تلفن همراه مراقبت های بهداشتی برنامه تبلیغ توسط دولت آلبرتا دارای نقص

Danyaal رضا و جیلیان Ratti: موثر مجازی مراقبت نیاز دارد به ازدواج با ما اساسی اهداف کلی اصلاح مراقبت های بهداشتی

Danyaal رضا است که یک پزشک خانواده در تورنتو و یک دستیار استاد در دانشگاه تورنتو است. جیلیان Ratti است که یک پزشک خانواده در کلگری و بالینی مدرس در دانشگاه کلگری. هر دو در خدمت در هیئت مدیره از کانادا پزشکان برای مدیکر.

Coronavirus است به چالش کشیدن مدرن ما سیستم مراقبت های بهداشتی در راه آن هرگز قبل از. با بحث از بیمارستان سهمیه بندی از منابع و نقل و انتقال از بازنشسته و پرسنل بهداشت و درمان این زبان از امداد رسانی و جنگ مشترک تبدیل شده است. این بیماری سیستم ما بسیار زیاد تحت فشار است.

در حالی که بسیاری از لوازم جانبی ساخته شده در حال آنهایی که ما آرزو می کنیم ما نیاز ندارد, دیگران خوش آمدید, رانندگی, مراقبت های بهداشتی رو به جلو در سرعت است که در گذشته شده اند اندازه گیری شده در سال و نه فقط در روز. رئیس در میان این فراز مجازی است مراقبت.

اما این سرعت تغییر نیز ایجاد فرصت برای همه گیر احتکار است که برخی از آنها بیش از حد خوشحال به بهره برداری. چگونه است ؟

بیشتر: coronavirus مراقبت تسکینی بحران

ما می دانیم که, تنومند, با کیفیت بالا مراقبت های اولیه ساخته شده است در دراز مدت روابط بین بیماران و تیم متشکل از پزشکان خانواده, پرستار پزشکان و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. برای کسانی که در کانادا بدون به طور منظم ارائه دهنده مراقبت های اولیه پیاده روی در کلینیک های یک نقشی را به عنوان ایستگاهی. اما برای کسانی که در حال حاضر متصل به مراقبت های اولیه تیم خود نقش بسیار ستیزو اغلب مختل تداوم مراقبت . با افزایش سریع مجازی مراقبت مجازی پیاده روی در کلینیک های متفاوت هستند. شاید بهترین مثال از این تهدید است که در آلبرتا.

در این میان یک اورژانس جهانی ایالات حزب محافظه کار (UCP) دولت اعلام کرد که تصویب آن از بحث برانگیز مجازی مراقبت از تلفن همراه نرم افزار Babylon توسط Telus سلامت متعلق به ایالات متحده مبتنی بر بابل منابع محدود است. آن را تقریبا متصل بیماران به پزشکان که هیچ دسترسی به سوابق پزشکی بیمار و کسانی که در رقابت با بيماران به طور منظم پزشکان خانواده برای مراقبت.

بدتر هنوز, بابل با استفاده از unstandardized هوش مصنوعی الگوریتم به ارائه توصیه های پزشکی به کاربران بیشتر depersonalizing مراقبت. به منظور استفاده از این خدمات بیماران مجبور به رضایت به اجازه می دهد Telus به “به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی با اعضای [خود] شرکت های بزرگ گروه و همکاران” و اجازه می دهد تا اطلاعات شخصی کاربران برای “بازاريابي و ارتباطات” و همچنین “خارجی های دولتی است.” آن را عمیقا نگران کننده است که آلبرتا برتر جیسون کنی در زمان به توییتر به بازار و ارتقای کیفیت خدمات سلامت با عمده نگرانی های حریم خصوصی.

بیشتر: قرنطینه ملت: در داخل مستند تغییر خواهد کرد که کانادا برای همیشه لطفا برای

بابل rollout است نه محدود به, Alberta. آن را برای اولین بار نشان داد تا در بریتیش کلمبیا است و در حال حاضر راه اندازی در انتاریو. قبل از آن کانادا اولین آن در بریتانیا است. در میان کسانی که در انگلیس افزایش سروز نگرانی بودند , انگلیسی, انجمن پزشکیاز کالج سلطنتی پزشکان عمومی و کالج سلطنتی پزشکان. از آلبرتا انجمن پزشکی به دنبال کت و شلوار ضعیف که برتر معرفی کنی بابل بدون هر گونه مشاوره با پزشکان.

بابل است به تنهایی در این شرکت. مشابه وجود دارد سود-محور مجازی خدمات مراقبت در سایر حوزه های قضایی ورود به موافقت نامه با شرکت کانادایی. این سزاوار موشکافی بیش از حد.

مجازی مراقبت بزرگترین سود در ارائه پشتیبانی موثر و کمک رسانی به مناطق روستایی و جوامع از راه دور برای افزایش دسترسی به مراقبت و در ساخت آن را آسان تر برای کسانی که در مناطق شهری و حومه تنظیمات خود را به طور منظم ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای مراقبت های معمول. بسیار وجود دارد بالقوه برای تغییر مثبت از مجازی مناسب مراقبت. به دیگران اشاره کرده اندموثر مجازی مراقبت نیاز به ازدواج با ما اهداف اساسی برای سلامت کلی مراقبت از اصلاحات.

حتی قبل از COVID-19 بسیاری از stand-alone مجازی کلینیک نمی شد با تمرکز بر بهبود دسترسی به مراقبت برای کسانی که به آن نیاز دارید. در عوض برای سود سیستم تمایل به “گیلاس-انتخاب کنید” سالمترین و ثروتمندترین بیماران اغلب در شهرهای بزرگ در حالی که “لیمو انداختن” (آزادسازی) پیچیده تر و آسیب پذیر و بیماران بر روی سیستم های عمومی. شرکت هایی مانند بابل نه تنها تجاوز کردن بیماران بلکه پزشکان incentivizing بالا-حجم کم-پیچیدگی و مالی-سود مراقبت.

مجازی مراقبت تبدیل شده مراقبت های اولیه در راه های خوب و بد. مقدار زیادی از مراقبت های اولیه که در غیر این صورت انجام شده است در فرد می تواند و باید انجام شود از طریق ترکیبی از امن, پیام, تصویری و تلفن بازدیدکننده داشته است. از همه مهمتر مجازی پزشکی است که در آن بهترین زمانی که یکپارچه به یک مدل از مراقبت است که بر محور ارائه دهنده بیمار روابط و پیوستگی.

بیماران سود نیست نیاز به سازماندهی اصل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید