نیاز به اعتراض

به عنوان اعمال اعتراض و نافرمانی مدنی در همبستگی با مرطوب’suwet’en زمین مدافعان آبشار در سراسر کانادا کشور غش نیمکتها در حال زور زدن زیر وزن بسیاری از شهروندان نگران و مفسران که این اقدامات به عنوان نامعقول و خطرناک تهدید به حکومت قانون است. پاسخ انتقادی از مقاومت ابراز نگرانی در مورد اختلال: به بازار به منظور به صاف و ممتاز و سبکبار روز به روز زندگی ما انتظار داریم به زندگی می کنند. اعتراض است که به منظور مختل کند.

اعتراض به معنای آوردن یک واقعیت است که کمین فراتر از نزد خطوط بسیاری از مردم توفنده را در مقابل آنها. مرطوب’suwet’en تظاهرات در حال انجام درست آن. مرطوب’suwet’en تظاهرات مشغول به کار هستند. و سه سلامتی برای که.

لیبرال دموکراسی می پرسد بعدی به هیچ چیز از آن توسط اداره آن نور را لمس کنید. شهروندان خواسته به پرداخت مالیات خود را. آنها این کار را بیشتر و یا کمتر, griping به آنها حواله آنها را مگر اینکه آنها می توانند جانوران پستاندار شبیه راسو به عنوان شرکت های بزرگ به طور معمول انجام دهد. از شهروندان خواسته که در حال حاضر خود را برای وظیفه هیئت منصفه اگر احضار شد. اما اکثر مردم هرگز به انجام این کار. از شهروندان خواسته که در زمان کمی به بازیگران یک انتخابات هر چند سال. دو سوم و یا پس از انجام آن است. فراتر از مرزهای این افراد به بازگشت به همان اندازه و یا به عنوان کمی به عنوان آنها لطفا به جامعه خود و آنها را به سمت چپ به تنهایی به چشم پوشی از ضرورت از خود دولت است.

بیشتر: کنجکاو حادثه از آمریکا اعتراض جمعی

هنگامی که مقاومت به نظم کنونی مطرح می شود و شهروندان را به آزمون. ما مجبور به نشان می دهد که ما تعلقات دروغ است. چه هستند که ما مایل به حمایت و یا انجام در پیگیری از درستی و عدالت ؟ در مورد مرطوب’suwet’en مقاومت به ساحلی Gaslink پروژه کسانی که blockading جاده و راه آهن و جلوگیری از سیاستمداران از ورود به B. C. مقننه و ساختمان های دیگر و کسانی که حمایت از آنها در هوا و در حال حاضر خواستار توجه عمومی به این تنش ها disjunctures تناقضات و بی عدالتی استعماری سیستم حکومت. که سیستم رانش بر مردمان بومی; بنابراین بیش از حد خشونت از یک بازار سیاسی و ارتدکسی که می گوید: پروژه های انرژی تنها از طریق رضایت در حالی که به طور ضمنی فرض و انتظار است که رضایت—حتی از طریق unceded زمین خیلی از آن را پوشش می دهد B. C.—از ارثی ندارند. آن را قرار داده تا کار.

این آنگوس رید موسسه گزارش می دهد که صرف دو-در-پنج نفر در حمایت از معترضان. مردم نگران خشونت و اختلال. برخی فکر می کنم این تلاش ها بی معنی هستند. در سال 1963 آمریکایی ها خواسته شد آنچه آنها فکر مارتین لوتر کینگ مارس در واشنگتن است. شصت درصد از آنها “تا به حال نامطلوب از نظر مارس بیان کرد که آنها احساس کردند این امر باعث خشونت و نمی خواهد هر چیزی را انجام.” در کانادا مردم به مدت طولانی به حال احساسات متناقضی در مورد—و در زمان thuggish و خشونت ضد واکنش به اعمال مقاومت: Red River شورش; به Winnipeg اعتصاب عمومی ؛ اکا بحران; Idle No More; حتی در تابستان گذشته است آب و هوا پیمایی. با نگاهی به نظرات می توانید و انجام تغییر فقط به عنوان اعمال مقاومت می تواند—و آیا منجر به تغییر. در ضمن تاریخچه قضات ما.

بیشتر: ایستاده در برابر یک B. C. خط لوله از سه استان دور

در زمان تغییر محصول از اکثر فیلم محبوب از نظر فیلترینگ از طریق به عمل سیاسی. در زمان های دیگر این محصول از نخبگان اکشن, آیا با لطف noblesse ملزم روشن نگرانی خود را علاقه مند به hackery شرکت نفوذ و یا به دستور دادگاه. و پس از آن گاهی تغییر می آید از طریق اقدام مستقیم توسط اقلیتی از مردم مهیج برای آنچه که آنها فکر می کنم درست است و فقط حتی اگر این به معنی برخی از اقدامات خود را—مانند نافرمانی های مدنی—منجر به تحریم های قانونی.

عدالت و قانون همان چیزی نیست. که قانونی است و نه لزوما فقط. و اقدامات غیر قانونی انجام می شود به نام عدالت. گاهی اوقات تغییر باید اتفاق می افتد از طریق مردم پرتاب خود را در برابر و فراتر از مرزهای قانون هل دادن این محدودیت فراتر از آنچه قانونی است نسبت به آنچه آنها باور دارند که فقط. این روند خواهد بود discomfiting و مخل. پس از آن می شود.

دموکراسی به خودی خود نمی خواهد وجود داشته باشد بدون آن که خود را در خط برای آنچه که تصور می شود فقط و لازم است—حتی در برابر محدودیت های نخبگان ارتدکسی و مشترک تخیل محبوب. امروز یک بار دیگر ما نیاز به کسانی که درخواست ما بود و بهتر انجام دهید. آیا کانادایی حمایت از آنها در این لحظه است که در کنار نقطه; روزی دیگران خواهد شد. در ضمن این خیابان تغییر برای کسانی که پیاده روی با مرطوب’suwet’en باید از طریق جاده و ریل و خشم از کسانی که ديپلمات با مبارزه برای عدالت است. اما در نهایت یک راه یا دیگری آنها را به جایی که آنها در حال رهبری.

اطلاعات بیشتر در مورد اعتراض:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر