نوا اسکوشیا تیراندازی و اشتباهات RCMP ممکن است ساخته شده

قبلا گزارش نشده جزئیات بیشتر در مورد نوا اسکوشیا جرم تیراندازی ماه گذشته در حال جمع آوری پرسش های جدی در مورد راه RCMP رفتار کابوس یورش.

در حالی که نوا Scotians غمگین خود را 22 کشته از جمله یک RCMP افسر آنها باقی می ماند جهانی دلسوز به خط مقدم افسران هنوز هم در کار است. اما مأموران اجرای قانون آشنا با جزئیات است که ساخته شده است نه عمومی بدانم با صدای بلند اگر حداقل برخی از تیراندازی مرگ و میر می تواند مانع شده اند.

در اینجا شش سوال کلیدی:

1. آیا RCMP به درستی بررسی گزارش که قاتل حمله شریک زندگی خود را و تا به حال غیر قانونی اسلحه ؟

خشونت زمانی آغاز شد که قاتل یک زن 51 ساله denturist رفت و به خشم مرگبار پس از بحث با او مشترک, همسر, بیش از یک تماس تصویری او با یک زن دوست, با توجه به یک منبع پلیس در جریان این موضوع اما مجاز به بحث در مورد آن.

قاتل—آبخوری سنگین با سابقه خشونت و وسواس با RCMP—در یک گردهمایی با شریک زندگی خود را در یکی دیگر از خانه در این نزدیکی هست در Portapique کوچک ساحلی جامعه 44 کیلومتر پایین خلیج فاندی از شهر ترورو در کم جمعیت منطقه ساحلی نوا اسکوشیا.

آنها به سمت چپ پس از استدلال در مورد تماس اما حل و فصل این موضوع در آن نقطه قاتل مشترک, همسر, به رختخواب رفت منبع مطلع در این باره می گوید.

او بعد از بیدار کردن او حمله قرار داده و یکی از دست او در کافهای کشیده او را به یک ماکت RCMP فورد Taurus یکی از چندین ماکت ماشین پلیس او را نگه داشته است. او در او را دو بار به او را به حرکت می کند. او قرار داده و او را در صندلی عقب خودرو همراه با برخی از ظروف بنزین است.

هنگامی که او رفت و برگشت به خانه او تضعیف کردن کاف مچ دست خود و فرار از ماشین های کشویی از طریق پلکسی گلاس تقسیم بین جلو و عقب صندلی. او فرار کرد و به جنگل که در آن او را مخفی می کردند تا صبح.

دو منبع مطلع در این تحقیقات بر این باورند که قاتل شده اند ممکن است به دنبال او هنگامی که او رفت به خانه گرگ و جیمی بلر که او به قتل رسیده ظاهرا در حالی که خود را به کودکان 10 و 12 شد در خانه است.

آیا او در حال برنامه ریزی در داد و بیداد یا نه قاتل به نظر می رسد آماده برای یک. او بدل به RCMP وسایل نقلیه و یا واقعی RCMP یا قانع کننده ماکت که میپوشید به عنوان او رفت و در کشتن ولگردی و قانونی شکنی.

RCMP نهایت خواهد خواست تا توضیح دهد که چگونه قاتل که تا به حال سابقه خشونت موفق به دریافت نگه دارید از غیر قانونی اسلحه ماکت ماشین پلیس و یکنواخت و بدون بالا بردن پرچم قرمز به زور ظاهرا توصیه شده است که او یک تهدید بود.

سابق همسایه در Portapique گفت: RCMP که قاتل که او به عنوان یک “بیمار روانی,” بارها و بارها حمله مشترک خود را-قانون-که زندگی در ترس از او. او گفت: RCMP که او غیر قانونی اسلحه او گفت: Halifax امتحان و کانادا را فشار دهید.

RCMP باید گفت که قاتل نیست باید مجوز خود را به سلاح گرم استفاده می شود اما دو نیمه اتوماتیک اسلحه و دو تفنگ نیمه اتوماتیک در مرگبار خود داد و بیداد.

تنها یکی از سلاح های به دست آمده در کانادا, پلیس می گویند. آنها را شناسایی سلاح.

همسایه, 62 ساله در کانادا نیروهای کهنه برندا فوربس گفته است که اگر سه نفر شاهد یک حمله در مشترک با همسر و گزارش آن را به RCMP افسران به او گفت که آنها نمی توانند عمل می کنند و بدون کمک از شاهدان بودند که تمایلی برای کمک به.

فوربس معتقد است RCMP باید بررسی گزارش های غیر قانونی اسلحه.

“اگر شما به آنها بگویید که او ممکن است غیر قانونی سلاح ها باید شما بروید و آن را بررسی کنید ؟” او گفت: به کانادا را فشار دهید.

فوربس و شریک زندگی خود را در نهایت به سمت چپ Portapique به دلیل ترس از قاتل.

RCMP در حال حاضر ممکن است تا به حال در یک فایل بر روی قاتل به دلیل تهدید او حدود 10 سال پیش با توجه به مصاحبه پدرش را با هالیفاکس فرانک مجله. قاتل پدر گفت: فرانک یک افسر رفت و به Portapique به صحبت کردن با او و پس از او تهدید به رفتن به مونکتون به کشتن پدر و مادر خود را. پدر او همچنین گفت: پسر خود را ضرب و شتم او را به شدت در طول یک سفر خانوادگی به کوبا اما آنها نمی گزارش آن را به مقامات.

و در سال 2002 قاتل مجرم به یک سال 2001 حمله در درتموته. او موفق به دریافت یک جمله از نه ماه تعلیقی و ممنوعیت داشتن سلاح گرم است.

در یک کنفرانس خبری در آوریل 19, رئیس سرپرست کریس, چرم, جنایی افسر عملیات به نظر می رسد که آگاهی از قاتل سابقه خشونت. پرسید: اگر قاتل شناخته شده بود به پلیس چرم گفت: “آن اوایل و من آگاه نیست که.”

2. آیا RCMP صبر بیش از حد طولانی قبل از ورود به صحنه جرم?

پس از Blairs بودند به قتل رسیده و قاتل مجموعه, خانه خود را در آتش دو فرزند خود فرار کرد و به خانه همسایه لیزا McCully 49 ساله از یک ترکیب درجه 3 و 4 کلاس در Debert مدرسه ابتدایی.

McCully یک سه سرگرم کننده دوست نوازنده و محبت مادر به قتل رسید در خارج از زمانی که او رفت و به بررسی منابع می گویند.

کودکان بر این باور هستند که باید پناه با هم در McCully زیرزمین و به نام 911, جایی که آنها در ارتباط با تلفات توزیع کننده در RCMP عملیاتی ارتباطات مرکز در ترورو.

در تمام این قاتل در زمان 13 زندگی در Portapique و مجموعه پنج ساختمان ها و وسایل نقلیه مختلف در آتش است.

در McCully را اگهی خانواده او تشکر RCMP و “ناشناس 911 کسی که ماند بر روی گوشی با [فرزندان] برای دو ساعت.”

در صورتی که دقیق و پلیس را به کودکان تا یک ساعت پس از اولین افسران وارد Portapique. یک منبع با آگاهی از این حوادث می گوید: کودکان باقی مانده بر روی گوشی با توزیع کننده در طول 40 کیلومتر سوار آمبولانس به کولچستر East Hants مرکز بهداشت منطقه ای بیمارستان در ترورو که گرفته اند را حداقل 30 دقیقه.

ادامه مطلب: در حافظه از امیلی پهلو جوان نقب زن از Portapique

جدول زمانی RCMP منتشر شد می گوید که نیروی دریافت یک تماس در 10:01 p. m. و اولین افسر وارد جامعه در 10:26. سخنران برای نیروی در هلیفکس پاسخ نمی دهند به تکرار سوالات در مورد چه مدت آن را در زمان قبل از افسران نقل مکان کرد و از پایان Portapique جاده ساحلی به سوزاندن خانه.

آن است که روشن نیست که آیا قاتل ادامه داد: قتل همسایگان خود در حالی که پلیس در انتظار بودند در پایان راه اما برخی از افسران که در حال حاضر باید گفت که دیگران آنها را صبر بیش از حد طولانی است.

“همه آنها را در پایان راه است و شما هنوز هم می تواند شنیدن صدای شلیک گلوله و انفجار در آن وجود دارد گفت:” یک منبع مطلع در این موضوع. این منبع می گوید: برخی از اعضای نهایت رفت تا جاده به دنبال قاتل تحت ابتکار عمل خود را.

11:08 pm ضبط صدا از یک اورژانس پزشکی پرسنل بود که بر روی صحنه گفت: “وجود یک شخص وجود دارد با یک تفنگ. آنها هنوز هم به دنبال او …. پلیس مستقر هستند در پایان راه وجود دارد [Highway 2] اجازه دادن به هر کسی پایین هر بیشتر.”

منابع دیگر در جریان وقایع می گویند که آنها تا به حال شنیده نشده از یک تاخیر قبل از افسران رفت پایین جاده و هشدار داد در برابر نتیجه رسید که پلیس در اشتباه بودند به عقب نگه دارید و در پایان راه است.

“هر زمان که شما یک تیرانداز و کاربرانی که مایل به کمک دو دقیقه به نظر می رسد برای همیشه لطفا برای. آن را OK به در اما خوب نیست برای رفتن در کور.”

اولین اتومبیل وارد به احتمال زیاد یک ماشین گشت از کتاب مقدس هیل جدا شد, آینده برای بررسی یک عکس-اخراج تماس و نه غیر معمول برای تماس افسران RCMP در مناطق روستایی جدا. آنها نمی دانند که آنها در مورد به وارد شدن به یک کابوس است.

“اولین پاسخ واحد در رفت و آن را یک فاجعه و آنها توصیه می شود پس از آن در پاسخ واحد” گفت: یکی دیگر از منبع جریان در حوادث. “اولین ماشین در رفت و متعدد وجود دارد بدن. آنها به عقب کشیده. آنها تا به حال هیچ گاییدن, ایده چه کسی یا چه چیزی و یا چگونه بسیاری از بورس. و به آنها توصیه در پاسخ واحد از بدن که در آنها متعدد و به همین دلیل آنها در جمع آوری نیرو برای انجام یک مهار و یک روش مناسب.”

پلیس مجبور به عقب نگه دارید اورژانس پزشکی پرسنل و داوطلب آتش نشان از جوامع اطراف.

در ضمن چهار فرزند پنهان شده بودند در McCully خانه صحبت با توزیع کننده در ترورو.

“وجود دارد ارتباط بین اعضا در صحنه ارتباطات اپراتور و بچه ها آنها را به ماندن سریع و پنهان ماندن, ماندن در گوشی و که پلیس به آنها می آیند و که آنها را نجات شود چرا که تنها زندگی مردم است که پلیس تا به حال هر گونه تماس با که در آن نقطه.”

زمانی که پلیس در نهایت در نقل مکان کرد که من هم با احتیاط با خود چراغ قوه خاموش به طوری که آنها نمی خواهد در حال حاضر اهداف آسان به قاتل. “آن را تقریبا می تواند به عنوان یک منطقه جنگ” گفت: اجرای قانون منبع. “آتش سوزی. صدای شلیک گلوله در همه جا. مینیاتور انفجار مخازن پروپان در گاراژ و در خانه. آن را تاریک است. تنها نور شما در حال رفتن به دریافت این است که هر چه را از ماشین های پلیس و هر چه را از سوختن خانه است.”

یک منبع می گوید افسران اعتقاد آنها گرفتار یک نگاه اجمالی از قاتل در حال حرکت بین خانه ها به عنوان آنها اقدام است.

“شما تنها نیستید. شما رو بدن. شما رو خانه در آتش است. و شما نمی دانید که چگونه بسیاری از بورس وجود دارد.”

در 10:35 pm RCMP است گفت: قاتل فرار کرد پلیس perimetre توسط رانندگی را از طریق یک میدان گذشته ماموران در آنچه را که باید به نظر می رسد به یکی از بسیاری از RCMP فورد Tauruses در صحنه است.

“من در پلیس برای تقریبا 30 سال در حال حاضر,” سرپرست دارن کمپبل گفت: بعد از آن در یک کنفرانس خبری. “و من نمی توانم تصور کنید که وحشتناک تر مجموعه ای از شرایط از جستجو برای کسی که به نظر می رسد مثل شما.”

3. چرا RCMP موضوع یک هشدار برای هشدار دادن ،

پس از فرار از پلیس قاتل سوار شمالی در غیر مسطح پشت جاده 30 کیلومتر به Debert یک جامعه کشاورزی از 1,400 جایی که او پارک شده در پشت یک مغازه جوش برای شب, در حالی که پلیس در مورد گریم وظیفه مرتب سازی از طریق قتل عام او را پشت سر گذاشته بود در Portapique.

منابع پلیس می گویند که در حالی که قاتل بود استراحت در ماکت خودرو RCMP ماموران در صحنه اعتقاد او به احتمال زیاد مرده در یکی از ساختمان های آتش.

کانادا پرس گزارش داد که یک بازمانده گلوله قربانی پلیس گفت که شب که او با کسی که در یک RCMP خودرو اما سه نفر وجود دارد وسایل نقلیه مشابه سوزش در صحنه پس از پلیس نمی خواهد که تا به حال دلیلی برای باور کردن که قاتل بود و هنوز هم در بزرگ است. آنها فقط یاد گرفته بود که او رفت و آمد در اطراف یک ماکت ماشین که مشترک, همسر, پدید آمده از جنگل صبح روز بعد حدود ساعت 6 صبح

زن که پریشان پس از حمله و گذراندن شب در جنگل گفت: پلیس در مورد سلاح های خود را و گم شده خودرو و به آنها عکس قاتل و وسیله نقلیه خود را که پلیس از طریق توییتر است که بهترین راه برای رسیدن به روستایی نوا Scotians. نیروی فرستاده چندین توییتهایی که صبح به مردم هشدار داده شود اما مسئله اضطراری هشدار به تلفن همراه اگر چه استان اقدامات اضطراری سازمان خواسته آنها را به انجام این کار.

(@RCMPNS/Twitter)

RCMP ارسال یک صدای جیر جیر در مورد قاتل و وسیله نقلیه خود را در 10:17 به وقت محلی نمایش داده شده در بالا به عنوان 9:17 EDT (@RCMPNS/توییتر)

در حالی که خود قانون مشترک بود که در جلسه توجیهی پلیس قاتل بود ساخت راه خود را به اقامت Alanna Jenkins, 37 و شان مک لئود, 44, اصلاحات افسران که زندگی در Wentworth یک جامعه کوچک خانه را به یک تپه اسکی. او آنها را کشته و سوخته خانه خود را. او همچنین کشته شدن تام بیگلی داوطلب آتش نشان که به بررسی آتش.

گزارش شده است که پلیس دریافت 911 تماس با 8.m که صبح که ممکن است را ساخته اند آنها آگاه که قاتل بود ادامه داد و بیداد مرگبار. اما آنها نمی با استفاده از سیستم هشدار برای هشدار دادن به مردم به ماندن در خانه های خود.

این سیستم تا به حال هرگز شده است استفاده می شود برای فعال تیرانداز هشدار اگر چه از آن استفاده شده بود در نوا اسکوشیا روز زودتر برای COVID بهداشت هشدار.

در 9:35 پلیس دریافت اخبار است که او را کشته بود این بار لیلیان Hyslop که به قتل رسید او به عنوان راه می رفت در کنار جاده در Wentworth های ظاهرا تصادفی حمله.

دوستان و همسایگان باور یک هشدار ممکن است زندگی او را نجات داد.

در 9:48 am قاتل بازدید در نزدیکی خانه یک زن و شوهر را به او شناخته شده ظاهرا برنامه ریزی برای قتل آنها را مخفی می کردند از او تا زمانی که او به سمت چپ.

در 10:08 am پلیس دریافت 911 تماس بگیرید و در مورد قتل هدر o’brien, 55, مادر شش و کریستن Beaton, مادر یک سه ساله که باردار بود با یک کودک. هر دو پرستاران با ویکتوریا منظور از پرستاران. قاتل به ضرب گلوله آنها را در اتومبیل های خود را در ظاهرا تصادفی قتل.

نیک Beaton, مرد زن مرده از کریستن است که هنوز هم در انتظار پلیس برای بازگشت او حلقه عروسی و تلفن همراه.

او دقت می گویند او نمی سرزنش “سربازان بر روی زمین” اما معتقد است که نیروی شکست برای ارسال هشدار منجر به مرگ همسر.

“RCMP به عنوان مسئول و نوزاد متولد نشده مرگ تا آنجا که lowlife” او گفت:. “من می توانم 100% تضمینی با یک هشدار به جهنم همسر من خواهد بود امروز زنده است. من به شما قول می دهم که با هر وجود و روح من است. او نمی خواهد رفت بیرون.”

منابع پلیس می گویند RCMP ممکن است ترس از ارسال هشدار در بخشی به دلیل آن می تواند قرار داده اند ماموران در معرض خطر با مسلح اعضای عمومی به دنبال محافظت از خود و نیز به دلیل ارتباطات خود را ممکن است فلج کرد.

“ما در تعقیب یک مرد در یک ماشین پلیس و یکنواخت می گوید:” یک فرد آشنا با عملیات. “تعداد یک چیز من خواهد بود ترس از در قرار دادن یک هشدار است که ما را تعقیب خود ما سایه و تهی خود ما منابع و فرسایش ما مهار چرا که هر کس می تواند تماس در هر ماشین پلیس آنها را دیدم. خواهد بود که یک تاکتیکی در نظر گرفتن.”

افسران در حال اجرا عملیات تحت وحشتناک استرس است.

“مردم فکر می کنم این چیزها زمان واقعی مانند CSI قسمت” گفت: این فرد در جریان حوادث. “آن کار نمی کند مانند آن است. این یک لعنتی گه نشان می دهد. ما نمی دانم که در آن او بود. ما تا به حال هیچ تصویری روی او. ما نمی دانم که در آن او که قرار بود برای رفتن.”

دیگر منابع پلیس فکر می کنم RCMP اشتباه تماس بگیرید.

“شما می گویند وجود دارد فعال تیرانداز” گفت: اجرای قانون منبع که مجاز به بحث در مورد. “اگر شما در خانه در خانه بمانند و درها را قفل کنید. شما لازم نیست که می گویند او به عنوان یک Mountie یا هر چیزی. مردم رفت و در مورد زندگی خود و اگر یکی فرستاده شده بود را به احتمال بسیار زیاد آنها نمی خواهد که به انجام آنچه آنها انجام داد.”

RCMP گفت: آنها آماده سازی یک هشدار زمانی که قاتل متوقف شد. وجود داشته است و گمان قبلا که آنها در حال انتظار برای تصویب از اتاوا اما منابع مطلع می گویند که چنین نیست و عملیاتی تصمیم گیری ساخته شده در نوا اسکوشیا.

در یک کنفرانس خبری بعد رئیس سرپرست چرم گفت: نیروی “بسیار راضی” با آن پیام از طریق توییتر.

او گفت که پلیس در حال آماده شدن یک هشدار زمانی که قاتل بود به ضرب گلوله کشته.

“بنابراین بسیاری از تاخیر شد بر اساس ارتباطات بین [استانی اقدامات اضطراری سازمان] و افسران و سپس بحث در مورد آنچه پیام, چگونه آن را می تواند ساخته شود و آنچه در آن می گویند. و در آن ساعت و یک بیت از مشاوره … است که مظنون کشته شد.”

در مصاحبه با CBC رادیو را به عنوان آن اتفاق می افتد RCMP کمیسر برندا Lucki اذعان کرد که ممکن است که یک هشدار را نجات داد ،

“آنچه من می خواهم بگویم این است که آنها هشدار از طریق توییتر و قصد بازگشت به آنچه که گفتم شما می دانید, بیشتر راه های ما می تواند هشدار بهتر است.”

نیروی است که در حال حاضر پیش نویس سیاست جدید در استفاده از, هشدار در فعال-تیرانداز شرایط.

4. چه اتفاقی افتاده است در Onslow بلمونت آتش سالن ؟

در حدود 10:30.m رئیس و معاون رئیس Onslow بلمونت آتش نشانی در آتش سوزی سالن در نزدیکی ترورو راه اندازی یک جمع اوری نقطه برای evacuees از Portapique همراه با یک مقام رسمی از کولچستر شهرستان اضطراری مدیریت سازمان است.

در حالی که مردان کردم سالن آماده یک RCMP افسر از Pictou شهرستان بود بیرون ایستاده در کنار او رزمناو تامین امنیت.

دو تن دیگر از افسران سوار و باور Pictou شهرستان افسر بود مشکوک باز آتش بر او.

“وجود دارد یک سردرگمی وحشتناک برای یک nanosecond در صحنه و دو افسر که تا به حال پا در ماشین اشاره سلاح گرم در این افسر مرخص چند دور گفت:” کسی که در جریان تیراندازی. “آنها از دست رفته او را به قتل.”

آنها ظاهرا هشدار Pictou شهرستان افسر به عنوان آنها را آموزش دیده اند به انجام و قرار ده ها گلوله به ساختمان.

“نمی چالش” گفت: یکی دیگر از پلیس منبع آشنا با جزئیات. “صحبت نمی کنم. فقط شروع به باز کردن آتش. و [افسر] کبوتر بین وسایل نقلیه و شروع به جیغ در رادیو و تلویزیون به توقف و آنها در زمان خاموش.”

A vertical pattern of bullet holes and possible shrapnel can be seen on one wall of the Onslow Belmont firehall. (Harry Sullivan/Truro Daily)

یک الگوی عمودی از سوراخ گلوله و ممکن است گلوله دیده می شود بر روی یک دیوار از Onslow بلمونت firehall (هری سالیوان/ترورو روزانه)

ماموران که آتش گشودند صحبت نمی کنم به داوطلب آتش نشانان قبل از ترک.

شادی McCabe زندگی می کند که در سراسر جاده شاهد آغاز مبارزه با آتش.

“و در حالی که من به دنبال این خودرو کشیده تا در سمت راست وجود دارد در وسط جاده باز هر دو درب و شروع به تیراندازی,” او گفت: ترورو اخبار روزانه.

کلیر همسالان روابط عمومی افسر آتش نشانی می گوید: آتش نشانان در داخل ضربه زدن به کف.

“آنها بلافاصله بر روی زمین با جداول روبترقی و بنابراین آنها محافظت. آنها می دانستند که وجود دارد یک افسر از جلو به ارائه حمایت آنها مورد نیاز است. اما وقتی کسی تیراندازی در خارج از شما نمی دانید که چه خبر است. بنابراین آنها نمی بینم هر چیزی که اتفاق افتاده است وجود دارد.”

آتش نشان و افسر که زیر آتش گفته اند که به شدت لرزاند, با تجربه است که در حال بررسی توسط Nova Scotia جدی Incident Response Team.

همسالان گفت: RCMP ماموران درگیر می توانید تعداد دفعات مشاهده بر روی ادامه حمایت از اعضای تیپ آتش است.

“ما از هر لحاظ برای آنچه آنها انجام,” او گفت:. “ما با آنها در صحنه تصادف و تمام انواع شرایط. بنابراین ما فقط انتظار بهترین کاری که می تواند انجام شود انجام خواهد شد. ما می خواهیم به آنها را در هر تضمین است که آنها به ما اعتماد به نفس و احترام به آنچه آنها انجام می دهند.”

5. چرا RCMP استفاده از سایر نیروهای پلیس برای حفظ قاتل از سفر ؟

در حالی که افسران RCMP تیراندازی شد تا آتش هال نادانسته به پلیس قاتل رانندگی در اطراف در ماکت رزمناو از طریق مرکز کسب و کار منطقه از ترورو.

پلیس گفته اند که چرا او وجود دارد. وجود دارد هیچ نشانه ای از او در تلاش برای به دست آوردن ورود به بیمارستان که در آن مشترک با همسر و دیگر قربانیان تیراندازی شد درمان می شود.

ترورو پلیس اطلاع داده شد از این تیراندازی زمانی که از آنها خواسته شد برای کمک به یک مستند در بیمارستان در نیمه شب در مارس 18. آنها قرار داده اضافی افسران در صبح روز بعد و تماس RCMP به ارائه کمک اما “RCMP تشکر ما برای ما ارائه می دهیم اما نه برای درخواست کمک” گفت: سخنگوی Josee گالانت.

روشن نیست که چرا RCMP نمی بپرسید ترورو و امهرست پلیس به راه اندازی موانع برای جلوگیری از قاتل از ترک این منطقه است. موانع در ورودی به بزرگراه 102 که منجر به قاتل دارتموث خانه می تواند به راحتی مسدود شده توسط ترورو پلیس بسته شدن طبیعی chokepoint که در آن خلیج فاندی تقسیم استان است.

“این ترورو پلیس نمی تواند اظهار نظر در مورد آنچه RCMP انجام و یا انجام نمی شود گفت:” گالانت. “این ترورو پلیس بود و نمی خواست به راه اندازی موانع و یا یک perimetre برای مهار.”

این ترورو پلیس تنها آگاه شد که قاتل رانده بود از طریق ترورو “در هنگام RCMP منتشر شده از فیلم نشان دادن وسیله نقلیه رانندگی را از طریق شهر [حدود یک هفته بعد].”

این امهرست اداره پلیس پا به سطحی برای نزدیکی جدا RCMP اما در غیر این صورت دریافت اطلاعات دقیق تنها از طریق کانال بازگشت محلی Mounties که یک کار خوب رابطه با امهرست افسران پلیس.

“من هیچ نشانه ای که آنها مشغول ترورو پلیس یا امهرست پلیس که در هر دو طرف از آن است که 60 سوگند افسران بین آنها می گوید:” پل Palango, بازنشسته روزنامه نگار نوشت که سه بسیار مورد توجه کتاب در RCMP و در حال حاضر زندگی در نوا اسکوشیا. “اما آنها در تماس RCMP منابع از نیوبرانزویک است که یک ساعت و نیم به دور و خدا می داند که آنها وجود دارد.”

نظارت تصویری نشان می دهد که قاتل متوقف به حذف کت خود قرار داده و در زرد ترافیک جلیقه در میلبروک اول کشور خارج ترورو قبل از رفتن به سمت دارتموث.

دوازده ساعت پس از خود را شروع کرد داد و بیداد, او هنوز هم در بزرگ داشتن فراموش تعقیب او است. نوزده نفر مرده بودند. سه مطلب به مرگ.

“چرا نبود جاده ها و آب گرفتگی توسط پلیس ؟” می گوید Palango. “چرا آنها توقف همه ؟ چرا نبود این استان تعطیل است ؟ وجود ندارد که بسیاری از جاده ها است.”

6. چرا نمی ری استیونسون رزمناو مجهز به فشار میاره ؟

پس از قاتل چپ میلبروک خود را قربانی بعدی بود پاسبان چاد موریسون بود که در انتظار پاسبان هایدی استیونسون, یک مادر دو و 23-سال کهنه افسر در یک اتصال بزرگراه در Shubenacadie در 10:45 am زمانی که قاتل راند تا در کنار او و او را به گلوله بست.

“Const. موریسون فکر می کردم که این وسیله نقلیه شد پاسبان استیونسون. نزدیک شدن به خودروی پلیس شد و در واقع رانده شده توسط مسلح,” سرپرست دارن کمپبل گفت: در یک کنفرانس خبری.

موریسون موفق به درایو دور و رادیو برای کمک به. استیونسون که در نزدیکی بود در تلاش برای متوقف کردن قاتل. آنها برخورد ، قاتل کشته استیونسون و در زمان او اسلحه کمری.

این خودرو که استیونسون رانندگی بود و نه مجهز به فشار نوار در مقابل آن سپر بر خلاف ماکت خودرو که قاتل رانندگی بود که ممکن است به او داده اند یک مزیت در برخورد به گفته برخی از کارشناسان.

Palango امتیاز چیزی مشابه اتفاق افتاده در سال 2006 در Spritwood, Sask., زمانی که RCMP پاسبان رابین کامرون و مارک Bourdages منفجر کردن یک خودرو رانده شدن توسط یک مرد می خواست برای حمله های داخلی. خود کیسه هوا مستقر و در حالی که ماموران به دام افتاده بودند مظنون موفق به کشتن آنها را هر دو.

برخی اما نه همه نیروهای پلیس با استفاده از فشار میله های زندان. Palango فکر می کند که ممکن است یکی از عوامل است که منجر به مرگ غم انگیز استیونسون.

“RCMP نمی خواهد این موضوع می گوید:” Palango. “به طوری که آنها هنوز هیچ فشار میله ها در اتومبیل های خود را در نوا اسکوشیا.”

یک منبع پلیس می گوید استیونسون کیسه هوا نمی استقرار بنابراین ماکت خودرو, نور, آلومینیوم فشار میاره به نظر نمی رسد که تعیین شده است. اما اگر وسیله نقلیه خود را به حال شده است مجهز به یک جراحی سنگین نوار ارز می تواند به پایان رسید متفاوت است.

پس از تیراندازی استیونسون قاتل مجموعه ای از وسایل نقلیه به آتش کشیده و کشته جوی وبر 36 ساله و پدر دو متوقف شده که برای کمک به. قاتل به سرقت برده وبر ماشین و سوار آن را به نزدیکی خانه Gina Goulet که او می دانست که به قتل او را به لباس غیر نظامی و ماشین او را به سرقت برده بود که در گاز کم است.

در ایروینگ بزرگ توقف در این نزدیکی هست Enfield دو RCMP افسران — یکی از تیم پاسخ اضطراری و یک سگ افسر شناخته شده قاتل از عکس آنها را دیده بود بر روی تلفن های خود را در حالی که او خود را پر ماشین به سرقت رفته. آنها به او هشدار داده و زمانی که او موفق به تطابق با هشدارهای خود را بارها و بارها او را به گلوله بست. او پس از آنها قرار داده کافهای در یک منبع می گوید.

RCMP در نوا اسکوشیا وضعیتی وخیم از این حادثه. کاربرانی که می دانید و دوست داشتنی استیونسون در حال تبدیل به کار هر روز نگه داشتن احساسات خود را در چک به طوری که آنها می تواند در حفظ و انجام شغل خود را. تعدادی از اعضای نیروی شده اند قادر به بازگشت به کار و بسیاری بیشتر احتمال دارد که در دراز مدت با چالش های برخورد با تروما از صحنه های جرم و جنایت.

برخی از Mounties که دنبال Portapique قاتل هنوز هم در برخورد با تروما از سال 2014 مونکتون تیراندازی که در زمان زندگی سه Mounties.

پس از آن فاجعه زور داشت به جرم کار کد تخلفات و جریمه $550,000 برای عدم ارائه آن ماموران با آموزش های کافی و تجهیزات خاص پرقدرت تفنگ.

نیروی شکست خورده بود به درستی تجهیز افسران خود را به رغم توصیه یک تحقیق در سال 2005 تیراندازی مرگ چهار outgunned افسران RCMP در Mayerthorpe آلتا.

RCMP است در ادامه تحقیقات خود را. انجام 500 مصاحبه و جستجو 17 صحنه های جرم و جنایت. جدی Incident Response تیم در حال بررسی است و هر دو آتش سالن تیراندازی و مرگ قاتل. نوا اسکوشیا معاینات پزشکی در حال بررسی مرگ و میر.

Beaton که همسرش را از دست داده و جنین راه اندازی کرده است یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام به دنبال یک پرس و جو عمومی به قتل داد و بیداد, بدترین جرم تیراندازی در تاریخ کانادا.

ناظران انتظار استان خواهد شد و در نهایت تماس با یک پرس و جو عمومی به امر تحت Nova Scotia عمومی سوالات عمل می کنند اگر چه آن را نیز ممکن است که یک مشترک فدرال-استان استعلام برگزار خواهد شد به جای.

“زود است برای در نظر گرفتن یک پرس و جو عمومی در این زمان گفت:” یک سخنگوی Nova Scotia وزیر دادگستری علامت Furey. Furey یک عضو سابق RCMP.

اطلاعات بیشتر در مورد نوا اسکوشیا:

tinyurlis.gdv.gdv.htulvis.netshrtco.de