زمان ترودو دولت تصمیم گرفت ما خیریه باید اداره یک برنامه به ارزش صدها میلیون دلار حق الزحمه به دانش آموزانی که می خواستم به داوطلب برای دیگر موسسات خیریه این دستگاه از کانادا دولت فدرال در حال اجرا بود راه بیش از آن ظرفیت عادی.

ممکن است هیچ سابقه برای سرعت که در آن ترودو دولت نه آن مشهور قاطعیت ناگهان از ساخت مهم تصمیم گیری است. یک برنامه فدرال می تواند از یک سال و یا بیشتر به توسعه بحث دبستان و عیب یابی. را pharmacare و قانونی کردن ماری جوانا به عنوان مثال از چه چیزهایی معمولا بروید. نخست وزیر ترودو منصوب اریک Hoskins سابق وزیر بهداشت انتاریو در ماه ژوئن سال 2018 به آمده تا با گزینه های برای فدرال pharmacare برنامه. Hoskins ارائه گزارش خود در سال بعد. یک سال پس از آن هنوز هم وجود دارد هیچ pharmacare برنامه نه کسی واقعا انتظار یکی نشده است. 112 صفحه گزارش در شاهدانه قانونی منتشر شد در نوامبر 2016. در بهار سال 2017 لیبرالها مطرح لایحه به سیاست اثر در مجلس عوام. گلدان نیست به طور کامل حقوقی تا پایان سال 2018 است.

کشتی از دولت این است که هیچ کرجی. و این است که معمولا یک چیز خوب چون عجله باعث می شود برای خطا.

اما جهانی شیوع کروناویروس قرار دادن کل جمعیت در معرض خطر است. نگه داشتن کانادایی امن به معنای نگه داشتن آنها را در خانه و بستن بسیاری از اقتصاد به عنوان یک نتیجه. ده ها تن از جدید حمایت از برنامه های مورد نیاز برای اطمینان از مشاغل و کسب و کار می تواند بدون وقفه تحریک امواج از ورشکستگی. ترودو شد اعلام برنامه های جدید هر روز صبح در مقابل Rideau کلبه اقامت. بسیار از انتقاد از احزاب مخالف متهم به لیبرال ها از حرکت بیش از حد به آرامی.

آن را یک محیط رسیده برای مشکل.

“من دیده ام بسیاری از تصمیم گیری ساخته شده تصمیم گیری های بزرگ در آتش سریع زمان” یک کارمند به یک وزیر کابینه گفت maclean’s. “بزرگ برنامه های چند میلیارد دلاری در برنامه قرار داده شده است با هم واقعا سریع است. این ایده که وجود دارد هیچ وقت برای صبر کنید.”

کارمندان سیاسی و کارمندان مشغول به کار بودند از خانه مانند هر کس دیگری. فعل و انفعالات است که به طور معمول خواهد بود آسان بود هل از طریق همین خط لوله باریک از زوم تماس های که پیچیده زندگی در همه جا.

ساختارهای شد و کارآمد. معمولا دولت کسب و کار می رود از طریق یک سری از کابینه کمیته. حداقل یک کمیته چک یکی دیگر از کار, سوال آن فرضیات قبل از یک پروژه به کابینه کامل برای آنچه که تقریبا همیشه یک نهایی بهر نور سبز. اما در ماه مارس بسیاری از کمیته تعطیل شد, ترک تنها قدرتمند Ad Hoc کابینه کمیته فدرال پاسخ به کروناویروس بیماری است.

ادامه مطلب: کشیدن بوروکراتیک معجزه: چگونه CERB رو انجام داده

Coronavirus کمیته معاون نخست وزیر Chrystia Freeland به عنوان صندلی و ژان-ایو Duclos سابق دانشگاه لاوال اقتصاددان با کاهش مشخصات عمومی به عنوان معاون صندلی. ایده های جدید برای حمایت از برنامه خواهد آمد که از کمیته بوروکرات خواهد بود وظیفه بدانند چگونه به پیاده سازی این ایده و محصول حاصل را به کابینه کامل منابع آشنا با دولت را مدیریت بحران گویند. یک گام بسیار مهم است نظارت توسط یک دوم کابینه کمیته در دسترس نیست.

خسته سیمی و عامل با شکست-قالبهای خاموش تیم ترودو ساخته شده است یک اشتباه بزرگ است. جدید کانادا دانشجو خدمات گرانت (CSSG) خواهد بود اداره ما که نیست خیلی سنتی خیریه به عنوان یک شبکه پیچیده از شرکت های هلدینگ به دنبال هر دو خیریه و سود آور به پایان می رسد, اداره تورنتو telegenic african scholar برادران. ما آمادگی برای اجرای CSSG خواهد آمد تحت پژمرده موشکافی مجبور Kielburgers برای خروج از توافق, رها فدرال پول پرداخت می شود به جلو و وعده کامل تجدید ساختار شرکت.

و تناسب اندام ترودو و وزیر دارایی لایحه Morneau برای ثبت نام در CSSG معامله در وهله اول آمد زیر سوال بیش از حد زمانی که مشخص شد هر دو مردان و خانواده های آنها تا به حال سابقه طولانی در روابط نزدیک با ما. ترودو مادر و برادر تا به حال تعقیب سخنران هزینه ها از بخش های مختلف ما امپراتوری. Morneau دختر تا به حال مشغول به کار در ما و خانواده تا به حال سفر به کنیا و اکوادور در سفرهای که ما انتظار ندارد به پرداخت می شود و که Morneau نمی بازپرداخت تا آستانه جولای شهادت به عوام کمیته مالی.

هر دو ترودو و Morneau در حال حاضر تحت بررسی توسط فدرال اخلاق کمیسر نه برای اولین بار. هر دو برای عذرخواهی نمی recusing خود را از این تصمیم به مهر و موم مقابله کنیم. ما شکست مفتضحانه تبدیل شده است آخرین قسمت سر و صدا بسیاری از کانادایی ها’ ایمان جاستین ترودو توانایی برای اجرای کارآمد و بی گناه دولت است. اواخر ماه جولای نظر سنجی های عمومی نشان می شد یک قابل تشخیص شیب در رای دهندگان رضايت ترودو هر چند احتمالا به اندازه کافی به مخاطره می اندازد و انتخاب مجدد او شانس باید احزاب مخالف و حتی کار تا ابتکار عمل به یک نیروی انتخابات.

مرتبط با: همه ما سقوط به پایین: Kielburgers و لیبرال ‘whataboutism’

یک سوال آخرین ظروف سرباز یا مسافر افزایش می دهد این است که اگر ترودو و Morneau نمی توان اعتماد کرد متوجه تضاد منافع اندازه انبار درب نباید کسی دیگری در دفاتر خود را نگه داشتن چشم ؟ راشل Wernick ارشد بوروکرات که کمک به طراحی CSSG برنامه گفت: عوام کمیته مالی که لکه بینی تضاد منافع ندارد خدمات عمومی است. سیاسی کارکنان باید آنهایی که نگه داشتن یک چشم را برای مشکلات سیاسی او پیشنهاد شده است.

یک زمان طولانی سیاستمدار maclean’s مصاحبه داشتند همان نظر است. “سیاسی کارکنان مهم هستند در حفاظت از وزرای خود را که در برخورد با و هولناک با این بحران” این جانباز ناظر گفت. “و به همین دلیل آن را به سیاسی کارکنان به پرچم چیزهایی مانند بالقوه و تضاد منافع آنها را به خود وزیر توجه به طوری که آنها می توانید یک بحث هم در اطراف ادراک و واقعیت است.”

اگر آن را فقط یک کمی درهم و برهم از برنامه های طراحی در میان بحران بی سابقه ای که ما ظرف غذا خواهد بود به اندازه کافی بد. آنچه آن را بدتر می کند این است که خسته از حس آشناپنداری آن باعث. این را احساس نمی کند مانند یک تصادفی ترودو پیچ ، آن را احساس می کند مانند یک مشخصه بسیار ترودو پیچ ، این نوع از چیزی که نخست وزیر می کند در حال حاضر و پس از آن.

اخلاق کمیسیون مریم داوسون و ماریو Dion در حال حاضر او دو بار contravened فدرال جنگ از منافع قانون برای اولین بار راز خود را تعطیلات خانواده با Aga Khan سپس برای ارسال موج پس از موج از کارکنان و factotums به نوسان جودی Wilson-Omar در ظرفیت خود را به عنوان دادستان کل در SNC-Lavalin امر است. داوسون در حال حاضر بازنشسته شده است گفت: Dion است “نسبتا مشخصی” برای پیدا کردن ترودو گناه هنوز دوباره.

آن را تبدیل شدن به بخشی از فرهنگ این دولت که هیچ چیز بیچاره احزاب مخالف انجام و یا می گویند در مورد ترودو می تواند آسیب شهرت خود را به عنوان به طور مداوم به عنوان تصمیمات او را می سازد. و به حدی که ما نشان می دهد آنچه را تبدیل به یک قابل اعتماد ناقص حاکم بر سبک و ویژگی های آن ها ارزش بررسی دلیل ترودو به نظر می رسد مایل و یا قادر به تغییر راه خود را. فشار و عجله از بحران را ندارد او را به انجام هر کاری خارج از شخصیت عبارت دیگر: آنها ساخته شده او را به عمل در غریزه در راه آشنا.

چه عناصر ترودو حاکم بر غریزه?

برای اولین بار یک تصمیم گیری دایره. تصمیم گیری ساخته شده “بسیار بسیار متمرکز گروهی که بسیار نزدیک احاطه نخست وزیر—و در زمان عمل به عنوان یک مانع به دیگران در تلاش برای رسیدن به او” یک سابق لیبرال MP می گوید. “نمایندگان مجلس اغلب در میان آخرین مورد قابل توجهی تغییر سیاست و یا ایده های جدید است.”

ترودو نمایندگان مجلس را به سختی خواهد بود برای اولین بار به شکایت که نخست وزیر است و کمتر در دسترس است. اما ترودو خود اذعان کرد در طول SNC-Lavalin بحران 2019 که او تا به حال تبدیل شدن بیش از حد دور از کابینه و اعضای انجمن و او متعهد به تغییر است. در عوض بسیاری از کارکنان بودند که با نفوذ در SNC فایل نگه داشته و موقعیت و نفوذ در ترودو دولت به رهبری او رئیس ستاد کتی Telford. سابق انتاریو استانی دولت کارمند در حال حاضر دوم-طولانی ترین-خدمت رئیس ستاد پس از این موقعیت ایجاد شده برای برایان Mulroney در سال 1984. تنها ژان Pelletier این glowering و کارآمد رئیس ستاد ژان Chrétien به طول انجامید طولانی تر است.

معاون نخست وزیر Chrystia Freeland در مجلس عوام در روز 13 مه سال 2020 است. (Adrian microsoft developer/CP)

پس از 2019 از انتخابات منجر به لیبرال ضرر و زیان و یک اقلیت دولت ترودو به نظر می رسید قصد ایجاد تغییرات در ساختار دولت. وجود دارد غیر منتظره ای طولانی انتقال بین اول و دوم ترودو دولت ماندگاری بیش از یک ماه و ریاست زنان ترودو اعتماد کرد اما تا به حال کار کرده با نزدیک: وزیر دادگستری سابق آن McLellan و ایزابل Hudon یک مونترال رهبر کسب و کار که در حال حاضر کانادا به عنوان سفیر به فرانسه.

این روند منجر به یک تغییر بزرگ: انتصاب Chrystia Freeland به عنوان معاون نخست وزیر و اولین وزیر کابینه به حمل این عنوان پس از McLellan خدمت کرده بود به عنوان پل مارتین معاون در سال 2005. ترودو نمی خواهم به مرکز توجه همه مردم با آن آشنا 2019 انتقال گفت. Freeland قرار بود به انتخاب کنید تا برخی از کساد. که در واقع راه آن کار می کرد. در حالی که برای. اما در سال جدید به ارمغان آورد یک رشته از بحران هایی که در سمت چپ هیچ جایی برای خود effacing نخست وزیر: این حمله در اوکراین هواپیمای مسافربری با صدها نفر از کانادا مسافران در ماه ژانویه ، ملی راه آهن shutdown توسط معترضان اعلام حمایت خود از بومی حقوق در ماه فوریه ؛ COVID-19 بحران پس از مارس.

بنابراین قدرت حق بازگشت که در آن همیشه بود با Trudeau, Telford و کادر وفادار مشاوران. Freeland تا به حال به اعتراف او هیچ معنی دار چالش تابع در CSSG پروژه حتی اگر کمیته او ریاست بخشی از پیدایش آن.

حافظه عضلانی ثابت شده داشتن مقاومت سطحی از اصلاحات نهادی. این است که کاملا تعجب آور است. وجود دارد ارشد سابق ترودو کارکنان دولت که تاخیر در تصمیم گیری حرفه ای از طریق پست-انتخابات انتقال و سپس دست خود استعفا زمانی که آنها تصمیم جدید دولت خواهد تابع بیش از حد مانند قسط اول.

دولت “هیچ اهسته بازمزمه ادا کردن” و یا افسر ارشد عامل یک زمان ترودو مشاور می گوید maclean’sصحبت خواست نامش فاش نشود. Freeland بود که در نقش جدید خود به عنوان ترودو معاون, به یک ابزار بازیکن بیشتر یا کمتر فعال بر فایل های در راه است که خواهد متفاوت با منافع و نیازهای لحظه ای. او بازی نیست و هر نوع هماهنگی مرکزی نقش بر بخش عمده ای از دولت فعالیت است.

مرتبط با: چه Chrystia Freeland واقعی نقش خواهد بود

Telford است که دست راست و مشاور نخست وزیر که می خواهم ایستاده شانس برنده سومین دوره متوالی در انتخابات اگر مجبور به طوری هر پتو محکومیت سیستم او ریاست بیش باید با یک دانه نمک است. اما Telford گفته می شود تمایلی به درایو فرآیندهای تصمیم گیری و میلی به اجازه یک تصمیم بزرگ گرفتن ساخته شده در خارج از سازمان بنادر و دریانوردی.

وزرای کابینه تقریبا همه آنها تازه انتخاب rookie نمایندگان مجلس زمانی که آنها وارد دولت در سال 2015 یا 2019 بسیار کمی در تصمیم گیری استقلال. وزرای دفاتر انتظار می رود به دنبال لایه از تصویب برای هر گونه اقدام و یا بیانیه—از خود بخش از بوروکراسی مرکزی شورای خبرگان و از سیاسی کارکنان در دفتر نخست وزیر است. که یک فرمول برای تاخیر gridlock و groupthink تمایل برای صدای مخالف به اعتماد و یا بی اعتبار.

این ترودو مغز اعتماد تا به حال به یاد بگیرند که به ذن مورد انتقاد پس از آن باعث می شود تصمیم گیری به دلیل آن است بنابراین کمی صبر برای خصوصی انتقاد در طول فرایند تصمیم گیری است. داخلی مخالفان هستند در بهترین حالت به آرامی مسخره. کوروش خبرنگار اتاوا وکیل است که در خدمت به عنوان ترودو رئیس ستاد در حالی که لیبرال ها بودند در مخالفت شد و گاهی اوقات به نام “انتقاد دایی” برای او عادت اشاره به حرکت نزولی از آخرین طرح. (گزارشگر مشغول به کار در دفتر نخست وزیر برای چند هفته پس از انتخابات 2015 بازگشت به قانون عمل و داوطلب در 2019 انتخابات در ارشد ، او بوده است نه دوری و یا طرد.) اسکات Brison که کار به عنوان خزانه هیئت مدیره رئیس جمهور بود به گارد در برابر احمقانه هزینه های شرح داده شد توسط رئیس ستاد به دیگری به عنوان وزیر صدایی مانند صدای ترومبون از رشد یو پی اس در بادام زمینی کارتون. شما نباید فراموش که womp-womp-womp. در زمان های مختلف استفان دیون و جین Philpott شد برای انتقاد از اینکه بیش از حد سخت در انتقاد خود را از دیگر وزرای کار در کابینه. در نهایت در راه های مختلف هر دو دیون و Philpott بودند دیگر در کابینه جدول.

پس از آن ناامید کننده بود اما به سختی تعجب آور است که ما در برخورد نمی کنید آن لاستیک لگد به طور کامل در اطراف کابینه جدول. سوالات دشوار نیست آشکارا پاداش در این دولت است.

موسسان ما کریگ و مارک african scholar دیده می شود در مرحله ما بعد کالیفرنیا در اینگلوود کالیفرنیا, ایالات متحده, مارس 25 2019. (ماریو Anzuoni/فردا نیوز)

چه پاداش همواره خاصی کوانتومی و پرمخاطب razzle-خیره. برخی از مهمترین و تلخ شهادت این کمیته مالی شنیده است به عنوان آن را بررسی کنیم ظرف غذا آمد و در اواخر ماه جولای از Rahul سینگ موسس و مدیر عامل شرکت GlobalMedic یک تورنتو-بر اساس بین المللی امداد و خیریه اعلام کرد که ماموریت است که به “کارآمد کمک آژانس ارائه می شود که حداکثر میزان کمک های اولیه با حداقل هزینه های عملیاتی است.”

GlobalMedic retooled به سرعت به تحویل بحران امداد در کانادا در طول COVID-19 مستند و سینگ شهادت او قادر به شناسایی بیش از 800 داوطلب موقعیت است که می تواند پر شده اند توسط دانش آموزان دریافت CSSG کمک های مالی. بنابراین در 22 آوریل روز برنامه اعلام شد او به نام سازمان بنادر و دریانوردی به اجازه دهید آنها را می دانیم. او را نمی شنوند و از ما در ظرفیت خود را به عنوان CSSG مدیر تا ژوئن 15. GlobalMedic نداشت و نزدیک به گرفتن آن دانش آموزان برای ثبت نام CSSG حق الزحمه زمانی که ما از این طرح در جولای 3. در پایان ماه ژوئیه او هنوز هم تا به حال شنیده ام از وزیر مسئول اداره CSSG, Bardish Chagger در مورد آنچه اتفاق می افتد در پی ما را برداشت.

GlobalMedic تاسیس موسسه خیریه با اتصالات بسیار عالی از جمله لیبرال در اتاوا. سینگ نقل مکان سریع و در روح برنامه. آن را سخت برای فرار این نتیجه رسیدند که تنها او اشتباه بود و نمی شود یک african scholar با سابقه ای طولانی در ارائه rock-star کانون توجه و ستایش مخاطبان مختلف نسل از Trudeaus و Morneaus. این یادآور سهولت که با آن Aga Khan موفق به روشن کردن جاستین ترودو با پیشنهاد تعطیلات گرمسیری در سال 2016. هر سیاستمدار تلاش می شود درست مثل بقیه از ما. ترودو به نظر می رسد به خصوص در یک زمان سخت به خاطر سپردن آن بخش.

پیامدهای از ما امر را ماه به بازی کردن. به عنوان به زودی به عنوان کلمه Kielburgers’ عمیقا در هم تنیده رابطه با ترودو و Morneau خانواده شد عناوین برادران متعهد رادیکال تعمیرات اساسی خود را در کسب و کار خانوادگی, در آوردن خارج از مشاوران به تغییرات طراحی در ما دستور ساختار و شفافیت. بنابراین یکی سوال ما باقی مانده این است: آیا جاستین ترودو را قابل مقایسه تغییرات به راه او اجرا می شود خانواده اش کسب و کار ؟ او حتی آن را در او ؟


این مقاله به نظر می رسد در چاپ در ماه اوت سال 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “جاستین ترودو نقص.” اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de