این بیماری همه گیر است قطع رکورد جهانی تلاش—و کلکسیون های جدید

برخی تلاش کرده اند در داخل خانه منتقل و یا به حیاط خلوت—که در آن خطر گسترش ویروسی است کاهش می یابد اما دستیابی هنوز هم می تواند بزرگ—در حالی که دیگران منعکس کانادا جدید cooped-در واقعیت

چند هفته پس از همه گیر تعطیل کانادا راینر و ملیسا Paauwe متوقف شد به طور منظم به بستن مچ پا خود را با هم. رویای شد بی دست و پا آموزش کار برکنار—کلگری زن و شوهر نمی خواهد سعی کنید به اجرا سریعترین سه پا نیمه ماراتن در ماه مه. رکورد جهانی تعیین شده توسط بریتانیا Alastair و نیک Benbow باقی خواهد ماند امن به عنوان آن شده است برای 17 سال است.

نامحدود به تعویق افتادن کلگری ماراتن نیز به معنای بلین پنی نمی خواهد رقابت را به اجرا تاریخچه ‘ سریعترین نیمه ماراتن توسط somebody در لباس پوشیدن به عنوان یک باتری. پنی را باید محتوای داشتن نام خود را در کتاب رکورد یک بار برای خود باتری-لباسهای ماراتن کامل یک زن و شوهر از سال پیش.

جهانی coronavirus بحران و مرتبط با خاموش شدن ناگهانی مورد نیاز کاربردهای جدید از فقط در مورد هر عالی—به ویژه در اشاره به بیماری و رکود اقتصادی. بزرگترین و وسیع ترین, سریعترین, طولانی ترین, عمیق ترین. بدترین.

به این لیست طولانی از چیزهایی رو به تحول عظیم شما هم اکنون می توانید اضافه کردن استاندارد طلا در اندازه گیری مبهم superlatives خود: رکوردهای جهانی گینس. اگر شما نمی توانید نگه دارید ماراتن شما نمی توانید دعوت سوابق adjudicator به کلگری برای اندازه گیری اگر 97-دقیقه 21.1 کیلومتر سه پا مسابقه بود و در واقع اجرا به مشخصات تاریخی. و اگر جمعیت زیادی نمی تواند جمع آوری شده در کانادا وجود خواهد داشت هیچ راهی برای انجام یک رکورد محیط دایره درام با 1,683 اجرا در سراسر 17 شهرهای ساحل به ساحل.

جرم ضربت زنی را به جای حرکت آنلاین و بسیاری از شهرستانها هنوز هم مشتاق به پیوستن به در می گوید ونکوور مستقر در سازمان هلن یو. “آن را به عنوان سرگرم کننده, اما ما انجام آنچه ما می توانیم” او می گوید. “ما همیشه می توانید دوباره سعی کنید در سال آینده.”

هنوز همه گیر نشده شکسته جهان-سوابق مربوط به بخش خود را. نمی توان آن را سرکوب روح کسانی که از خرد سقف ها و معیار های یکسان. مقامات با لندن-بر اساس رکوردهای جهانی گینس می گویند تعداد رکورد جدید برنامه کاهش یافته است و تنها کمی. در حالی که این اقتصاد مثل دیگران مختل شده است—هیچ سازمان یافته تر-ورزشی سوابق و یا توده جمع آوری حوادث مانند بسیاری از افراد تشکیل بشر برگ افرا (ترنتون, Ont., 2019) و یا بیشتر به طور همزمان ترکیبی از برداشت یک زمینه (Winkler, Man,., 2018)—ضبط و تلاش باید در داخل خانه منتقل و یا به حیاط خلوت که در آن خطر گسترش ویروسی است کاهش می یابد اما دستاورد می تواند هنوز هم بزرگ است.

برای دوچرخه سوار حرفه ای تراویس ساموئل جاه طلبی او را به پدرش گاراژ در Whitby, Ont. با مسابقه مدار بسته او تصمیم گرفت برای پیوستن به 24 ساعته تیم های مجازی-چرخه سوار به عنوان بخشی از یک بیمارستان جمع آوری کمک. “من انداخت ایده, نوع شوخی و پس از رکورد جهانی فاصله,” او می گوید. “پس از آن یک چیز به دیگری منجر شد.” آن را به معنای pedalling در بیش از 41 متر/ثانیه برای کل روز—معادل 1000 متر در یک Zwift دوچرخه ثابت را در شبیه ساز ، او هرگز biked به طور مداوم برای بیش از نه ساعت قبل از اما حساب او در این نوع از نخبگان شرایط برای تبدیل شدن به بهترین در جهان است. (معلوم او شد: Samuel هدف خود دست در آوریل 25, پس از دوچرخه سواری 1,008 متر در 24 ساعت.)

دیگر همه گیر-عصر رکورد تلاش منعکس کانادا جدید cooped-در واقعیت است. آنها شامل بسیاری قلم چرخش در اطراف انگشت شست در یک دقیقه بیشتر یادداشت های چسبنده گیر روی بدن در 30 ثانیه و بازی های ویدئویی مربوط به تلاش مانند طولانی ترین redstone دنباله دار در فوتبال می گوید سخنگوی آماندا مارکوس.

رکوردهای جهانی گینس سازمان هم تا به حال برای تنظیم به جهان فیزیکی دور جدید واقعیت است. (این قطع روابط در سال 2001 با دم غول پیکر است که آن را راه اندازی و در حال حاضر متعلق به B. C. s Jim Pattison.) آن adjudicators دیگر سفر به حوادث در هوش نیروی دریایی تریل با خاکستری تر و تمیز و طلا دکمه به ارائه تأیید فوری. اما آنها را ارائه تصویری adjudications. آنها همچنین شل مورد نیاز خود را اجازه می دهد تا شاهد تایید فایل گزارش از راه دور. “بدیهی است که در حال حاضر ما نمی خواهیم برای تشویق هر کسی به هر کس دیگری در خانه های خود می گوید:” ارشد سوابق مدیر اسپنسر Cammarano با تصویری-چت از نیویورک است.

هنگامی که سارا کارسون و سگ گله اسکاتلندی, قهرمان سه رکورد جهانی با 60 مختلف کلاهبرداری سگ در یک دقیقه او همسایه به عنوان شاهد تماشای بیش از نرده ها به عنوان قهرمان به سرعت در حال نورد بیش از تکان داد, چرخید, آیا تایر پرش و بیشتر. این مربی حرفه ای-و-سگ جفت بودند بازپس یک رکورد آنها می خواهم از دست رفته در سال گذشته است. “تنها چیزی که همه گیر برای من بود و به من هم برای شکستن آن گفت:” کارسون که از شمال خلیج, Ont., اما در حال حاضر زندگی در لس آنجلس. “من قرار بود در جاده ها به مدت هفت هفته در یک تور که لغو کردم.”

در علم شمالی در Sudbury, Ont., کارکنان موفق به پایان جهان بزرگترین کد باینری پیام ساخته شده با قوطی حلبی (آن املای “علم شمالی” در یک و صفر در 8 ، 000 نمایش می دهد) و این رکورد تایید شده در اواسط ماه مارس—روز قبل از انتاریو بسته تمام جمله های غیر ضروری در محل کار. در علاوه بر این به ارائه کنسرو مواد غذایی به مواد غذایی محلی بانک feat به عنوان یک رویداد کیکآف برای مرکز علوم جدید رکوردهای جهانی گینس نمایشگاه. نمایش توقیف شد یک هفته به آن برنامه ریزی شش ماه اجرا شود.

دمدمی رکورد مناقصه توسط کلگری نیمه marathoners را به صبر ، این یک یاس MitoCanada یک موسسه خیریه مبارزه با بیماری میتوکندری است که با استفاده از حوادث بزرگ مانند ماراتن به جمع آوری پول. اما آن را می دهد دونده خود را به. بلین پنی هنوز هم نیاز به دریافت استفاده می شود به سایش در اطراف گردن و زانو رخ می دهد که در مدت طولانی اجرا می شود در یک باتری صحنه و لباس. و در ماه مارس راینر و ملیسا Paauwe هنوز بدانند چگونه برای اجرای 100 متر در سه پا حالت بسیار کمتر 21.1 کیلومتر, بدون سیلی باسن خود را با هم و یا پله در هر یک از دیگر انگشتان است. با سرپوشیده آهنگ بسته از طریق آلبرتا یخی بهار, پیدا کردن هر مکان برای آموزش یک چالش بود. “ما نمی تواند پرش بر روی تردمیل و اجرا با هم” راینر می گوید.


این مقاله به نظر می رسد در چاپ در ماه ژوئن 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “شاهکارهای بزرگ قطع شده.” اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im