله و نادرست پشتیبان گیری.

Trey بنت نگه داشته است تا یک تظاهرات در مقابل کلیسا پس از عید پاک یکشنبه, زمانی که او متوجه صدها نفر از محله های کشیش نشین هنوز هم حضور خدمات در مخالفت با دولت stay-در-خانه قیمومیت که ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر. خانه از عبادت سراسر لوئیزیانا را تبدیل به خدمات آنلاین به جای.

یکشنبه گذشته طلسم سوار یک کلیسا اتوبوس در معکوس در جهت ثبت نام-برگزاری تجمع اعتراضی. املا در حال حاضر چهره بزه اتهامات عنوان شده برای برگزاری فرد در خدمات کلیسا با وجود ممنوعیت تجمعات.

ده ها تن از طلسم های کشیش نشین ملاقات او در East Baton Rouge Parish, زندان, لباس پوشیدن در یکشنبه بهترین وارد کلیسا اتوبوس برای نشان دادن حمایت. در یک livestream از کلیسا عکس از جمله عکس ها از طلسم بازداشت و همچنین به عنوان اطلاعات برای GoFundMe حساب برای کمک به هزینه های حقوقی خود را, بازی های برگزار شده بیش از موسیقی در حال انجام در کلیسا.

___

TOPEKA کن. — کانزاس رژیم صهیونیستی. لورا کلی می گوید او را به یک معامله است که می تواند حل و فصل یک دعوی در دادگاه مطرح شده توسط دو کلیسا به چالش کشیدن خود را به منظور منع مذهبی تجمع بیش از 10 نفر برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus.

بر اساس این توافق دو کلیسا و فرماندار دموکرات توافق کردند که گسترش یک قاضی فدرال موقت سفارش محدود است که اجازه می دهد تا کسانی که کلیساها را به بی اعتنایی 10-فرد محدود به عنوان طولانی به عنوان آنها با پیروی اجتماعی-فاصله گرفته است.

فرمت اساسا اجازه می دهد تا دو کانزاس کلیساها به ادامه خود را در فرد خدمات در حالی که فرماندار نهایی خود را برای برنامه های جدید دوباره باز کردن محدودیت های است که می تواند اثر ممکن است 4.

کانزاس ترسیم پنج coronavirus خوشه که منجر به هفت مرگ و میر به اجتماعات کلیسا.

___

نیویورک — رژیم صهیونیستی. اندرو کومو می گوید: 367 مرگ و میر ناشی از کروناویروس که او گزارش روز شنبه بودند “وحشتناک” اما تعدادی از نصف کمتر شده بود نزدیک به 800 مرگ و میر رخ داده است که در یک روز در طول همه گیر اوج در نیویورک است.

این اولین بار است که در این ماه که ایالت روزانه مرگ و میر شده است زیر 400.

کومو نیز گزارش می دهد که تعداد موارد بستری شدن در بیمارستان که هنوز هم در صدر 1000 نفر و تعداد افراد را در یک دستگاه تنفس مصنوعی تا به حال کاهش یافته است و همچنین.

مرگ شامل 349 بیماران فوت در بيمارستان و 18 نفر که در خانه های سالمندان دموکراتیک فرماندار گفت.

در شنبه کومو گفت: وجود 437 مرگ و میر در روز جمعه.

___

واشنگتن — ایالات متحده آمریکا مجلس نانسی پلوسی می گوید: ملت فرمانداران حق احساس بی تاب در مورد گرفتن کمک مالی از کنگره در طول شیوع کروناویروس و اصرار به کمک خواهد آمد.

کالیفرنیا از حزب دموکرات می گوید سی ان ان “وضعیت اتحادیه” که فرمانداران “باید بی تاب است. خود بی صبری به ما کمک خواهد کرد دریافت حتی یک عدد بزرگتر” در آینده کنگره, رهایی بسته است. پلوسی در حال حاضر متعهد به ارائه آنها میلیاردها دلار در کمک های اولیه.

با بسیاری از اقتصاد آمریکا توقیف در طول همه گیر دولت و دولت های محلی در وضعیتی وخیم از کاهش فروش مالیات بر درآمد و افزایش بیکاری و هزینه های.

چند فرمانداران از جمله حزب دموکرات اندرو کومو نیویورک می گویند فدرال کمک باید تایید شده اند در آخرین امداد بسته است. جمهوریخواه میچ مک کانل رهبر اکثریت است پس از ابراز مخالفت با ارائه بیشتر محلی کمک کند.

اما پلوسی می گوید مردم باید قضاوت آخرین فدرال بسته کمک “برای آنچه در آن می کند. آیا انتقاد از آن را برای آنچه که آن را نمی کند چرا که ما باید یک برنامه برای که. و این اتفاق خواهد افتاد.”

___

رم — ایتالیا ثبت شده پایین آن روز به روز افزایش در مرگ و میر افراد مبتلا به COVID-19 پس از کشور بود و در آن هفته اول مستند در اواسط ماه مارس.

وزارت بهداشت منتشر شد چهره های جدید از جمله 260 مرگ و میر به صورت 24 ساعته پایان دوره یکشنبه. است که روزانه آمار ترسناک گذشته پایین تر در مارس 14, زمانی که 175 مرگ و میر ثبت شد.

برتر جوزپه کونته می گوید در Facebook که بعدا یکشنبه او را از آدرس ملت مشتاق برای یادگیری است که محدودیت خواهد بود کاسته در ایتالیا مستند منقضی می شود که ممکن است 3.

به طور کلی ایتالیا ثبت شده 26,644 و میر ناشی از آن شناخته شده عفونت کروناویروس.

اما تلفات می تواند بطور قابل توجهی بالاتر از بسیاری از افرادی که در خانه های خود و یا در مراقبت از خوابگاه برای سالمندان در هفته های اخیر دریافت نمی COVID-19 انجام شد.

در اواخر مارس زمانی که شیوع خشمگین ترین devastatingly در شمال ایتالیا روز به روز شمارش جدید مرگ و میر در حال افزایش یافت و به نزدیک به 1 ، 000. ایتالیا در حال حاضر بالغ بر 197,675 شناخته شده موارد پس از 2,324 دفاع کند گرفته شد موارد جدید ثبت نام کرده بودند در روز یکشنبه.

___

دبی, امارات متحده عربی — عربستان سعودی امضا یک قرارداد به ارزش بیش از $264 میلیون دلار با چین برای ارائه پادشاهی با توانایی به انجام 9 میلیون COVID-19 انجام شد.

این توافق یکشنبه امضا و اعلام شده توسط عربستان سعودی نیز فراهم می کند پادشاهی با 500 پرسنل برای انجام این آزمون در شش آزمایشگاه که ایجاد خواهد شد در سراسر کشور است.

عربستان سعودی می گوید توافق با چین BGI نشان پادشاهی است که “در یک مسابقه در برابر زمان برای تشخیص موارد و به کار برای منزوی کردن آنها است.” این قرارداد همچنین شامل انجام, جامع, جامعه, تست ژنتیک برداری از تعدادی از نمونه ها در این کشور و تجزیه و تحلیل ایمنی برداری از 1 میلیون نمونه.

عربستان سعودی نیز موافقت نامه های امضا شده با شرکت در ایالات متحده آمریکا کره جنوبی و سوئیس با هدف تست 40 درصد از مردم در کشور است. بیش از 17,000 موارد تایید شده از این ویروس گزارش شده است در عربستان سعودی از جمله بیش از 130 مرگ و میر.

___

کلمبیا, S. C. — مقامات در کارولینای جنوبی ابراز قدردانی یکشنبه برای 1.5 میلیون فولاد ماسک های فرستاده شده از چین که نیاز به بنیادی جدید شیوع کروناویروس.

اما وزیر بهداشت ، لیندزی گراهام نیز نامیده می شود برای کاهش از ایالات متحده اتکا به چین است.

“ما می خواهیم این ماسک ساخته شده در ایالات متحده” گراهام گفت: در طول یک دسترس آسفالته از گرینویل-اسپارتان فرودگاه. او را تماشا تخلیه از ماسک از یک هواپیمای بوئینگ.

“ما نمی خواهیم برای همیشه باید به تکیه بر چین و یا هر کسی که برای ما اساسی مراقبت های بهداشتی نیاز دارد.”

در طول کروناویروس جدید شیوع گراهام بارها به نام برای قرعه کشی های آمریکا اعتماد در چین است. او توییتی در اوایل این ماه او می خواست ایالات متحده در پاسخ بیش از شیوع “تا قریب به چین خواهد شد و تغییر رفتار آن است.”

جمهوری خواه نیز گفت: فاکس نیوز او احساس متحده آمریکا “باید ارسال چین یک لایحه برای این بیماری همه گیر.”

او با اشاره به انتظار ظهور مجدد این ویروس در پاییز گراهام روز یکشنبه گفت که او می خواست آمریکا را “بسیار بهتر آماده” از نظر تامین نیاز آن زمان که اتفاق می افتد.

“پزشکی و زنجیره تامین در حال آمدن است به امریکا,” او گفت:.

در کنگره ایالات متحده ویلیام Timmons تکرار گراهام نظرات گفتن از ضرورت از ماسک حمل و نقل از چین: “این را نمی خواهد دوباره اتفاق می افتد.”

___

واشنگتن — رئیس شرکت که شامل Expedia سفر کسب و کار می گوید: شیوع کروناویروس انجام داده است فاجعه بار آسیب به اقتصاد آمریکا و عدم رهبری از واشنگتن مانع از پاسخ.

Expedia گروه رئیس Barry Diller می گوید: کسب و کار و ورشکستگی خواهد بود گسترده که رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی است که اقتصاد شروع به دوباره بجای اول برگشتن در تابستان غیر واقعی است.

“آسیب های که در حال انجام است فاجعه بار” Diller گفت.

او اضافه کرد که او انتظار دارد که آمریکایی ها شروع به بازگشت به کار در اعداد بزرگ با روز کارگر در اوایل ماه سپتامبر. او گفت: تابستان خواهد بود “ظرف غذا بزرگ” به عنوان شرکت های سعی کنید روش های مختلف برای بازگشایی.

او گفت: دولت فدرال به گام تا پاسخ آن روشن و مبتنی بر علم با دستورالعمل در مورد اینکه آیا آمریکایی ها می توانند رزومه فعالیت های عادی و تحت چه محدودیت.

“متاسفانه ما یک دکتر جادوگر به عنوان رئیس جمهور است و او ain’t gonna ما بگوید” Diller گفت: CBS’ “چهره ملت است.”

___

کلمبو — سریلانکا دولت لغو مرخصی نیروهای سه و به آنها دستور داد به گزارش به وظیفه بلافاصله در میان موجی از بیماران مبتلا به کروناویروس جدید.

دولت یکشنبه اعلام کرد که یک سراسر کشور مقررات منع رفت و آمد را دوباره تحمیل دوشنبه “به منظور تسهیل افسران نیروهای امنیتی که در مرخصی به گزارش مربوطه اردوگاه.”

دولت منظور می آید به عنوان تعدادی از آلوده ملوانان نیروی دریایی افزایش یافت و به 95 یکشنبه. کل موارد مثبت رفت تا 485 در حالی که هفت نفر از ویروس.

یازده بیماران جدید گزارش شده در روز یکشنبه و 10 نفر ملوانان نیروی دریایی.

با توجه به سفارشات صادر شده توسط وزارت دفاع را ترک و پاس کوتاه اعطا شده به تمام افسران و دیگران صفوف نیروهای سه لغو شد با اثر فوری و آنها کارگردانی به گزارش مربوطه اردوگاه بلافاصله.

روز جمعه 30 ملوانان نیروی دریایی از نیروی دریایی اردوگاه در حومه پایتخت کلمبو آزمایش مثبت و تعدادی در حال حاضر رفته تا 95 در حالی که این اردوگاه در حال حاضر جدا شده است.

ویروس اعتقاد بر این است که وارد اردوگاه از طریق ملوانان نیروی دریایی مستقر به جستجو یک گروه از معتادان به مواد مخدر که در حال تماس با یک COVID-19 بیمار شدند و فرار از قرنطینه.

سریلانکا تا حدی برداشته monthlong مقررات منع رفت و آمد در هفته گذشته.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im