وزیر همه چیز Chrystia Freeland, طول می کشد در coronavirus

سیاست خودی برای 5 مارس: یک کابینه جدید کمیته تکل بلندی بحران بهداشتی, ‘deliverology’ ممکن است مرده و کانادا باعث می شود سر و صدا بیشتر در مورد پرواز 752

خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

نخست وزیر جاستین ترودو به وزیر همه چیز Chrystia Freeland یک کار جدید به عنوان ناظر فدرال COVID-19 پاسخ و معاون نخست برگزار شد اولین کنفرانس مطبوعاتی که در نقش دیروز در کنار وزیر بهداشت Patty Hajdu و رئیس بهداشت عمومی افسر ترزا Tam. Freeland در ad-hoc کابینه کمیته coronavirus ملاقات کرده بود پیش از آن در روز بر روی پاشنه از بانک مرکزی کانادا فرماندار Stephen Poloz اعلام یک نرخ بهره به عنوان بازارهای جهانی در پاسخ به شیوع بیماری. وزیر دارایی لایحه Morneau گفت: کانادا “ظرفیت مالی” برای پاسخ به این ویروس را بازدید تاثیر اقتصاد است.

اختصاصی کابینه کمیته نیست به اندازه کافی برای ارین اوتول. به رهبری حزب محافظه امیدوار که پیوست رقیب پیتر مککی به عنوان تنها دیگر “تایید نامزد” در مسابقه (به عنوان مثال. فرستاده شده تمام هزینه های لازم و تایید و امضا) به نام لیبرال ها را نه گام به نگه رمان شیوع کروناویروس در خلیج در کانادا. اوتول می خواهد “شدید تر غربالگری” در فرودگاه و یک کمیته حزب که در دیدار روزانه. (ریگان واتمشاور و سپس وزیر بهداشت Leona Aglukkaq در طول همه گیر H1N1 توییتی به تازگی در مورد مشابه همه حزب تلاش در آن زمان است.)

نظرسنجی می گوید: مککی است راه جلوتر از اوتول با حزب محافظه کار رای دهندگان در یک Leger نظرسنجی: 38 درصد انتخاب سابق حزب محافظه کار پیشرو به رهبر نسبت به فقط نه درصد برای اوتول. اما یک تعداد از پاسخ دهندگان مردد—47 درصد خواهد شد که رای محافظه کار—هنوز هم نیاز به طرف.

پژمرده deliverology? لیبرالها سوار به قدرت بالا در یک حکومت تکنیک به نام “deliverology,” اقتباس از یک مرد انگلیسی به نام سر مایکل باربر که محبوبیت آن را در تونی بلر دوران که با تمرکز به شدت در, خوبی ارائه در وعده های انتخاباتی. در سال 2016 لیبرال منصوب متی Mendelsohnیک تانک فکر می کنم ایده های پسر و ارشد سابق بنده در انتاریو برای تبدیل راه فدرال بوروکرات انجام کسب و کار. رسمی خود عنوان معاون وزیر به کابینه برای نتایج و تحویل. در سال گذشته کاترین مارس گزارش شده برای گزینه های سیاست که ارشد بوروکرات بود شروع به خندیدن D-word.

دیروز ترودو اعلام کرد Mendelsohn خواهد خود را ترک ارشد نقش در مستراح شورای اداری و بازدید از استادی در دانشگاه رایرسون. Mendelsohn نگاه از روی علاقه در تجربه خود را با استناد به یک فرهنگ تغییر خود—و اشاره او را از دست Kettleman این شیرینی زمانی که او پشت در تورنتو است. اگر شما تا کنون زندگی می کردند در اتاوا نقل مکان کرد و به دور شما می دانم که غم و اندوه.

وزیر حمل و نقل مارک Garneau در واشنگتن صبح امروز که در آن او در مورد بحث “ایمنی حمل و نقل هوایی در مناطق جنگی” در آمریکا اتاق بازرگانی ایران ، کمی وجود دارد و رمز و راز در مورد آنچه که می خواهید فرم ستون فقرات که بیان. در همین حال وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین—که در حال حاضر در اوکراین برگزار شد جلسه دیروز بین المللی هماهنگی و پاسخ گروه تشکیل شده پس از پرواز 752 فاجعه. یک بازخوانی از این گروه گفت که آنها “مورد بحث در جزئیات گزینه های در دسترس به آنها را باید به ایران با رعایت تعهدات خود تحت کنوانسیون بین المللی هواپیمایی کشوری به ضبط پرواز دریافت و تجزیه و تحلیل در یک کشور با ظرفیت انجام این کار را بدون تاخیر.” هیچ جزئیات بیشتر در مورد چه گزینه های در دسترس مورد بحث قرار گرفت.

ما ذکر شده که دیروز از یک پنل صندلی میله میله برای نماینده روسیه در CDA موسسه‘s کنفرانس دفاع و امنیت رفت پر نشده. روسها شاید تا به حال تصوری که کارشناسان نظامی در پانل های مختلف از جمله ارشد کانادا برنج حدود برچسب پوتین رژیم “بزرگترین کوتاه مدت تهدید به شمال امریکا است.” نه یک مکان دوستانه برای روسیه به بحث كنيم ،

در همان کنفرانس, چینی, سفیر Cong Peiwu به نام کشور خود را برای همکاری با کانادا در مبارزه علیه COVID-19 “خوب” و “قدردانی است.” اما انتظار نداریم که حسن نیت برای حل گسترده تر دیپلماتیک مسائل مربوط به او گفت. چه چیز دیگری بود بالا چینی فرستاده رفتن به می گویند ؟

امروز صبح ترودو دستور کار طول می کشد او را به پسران و دختران باشگاه در سکربروق, Ont. که توقف قابل توجه است در بخشی به دلیل آن را فقط اتفاق می افتد خبرنامه خود را هنگامی که خبرنگار آموخته است که چگونه به سوار شدن سه چرخه در همان باشگاه در حقیقت کسانی که سال پیش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>