“جهان در نقل مکان کرد, فرمانده باند” می گوید: 00 جدید در هیچ زمان به مرگ. که خواهد بود Lashana لینچ بازیگر که تکان داد—و هم زده گمان می کنم—آگاهی جمعی زمانی که اعلام شد در تابستان گذشته که او را برای بازی نه یک پیوند دختر اما یک باند برابر با یک زن نه تنها به عنوان dishy به عنوان 007 اما به عنوان کشنده (با شوخ طبعی خود را به عنوان مقدار به عنوان سلاح). آن را یک جهش بزرگ به این شایعات که او می تواند مصرف بیش از دانیل کریگ نقش پس از او متمایل کردن—تا زمانی که تولید کننده باربارا کلم بروکلی نقض این ایده از یک زن پیوند در هیچ شرایط نامشخص. “او می تواند از هر رنگ, اما او مرد است,” او گفت: تنوع. “من معتقدم که ما باید ایجاد شخصیت های جدید برای زنان—قوی شخصیت زن.” پست-#MeToo جهان نقل مکان کرد و آینده است ، یا حداقل بیشتر زنان از آن یک بار بود.

هیچ وقت به مرگ unravels در پی پیوند بازنشستگی. آخرین صحنه از Spectre بود 007 و زن او را نجات داد دکتر مادلین سوآن (Léa Seydoux) به معنای واقعی کلمه رانندگی کردن به طلوع آفتاب. هر چند او را برمی گرداند و در این زمان در اطراف آن است که با بلندی (با عرض پوزش) که او ممکن است خیانت مردی که داد تا همه چیز را برای او. سوآن است به نحوی مرتبط به یک تبه کار به نام Safin که به نظر می رسد مانند شبح اپرا و توسط Rami Malek, پس, احتمالا, باند انتقال عواطف خود را به پالوما (Ana de Armas) خود را جدید سوپر sidekick. بعید است که او کاهش یافته است به صورت جدید 00—دولت نام: نام—که لینچ می گوید من بیشتر از یک رقابت خواهر و برادر-نوع ارتباط با او 00 سلف. “من فکر می کنم پیوند و Nomi باید راه خود را با استفاده از موش و گربه رابطه به کار انجام می شود در حالی که مصرف میک از هر یک از دیگر,” او می گوید از طریق تلفن با استفاده از انگلیسی ها به نوبه خود از عبارت برای اذیت کردن.

لینچ به عنوان ماریا Rambeau در فیلم “کاپیتان مارول’ (چاک Zlotnick/اورت مجموعه)

هر چند او به تازگی به نظر می رسد در کاپیتان مارول به عنوان شخصیت عنوانی را بهترین دوست لینچ است که واقعا شناخته شده در شمال امریکا است. اما او در هیچ زمان مرگ تنها تعجب آور تا زمانی که شما از شنیدن استدلال پشت آن است. در سال 2018 کلم بروکلی شد تولید یک بازی در لندن به نام گوش به صورت یک چشم نوشته شده توسط دبی تاکر سبز [sic]. آن را شامل یک صحنه که در آن لینچ مواجه مسن, سفید, mansplaining استاد در مورد اینکه چرا جناح راست رادیکال نیست و طبقه بندی شده به عنوان تروریست. هر چند او نگه داشته بستن شخصیت او را پایین او برگزار شد و سریع به فکری و اخلاقی. “این نوع از جنگ قدرت در این مرحله چیزی است که اجازه [کلم بروکلی] می دانم که من می تواند اداره کند . . . “—در اینجا لینچ به نظر می رسد به جستجو برای دیپلماسی—”قرار دادن قدرت من در کنار یک مرد سفید پوست قدرت است.” در مورد هیچ وقت به مرگقدرت است و نه فقط فکری. لینچ به شوخی پرسید: stuntmen در مجموعه اگر آنها می تواند او را تبدیل به یک نینجا—و آنها گفتند: بله. او آموخته بوکس و کونگ فو و نحوه استفاده از انواع مختلفی از اسلحه و چاقو. در حالی که این آموزش خیلی شدید او گاهی اوقات احساس عبور از او بود “ممنون” برای یک فضای امن که در آن است که می شده اند خوب است.

لینچ که از جامائیکایی تبار است نه سیاه برای اولین بار بازیگر نقش اول مرد برای بازی در یک پیوند زن—که Trina پارک در Diamonds Are Forever 1971, اما او می پیوندد آرایه ای از زنان از رنگ از هلی بری به Michelle Yeoh که در حال گریه به دور از سنتی تسلیم 007 همبازی با پورنوگرافی نام و کمتر از خطوط منحنی. هر چند لینچ است که آشنایی با آنها را بیش از حد. “پدر من استفاده می شود به تماشای [پیوند فیلم] زمانی که من مانند یک نوزاد” 34 ساله بازیگر می گوید: “بنابراین من می خواهم به فکر می کنم که من به نوعی از اوراق قرضه کاتالوگ در پشت مغز من.” به نام بیشتر گوشت و خون او به شخصیت خود او backstory از جمله تاریخ تولد علامت ستاره چه او را مانند در دوره, در روابط, در صبح, غذاهای مورد علاقه خود را که آیا او را دوست دارد به کار در خارج—شما می دانید, چیزهایی که “تفاوت به او چگونه وارد صحنه است.” در طول فیلمبرداری لینچ نیز مشغول به کار راه خود را از طریق تمام 24 از فیلم باند به منظور “تجربه نام به این جهان است.”

والر-پل بهینه سازی اسکریپت ‘هیچ وقت به مرگ’ (اما مک اینتایر/گتی ایماژ)

دکتر هیچ بود مورد علاقه خود را. اولین فیلم باند با شون کانری منشاء نقش, نیز اتفاق می افتد که شامل زن اول فیلمنامه در سری Johanna Harwood که او نیز مشغول به کار در از روسیه با عشق و Goldfinger (ناشناس). در آن زمان 56 سال برای آینده کاری قمر والر-پل به استخدام به عنوان یک نویسنده. به عنوان چند hyphenate پشت Fleabag و کشتار حوا, والر-پل “لحظه” به عنوان پررنگ فمینیستی شوخ طبعی du jour ساخته شده خود را زرنگ و دانا دنبال کنید تا انتخاب به لهستانی هیچ وقت مردن. او پس از#MeToo ترفند به طور سنتی مردسالارانه حق رای دادن به داستان و شخصیت ها را تضمین می کند به عنوان والر-پل گفت: مهلتکه حتی اگر پیوند ندارد فیلم خود “رفتار زنان درست است.”

Billie Eilish نوشت: تم آهنگ برای آخرین فیلم باند (غنی خشم/گتی ایماژ)

خاموش شدن صفحه نمایش پیوند اعتماد شده است انجام یک کار خوب از آن است. هر چند مقدار زیادی از زنان انجام شده فيلمهای عنوان آهنگ ها—Shirley Bassey را Goldfinger بودن باارزش ترین آدل را Skyfall اخیر—Billie Eilish استخدام در 18 در کنار برادرش Finneas o’connell به کار با هانس زیمر در لحن عنوان برای هیچ وقت به مرگجوانترین و شاید غیر قابل انعطاف ترین از همه آنها را. او و برادرش معروف برای اجتناب شرکت های بزرگ بسته بندی برای تبادل نظر و تولید و کنار Eilish را اثیری خواننده با یک شوخی هتاک الکترو-گوتیک صدا و مرده-فرانک شعر. در مصاحبه با iHeartRadio پس از اعلام Eilish بستری این دو می نویسد: هر song مانند آن را افتتاح اعتبار برای یک فیلم: “و پیوند است بنابراین پیش بینی!”

که است که می گویند پیوند ندارد پیش بینی قبل از او. زمانی که Barbara Broccoli و Michael G. Wilson در زمان بیش از حق رای دادن با GoldenEye 1995, رئیس MI6 تبدیل به Dame Judi Dench پس از سه دهه از مردان (بسیار برای ایجاد شخصیت های جدید برای زنان). و اگر M درگذشت در باند سلاح در Skyfallآن را قبل از او گذشت مشعل به حوا Moneypenny که به دست آورد نه تنها یک نام اما backstory به عنوان یک MI6 زمینه عامل در دست Naomie Harris سیاه برای اولین بار بازیگر نقش اول مرد برای بازی خود را.

که چه لینچ است که همیشه هدف برای—اولین—به همین دلیل است که او مانند یک میل برای سینمایی جهان از مارول به پیوند. “من همیشه می خواهم آنچه که من را به [سبب] مردم به سوال چرا این چیزی نیست که وجود دارد قبل از,” او می گوید. “به سوال که چرا یک جوان زن سفید ندارد, سیاه, بهترین دوست, دوست, در, آگهی متنی یا چرا وجود ندارد, سیاه, زن 00 در پیوند حق رای دادن.” که پرسش: آیا وجود داشته است 007 spinoff هنوز ؟ در 2000s حق رای دادن اقدام به ایجاد یک سری به اطراف باند دختر ادم که بدشانسی میاورد اما MGM کشیده پلاگین. می تواند لینچ بود که برای اولین بار در یک خط طولانی از Nomis فقط به عنوان کانری بود با باند ؟ “من هیچ اطلاعی ندارم. این اولین بار است که کسی از من خواست آن را اولین بار من در مورد آن فکر,” او می گوید. “اگر این سوالی است که در خارج وجود دارد در مغز افراد پس از آن که به تنهایی هیجان انگیز است.”


این مقاله به نظر می رسد در چاپ در maclean’s جیمز باند ویژه collector’s edition با تیتر “زمان را برای 007.” سفارش یک کپی از این شماره را در اینجا. اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su