نوا اسکوشیا تیراندازی ‘نقد و بررسی’ و ناشنوایی دولت

پل ولز: هر کس خواستار شد یک پرس و جو. آنچه که ما چیزی صفر مردم خواست برای گشاد زهوار در رفته نقد و بررسی پنل.

ما نیز ممکن است آن را به یک نام این فرد احساس داشتن شنیده شده است, درک و نادیده گرفته شده توسط دولت است.

آن را به اندازه کافی آشنا sensation, بعد از همه. این نیست که خطوط ارتباطی را شکسته. این نیست که پیام نیست از طریق گرفتن. آن را حتی که دولت ها بی اثر و یا غیر فعال. در مقابل آنها طوفان از عمل است. آنها فقط انجام… چیز دیگری… علاوه بر آنچه در شرایط حکم و جمعیت تقاضا است.

این فرد احساس است که من باید بعد از علامت Furey, Nova Scotia را وزیر دادگستری و لایحه بلر وزیر فدرال امنیت عمومی اعلام کرد تا پایان سه ماه از سردرگمی در مورد دولت چگونه خواهد پاسخ به مارس کشتار دسته جمعی در اطراف Portapique, N. S. آنها در حال برگزاری یک بررسی. آن را مانند یک پرس و جو عمومی تنها بی دندان و مرموز است. اما نگاه آنها قرار داده ایم خوب مردم مسئول آن!

به تازگی به عنوان روز شنبه صدها نفر از مردم بسیاری از آنها از بستگان و دوستان مردم گابریل Wortman کشته در مارس 18 و 19 راهپیمایی در هلیفکس خواستار کامل پرس و جو عمومی به قتل. به آنها پیوست در این تماس توسط چند کشور برجسته ترین گروه زنان; ده ها تن از سناتورها از جمله بسیاری از سناتورهای جاستین ترودو منصوب شده است; و خیلی از دانشگاه Dalhousie دانشکده حقوق.

در اینجا Nova Scotia سوالات عمومی عمل می کنند. این شش پاراگراف طولانی است. دو نفر از آنها اطمینان حاصل شود که سوالات را باید از این قدرت برای وادار شاهد به شهادت تحت سوگند. که مرکزی. به عنوان زنان گروه قرار داده و آن را “ما مایل به ابراز نگرانی در مورد مخالفت با استفاده از هر گونه فرایند برای فدرال-ولایتی در پاسخ به نوا اسکوشیا جرم تیراندازی است که به طور کامل باز و یا که نمی mandatorily وادار مربوط به موسسات دولتی و بازیگران به ارائه اطلاعات مربوطه.”

به طوری که را که خواست برای یک پرس و جو. که خواست برای بررسی مستقل پنل? به Furey اعتباری برای این مقدار: زمانی که من از او پرسیدم او اعتراف کرد هیچ کس تا به حال. که صفر مردم است.

این زهوار در رفته claptrap Furey و بلر اعلام خواهد شد حمایت استرن نامه از هر دو وزرای سفارش سازمان آنها مسئول به همکاری با نقد و بررسی. این لیست شامل “RCMP کانادا سلاح گرم برنامه آژانس خدمات مرزی کانادا جنایی سرویس اطلاعاتی و ملی هشدار آماده برنامه است.”

چه اتفاقی می افتد اگر یک سازمان نادیده استرن نامه ؟ خب پس با خدا, نقد و بررسی پنل می… شکایت کنید به بلر و Furey (یا جانشینان آنها; نقد و بررسی پنل به گزارش ماه اوت سال 2021 که به خوبی ممکن است پس از نوا اسکوشیا و انتخابات فدرال). در صورتی که نمی توانید این سرکش سازمان به توپ بازی, خوب, سپس, توسط, خدا, نقد و بررسی پنل می… می گویند بنابراین ،

توقف یا من فریاد “توقف” دوباره.

چه برای جلوگیری از یک RCMP افسر از بازنشستگی از نیروی و به طور ناگهانی بودن institutionally از دسترس نقد و بررسی پنل? اما با تشکر برای درخواست. آنچه را به اطمینان حاصل شود که شما و من می توانم شهادت بنابراین ما می دانیم که آیا آن منعکس شده در هر گزارش نهایی? هیچ چیز. وجود دارد هیچ ارائه برای هر مکان شهادت, اجازه دهید به تنهایی برای حکم قدرت و یا قسم خورده صحت.

وزرای قرار داده و تاکید زیادی بر این واقعیت است که موقت و گزارش نهایی از پنل عمومی خواهد شد. آنها عجیب در ستایش به عنوان Furey قرار داده و آن را “شایستگی” از میزگرد که رهبری سابق, Nova Scotia رئیس دادگستری مایکل مک دونالد و شامل سابق فردریکتون رئیس پلیس Leanne Fitch و آن McClellan سابق فدرال وزیر دادگستری که به نام برای همه چیز این روزها.

من موافق آنها صالح! اما در سیستم ما (من خودم نیاز به توضیح دهد که اگر به یک کودک) ما نمی فرستادن مردم به وظایف مسلح تنها با شایستگی خود را. ما به طور معمول می خواهم به بازوی آنها را با یک دستگاه از قانون است. آن McClellan صالح قبل از او تا به حال قدرت به معرفی قوانین در مجلس است. اما این قدرت است که او ساخته شده یک وزیر از تاج. Leanne Fitch شد صالح قبل از او تا به حال قدرت به اداره کشنده خشونت است. اما این قدرت ساخته شده است که او یک پلیس.

من می دانم که Furey و بلر این را می دانند. خود را در کنفرانس خبری بود که ورزش در گفت همه چیز واضح و آشکار در حالی که نادیده گرفتن دیگر همه چیز واضح و آشکار به دلایل مورد که ما فقط می توانیم حدس و گمان تا زمانی که یکی از آنها خاطرات خود می نویسد. در این فاصله بین عمل و توضیح یک شکاف است که قطعا در سال های گذشته نهفته است آخرین فرسایش احساس ما است که ما درک توسط افرادی است که به مصادره پول ما و به ما بگویید چه ما مجاز به انجام است. آن را بیگانه.

قبل از وزرای’ اعلام پرسیدم دانشگاه Dalhousie استاد حقوق آرچیبالد قیصر برای برخی از اظهار نظر در مورد تاخیر در اعلام هر نوع پرس و جو. قیصر فرستاده من یک متفکر مقاله. “به جای اطمینان بخش عمومی رفتار دولت ها بوده است, مات, الحسین, نامشخص, اجتنابی و مهربان,” او نوشت. “این سخت است برای ایجاد حس چرا شده اند وجود دارد بسیاری از bungles و فرصت های از دست رفته پس از کانادا بدترین کشتار جمعی.”

احتمالا این… چیزی که وزرا باید ساخته خواهد شد بهتر از هیچ چیز است. قطعا دو دولت’ آمین گوشه فعال خواهد شد در توییتر به ما هشدار می دهند که اگر ما ناسپاس دیگر احزاب ممکن است جای آنها را در دولت و پس از آن که در آن ما خواهد بود. این است که ما بسیاری: دولت با شعار انحراف و تهدید. مطمئنا باید وجود داشته باشد یک نام برای آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de