نظامی می تواند رفع پرستاری صفحه اصلی تراژدی. “ما سربازان. ما می تواند هر چیزی را انجام دهید.’

استفان ماهر: سابق کانادا نیروهای ارتش جراح می گوید: نظامی دارای مهارت و تجربه برای کمک به در حال حاضر. آیا سیاستمداران انتظار دارند ؟

این نیروهای کانادایی می تواند به ارائه کمک های اضطراری برای دراز مدت مراقبت از خانه در تلاش برای مقابله با موج مرگ و میر ناشی از COVID-19 اما تنها در صورتی که سیاستمداران سرعت عمل به دست کشیدن پایین حقوقی و قضایی مانع می گوید: سابق کانادا نیروهای ارتش جراح.

سرهنگ آنی بوچارد که بازنشسته شد در سال 2019 است و در حال حاضر مشغول به کار به عنوان یک غیر نظامی و پزشکی مشاور ناتو در لوکزامبورگ نجات در هائیتی و افغانستان و مدیر خدمات بهداشتی عملیات برای نیروهای کانادایی به مدت سه سال.

او شده است پس از اخبار نگران کننده از دراز مدت مراقبت از خانه در کبک و انتاریو که در آن صدها نفر از ساکنان فوت کرده اند هزاران نفر آلوده شده اند ترک ضعف کارکنان در تلاش برای حفظ کیفیت مراقبت.

استانی دولت در پاسخ با اورژانس برنامه های انحراف منابع از سیستم پزشکی اورژانس است که تاکنون غرق COVID-19.

در شب چهارشنبه, Quebec برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت درخواست کمک از نیروهای کانادایی. نخست وزیر جاستین ترودو گفت: اتاوا را در نظر بگیرید و درخواست.

سرهنگ بوچارد می گوید وجود دارد حدود 2500 خدمت پرسنل پزشکی در کانادا نیروهای که می تواند کمک به غرق مراقبت از خانه. “شما باید این پرستاران هستند که فوق العاده صالح” او گفت:. “شما باید یک دسته از پزشکان که به عنوان صالح به عنوان بسیاری از پزشکان که در دفاتر کار. پزشکان در کانادا نیروهای اخرین. شما همچنین باید پزشکی تکنسین, پزشکان, شما احتمالا آنها را دیدم در هائیتی. مشکل این است که آنها نمی باید معادل در کبک یا انتاریو سیستم پزشکی, اما آنها بسیار خوب دسته. مشکل این است که کسانی که حرفه ای هستند بدون مجوز ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.”

ادامه مطلب: کروناویروس در کانادا: این نمودار نشان می دهد که چگونه مبارزه ما برای صاف منحنی’ در جریان است

از آنجا که مراقبت های بهداشتی است استانی مسئولیت در قانون اساسی, پزشکان نمی تواند تمرین در سراسر استان خطوط. ایالات متحده لغو کرده است که حکومت برای مدت زمان اضطراری اما همان چیزی که اتفاق افتاده است در کانادا.

DND مقررات اجازه می دهد برای پرسنل نیروهای برای مراقبت از شهروندان در مواقع اضطراری و شرایط اضطراری عمل اجازه می دهد برای اتاوا اجازه پرسنل به ارائه خدمات ضروری اما پس از مقاومت از استان اتاوا برگزار شد در اعلام شرایط اضطراری.

نیروهای نیاز وضوح قبل از آنها می تواند عمل گفت: سرهنگ بوچارد.

“ما باید به دنبال قوانین و مقررات است که در جای خود,” او گفت:. “من نمی گویم غیر ممکن است به انجام, اما بسیاری از مردم من نمی دانم دقیقا چه کسی را ملاقات کنید و تصمیم می گیرید که یک دکتر است که با مجوز در میلاد که پزشک است که, Nova Scotia, مجوز, بله, آنها می توانند عمل در استان کبک. و است که آسان به انجام است.”

دفتر وزیر دفاع و امور عمومی وزارت DND بلافاصله پاسخ به درخواست اطلاعات در روز پنج شنبه در مورد اینکه آیا مقامات در حال تلاش برای دریافت مجوز لازم.

سرهنگ بوچارد گفت: اگر وظیفه, DND می تواند به سرعت حرکت می کند به حمایت از کارکنان مراقبت های بهداشتی در انتاریو و کبک.

“شما نمی توانید فقط از نیروهای کانادایی. آن را از طریق دولت فدرال و سپس بازگشت. در یک بحران اگر چه این می تواند کمتر از 24 ساعت. ما می تواند کاملا پاسخگو است. هنگامی که ما فرستاده DART (فاجعه کمک Response Team) به هائیتی, در 36 ساعت ما بر روی زمین در Port-Au-Prince. می توان آن را بسیار کارآمد است.”

در کانادا, آن را بسیار آسان تر خواهد بود.

“لجستیکی هیچ چالش” او گفت:. “شما در حال حرکت چند نفر در اینجا وجود دارد. شما آنها را در یک هتل و یا شما با قرار دادن یک چادر. و کسانی که مردم نیازی به پرداخت می شود بسیار بیشتر از آنها پرداخت می شود به طور منظم. این است که یک مقدار مسخره از پول در مقایسه با هزینه مردم در حال مرگ, عاطفی, هزینه, و, خانواده, اضطراب است که این را ایجاد می کند. شما می دانید که مردم در حال مرگ هستند به تنهایی در حال حاضر.”

اولین گام او گفت: استانی دولت اعتراف آنها نیاز به کمک.

“آنها را مجبور به اعتراف آنها غرق شده است. آنها نمی خواهم به انجام این کار است. که چگونه سیاست نوشته شده است. اگر استان یا غیر نظامی قدرت نمی تواند رسیدگی به وضعیت خود و سپس آنها مجاز به درخواست برای فدرال کمک کند به طوری که نیروهای کانادایی می تواند درگیر. گاهی اوقات در سیل و یا B. C. آتش سوزی ما می گویند: “هی ما آماده هستیم اما در آن طول می کشد زمان زیادی برای این درخواست آمده است از آنجا که آنها می خواهم به مطمئن شوید که آنها انجام داده اند همه چیز را در قدرت خود را برای حل مسئله قبل از آنها بپرسید. هنگامی که مردم در حال مرگ هستند شاید آن زمان به اعتراف است که شما لازم نیست که منابع به اندازه کافی.”

اگر مانع قضایی راه حل سیاسی است.

“اگر premiers از استان کبک و انتاریو و نخست وزیر کانادا تصمیم این است که راه رفتن آنها می تواند این را حل کند در یک ضربان قلب,” او گفت:. “این درست است که آنها نیاز به صحبت و آنها نیاز به توافق دارند که این راه رفتن است. آنها قدرت آنها فقط نیاز به تصمیم گیری از آن استفاده کنید.”

اگر آنها را به تماس او گفت: نیروهای کانادایی خواهد بود آماده برای دیدار با این چالش به طور موثر و با خیال راحت.

“هنگامی که ما اعزام به سیرالئون در طول بحران ابولا در سال 2014 یکی از ما آلوده شد,” او گفت:. “یکی از کسانی که مردمی رو آلوده با ویروس. بله ما می توانیم با استفاده از PPE در یک راه بسیار کارآمد است. ما سربازان. ما می تواند هر چیزی را انجام دهید.”

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im