‘مهم ترین آخر هفته’: زمان بسیار مهم استرالیا به عنوان مبارزه با ویروس

NSW هنرهای وزیر همین Harwin داشت ماندن در مروارید ساحل تعطیلات خانه در بعد از ظهر چهارشنبه با وجود اصل محل اقامت خود در حال سیدنی حومه شرقی با توجه به دیلی تلگرافدر نقض خود دولت بخشنامه که همه غیر ضروری سفر به منطقه ای در شهرها باید لغو شود.

مرتبط: به دنبال بیشتر coronavirus اخبار

این می آید به عنوان دولت $130 میلیارد JobKeeper یارانه دستمزد می گذرد مجلس در تلاش برای نجات شش میلیون شغل از دست رفته در اقتصادی shutdown که مقامات می گویند خواهد رفت برای حداقل چند هفته بیشتر تا زمانی که اطلاعات کافی در جامعه انتقال coronavirus به نقشه “راه”.

وجود دارد در حال حاضر بیش از 6000 تایید COVID-19 نفر در استرالیا با 2773 در, New South Wales, 1212 در ویکتوریا 953 در کوئینزلند 420 در جنوب استرالیا 481 در غرب استرالیا 107 در تاسمانی 99 در استرالیا australian Capital Territory و 28 در قلمرو شمالی .

مرگ و میر رسیده 51 بعد از سراسیمگی از مرگ و میر در روزهای اخیر.

دنبال کنید با ما زندگی می کنند نورد پوشش همه گیر زیر.

به روز رسانی زنده

وزیر بهداشت گرگ شکار می گوید: تعداد زیادی از مردم در حال حاضر بستری در بخش های مراقبت ويژه و در هواکش همه را از اوج خود است.

همانطور که از صبح امروز در اطراف وجود دارد از 260 نفر در بیمارستان 82 در ICU و 35 در هواکش.

“من فکر می کنم که یک پیام مهم را به عید پاک” آقای هانت گفت. “همه کسانی که اعداد پایین. بسیار قابل توجهی منحنی همچنان به صاف. ما در حال تحکیم دستاوردهای استرالیا از طریق فعالیت های خود را کمک کرده اند را به یک واقعیت است.”

از این صبح وجود دارد 96 موارد جدید است که اولین بار در بیش از سه هفته است که این تعداد کمتر از 100 است.

“این فوق العاده مهم توسعه برای استرالیا” آقای هانت گفت. “کمتر از موارد کمتر از خطرات زندگی کمتر در معرض خطر. اما ما باید یک راه طولانی برای رفتن.”

آقای هانت می گوید: کسانی که دستاوردهای معنی عید است “در بسیاری از مهم ترین تعطیلات آخر هفته ما ممکن است در کل دوره از ویروس”.

“اگر ما می تواند به قفل در سود است که ما به عنوان یک ملت از طریق شجاعت و فداکاری از آن بر سلامت, پزشکی و پلیس مقدم, بلکه از طریق حسن نیت بسیار زیاد و نظم و انضباط از استرالیا پس ما واقعا می تواند کمک به محافظت از استرالیا زندگی جلو می رویم و خودمان را در این مسیر از طریق” او گفت:.

وزیر امور خارجه Marise پین و وزیر بهداشت گرگ شکار در حال صحبت کردن در کانبرا در حال حاضر.

Ms پین می گوید دولت نهایی ترتیبات با کوانتاس ویژه پرواز برای تخلیه استرالیایی از پرو و آرژانتین و آفریقای جنوبی است.

“کسانی که برنامه ریزی شده کوانتاس پرواز پیش بینی شده را طی هفته آینده و به پیروی از دیگری موفق تسهیل پرواز رخ داده است که امروز حمل حدود 280 استرالیایی از پرو که در حال حاضر در راه خود را به استرالیا,” او گفت:.

دولت نیز به استرالیا از کشورهای دیگر از جمله کامبوج و نپال و لبنان. Ms Payne اشاره کرد که یک هواپیما که وارد در اوایل این هفته بود که اولین پرواز مستقیم بین استرالیا و نپال.

در اینجا یک ویدیو مبین از Dr آشا بون از Telethon بچه های موسسه از طریق استرالیا آکادمی علوم.

در کوتاه مدت بله آنها احتمالا امن است.

“از آنچه ما می دانیم از دوران کودکی به دوران کودکی انتقال COVID-19 وجود دارد که بسیاری از موارد گزارش شده که در آن کودکان در حال آلوده کردن دیگر کودکان” دکتر بون گفت.

“در واقع COVID-19 به نظر نمی رسد به رفتار همان راه به عنوان آنفلوانزا و سایر ویروس های تنفسی. به طوری که کودکان در مهد کودک و مراکز من فکر می کنم امن وجود داشته باشد (اما) هر خانواده نیاز به بهترین تصمیم را برای خانواده خود را.”

یک درز سند به دست آمده توسط اخبار.com.au جدید سیاسی ویرایشگر سامانتا قبل از ازدواج را نشان می دهد صدها نفر از صدها نفر از دانش آموزان و کارکنان مجبور شده اند به خود قرنطینه به عنوان یک نتیجه از تایید COVID-19 موارد در NSW مدارس تاکید خطرات ناشی از بازگشت به مدرسه عادی عملیات.

https://platform.twitter.com/widgets.js

به عنوان نخست وزیر به مدارس برای باز باقی می ماند برای ضروری کارگران, لیست محرمانه NSW مدارس که در آن شیوع بیماری رخ داده است نشان می دهد که ‘تماس’ از COVID-19 بیماران را در برخی موارد کشیده به بیش از 100 دانش آموزان و کارکنان مدرسه.

اینجا بیشتر بخوانید.

دولت فدرال اعلام کرده دستمزد یخ برای همه کشورهای مشترک المنافع بندگان عمومی برای شش ماه آینده.

“تعویق افزایش دستمزد آغاز از مارس 14 باقی خواهد ماند و در اثر در 12 ماه” دستیار وزیر به PM بن مورتون در بیانیه ای گفت.

“در طول این دوره سازمان تسلیم خواهد شد آینده افزایش دستمزد شش ماه به عنوان آنها به دلیل سقوط. این اطمینان را به تعویق مشترک است به همان اندازه با همه APS کارکنان.”

تصمیم “گرفته شده و با توجه به استثنایی شرایط اقتصادی که با آن مواجه هستند استرالیایی به عنوان یک نتیجه از COVID-19 همه گیر”.

استرالیا در حال هشدار در مورد خطرات ناشی از تبادل نظر شیلنگ توالت پس از افزایش محبوبیت “بوم اسلحه” و به سبک ژاپنی قیمت محصولات صندلی توالت با توجه به کاغذ توالت وحشت خرید.

غربی استرالیا لوله کشی تنظیم شده است و با صدور یک بیانیه رسانه یادآوری صاحب خانه که “توالت بهداشت اسپری شیلنگ” باید “تنها نصب می شود توسط یک مجوز لوله کش”.

روشن نیست که آیا وجود داشته است هر گونه گزارش از اتفاقات ناگوار مربوط به اشتباه نصب شیلنگ توالت.

WA ساختمان و انرژی می گوید: این هشدار باعث شده “افزایش فروش, انعطاف پذیر, الاغ فیلم ها xxx سوراخ شلنگ در پی کاغذ توالت کمبود و تمرکز بر پاکیزگی با توجه به COVID-19 کروناویروس”.

تنظیم یادداشت این محصولات طبقه بندی شده به عنوان “بالا-خطر لوله کشی و تجهیزات با توجه به خطر از توالت با آب مخلوط با آب آشامیدنی اگر آنها نصب نشده با توجه به خاص استرالیا لوله کشی استاندارد”.

“قانون تنها یک مجوز لوله کش مجاز به نصب این تجهیزات که باید مناسب پشت جریان پیشگیری دستگاه برای از بین بردن خطر آلودگی آب آشامیدنی تامین,” ساختمان و انرژی, مدیر اجرایی, Saj Abdoolakhan در بیانیه ای گفت:.

“آلودگی متقاطع از ضایعات با آب آشامیدنی می تواند باعث بیماری های جدی و یا حتی مرگ ناشی از باکتری ها و عفونت های دیگر, بنابراین مردم باید تلاش برای نصب و یا تعمیر توالت اسپری شیلنگ های خود را. همیشه در تماس با یک مجوز لوله کش.”

مشابه بهداشت عمومی هشدارهای صادر شده توسط سایر استرالیا ساختمان و لوله کشی تنظیم کننده.

داده ها از کوئینزلند ساختمان و ساخت و ساز در کمیسیون نشان می دهد که جستجوهای گوگل در استرالیا برای مدت “می شود” افزایش ده برابر در ماه مارس سال 2020 است.

ساختمان و انرژی نیز یادآوری مصرف کنندگان به خیط و پیت کردن حوله کاغذی یا دستمال توالت. “کاغذ توالت طراحی شده است به برافروخته اما سنگین تر کاغذ و یا دستمال مرطوب می تواند باعث گران و ناخوشایند انسداد در خانه خود و یا gridlock گسترده تر سیستم فاضلاب” آقای Abdoolakhan گفت.

اثربخشی دانشگاه کوئینزلند واکسن برای coronavirus مورد آزمایش در یک امنیت زیستی تسهیلات در هلند.

واکسن استفاده می شود در زندگی coronavirus برای تعیین چگونه به طور موثر در آن باعث حفاظت در برابر عفونت است.

UQ این واکسن در برنامه شرکت-رهبر Dr Keith Chappell گفت: محاکمه خواهد شد ایجاد یک انتقادی بسته از داده ها جلوتر از انسان آزمایش های بالینی بعد از این سال.

– دارن کارترایت AAP

گله ایمنی استفاده می شود در سراسر جهان برای حفاظت از مردم از بیماری های واگیردار مانند سرخک و سرخجه.

این مفهوم بر اساس اطراف داشتن مردم به اندازه کافی در یک جامعه واکسینه به عفونت یا بیماری است که به طور موثر از آن متوقف می شود از گسترش و محافظت از کسانی که قادر به واکسینه شوند.

در حالی که این روش بسیار موفق و در برخی موارد یک متخصص بیماری های عفونی گفت: با استفاده از آن به مبارزه با COVID-19 خواهد بود “ایده وحشتناک است”.

Dr Sanjaya Senanayake از دانشگاه ملی استرالیا صحبت کردن در برابر این ایده از عمد آلوده استرالیا برای جلوگیری از آینده شیوع این ویروس پس از آن بود که شناور در اطراف به تازگی.

“نگاه آن است که یک ایده وحشتناک است. آن را ممکن است به طور طبیعی اتفاق می افتد اما این نباید اتفاق می افتد عمدا” دکتر Senanayake گفت: امروز صبح.

“مسائل مربوط با آن است که 60 تا 70 درصد از جمعیت را به تبدیل شدن به طور طبیعی آلوده به گله ایمنی رخ می دهد, برای دیگر 30-40 درصد به آلوده. اگر شما نگاه کنید ما در استرالیا جمعیت, اگر ما می گوییم 1 درصد است که این نرخ مرگ و میر این بدان معناست که حدود 160 ، 000 نفر می میرند. اگر ما واقعا محافظه کار ممکن است 16,000.”

اینجا بیشتر بخوانید.

تبلیغات کار شده اند کاهش دو سوم به عنوان کسب و کارهای استرالیا جذب اقتصادی از coronavirus.

ویکتوریا و نیو سات ویلز نشان داده اند که بزرگترین کاهش در مشاغل وب سایت به دنبال به عنوان همه گیر درایو یک توپ مخرب از طریق ملی بازار کار.

به دنبال مدیر عامل Kendra بانک ها گفت: تاثیر این ویروس شده بود سویفت و ترکیبات مشکلات در حال حاضر ناشی از تابستان است bushfire بحران است.

او گفت: دو کلید روندهای در حال ظهور بودند در طول این بیماری همه گیر — یک کاهش جرم در مشاغل موجود در سطح ملی و فوری تقاضا برای کارگران در صنایع خاص.

خرده فروشان در حال شکار برای قفسه کامیون رانندگان تحویل زنجیره تامین و مدیران و سرپرستان انبار.

تولید کنندگان نیاز بیشتر کارگران کارخانه به نگه دارید تا با افزایش تقاضا برای کالاهای اساسی خانوار در حالی که منابع زیادی شرکت ها به دنبال پر کردن بسیار ماهر نقش.

همانطور که بیشتر مردم هنوز هم در اشتغال به کار از خانه توسعه دهندگان نرم افزار و امنیت سایبری کارشناسان در تقاضای بالا هستند همراه با دایه و آموزگار.

بهداشت و درمان کارگران و کارکنان مرکز تماس نیز بسیار پس از دنبال.

شغل جدید تبلیغات ارسال شده در دنبال در هفته اول آوریل به پایین 65.3 درصد در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته.

ویکتوریا تبلیغات پایین 71.6 درصد وجود دارد و 67.4 درصد کمتر مشاغل موجود در NSW.

با وجود کاهش چشمگیر مردم در نظر سنجی توسط دنبال شد و نسبتا خوش بین در مورد کار خود را به چشم انداز.

اعتماد به نفس در میان افراد بیکار کاهش یافته است اما بیش از نیمی هنوز هم باور دارم آنها کار پیدا کنند.

احساس امنیت شغلی نیز کاهش یافته و در میان مردم کار می کنند اما بیش از نیمی هنوز هم باور آنها امن فعلی خود را در نقش.

– دانیل McCulloch AAP

در مورد 19,000 جنوب استرالیا کسب و کارهای کوچک و نه برای سود گروه ایم که رنج می برد از دست دادن مالی یا مجبور به بسته شدن با توجه به COVID-19 محدودیت را دریافت $10,000.

یکی کردن پول نقد اضطراری اعطای بودجه توسط دولت را $650 متر شغل بسته نجات را قادر می سازد کسانی که کسب و کار برای پوشش مستمر یا فوق العاده هزینه های عملیاتی مانند اجاره و صورتحساب برق.

کسب و کار که استخدام جنوب استرالیا یک ABN و تجارت بود که در مارس 1 می توانید برای درخواست کمک مالی.

برای واجد شرایط کسانی که کسب و کار نیز باید به نوبه خود بیش از بیش از $75,000 و حقوق و دستمزد کمتر از 1.5 میلیون دلار و نه حق را به وزارت امور خارجه دولت مالیات حقوق و دستمزد و چشم پوشی تحت COVID-19 اقدامات پشتیبانی می کند.

برتر استیون مارشال اذعان کرد این بود که یک زمان دشوار برای کارفرمایان و کارکنان خود را که “مشغول به کار خستگی ناپذیر برای ساخت کسب و کار و یک پایه مشتری وفادار”.

“کسب و کارهای کوچک نیروی حیاتی جامعه ما و زیر بنای کشور ما اقتصاد” آقای مارشال گفت.

“ما همه چیز را در قدرت ما برای اطمینان از آنها حمایت فوری به طوری که آنها بهترین شانس گرفتن را از طریق به طرف دیگر.”

رهبر مخالفان پیتر Malinauskas حمایت دولت را اعلام کرد و گفت: این پرداخت ها خواهد بود افزایش خوش آمدید برای هزاران نفر انجام آن دشوار است.

ما می دانیم که وجود دارد این است که یک مدت طولانی و دشوار پیش رو برای بسیاری از کسب و کار و خیلی بیشتر کمک و حمایت مورد نیاز خواهد بود,” او گفت:.

کسب و کار SA ارشد مارتین Haese گفت: پرداخت نقدی نیز به نفع صاحبخانه به عنوان به خوبی به عنوان مستاجر.

“بسیاری از صاحبخانه نیز کسب و کارهای کوچک خود را به همین دلیل است که ما باید به شدت برای حمایت مالی یارانه برای هر دو صاحبخانه و مستاجر” آقای Haese گفت.

برنامه های کاربردی برای اعطای باز خواهد شد و به زودی در دسترس خواهد بود تا ژوئن 1.

– امیلی Cosenza, AAP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im