نوا اسکوشیا قتل: پایان کار بیهوده. تماس پرس و جو.

من می دانم آن را سخت به تمرکز بر روی کسب و کار دولت با تمام ترودو خانواده جنگ از منافع خودسوزی در, اما اجازه دهید آن را امتحان کنید.

“واضح است که در حال انجام RCMP رسیدگی به آنچه که در واقع اتفاق افتاده است از نظر تیراندازی,” جاستین ترودو گفت: در 25 ژوئن آخرین بار کسی—maclean’s خبرنگار نیک Taylor-Vaisey—از او خواسته در مورد مارس جرم قتل در نوا اسکوشیا.

“اما وجود دارد بسیاری از سوالات در مورد نقش خشونت در مورد وضعیت که در آن تیرانداز قادر به گرفتن دست خود را بر روی وسایل نقلیه پلیس و کیت” نخست وزیر ادامه داد. “بسیاری وجود دارد بزرگتر سوالات. و ما در حال همکاری با دولت نوا اسکوشیا برای اطمینان از روند موجب آن کسانی که سوال و دریافت جواب داد:—برای خانواده, برای جوامع برای کانادایی ها در سراسر کشور است. و ما قطعا امیدواریم که همه چیز به اعلام در روزهای آینده.”

این کاملا قابل استفاده رشته اعلانی جملات از نخست وزیر و آن را خوب بشنوم. پنج روز قبل از ترودو صحبت من پیوست یک لیست در حال رشد از مردم تعجب که چرا یک پرس و جو عمومی به بدترین کشتار جمعی در تاریخ کانادا نبود در حال حاضر در جریان است. نوا اسکوشیا را وزیر دادگستری علامت Furey, حال پیش بینی در اوایل ماه ژوئن است که پرس و جو نامیده می شود در روز. سپس در اواسط ماه ژوئن Furey گفت: آن را نزدیک. در حال حاضر ترودو گفت که او انتظار می رود را اعلام “در روزهای آینده.”

بزرگ. اما بود که دو هفته پیش. Furey های طولانی رنج می برند ولایتی وزیر بود که به یک خبرنگار دوباره در هفته گذشته است که یک پرس و جو به تعویق افتاد. دلایل خود را به ارزش توجه شما. در ابتدا او با اشاره به “مشروعیت و هيچ.” ساده جزئیات کار. اما پس از آن او در زمان دیگری اجرا در آن است. “ما می خواهیم به یک رویکرد متفاوت به منابع سوالات است که افراد را به خصوص اعضای خانواده,” او گفت:. “ما در حال گرفتن یک انسان-محور و تروما-رویکرد آگاهانه مطابق با برخی از اصول روش های ترمیمی.”

این بود که در واقع کمتر از یک کلمه سالاد از آن برای تلفن های موبایل. عدالت ترمیمی است که یک مفهوم گسترده در قانون است. نوا اسکوشیا مانند بسیاری از مکان ها باعث می شود استفاده مشترک از عدالت ترمیمی در موارد که در آن هر کس درگیر توافق می تواند یک اشتباه انجام شده است. آنها با هم بحث چه چیزهایی رو از مسیر خارج آمده تا با یک طرح برای آینده است. آن را کاهش می دهد بار بر روی بقیه سیستم عدالت کیفری. مردم احساس می کنند بهتر است.

به جز یک مشکل وجود دارد با استفاده از آن را به گابریل Wortman است 13-ساعت ولگردی و قانونی شکنی کشتار به پایان رسید که 22 زندگی قبل از Wortman خود درگذشت. و این ساعت قرار دادن انگشت خود را بر روی این مشکل زمانی که او در ژوئن 25. “بسیاری وجود دارد, بسیاری از سوالات در مورد نقش خشونت.”

در حال حاضر ده ها تن از سازمان های زنان ملحق شده اند نیروهای خود را به یاد دولت کانادا نوا اسکوشیا که دقیقا به دلیل وجود یک عنصر جنسيت به آوریل قتل می تواند وجود دارد هیچ جایی برای عدالت ترمیمی در بررسی آنچه اتفاق افتاده است.

در اینجا نامه خود را که به آنها ارسال شده در روز سه شنبه به Furey فدرال امنیت عمومی وزیر بیل بلر فدرال و وزیر دادگستری دیوید Lametti. آن است که کاملا فوق العاده ای سند. آن را رد Furey را “ترمیمی” رویکرد را از دست scolds او را سرزنش ترمیمی-اصول عدالت برای دو دولت’ مضحک و همیشه تاخیر طولانی و خواسته های اعلان, باز, موثر, عمومی, تحقیق, حمایت احضاریه قدرت.

“ما شوکه شده بودند به دیدن گزارش های رسانه ای که راه اندازی یک تحقیق در آوریل سال 2020 کشتار در نوا اسکوشیا برگزار می شد با تلاش برای پیوند یک رویکرد ترمیمی بر روی سنتی فدرال-استان پرس و جو عمومی” امضا کنندگان آغاز خواهد شد. “ما مایل به ابراز نگرانی در مورد مخالفت با استفاده از هر گونه فرایند برای فدرال-ولایتی در پاسخ به نوا اسکوشیا جرم تیراندازی است که به طور کامل باز و یا که نمی mandatorily وادار مربوط به موسسات دولتی و بازیگران به ارائه اطلاعات مربوطه.”

امضا کنندگان این نامه ؟ اساسا همه. نامه امضا شده است 26 گروه زنان و خدمات اجتماعی و ملی در هر بخشی از کشور است. و آنها غیر ممکن است به اخراج برخی از دانشگاهی-سمت چپ حاشیه. آنها جریان اصلی در مسائل جنسیتی در قانون حفاظت در برابر خشونت و تبعیض جنسیتی و سطح زمین خدمات اجتماعی برای زنان در کانادا. آنها گروه هایی که دولت ادعا می شود دغدغه با خشونت خانگی باید مشاوره در نوا اسکوشیا فایل.

آنها عبارتند از: پایان دادن به خشونت Association of Canada, انجمن ملی زنان و حقوق زنان حقوقی آموزش و پرورش و صندوق اقدام (زنان برگ) زنان پناهگاه کانادا—به نام تنها سازمان های منطقه ای در نوا اسکوشیا هر چند آنها پیوست چند از دیگر استان ها و مناطق—گروه زنان و خدمات اجتماعی در Antigonish, Avalon, سیدنی, Port Hawkesbury, ترورو ماساچوست.

نامه روشن می سازد این گروه ها نه صرفا بیان یک اولویت و یا ارائه سبکی مشاوره. این ماده از تاسیس, Nova Scotia سیاست های دولت است. در Nova Scotia, آنها, نوشتن “وجود دارد این است که یک مهلت قانونی برای استفاده از عدالت ترمیمی فرآیندهای برای جرائم مربوط به داخلی و یا خشونت جنسی.” و در واقع وجود دارد; در اینجا علامت Furey صحبت کردن در مورد آن تنها یک سال پیش. دلیل توقف است و نه فنی و یا بی اهمیت: این که آوردن احزاب با هم در خصوصی واردات قدرت تعادل که درایو تعادل جنسیتی به روند. یک زن نمی تواند بی سر و صدا بحث bygones با عذاب و یا در غیاب او چرا که او مرده با پلیس که در زمان نزدیک به یک روز برای جلوگیری از عذاب است.

و نه می تواند یک رویکرد ترمیمی عامل به عنوان آنها معمولا در پشت درهای بسته را به حقایق به نور است. در اینجا نامه ای تدوین کنندگان’ قوی وکالت واقعا یک فرایند است که دلگرم کننده به عنوان خوانده شده. “تقاضا برای شفافیت و پاسخگویی—به صورت کاملy-باز روند. ارائه عمومی با یک پس از واقع گزارش و یا مجموعه ای از گزارش های پیش نویس توسط یک واسطه است اطلاع رسانی عمومی از طریق باز کردن جلسات که هر عضو می تواند در حضور, که به رسانه ها دسترسی کامل به و از طریق آن هر کانادا دسترسی به اطلاعات افشا می شود.”

در نهایت این نامه آمده دوباره و دوباره است که هر گونه تلاش برای شامل RCMP در طراحی فرآیند پرس و جو و یا شکل دادن به نتایج آن نامشروع است در صورت خود را—به دلیل RCMP رفتار مرکزی به سوالات تحقیق باید حل و فصل. “عمومی سزاوار پرس و جو به NovaScotia جرم تیراندازی است که در آن فرایند است که ریاست آن را مستقل و بی طرف کمیسیون به جای یک فرایند تسهیل توسط یک تیم از کمیسیون برخی از آنها علاقه مند به احزاب است.”

چه این برجسته و عمیقا درگیر طرفداران و فعالان خواستار است, در پایان, بسیار قدیمی از مد افتاده. باز شنیدن اتاق. دوربین در پشت. شاهدان مجبور به نظر می رسد. یک فرایند با سادگی و وضوح را به حقایق از یک فاجعه ملی به نور است. این جالب اینجاست که این نوع از فرایند علامت Furey بود و توصیف بیش از یک ماه پیش و قبل از او کشیده کردن بر روی برخی از پوچ و بی رویه جانبداری خود را incurably مشغول bodying فدرال عموزاده.

من می دانم که جاستین ترودو است پریشان nonstop پوچ از خانواده خود را همه فن حریف moonlighting سرمایه گذاری. که باید مهم نیست. این کشور نمی تواند صبر کنید برای همیشه در تصمیم گیری توسط یک مصالحه نخست وزیر که نمی تواند تصمیم گیری. کانادا یک وزیر دادگستری با اقتدار به تعیین محدوده و ماهیت قضایی سوالات. نوا اسکوشیا یک وزیر فدرال با یک دستور برای ترویج این استان منافع در کابینه جدول. متاسفانه وزیر دادگستری است دیوید Lametti و این استان را به صدا در کابینه برنادت اردن و نه تا به حال چیزی برای گفتن در مورد هر یک از این در سه ماه. یک روز هر دو را پیدا خواهد کرد خود را فدرال مشاغل سیاسی در پشت آنها. خواهد خود را Instagram حساب آنها را گرم نگه دارید به آنها اندیشیدن به آنچه آنها انجام داده اند می تواند با زمان رای دهندگان به آنها را?

آن را سه ماه پس از قتل. آن را دو ماه پس از خانواده و برجسته نوا Scotians خواستار آغاز شد سریع پرس و جو. آن را یک ماه پس از فدرال و نوا اسکوشیا دولت آغاز شده و ادعا در مورد آنها به انجام کاری. آن را دو روز پس بهترین مشاوره در مسائل جنسیتی گفت: با صدای بلند و واضح است که وجود دارد هیچ بهانه ای برای هیچ چیز به جز یک اعلان عمومی قدرتمند و مستقل پرس و جو. دیگر آنها غرفه های واضح تر از آن می شود که ترودو و استانی عموزاده در حال تلاش نیست به سوال بپرسید اما به قبل از تعیین پاسخ. این یک کار بیهوده. به آن نیاز دارد برای پایان دادن به. آن زمان برای پرس و جو در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de