بیمارستان ملی بحران از خود ما ساخت

ما تا به حال برای از بین بردن بیمارستان به آنها را ذخیره کنید.

شما بخشوده می تواند برای فکر کردن به این نتیجه coronavirus مستندات آن را به حالت تعلیق در اعمال جراحی الکتیو و به طور کلی دلسرد مردم را از رفتن به بیمارستان.

بسیاری از بیمارستان ها در حال گرفتن تحت فشار قرار دادند در نزدیکی و یا بیش از مالی لبه. در زمانی که ما می ترسید که بیمارستان ها را تحت الشعاع افزایش بیماران آنها عوض شده است خالی است. در زمانی که ما فکر پرسنل پزشکی خواهد بود در حق بیمه آنها به جای اینکه idled در سراسر کشور است.

ما در حال تجربه یک بیماری همه گیر است که bizarrely — و در بخشی به دلیل انتخاب سیاستگذاران — ایجاد یک زیاده روی تخت بیمارستان و بیش از پزشکان و پرستاران است.

نه در همه جا ، بیمارستان در شهر نیویورک و بخش هایی از نیوجرسی تست شده اند به محدودیت های خود را. اما در سراسر این کشور و بیمارستان ها به شدت مورد استفاده قرارگرفته هر دو به دلیل متحده را ممنوع روش انتخابی و مردم هم از ترس به نشان می دهد تا.

یکی از دلایلی که ما نمی خواهم بیمارستان ها به تاخت و تاز کردن توسط COVID-19 بيمار است که ما می خواهم جمعیت از هر کس دیگری نیاز به مراقبت, اما ما به پایان رسید تا از ازدحام بسیاری از مردم نیاز به مراقبت به عنوان یک انتخاب آگاهانه — حتی در جایی که COVID-19 موج نکرده اتفاقی افتاد و احتمالا هرگز نخواهد شد.

اقدامات شدید نامیده می شدند که coronavirus آمار سواحل ما و شروع به گسترش خارج از کنترل به خصوص در مناطق شهری به ویژه مستعد ابتلا به این بیماری همه گیر. این قابل فهم است که ما می خواستیم به بیمارستان آماده شدن برای بدترین و حفظ و جمع اوری تجهیزات لازم برای مراقبت از افراد آلوده با خیال راحت. بیمارستان خود را می تواند تبدیل به یک بردار برای گسترش COVID-19 تا دور نگه داشتن مردم که نه کاملا نیاز به نشان می دهد تا یک معقول ضربه.

اما این یک مورد که در آن درمان ممکن است واقعا بدتر از این بیماری و یا حداقل خود را ایجاد کرده بحران است.

اعمال جراحی الکتیو هستند یک منبع بزرگ درآمد برای بیمارستان اند که این یک ضربه به آنها ناپدید شده اند و اغلب در پاسخ به دستور دولت است.

غرب تنسی بهداشت و درمان مستقر در جکسون از دست داد 18 میلیون دلار در ماه مارس پس از دولت ممنوع اعمال جراحی الکتیو و furloughed 1,100 از 7000 نفر پرسنل با توجه به بکر بیمارستان بررسی است. نشست بهداشت و درمان در آریزونا انتظار دارد تا آنجا که 50% کاهش در درآمد پس از دولت را مبنی بر اعمال جراحی الکتیو.

نمونه هایی به در و در و در. حتی بیمارستان ها در ایالت نیویورک یک کانون برای این ویروس هستند و احساس خرج کردن. کاتولیک بهداشت و Kaleida سلامت در بوفالو در حال furloughing کارگران است.

اعمال جراحی الکتیو لزوما آنچه شما فکر می کنم. به عنوان یک قطعه در آتلانتیک با اشاره به آنها نیست فقط تعویض زانو. آنها عبارتند از روش برای بیماری های جدی مانند سرطان است.

به عنوان با مستندات به طور کلی مشخص نیست که چه مقدار از کاهش ترافیک در بيمارستان بوده است و در نتیجه مردم در حال تغییر رفتار خود را بر اساس ترس از ویروس و چقدر نتیجه بوده است از دولت حکم. اما این قطعا درست است که ممنوعیت اعمال جراحی الکتیو — بیش از 30 فرمانداران صادر کرده است برخی از نسخه ای از آنها را به عنوان از اواخر ماه آوریل — بیش از حد دست و پا چلفتی و فراگیر و نه از لحاظ جغرافیایی انتخابی به اندازه کافی.

فرمانداران در برخی از ایالت ها در حال حاضر شل شدن آنها و از آن زمان دیگر فرمانداران سراسر کشور به دنبال کت و شلوار به جز در نقاط داغ.


ریچ لوری سردبیر ملی نقد و بررسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im