نوا اسکوشیا تیراندازی کپسوله که همه اشتباه با RCMP

پل Palango نویسنده سه کتاب در RCMP و مکرر مفسر بیش از گذشته از 27 سال در مسائل RCMP

وقتی که من از خواب بیدار شد که یکشنبه همسرم, شارون شد و در حال حاضر با داشتن یک قهوه. او به من گفت که او تا به حال فقط دیده Facebook مجوز های ارسال و است که یک فرد مسلح بود در شل در نزدیکی ترورو, N. S.

“از کی؟”

“شب گذشته است.”

“هر جزئیات است ؟

“نه. آن را می گوید آن مرد ممکن است رانندگی یک RCMP خودرو.”

من خودم یک قهوه و سپس شروع به سراغ اطراف برای جزئیات بیشتر. وجود دارد به سختی هر گونه. تکه از اطلاعات واقعا. وجود داشته است هیچ هشدار قرار داده است. از تجربه من در برخورد با پلیس سوار سلطنتی کانادا بیش از گذشته 27 سال و یا من که بیمار احساس است که می آید از دیده می شود این همه قبل از.

“این بد است” من به او گفت. “بدتر از شما ممکن است فکر می کنم. RCMP رفته به پوسته خود در تلاش برای محافظت از خود و تصویر خود را. این است که احتمالا رفتن به واقعا بد است.”

زمانی که این خبر در نهایت dribbled ما آموخته است که 22 نفر مرده بودند از جمله Mountie هایدی استیونسون. فرد مسلح نیز کشته در یک ایستگاه گاز توسط یک Mountie. کثیف داستان حل شود. عزاداری شروع برای Mountie … و دیگران. مراسم تجلیل رفت به اولین پاسخ دهندگان. پرچم آماده بودند به کاهش است. مجالس ترحیم مانند آنها در این سن COVID-19, آماده بودند برگزار شد.

من به چند نفر و به سرعت آموخته برخی از جزئیات منتشر نشده. تیرانداز حال کردن دختر سابق خود و یا به یک درخت من در آن زمان گفته شد (هر چند که معلوم بود کاملا دقیق نیست).

وجود دارد بسیاری از مرده. هنگامی که تیرانداز پایین گرفته شده است در ایروینگ ایستگاه گاز در شمال فرودگاه بین المللی هالیفاکس یک منبع به من گفت RCMP و هالیفاکس پلیس در یک حالت هرج و مرج است. هیچ کس می دانست که در اتهام و یا آنچه که آنها قرار است انجام دهد. “آن گه را نشان می دهد.” یک افسر پلیس نمیفهمد که کسی که نگاه مانند تیرانداز بود و در یک پمپ گاز و بازیگری “hinky.” تیرانداز می دانست که او تا به حال شناخته شده رسیده برای یک سلاح و ضرب گلوله کشته شده توسط کنجکاو و هشدار افسر. داستان بیش درست است ؟

ادامه مطلب: Nova Scotia تیراندازی و اشتباهات RCMP ممکن است ساخته شده

در شرایطی مانند این من اغلب نامیده می شود به ارائه نظر—Spiritwood, Mayerthorpe این Dziekanski مرگ و…. هنگامی که سه Mounties به قتل رسیدند در ژوئن 2014 من به نام تلویزیون جهانی به نظر. من به آنها گفتم من سفر در زمان و آن را نمی تواند. در واقع من در راه من به جزیره پرنس ادوارد و کمتر از 40 دقیقه دور. من تا به حال از تجربه آموخته بود که هیچ ارزش در تلاش برای اشاره به کاستی های RCMP به زودی پس از یک رویداد.

“این است که زمان برای recriminations و یا انتقاد” من تا به حال شنیده ام بیش از یک بار.

این بار CBC Radio در هلیفکس نامیده می شود. من کمی احساسی در مورد آنچه اتفاق افتاده بود. من بسیار بسیار مهم در مورد نیرو و خواست با صدای بلند چرا استیونسون یک زن 48 ساله مادر دو بود که به تنهایی در یک خودرو در این وضعیت است که او را کشته. آن را به حال شده است حداقل 13 ساعت پس از وقایع آغاز شده بود در Portapique گسترش صبح روز بعد به Wentworth و جاهای دیگر.

“کجا بود سواره?” از من خواسته. “گاز گرفتن در Enfield?”

چگونه آن همه رفتن پس اشتباه است ؟

البته recriminations شروع به پرواز. شهردار Lunenburg, N. S., به من تماس گرفت و به من داد یک پانسمان کردن. این بود که زمان برای recriminations او به من گفت.

اما تجربه من اگر آن را به من آموخت هر چیزی است RCMP است که ماهر در کشیدن در heartstrings در طی و بلافاصله بعد از یک رویداد مانند آنها بیش از دو هفته گذشته. به ما گفته شده است که وجود خواهد داشت زمان و مکان برای بحث در مورد این مسائل اما آن زمان هرگز واقعا می آید. با آن همه اخبار و زمان به حرکت بر روی آنها می گویند.

حتی در حال حاضر, بدون همه جزئیات در آن برای من روشن شده است که در نوا اسکوشیا کشتار محصور شده تمام شده است و در ادامه به اشتباه با ساختار فعلی اخلاق و عملکرد RCMP.

زمانی که RCMP برگزار شد اولین کنفرانس خبری برای اعلام آنچه اتفاق افتاده است دو نفر به اتهام Nova Scotia RCMP دستیار کمیسر لی Bergermen و رئیس سرپرست کریس چرم نگاه طبعا تاکید کرد در یک سطح و مانند گوزن سرگردان در چراغهای جلو ، اطلاعات جلو آمدن از آنها را نازک بود و تا حد زیادی مدعی است.

در CBC مصاحبه از من خواسته شد در مورد چه مدت آن را RCMP برای پاسخ به این صحنه در Portapique در یک شنبه شب. من گفتم که آن زمان آنها را بر اساس آنچه من می دانستم که 30 تا 35 دقیقه است.

در آن جدول زمانی RCMP گفت: در آن زمان 12 دقیقه. روز بعد آن را تغییر جدول زمانی و fudged زمان پاسخ و حتی بیشتر. در نهایت آن را با یکی دیگر از زمانی که گفت: در آن زمان 26 دقیقه. آنچه واقعی است داستان ؟

RCMP به خود می بالد در حال پولیس ملی اما آن را واقعا نمی پولیس ملی مانند می گویند در فرانسه. این در واقع یک پلیس فدرال نیروی است که اجاره خود را به خارج از استان ها و مناطق خارج از انتاریو و کبک. حتی پس از آن تنها در مناطق شهری این سیاست مونکتون, N. B. و حومه ونکوور—و حتی وجود آن را در مورد به از دست دادن آن در محلی جدا در ساری.

کشنده غرور از Mounties است که هر Mountie می توانید هر کار پلیس است و پلیس. هیچ سحر و جادو.

در اینجا چگونه کار کرده است که در نوا اسکوشیا قتل عام. نوا اسکوشیا, مانند استان های دیگر که استخدام Mounties خود را به انجام استانی و یا شهری پلیس گویند که RCMP قرار می دهد مسئول و یا استخدام در استان است.

Bergerman افسر مسئول صرف تقریبا تمام حرفه ای در پلیس فدرال در بریتیش کلمبیا و انتاریو است. او نکرده بود در روی زمین در خود چهره پلیس.

با این حال در جرایم سازمان یافته و مبارزه با تروریسم است شبیه به تفاوت بین کریکت و بیس بال. هر دو خفاش و توپ, اما آنها اساسا متفاوت بازی.

چرم که آغاز شده به عنوان یک خیابان پلیس در یک منطقه ای نیروی خارج از تورنتو پیوست Mounties و شد آنچه که شناخته شده است در این نیرو به عنوان یک “فرش پلیس.” او راه خود را از طریق فدرال پلیس و راهروهای قدرت در اتاوا منصوب شود در ماه نوامبر گذشته به عنوان رئیس عملیات در نوا اسکوشیا. او مسئول پلیس بر روی زمین است.

در دومین RCMP کنفرانس خبری نیروی مماشات کردن شماره سه در استان, سرپرست دارن کمپبل که مسئول خدمات پشتیبانی. او آن مرد که باعث می شود مطمئن شوید که هر کس آنچه آنها نیاز دارند به خصوص در مواقع اضطراری مانند این یکی. که در آن او می آیند ؟ به عنوان کارکنان-گروهبان او در RCMP سپاه حفاظت از میراث و سنت RCMP قبل از او پیشنهاد شد به بازرس به عنوان دستیار در اتاوا به یک دستیار کمیسر. یکی دیگر از سابق فرش پلیس.

به جای مقابله با این موضوع سر در آنها برنامه ریزی شده و برنامه ریزی شده به طوری که هیچ کس می تواند از متهم به نقض “بهترین عمل” پروتکل های.

“این حادثه پویا و سیال” گفت: در بیانیه ای در تاریخ 22 آوریل. “RCMP باید بسیار آموزش دیده و قادر به بحرانی فرماندهی حادثه کارکنان که در سایت در Portapique. عملیاتی ارتباطات با اپراتورهای مرکز کمک به پاسخ و حضور پلیس معنیدار بود. کاربرانی که در پاسخ با استفاده از آموزش های خود را و تصمیم گیری های دشوار در حالی که مواجهه با غیر قابل تصور است.”

اما آنها به عنوان برنامه ریزی شده آنها موفق به قرار دادن مناسب هشدار موفق به جلب نیروهای دیگر برای کمک به ، ترورو و امهرست موفق به راه اندازی ثانویه محیط و موفق به خاموش کردن معدود جاده در مرکز نوا اسکوشیا که در آن قاتل سرگردان شد در ماموریت مرگبار.

برای RCMP این بود که یک مثال از یک آبشار شکست آغاز شد که در Portapiqaue جاده ساحلی—پیشنهادات وجود دارد که Mounties ممکن است به کندی پاسخ وجود دارد—به نهایی شدن اتفاقی نشست بین پلیس و افراد مسلح در پمپ گاز. از همان ابتدا این Mounties نظر می رسد که تبدیل به تثبیت خود به خود نیروی انسانی مشکلات و تصمیم گیری های ضعیف در اصلی صحنه جرم. آنها سپس تکامل یافته را به تفکر جادویی—افراد مسلح احتمالا خودش را کشته بود چرا که بسیاری از این بچه ها انجام دهد.

در نهایت وجود دارد غمگین در مورد پاسبان استیونسون. او پیوست Mounties و فرستاده شد به موسیقی سوار, حتی اگر او تا به حال هرگز سوار یک اسب. او 13 سال وجود دارد. هنگامی که او آمد به نوا اسکوشیا او یک دکمه رابط. او یک جامعه مسئول پشتیبانی مانند کسانی که از رفتن به مدارس. او یک پلیس ترافیک در انفیلد بود و او یک زن 48 ساله مادر دو.

بله او یک قهرمان بود اما او را به مرگ ؟ چگونه او می میرند ؟ او فرستاده به او به مرگ توسط بی کفایت نظارت? این Mountie اتحادیه می گوید که او سقوط کرد و او به قاتل جعلی ماشین پلیس یا آن راه دیگری در اطراف ؟ عکس ها نگاه کنید. تنها ماشین مجهز به زنده ماندن یک تصادف بود یکی رانده شده توسط پسر بد. وسیله نقلیه خود را نصب شده بود با فشار bar یا ram, بسته, آن را به عنوان نامیده می شود. RCMP مقاومت کرده است برای سال بهبود ایمنی وسایل نقلیه خود را پس از آن را یک مسئله در Spiritwood, Sask., در سال 2006. در آن زمان دو Mounties آماج یک وسیله نقلیه مجهز نیست و با یک فشار میاره. خود کیسه هوا رفت و مانند اردک نشسته بودند و هر گلوله به سر توسط فرد آنها در تلاش بودند به درک. که اتفاق می افتد به استیونسون ،

چرا او به تنهایی وجود دارد 13 ساعت پس از داد و بیداد آغاز شده بود ؟ چرا بودند به شدت مسلح متخصصان هنوز کشتار با گاز تقریبا نیم ساعت بعد از او و دیگر Mountie ضرب گلوله کشته شده بود در Shubenacadie 20 دقیقه میشه ؟ و Mounties تنها را پس از یک هشدار افسر غرایز خود را Spidey حس—به او گفت که چیزی درست نیست در مورد نشستن در یک مزدا در یک پمپ گاز.

وجود دارد یک هزار وحشتناک سوال که پاسخ به آن نیاز دارد.

اما نوا Scotians و کانادایی ها باید بیش از تعلیق ناباوری خود و خاطرات خوشی از موسیقی سوار شدن به انجام کار سخت از پرداختن به این مسئله بسیار مهم است.

زمان آن رسیده است برای recriminations.

اطلاعات بیشتر در مورد نوا اسکوشیا:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de