دور افتاده ترین جشنواره موسیقی بر روی زمین

با تپه های شنی آن به عنوان پس زمینه و بزرگترین نامها در استرالیا موسیقی, مرکز, مرحله, این است که یک جشنواره شما را به شرکت در.

با شعله های شنی صحرای سیمپسون به عنوان یک پس زمینه های Birdsville قرمز بزرگ باش (جولای 7 – 9, 2020) است که بیشتر از راه دور جشنواره موسیقی بر روی این سیاره – و بسیاری نیز آن را تماس, دیدنی ترین.

این رویداد سه روزه برگزار می شود در آدریا فراز گاو ایستگاه در نزدیکی شهر مرزی Birdsville تقریبا 1600km غرب بریزبن در پایان افسانه ای Birdsville آهنگ. و با وجود آن انزوا – یا شاید به دلیل آن باش جذب برخی از بزرگترین نامها در تالار موسیقی.

در این سال استرالیا موسیقی افسانه پل کلی را تیتر این جشنواره است. او می شود توسط دیگر پیوست استرالیا از جمله آیکون های ایان خزه تیم Finn, John Williamson, کیت Ceberano Shannon Noll, اژدها,, تشنه, Merc, وندی ماتیوز رادیاتور و بیشتر.

جشنواره را برانگیخت هم می توانید اقامت در شهر Birdsville (جمعیت 115) و یا در “Bashville’ اردوگاه با یک اتوبوس شاتل اتصال دو. و همچنین با بهره گیری از موسیقی جشنواره را برانگیخت می توانید sandboarding سوار شتر, بازی, ‘ساحل’ والیبال یادگیری را بومی صنایع دستی و یا یک منظره پرواز هلیکوپتر برای مشاهده چشم پرنده از صحرا.

نیز وجود دارد سرگرم کننده رویدادهای خیریه از جمله مد در صحرا مسابقه و Bashville میکشد که در آن شرکت کنندگان در لباس Priscilla – Queen of the Desertبا مضمون لباس مسابقه پایین 40m-بالا قرمز بزرگ تلماسه و از طریق اردوگاه.

پول مطرح شده از هر دو حوادث کمک می کند تا حمایت سلطنتی پرواز, دکتر, خدمات فراهم می کند که حیاتی بهداشت و درمان و اورژانس خدمات به مناطق روستایی است.

قرمز بزرگ باش بنیانگذار و مدیر گرگ داناون می گوید این رویداد آغاز شده در سال 2013 به عنوان ‘یک’ کنسرت موسیقی کشور ستاره جان ویلیامسون.

“عشق مردم نه فقط جشنواره, اما سفر,” او می گوید.

“این یک تلاش بزرگ شدن وجود دارد اما شما ببینید خیلی از استرالیا در راه وجود دارد ، واقعا سرگرم کننده شروع می شود زمانی که شما بیرون از جلوی خانه خود را.

“این هم واقعا یاد جای دور افتاده محل. آن را بسیار منحصر به فرد کمپینگ در کویر در زیر ستاره ها با قرمز بزرگ شنی بودن یک مرحله افت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر