نوا اسکوشیا قاتل داد و بیداد شروع صمیمی با شریک زندگی خشونت

آخر هفته گذشته را به دیوانگی از تیراندازی و آتش سوزی در نوا اسکوشیا آغاز شد و پس از قاتل “قابل توجهی” ضرب و شتم یک زن با او شده است می خواهم در یک رابطه—حادثه پلیس می گویند می تواند موجب مرگبار دیوانگی. در حالی که زن قادر به فرار و پنهان در جنگل در نزدیکی یک شبه تیرانداز صرف بیش از 13 ساعت وحشت شش جوامع ترک و 22 نفر مرده.

در صبح روز جمعه RCMP منتشر detailed جدول زمانی وقایع آشکار وجود دارد حدود هفت ساعت فاصله است که در طی آن آنها را از دست داده و مسیر مسلح و که آنها هنوز هم به دنبال اطلاعات در مورد آنچه اتفاق افتاده در آن زمان.

RCMP اول در پاسخ به گزارش صدای شلیک گلوله در یک خانه در Portapique, N. S. در 10:26 p. m. به وقت محلی در روز شنبه شب گفت: Supt. دارن کمپبل خدمات پشتیبانی افسر RCMP در نوا اسکوشیا. پس از آزار زن در Portapique قاتل گابریل Wortman و سپس تنظیم کردن در مورد آنچه که درک می شود بدترین کشتار جمعی در تاریخ کانادا.

ادامه مطلب: RCMP را گام به گام حساب Nova Scotia تیراندازی (متن کامل)

“این یک حادثه قابل توجهی از آن قابل توجه بود حمله و این زن موفق به فرار و که می تواند بسیار خوب بوده است کاتالیزور برای شروع زنجیره ای از حوادث” کمپبل به خبرنگاران گفت: در Mounties’ جامع ترین و خاص جلسه به تاریخ روز وحشتناک قسمت. “اما ما نه به استثنای امکان وجود داشت که هر عمد و برنامه ریزی است.”

که زن شد یک شاهد کلیدی برای RCMP اجازه دادن به آنها را می دانیم که در حدود 6:30 صبح روز یکشنبه که مظنون به حال یک ماکت RCMP رزمناو و لباس پوشیدن و به عنوان یک افسر.

“است که یک مزیت است که این فرد تا به حال در پلیس است که او تا به حال در مکان های که او در هر فرد او مواجه می شوند از طریق این دوره از داد و بیداد,” کمپبل گفت:.

در حالی که هنوز هم وجود دارد بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده RCMP مقامات آشکار ناشناخته جزئیات بیشتر در مورد تیراندازی و جواب برجسته نگرانی خود را در مورد دست زدن به بحران—از جمله خود تصمیم به تکیه بر رسانه های اجتماعی برای گسترش هشدار در مورد قاتل. نیروی مواجه شده است و انتقاد برای استخدام استانی, متن هشدار به اجازه دهید ساکنان دانم چه اتفاقی می افتد. کمپبل می گوید: او به رسمیت می شناسد شکایت.

“من همدردی و من می شنوم خانواده های کسانی که قربانیان” کمپبل گفت:. “آنها حق دارند برای پرسیدن این سوالات آنها حق دارند برای عصبانی شود. اعتماد عمومی, [است] بنابراین مهم است و آن چیزی است که به راحتی به دست آورد. این طول می کشد بسیاری از کار و می توان آن را از دست داد به راحتی.”

A map of the killer's path; markers show locations and times of incidents (RCMP)

یک نقشه از قاتل مسیر; نشانگر نشان می دهد مکان ها و زمان های از حوادث (RCMP)

افسران می دانستند که تیرانداز به حال سه پلیس سابق وسایل نقلیه ثبت شده با پلاک. آنها دریافتند دو جمله وسایل نقلیه—اصطلاح “پلیس-بسته” فورد Tauruses—در آتش سوزی در محل اقامت خود در Portapique و یک پارک در یک محل اقامت در هالیفاکس شهرداری منطقه. اما آن را تنها پس از مشکوک دختر, نوک پلیس کردن آنها متوجه شدند وجود یک چهارم پلیس-ماکت خودرو کمپبل گفت:.

هنوز هم آن بود که سه ساعت قبل از آنها با استفاده از رسانه های اجتماعی برای اجازه دهید مردم می دانند قاتل تصور می شد به رانندگی معتبر-به دنبال RCMP ماشین و لباس پوشیدن و در لباس پلیس. که تاخیر به وجود آمد تا حدودی از سردرگمی خود را بر کل منطقه که در آن آنها فکر Wortman به Campbell پیشنهاد شده است.

آنها تا به حال راه اندازی یک محیط حدود چهار کیلومتر مربع در Portapique منطقه است. در آن زمان کمپبل گفت: آنها اعتقاد نداشت Wortman بدست فراتر از آن است. یک شبه آنها کار می کرد برای پیگیری مظنون در حالی که برخورد با بیش از پنج ساختار و ماشین های آتش سوزی در Portapique منطقه از جمله مظنون را در خانه خود. سیزده نفر کشته شدند در Portapique منطقه به تنهایی.

آنها در حال حاضر اذعان او به احتمال زیاد نقض خود را در محیط: “[وجود دارد یک خودرو] دیده می شود می روم از طریق یک میدان” کمپبل گفت: در پاسخ به سوالات خبرنگاران. “است که به خوبی می توانست مظنون ترک این منطقه است. این اطلاعات به عنوان من درک می کنم آن شناخته نشده بود در آن زمان.”

ادامه مطلب: ‘آنها قدردانی و دوست داشتنی’

آنچه در حال حاضر شناخته شده است که او در نهایت در سفر شمال به Wentworth منطقه و در اطراف 9:35 صبح سه شنبه به کشته شدن دو مرد و یک زن در حالی که تعیین یک خانه در آتش است. RCMP می گویند آنها هنوز مطمئن شوید که چه مظنون را در بیش از هفت ساعت فاصله بین اولین حوادث در Portapique و زمانی که او بعد ظاهر.

طولانی نیست پس از او به کشته شدن یک زن را برای یک پیاده روی ترک او را کنار جاده. او سپس سفر جنوب به Debert در 10:08 a. m., که در آن او با استفاده از خود ماکت RCMP رزمناو به جلو و بیش از یک راننده و آنها را به گلوله بست. او تکرار کرد که کشتن راننده دیگر در وسیله نقلیه خود را قبل از ادامه.

سفر به جنوب پایین بزرگراه 224 مظنون در بر داشت پاسبان چاد موریسون بود که در انتظار دیدار پاسبان هایدی استیونسون. باور ماکت RCMP خودرو به Stevenson, موریسون اجازه آن را به جلو و در کنار او—تنها به مسلح باز کردن آتش.

موریسون مجروح شد اما قادر به درایو دور و radioed برای دیگر افسران. این زمانی است که استیونسون دیدم مسلح رانندگی المثنی خودرو در بزرگراه 2. او سقوط کرد و او رزمناو سر با آن اما Wortman فرار ماشین خود را به ساقه و کشتن استیونسون قبل از گرفتن سلاح ها و گلوله مجلات و در ادامه او در ولگردی و قانونی شکنی. او کشته شدن یک رهگذر که متوقف شده بود به کمک و سوار کردن در آن فرد SUV.

او سوار بر پایین بزرگراه 224 گذشته Shubenacadie به خانه زن او می دانست جینا Goulet چه کسی او را کشته است. در RCMP گفت: او روشن خود را به پلیس ترک قطعات و مصرف ماشین RCMP گفت.

Wortman دیده می شد با سه نفر دیگر از سلاح یک تفنگ و اسلحه های طولانی هر چند RCMP گفته اند که آنها باور نمی کنم او تا به حال یک سلاح گرم میشه. “ما قادر به ردیابی یکی از کسانی که سلاح به کانادا” کمپبل گفت:. RCMP بر این باورند که دو نفر دیگر اسلحه به دست آمد در ایالات متحده است. چگونه مظنون به ارمغان آورد و آنها را به کانادا بخشی از حال بررسی است.

یورش به پایان رسید در 11:26 صبح یکشنبه هنگامی که مظنون به ضرب گلوله کشته شد مرده توسط ماموران مواجه می شوند که او را در یک ایستگاه گاز در انفیلد. در مجموع مسلح سفر بیش از 130 کیلومتر در سمت چپ و 16 صحنه های جرم و جنایت در پی خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im