ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری در جریان است. آن است که همیشه در جریان است. پدیده شناخته شده به عنوان “دائمی کمپین” بوده است که مفهومی از ویژگی های سیاسی آمریکا زندگی پس از 1970s آینده شامل نه تنها یک رئیس جمهور را با توجه به افکار عمومی با یک چشم به انتخابات مجدد برای او و یا حزب خود را در حالی که او حاکم بلکه به جمع آوری کمک های مالی sloganeering فریم و آنچه از ضروریات مورد نیاز برای رسیدن و یا حفظ قدرت است. سیاستمداران آمریکایی زندگی می کنند دائمی کمپین و بنابراین آمریکایی ها باید دائمی انتخابات.

کانادا ناظران آمریکایی سیرک انتخاباتی ممکن است سرگرم نگران و یا محزون شاید آرامش با این فرض که دائمی کمپین نمی تواند خزش شمال را به این کشور داده مهم تفاوت بین ما و آنها. ما باید کوتاه و به طور واضح تعریف رسمی کمپین حفاظت شده توسط شیر اضطراری از اعتماد به نفس کنوانسیون; در اینجا ما نسبتا کوچک نقش پول در انتخابات در زندگی ما ندارد مقدماتی ما انجام چند سیستم تحت سلطه احزاب با فوق العاده کنترل بر اعضای خود و کسانی که اجرای زیر پرچم خود را.

در سال 2017, آنا لنوکس Esselment استدلال کرد که کانادا در آغوش دائمی کمپین. “هر تصمیم و هر ارتباطات هر رویداد موفق شده است به منظور پیروزی خاص جیب عمومی تصویب” او می نویسد. او برجسته دو عامل رانندگی کانادا تکرار آمریکا پدیده: اولین, کاهش تعصب در میان مردم است که مستلزم تلاش برای رسیدن به و بسیج بخش از جمعیت. دوم انتخابات سرمایه گذاری اصلاحات—به عنوان مثال انداختن هر رای حزب یارانه معرفی شده در Chrétien سال در حالی که حفظ ممنوعیت های شرکت ها و اتحادیه کمک های مالی است که وادار احزاب به اطراف مغازه برای کمک های فردی.

بیشتر: چه چیزی ساخته شده است نانسی پلوسی در یک اشک

این ترودو دولت حاکم به عنوان اگر آنها به طور دائم در حال مبارزه. محافظه کاران مخالف به عنوان اگر آنها در حال قفل شده است و در نبرد دائمی ، جدید دموکرات ها ممکن است انجام همان, اما آن را سخت به بگویید که چه می کنند در هر روز داده می شود. اما این کانادا فعالیت است رنگ پریده تقلید از اتشی سیستم آمریکایی است. که پرسش: اگر آمریکا انتخابات اجرا شد تحت کانادا قوانین آن را تفاوت در کیفیت و یا نتیجه خود را به مسابقه ؟ به احتمال زیاد از آن خواهد بود.

بالاتر از همه, تاثیر پول در سیاست آمریکا است فراگیر و خطرناک در طول انتخابات و بعد از آنها. کمپین کمک های فوق العاده ثروتمند اهدا کنندگان و شرکت ها و خوبی پاشنه بلند, طیفی سیاسی گروه اقدام نه تنها نیروی سیاستمداران به طور مداوم آواز خواندن خود را برای حمایت از آنها نیز تحت تاثیر سیاست است. در سال 2014 دانشمندان علوم سیاسی مارتین Gilens و بنجامین صفحه یافت که ایالات متحده در اثر یک الیگارشی است که در آن نفوذ نخبگان کردم سیاست ها و قوانین آنها ترجیح داده و آمریکایی ها عادی نیست. کانادا داده است آن را به عنوان تمایل به, کمیاب اما مشاهدات و داده های ما نشان می دهد که ما کرایه بهتر در این اندازه گیری.

ریاست جمهوری آمریکا رقیب نیز باید نگرانی در مورد شخص ثالث رقبا. در سال 1992 انتخابات ریاست جمهوری راس پرو زد در برابر بیل کلینتون و جورج دبلیو بوش. در یک نقطه در مسابقه پرو ممکن است frontrunner; او به پایان رسید در این مسابقه با نزدیک به 19 درصد از آرا است که آیا جمهوری خواهان هیچ سوغات. رالف نادر است به یاد خود را برای اجرا در سال 2000. دموکرات اشتباه ادعا می کنند که نادر هزینه نامزد خود ال گور در انتخابات. اخیرا هوارد شولتز ساخته دموکرات عصبی با یک نور-کباب شخص ثالث پیشنهاد که شکست خورده اما می تواند باعث دموکرات ها مشکل است. مایکل بلومبرگ یک شخص ثالث خطر تا زمانی که پیوستن به حزب دموکرات اولیه مسابقه و جان Kasich در نظر گرفته شد ممکن است در خارج یا داخل—تهدید به جمهوری خواهان قبل از نورد و اجازه دادن به رئیس جمهور تهمت بخار بیش از او.

بیشتر: ببین دونالد بزرگ unconvicted و پر از خوش بینی

در کانادا چند سیستم جدید وجود دارد رقبا که بوجود می آیند و لرزش—فکر می کنم از بلوک Quebecois یا اصلاحات حزب هر یک از آنها تا به حال اثرات قابل توجهی در نتایج انتخابات. اما احزاب نیاز به پشتیبانی متمرکز به نفع خود و یا قابل توجهی توزیع پشتیبانی برای تبدیل شدن به یک تهدید. هیچ فردی حتی یک ثروتمند می تواند در حال حاضر خود را به عنوان این تهدید در انتخابات تبدیل شدن به یک منظره و cajoling رقیب دیگر (هر چند ممکن است سعی کنید برای برنده شدن در رهبری یک حزب اصلی به عنوان تاجر Kevin o’leary اقدام به در طول سال 2017, حزب محافظه کار, نژاد).

دائمی کمپین نیز ممکن است ثابت در سیاست آمریکا به دلیل زیاده روی در دموکراسی در ایالات متحده است. یک کشور است که در برخی از حوزه های قضایی برگزیدگان کلانترها و قضات نیز دارای انتخابات ریاست جمهوری هر چهار سال همراه با یک اولیه روند انتخابات برای هر حزب و انتخابات میان دوره ای در وسط یک دوره ریاست جمهوری. در کانادا احزاب نگه رهبری کنوانسیون اما این امور بسیار پایین کلید از مقدماتی و وجود دارد بدون دخالت در انتخابات مگر اینکه یک صندلی یا دو نیاز به پر شود در انتخابات. کانادا ساختار برگ بیشتر زمان به حکومت و در زمان کمتر به مبارزات انتخاباتی.

نهاد های ملی شکل ملی و سیاست است. ایالات متحده یک بار غیرقابل توجیهی از رقم در نظر گرفته شده این چراغ دموکراسی برای جهان مبتلا به نهادی پوسیدگی. اگر آنها به نگاه شمالی آمریکایی ها ممکن است پیدا کردن قوانین انتخاباتی است که تضمین و کمال اما آنها را در پیدا کردن یک saner و ثبات بیشتر در راه بازگشت یک دولت و برای مردم است.

اطلاعات بیشتر در مورد 2020 آمریکا:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net