ترین های روانی بعد از سال با تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

عطارد و نپتون چین در برج حوت به ما بدهد ترین psychically زنده روز از سال. اعتماد به شهود خود را. استفاده از چشم سوم خود را به حرکت ایجاد و اتصال. بهتر لمسی خود را با حواس و احساسات درونی چشم انداز. و هنگامی که شما استفاده می شود به حق بودن. زهره scoots به اجتماعی Gemini تشویق ما برای به اشتراک گذاشتن یافته های ما.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). وجود دارد یک گروه پروژه کار می کند و هر فرد نیازهای مختلف است. اجازه ندهید مکالمه تمرکز بر غرور درگیر است. به جای نگه داشتن همه چیز در مسیر با اشاره همه انرژی ها به سمت حل و فصل مسائل است.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). رویاهای شده اند به نام کارت پستال از جهان دیگر, داخلی, چشم انداز که در آن به زبان های مختلف سخن گفته است. بیدار و معقول بخشی از شما نرم افزار می تواند برخی از این ناخودآگاه کد امروز.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). این امر می تواند آسان به سرزنش شرایطی برای چیزهایی که شما لازم نیست که زمان برای امروز اما که می رود در برابر خود احساس مسئولیت. به جای آن شما را به تلاش های اضافی به اولویت بندی آنچه که مهم به شما.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). مردم ناآشنا هستند بسیار ساده تر به عنوان خوانده شده پس از شما کاهش یافته است و تمام فرضیات و منتشر شد نیاز به عجله به یک ارزیابی. سوال بپرسید به جای.

لئو (جولای 23-Aug. 22). هر چند شما ممکن است شک راه خود را به عقب. به جلو مارس. مناظر بهتر خواهد شد تا آینده. این زمان برای تغییر است که شما خاص. خودتان گریز به اسباب بازی با ایده های.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). شما می توانید اشغال بدون در حال حاضر وجود دارد. داخلی خود واقعیت به طور مداوم به رسیدن به آینده, بازگشت به گذشته و یا به عوالم که در آن نظرات و داستان وجود داشته باشد. در آوردن خود را به زمان حال تلاش طول می کشد.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). شما درک آسان و لذت بخش ساعت اما شما انتظار نداریم که هر لحظه به یک صاف ماجراجویی. این کمک می کند تا شما را در چالش بدون استرس و درام است که همراه با تفکر همه چیز باید متفاوت باشد.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). اگر شما تا به حال تمام پول شما احتمالا می تواند صرف پس از آن شما هنوز هم می تواند انجام این کار که امروز انجام میدهید ؟ اگر نه چه کار خواهد شما هنوز هم مایل به انجام این کار ؟ کار شما را دوست دارم احساس نمی مانند کار در همه.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). آنچه شما باید انجام دهید با افکار و اقداماتی است که برای اجرا در مقطع اهداف با آنچه شما می خواهید ؟ رها کردن آنها را. تصمیم بگیرید که چه باید بکنید و سپس به خودتان بگویید که آن را به عنوان خوب به عنوان انجام می شود.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). این روال از روز خود را در حال پایه ای برای شادی خود را. هر مرحله را به نیشگون گرفتن و کشیدن آنها را حتی اندکی به سمت تفکر و احساس بهتری را در طول زمان ایجاد یک تفاوت بزرگ.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). شما معمولی قرار داده و پیشنهاد خود را روی میز. شما ممکن است در نظر مردم اجازه زیرچشمی نگاه کردن در معامله در حالی که گفتن آنها را که آن را در دسترس نیست. همه مردم می خواهد آنچه را که آنها نمی تواند داشته باشد.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). چیزی وجود دارد که در راه شما برای برقراری ارتباط با شما عزیزان که نمی تواند تکرار شود. شما خاص است. این را می دانند و انتظار مردم خود را به آینده را برای نگه داشتن آنچه تنها شما می توانید ارائه.

امروز روز تولد (3 آوریل). اگر شما واقعا نمی خواهید چیزی موانع هستند حال حاضر قریب به اتفاق و لاینحل. هنگامی که شما واقعا می خواهید چیزی یا شما نمی بینید موانع و یا شما ببینید حل و از میان برداشتن آنها را سریع. کیهانی خود را هدیه تولد وضوح است که به میل خود. آن را به تغییر همه چیز. شما در حال قدرتمند — جادویی در واقع. برج حوت و برج سنبله می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 20, 22, 16, 14 و 9.

آخر هفته پیش بینی عشق: ARIES: پیشرفت همیشه نمی مانند پله رو به جلو است. در عشق گاهی اوقات شما باید به عقب برگردد و ارزیابی است که می تواند پیشرفت بیش از حد. برج ثور: اگر شما در حال دفع جرم و یا شما فقط باید احساس خنده دار در مورد همه چیز, پاسخ توسط پاسخ نمی دهد می تواند بهترین پاسخ است. برج جوزا: شما بهتر شرکت پس از شما تغذیه روح خود را با تمام تنهایی شما نیاز به. سرطان: کمتر تلاش بیشتر و انجام آنچه شما می خواهید از همه — از جمله خود. لئو: بودن با کسی جالب enlivens حواس خود را به ارمغان می آورد شما بسیار به وضوح در لحظه حاضر است. برج سنبله: فوق العاده مکالمات اتفاق می افتد با بعید است رقیب برای قلب شما. برج میزان: با هم تداخل دارند سلیقه سوق دادن یک رابطه همراه است. آن را بیشتر سرگرم کننده هنگامی که شما مانند همان رسانه های به اشتراک گذاری یک شبیه حس شوخ طبعی و ریشه ای برای این تیم است. عقرب: سفارشی رابطه با قوانین کار بهتر از کوکی-برش قوانین جامعه است. یکی از اندازه متناسب نیست تمام. قوس: شما فکر می کنم شما می دانید آنچه شما در پیدا کردن و جذاب اما گاهی اوقات بدن خود را تصمیم می گیرد برای شما. برج جدی: از مردم می خواهم شما را به رها کردن همه چیز با آنها را زمانی که آنها می خواهند شما اما برنامه خود را که مهم به نظر بیش از حد. اولویت بندی خودتان. دلو: ناراحت کننده ضعف قیمت ورود به ارتباط واقعی. برج حوت: کفش های جدید خواهد شد به عنوان خوش خواهد بود هر چیزی که شما را به راه رفتن در این دنیا را با تکبر راه رفتن و سبک است.

زن و شوهر از تعطیلات آخر هفته: این درست است که یک برج حمل و لئو رابطه شروع می شود مانند یک خانه در آتش است. جمعی خود را انرژی می تواند به عنوان با صدای بلند و رقابتی به عنوان یک رویداد ورزشی و یا به عنوان sweepingly پرشور به عنوان یک اپرا. کلیدی برای زنده نگه داشتن عشق است به دوره ای می شکند به شارژ و منعکس کننده. زمانی که آنها به اندازه کافی زمان به دست فرد دیگر این مراسم خواهد بود که اعتصاب مسابقه که مجموعه heartfires سوزاندن بیش از همه دوباره.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, Mar 04, 2020 17:08:21 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de