پل ولز: بی سابقه بهمن عمومی تحقیر کردم جعلی پرس و جو تبدیل به یک واقعی. این سوال باقی می ماند چه بود اتاوا فکر ؟

چیزی رضایت بخش در تماشای یک خانه از کارت های سقوط. این اطمینان به یادآوری است که وجود دارد در واقع یک سطح پوچی که غیر قابل تحمل است از افرادی که بستگی به رای و موقعیت خود را. و به این ترتیب با توجه به african scholar برادران و ماراتن شهادت به عوام کمیته مالی در روز سه شنبه تا کنون به روز ترین دلگرم کننده عینک بود, دولت نوا اسکوشیا در کانادا و در نهایت بسته شدن نشان می دهد که تا به حال اجرا بیش از حد طولانی و عدم برگزاری یک پرس و جو.

“ما تا به حال به نوا Scotians,” فدرال امنیت عمومی وزیر بیل بلر در توییتر نوشت که این دولت همه آن بهترین کار است. خوب, بله,, گمان می کنم گوش دادن به نوا Scotians بود یک گزینه است. به نظر می رسد که رخ داده است به وزیر کمی دیر است.

بلر نوشتن بود به تن شکست در بهمن عمومی تحقیر مانند من به ندرت دیده می شود در 31 سال در روزنامه نگاری. تحقیر شد و واکنش مناسب به بلر تلاش در کنسرت نوا اسکوشیا وزیر دادگستری علامت Furey به بداهه نوازی فوقالعاده جعلی “نقد و بررسی” از مارس 18-19 قتل در داخل و اطراف Portapique, N. S. نقد و بررسی آنها اعلام کرد پنجشنبه گذشته پس از سه ماه از لرزشی را به جای یک پرس و جو عمومی زیر در دسترس فدرال و استانی سوالات عمل می کنند و می توانست هر مشخصه از یک پرس و جو به جز جلسات عمومی حکم قدرت و توانایی وادار به شاهد به شهادت تحت سوگند. مثل این است که اعلام کرده اید اختراع یک میوه است که مانند یک موز در هر راه به جز آن نیست, زرد, bendy یا خوراکی است. و انتظار قدردانی است.

به عنوان اغلب اتفاق می افتد با جاهل سازه—معیوب پل Hindenburg—سقوط سریع بود و دیدنی. پرسش از روزنامه نگاران دعوت به پنج شنبه اعلام توسط Furey و بلر واقعی بودند stumpers. من گفت: “چه کسی از شما خواسته به انجام این کار ؟” به خصوص ضربه کم است. Furey بود به اندازه کافی بزرگ به اعتراف پاسخ این بود: “هیچ.” روز جمعه در منظم COVID-19 کنفرانس خبری نخست وزیر استفان مک نیل بود احساس خشم و شروع به سرزنش ترودو دولت است. “واقعیت این است که همه ما امروز می دانیم که ما یک پرس و جو عمومی در این استان است که دولت فدرال نشسته است در جدول. ما می خواهیم آنها را در جدول. آنها باید بخشی از راه حل است.”

McNeil با اشاره به استعلام به مرگ و میر افغانستان جانباز لیونل دزموند و اعضای خانواده اش در یک وحشتناک قتل-خودکشی. McNeil دولت به نام پرس و جو تحت استانی قانون اما حتی اگر آن را بدیهی است که تا حد زیادی به کار با فدرال اوراق بهادار مانند امور جانبازان و نیروهای کانادایی تنها یک وکیل به نمایندگی از دادستان کل کانادا حضور در جلسات.

چه McNeil شد و اشاره شد که ترودو دولت با بخش خصوصی و تهدید به تحریم و در نتیجه به خراب کردن یک درخواست رسمی است که به ناچار تمرکز بر عملکرد RCMP. من هنوز هم نمی فهمم چرا او نه تنها می گویند ، فدرال و استانی نیست برتر و پست تر. آنها مستقل در حوزه های قضایی خود را و به حداقل می گویند کافی وجود دارد سابقه برای یک دولت استانی گریه ناپاک زمانی که اتاوا عمل نمی کند مناسب است.

یک هالیفاکس همکار پیشنهاد یک گربه ممکن است McNeil زبان به دلیل Nova Scotia دریافت 4 میلیارد دلار در سال در فدرال انتقال پرداخت. خود من نظریه این است که ما بودند که با توجه به طفره. اگر بلر می تواند به نظر می رسد با Furey و سوگند او می خواهم RCMP همکاری با درخواست او می تواند خونین به خوبی اطمینان حاصل شود که آنها می توانند در یک واقعی. به جز آن را به طور فزاینده ای روشن هر دو دولت بودند وحشت زده از آنچه واقعی پرس و جو ممکن است پیدا کردن: یک مجرم که به خوبی ممکن است که یک رابطه کاری خود با نیروی پلیس که وظیفه بود با توقف او و گسترده امتداد روستایی کانادا که ممکن است کشف آن را محافظت شده توسط صالح و پاسخگو ،

بنابراین بلر-Furey اعلام شد یک لحظه به McNeil پايه بلند كن بادي جشنواره انفعالی پرخاشگری و ناگهان آن را به آخر هفته. این تحقیر برای دولت عمل شد و دیوار به دیوار. راستش انگار همیشه کسی خوشحال به دفاع از چیزی است که هر دولت حتی در بلاروس, اما این بار نه. دوشنبه بود و با توجه به 22 دقیقه wildcat حملات در سراسر کانادا و به یک #22reasonswhy اجتماعی-رسانه های حمله رعد اسا برای فشار آوردن به دولت است.

آن کار می کرد. نوا اسکوشیا نه لیبرال نمایندگان مجلس امضا کرده بود و یا ارائه شده به عنوان داشتن امضا نامه ای حمایت جعلی تحقیق در جمعه. صبح روز سه شنبه CBC گزارش داد که یکی از آنها استانی جدید دموکرات تبدیل فدرال لیبرال Lenore Zann در حال حاضر گفت که او تا به حال نشده است مشورت در فدرال واکنش و مخالفت با آن است.

Lenore Zann است نماینده برای سواری که در آن قتل اتفاق افتاده است. بیل بلر نیاز به نگاه در اطراف دفتر خود را پیدا کرده است که تصمیم به چشم پوشی از Zann و آتش آن شخص است. در صورتی که فرد ساکن در بلر آینه توصیه من این است که همان.

ظهر سه Nova Scotia لیبرال و نمایندگان مجلس مخالفت خود را با مکان و موقعیت از جمعه. بنابراین همراه با علامت Furey, انعکاس McNeil ستو voce استدلال که اتاوا مشکل بود. مطمئن شوید که او می خواهم کامل, تحقیق, Furey نوشت—اگر فدرال خواهد اطمینان حاصل شود RCMP و دیگر آژانس های فدرال شرکت داشتند.

در نهایت بلر تصمیم او برای رفتن به تنها سیاستمدار چسبیده به هفته گذشته اصول است. او را تبدیل جعلی پرس و جو به یک واقعی تحت فدرال سوالات قانونبا حکم قدرت و سوگند شهادت فقط به عنوان هر کس با علاقه در این داستان درخواست کرده است پس از آن اتفاق افتاده است.

ما از چپ به رسم درس.

همه—همه—که به ابراز نظر در این مورد تا به حال نام برای یک پرس و جو عمومی با قدرت واقعی را وادار شهادت. در اینجا من برای اولین بار ستون در موضوع پنج هفته پیش. سپس توسط استادان حقوق, Nova Scotia سناتور و خانواده های قربانیان در حال حاضر بارها و بارها به نام برای پرس و جو. Furey وعده داده بود یکی به طوری که اغلب خود اطمینان مکرر شد و در حال حاضر سخت را جدی بگیرد. در اوایل ماه جولای ده کشور عمده زنان گروه خود را اعلام کرد بی حوصلگی با هر دو دولت ” آشکار تمایل به ادعای یک “رویکرد ترمیمی” به عنوان بهانه ای برای بی دندان روند. توسط اواسط ماه جولای سوالات من به هر دو دولت بودند که در جواب با پریشان بی معنی boilerplate از نوع دولت در حال حاضر به طور معمول تف کردن زمانی که آنها را نمی توان زحمت حتی به عنوان خوانده شده سوال.

این مشکل است. این دو دولت های لیبرال هستند مشکل است. من دیر به McNeil دولت در نوا اسکوشیا اما من به اندازه کافی طولانی زندگی با ترودو دولت در اتاوا به صمیمانه بیمار از آن تلخه. هر دو آنها صرف بیش از حد زمان صحبت کردن به خود چون آنها پاسخ بهتر از آنهایی که آنها اگر آنها به گوش شهروندان است.

به طوری که آنها مشورت کنید اما آنها هرگز به گوش دادن. آنها اعلام ارزش مبتنی بر شواهد سیاست و سپس آنها را انتخاب کنید یک روند قضایی یک سازمان غیر دولتی به اداره یک برنامه اجتماعی یک فرماندار کل و بدون آزار به دنبال هیچ گونه شواهد است. هنگامی که شما شکایت آنها شما را تهدید می کند: اگر بچه های دیگر در قدرت بودند به جای ؟ به عنوان اگر احزاب دیگر بودند مجوز راه رفتن به حکومت بد است.

من واقعا بر این باورند که ارتباطات سبک این دولتها به خصوص در اینجا در اتاوا است که در قلب آن زمان بی قراری است. اگر شما نمی توانید خودتان توضیح دهید که ممکن است دلیل این که شما در حال انجام چیزی غیرقابل دفاع. اگر شما حتی نمی خواهد خواندن سوالات قبل از انتشار غیر پاسخ آن ممکن است دلیل این که شما نمی شروع به فکر می کنم. اگر تنها راحت مکالمات شما تا کنون با پنج یا شش نفر را در دفتر خود را, ممکن است که شما را فراموش کرده ام آنچه شما ممکن است تا کنون مورد شناخته شده کشور است.

همین دلیل است که مردم آنقدر عصبانی است. ما هنوز هم فکر می کنم ما در یک دموکراسی است. در واقع ما بر روی آن اصرار دارند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de